Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka

QUOTE(Julija_15 @ 2013 01 03, 13:13)
Klausimas del 11.2 g.gif o vienisa mama (kuriu dabar pilna, nes sugyvena be santuokos registracijos) irgi cia patenka?


Čia patenka tik tos mamos, kurios tėvo nenurodo gimimo liudijime. Tokių gal nėra daug g.gif
Atsakyti
QUOTE(Julija_15 @ 2013 01 03, 12:13)
Klausimas del 11.2 g.gif o vienisa mama (kuriu dabar pilna, nes sugyvena be santuokos registracijos) irgi cia patenka?

jeigu vienas iš tėvų yra miręs, nenurodytas vaiko gimimo liudijime, teismo pripažintas dingusiu be žinios ar nežinia kur esančiu, teismo pripažintas neveiksniu arba atlieka laisvės atėmimo bausmę pataisos įstaigose

Atsakyti
QUOTE(Dovidenija @ 2013 01 03, 13:20)
Čia patenka tik tos mamos, kurios tėvo nenurodo gimimo liudijime. Tokių gal nėra daug  g.gif

ir tos,kuriu vyras mires.manau,kad nedaug.nes vyrai linke tevyste pripazinti,net jei nesantuokoje gyvena ar issiskiria.skyrybu atveju ir nesusituokusiu atveju - sis punktas negalioja. tai manau cia vienas kitas vaikas tiks toks g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dushianerami: 03 sausio 2013 - 12:31
o jei vaikui rugseji sukanka 3m. tai jis turetu pretenduot i grupes nuo 3 m, nes sistemoj rodo, kad nuo 2m-3m?
Atsakyti
QUOTE(inaja @ 2013 01 03, 13:32)
o jei vaikui rugseji sukanka 3m. tai jis turetu pretenduot i grupes nuo 3 m, nes sistemoj rodo, kad nuo 2m-3m?

cia man atrodo, kaip Jus nuspresit, ar buti vyriausiais ar jauniausiais. MAno dycke ejo ir buvo vyriausia, bet po 2 metu ja perkele i vieneriais metais vyresne grupe, kur ji buvo jauniausia. Tai nedrasiam vaikui buti vyresniu, gal suteiks kazkiek drasos, bet but jauniausiu tarp vyresniu - geriau vaiko vystymui.
Atsakyti
QUOTE(inaja @ 2013 01 03, 12:32)
o jei vaikui rugseji sukanka 3m. tai jis turetu pretenduot i grupes nuo 3 m, nes sistemoj rodo, kad nuo 2m-3m?

mano gruodi gimes, jam tik ka suejo 3 metai, tai 2012 rugsejui mes pretendavom i grupe nuo 3ju, nes sueina 3 metai einamaisiais. Jei jusu vaikuciui sueina 3 metai kita rudeni, jis turetu pretenduoti i grupe nuo 3. Kaip savivaldybej man aiksino, tai sistemoje yra ivestas kazkoks amziaus apvalinimas, del kurio ir buna tokiu netikslumu kai sistema stringa nutatydama grupe.

Jusu atveju vaikutis patekes i grupe 2-3 turbut bus pats vyriausias, tame yra ir pliusu ir minusu. Taciau is kitos puses, jei jis 2013 rudeniui pretenduotu i grupe nuo 3ju metu, tai tokios grupes jau buvo suformuotos 2012 rudeni, vadinasi jus sansu patekti turetumete tik i atsiradusias laisvas vietas (cia taip ivyko su mano dideliu ir sia minute mes laukiame tik laisvu vietu, nes jam grupes nera formuojamos). Tad geriau gal i jaunesniu grupe, nei i grupe, kuri jau suformuota..
Atsakyti
QUOTE(june-july @ 2013 01 03, 13:39)
mano gruodi gimes, jam tik ka suejo 3 metai, tai 2012 rugsejui mes pretendavom i grupe nuo 3ju, nes sueina 3 metai einamaisiais. Jei jusu vaikuciui sueina 3 metai kita rudeni, jis turetu pretenduoti i grupe nuo 3. Kaip savivaldybej man aiksino, tai sistemoje yra ivestas kazkoks amziaus apvalinimas, del kurio ir buna tokiu netikslumu kai sistema stringa nutatydama grupe. 

Jusu atveju vaikutis patekes i grupe 2-3 turbut bus pats vyriausias, tame yra ir pliusu ir minusu. Taciau is kitos puses, jei jis 2013 rudeniui pretenduotu i grupe nuo 3ju metu, tai tokios grupes jau buvo suformuotos 2012 rudeni, vadinasi jus sansu patekti turetumete tik i atsiradusias laisvas vietas (cia taip ivyko su mano dideliu ir sia minute mes laukiame tik laisvu vietu, nes jam grupes nera formuojamos). Tad geriau gal i jaunesniu grupe, nei i grupe, kuri jau suformuota..

net nezinau nes beveik visuose darzeliuose esam virs 100 tik vienam 54, tai itariu nuo 2m. patekt sancu nera, o nuo triju tirbut dar maziau, bet musu kazkodel sistema autometiskai neperkele i laukiancius nuo 3m, idumu klaida ar tik rugseji kai sukaks 3 perves?
Atsakyti
QUOTE(inaja @ 2013 01 03, 12:43)
net nezinau nes beveik visuose darzeliuose esam virs 100 tik vienam 54, tai itariu nuo 2m. patekt sancu nera, o nuo triju tirbut dar maziau, bet musu kazkodel sistema autometiskai neperkele i laukiancius nuo 3m, idumu klaida ar tik rugseji kai sukaks 3 perves?


jei klaida, tai geriausia Jums apie tai pasakytu savivladybes darbuotojos.
Tarkim dabar mano dideliui (kuriam pries 2 sav suejo 3), rodo, kad laukia grupeje nuo 4iu, nes siais metais jam sueis 4 (gruodi)biggrin.gif juokinga ir graudu kartu, bet man siai minutei svarbu, kad tik priimtu, nes jau du metus is eiles nepatenkam, kai buvo 1,9 ir 2,9metai:( gerai, kad turim broli, kuriam 2 metai sueis geguze, tai turiu galimybe namie buti ir gauti pinigelius, taciau su baime laukiu rugsejo, jei nepatektume:(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo june-july: 03 sausio 2013 - 12:49
QUOTE(june-july @ 2013 01 03, 13:47)
jei klaida, tai geriausia Jums apie tai pasakytu savivladybes darbuotojos.
Tarkim dabar mano dideliui (kuriam pries 2 sav suejo 3), rodo, kad laukia grupeje nuo 4iu, nes siais metais jam sueis 4:D juokinga ir graudu kartu, bet man siai minutei svarbu, kad tik priimtu, nes jau du metus is eiles nepatenkam:( gerai, kad turim broli, kuriam 2 metai sueis geguze, tai turiu galimybe namie buti ir gauti pinigelius, taciau su baime laukiu rugsejo, jei nepatektume:(

neprisiskambinu niekaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inaja @ 2013 01 03, 12:49)
neprisiskambinu niekaip  biggrin.gif

as irgi, tad jau du kartus buvau savivaldybej nulekusi
Atsakyti
Merginos,kuriom gerasis berniukas padėjo..ar ta pačia diena pradėjote matyt eiles nr. Skiltyje "mano darzelis"? As laukiu,bet kol kas nieko...
Atsakyti
QUOTE(gricie @ 2013 01 03, 15:14)
Merginos,kuriom gerasis berniukas padėjo..ar ta pačia diena pradėjote matyt eiles nr. Skiltyje "mano darzelis"? As laukiu,bet kol kas nieko...

as kita dinea ryte jau maciau
Atsakyti