Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka

Pas mane yra toks klausimas, jei vaikui gimus 2011 m. parasiau du prasymus, viena 2011 m. vasario men i viena darzeli, kita kovo men i kita darzeli. Ar turi jie perkelti abu prasymus? ar tik paskutini? nes man rodo tik viena prasyma, kuri parasiau paskutini 2011 m. kovo men. Nors noreciau, kad lankytu kur pildziau pirma prasyma vasario men, nes ten turi ir pirmenybe.... cia kiek skaiciau, tai suprantau, kad lyg popierinius visus turetu perkelti? Parasykit prasau, ar yra kam nors taip?
Atsakyti
QUOTE(mamulyte252 @ 2013 01 06, 20:54)
Pas mane yra toks klausimas, jei vaikui gimus 2011 m. parasiau du prasymus, viena  2011 m. vasario men i viena darzeli, kita kovo men i kita darzeli. Ar turi jie perkelti abu prasymus? ar tik paskutini? nes man rodo tik viena prasyma, kuri parasiau paskutini 2011 m. kovo men. Nors noreciau, kad lankytu kur pildziau pirma prasyma vasario men, nes ten turi ir pirmenybe.... cia kiek skaiciau, tai suprantau, kad lyg popierinius visus turetu perkelti? Parasykit prasau, ar yra kam nors taip?


as dideliui pradzioje rasiau i du darzelius, po metu dar i viena uzpildziau - matau, kad laukiam i visus tris
Atsakyti
QUOTE(june-july @ 2013 01 06, 22:20)
as dideliui pradzioje rasiau i du darzelius, po metu dar i viena uzpildziau - matau, kad laukiam i visus tris

o man perkele tik paskutini is pateiktu 2 popieriniu g.gif tai kadangi pirmas darzelis aktualesnis, be to turi lopseli, teko uzpildyt nauja prasyma savivaldybej, kuris panaikino ir ta popierini.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julija_15: 06 sausio 2013 - 21:35
QUOTE(Julija_15 @ 2013 01 06, 21:34)
o man perkele tik paskutini is pateiktu 2 popieriniu  g.gif tai kadangi pirmas darzelis aktualesnis, be to turi lopseli, teko uzpildyt nauja prasyma savivaldybej, kuris panaikino ir ta popierini.



o tai jus savo noru perpildete prasyma savivaldybej? ar jums taip liepe savivaldybeje? nes manau yra neteisinga, kad vieniems perkelia prasymus visus popierinius, o kitiems ne...
Atsakyti
QUOTE(mamulyte252 @ 2013 01 06, 22:52)
o tai jus savo noru perpildete prasyma savivaldybej? ar jums taip liepe savivaldybeje? nes manau yra neteisinga, kad vieniems perkelia prasymus visus popierinius, o kitiems ne...

niu kadangi pasake, kad antras popierinis panaikno pirma popierini, tai ir pasiule perpildyt, jei norim pirma i lopsi.
Siaip turiu pranasumu pries kitus, jei matysiu, kad nepatenkam, tai kelsiu si klausima. Nes man pasake, kad popierini perkelinejo tik viena, as ir patikejau g.gif o cia skaitau, kad buna kitaip.
Atsakyti
QUOTE(Julija_15 @ 2013 01 07, 12:02)
niu kadangi pasake, kad antras popierinis panaikno pirma popierini, tai ir pasiule perpildyt, jei norim pirma i lopsi.
Siaip turiu pranasumu pries kitus, jei matysiu, kad nepatenkam, tai kelsiu si klausima. Nes man pasake, kad popierini perkelinejo tik viena, as ir patikejau  g.gif o cia skaitau, kad buna kitaip.



Vazuosiu dabar i savivaldybe ir aiskinsiuos, tegu jie man nurodo, kur yra parasyta, kad galima perkelti tik paskutini? nes as priemimo i darzeli aprase randu stai ka:
3.1.3. perkelti į sistemą prašymus priimti į grupes nuo 2013 metų ir vėliau, pateiktus iki Aprašo įsigaliojimo dienos, išsaugant pirminę prašymo pateikimo datą;
nenurodo, kad tik pateka paskutini prasyma, be to, as pries du metus negalejau nuspeti, ka jie cia sau susigalvos, todel ir teikiau prasymus i du darzelius, o dabar net neperkelia to prasymo kur lanko, kitas vaikas, kazkoks absurdas.
Jusu vietoj as jau dabar pradeciau aiskinis, kad po to nebutu velu.
Atsakyti
QUOTE(mamulyte252 @ 2013 01 07, 13:58)
Vazuosiu dabar i savivaldybe ir aiskinsiuos, tegu jie man nurodo, kur yra parasyta, kad galima perkelti tik paskutini? nes as priemimo i darzeli aprase randu stai ka:
3.1.3. perkelti į sistemą prašymus priimti į grupes nuo 2013 metų ir vėliau, pateiktus iki Aprašo įsigaliojimo dienos, išsaugant pirminę prašymo pateikimo datą;
nenurodo, kad tik pateka paskutini prasyma, be to, as pries du metus negalejau nuspeti, ka jie cia sau susigalvos, todel ir teikiau prasymus i du darzelius, o dabar net neperkelia to prasymo kur lanko, kitas vaikas, kazkoks absurdas.
Jusu vietoj as jau dabar pradeciau aiskinis, kad po to nebutu velu.

gal eisiu vasari, kai truputeli viskas aprims, nes savivaldybej dabar tokia netvarka. O ir padetis musu gan nebloga, mes 11. Jei nors kiek mus pastums, aisku eisiu aiskintis, nes sunu uzrasiau jam tik gimus 2011 metais.
Sekmes Jums! Parasykit kaip seksis!
Atsakyti
QUOTE(Julija_15 @ 2013 01 07, 14:17)
gal eisiu vasari, kai truputeli viskas aprims, nes savivaldybej dabar tokia netvarka. O ir padetis musu gan nebloga, mes 11. Jei nors kiek mus pastums, aisku eisiu aiskintis, nes sunu uzrasiau jam tik gimus 2011 metais.
Sekmes Jums! Parasykit kaip seksis!



O kokiam jus rajone, kad dabar uzregistravot ir 11?
Buvau savivaldybeje, tai visi darzeliuose rasyti prasymai turi galioti, tai prijunge mums ir kita darzeli. Bet vel padare klaida. prasymas buvo rasytas 2011 vasario men, o jie nurode, kad 2012 kovo 15, tai vel teks zygiuoti ir aiskintis i savivaldybe doh.gif
tai dabar, kai raso, kad 2012 m padavem, tai 46 vietoj ir nepatenka doh.gif doh.gif doh.gif

Atsakyti
O kas nors mato sistemoje ivesta prasyma (darzelyje paduoto) savo vaikiuko gimusio 2012 metais? Man savivaldybeje sake jog 2012 metais gimusiu prasymus suves tik 2013 metu gruodi, nors va mano bendradarbe mato prasyma savo vaikucio g.gif.
Atsakyti
QUOTE(vipa @ 2013 01 07, 18:36)
O kas nors mato sistemoje ivesta prasyma (darzelyje paduoto) savo vaikiuko gimusio 2012 metais? Man savivaldybeje sake jog 2012 metais gimusiu prasymus suves tik 2013 metu gruodi, nors va mano bendradarbe mato prasyma savo vaikucio  g.gif.


Tai gal 2014 metams rašėte prašymą?
Aš matau savo sūnų eilėje (gim.2012), bet prašiau, kad lankytų nuo 2013 metų ir pildžiau prašymą internetu.
Atsakyti
QUOTE(vipa @ 2013 01 07, 20:36)
O kas nors mato sistemoje ivesta prasyma (darzelyje paduoto) savo vaikiuko gimusio 2012 metais? Man savivaldybeje sake jog 2012 metais gimusiu prasymus suves tik 2013 metu gruodi, nors va mano bendradarbe mato prasyma savo vaikucio  g.gif.

Sveiki, o jus savivaldybeje pildete prasyma 2014 ar pildete internetu? Aciu
Atsakyti
QUOTE(vipa @ 2013 01 07, 18:36)
O kas nors mato sistemoje ivesta prasyma (darzelyje paduoto) savo vaikiuko gimusio 2012 metais? Man savivaldybeje sake jog 2012 metais gimusiu prasymus suves tik 2013 metu gruodi, nors va mano bendradarbe mato prasyma savo vaikucio  g.gif.



As kai buvau savivaldybej, klausiau, kodel jus sakot vieniems vienaip, kitiems kitaip, ta ta moteriske man sako, kad sistemoj tiek daug klaidu yra privelta, kad jos 2 darbuotojos susijusios su darzeliais nespeja aptarnauti visu pasipiktinusiu, todel joms padeda kiti darbuotojai, kurie nera susije su darzeliai ir daug ko neismano, tai atsiprasineja visu uz visus neskalndumus.
Manau jie dabar labiau rupinasi 2013 m. vaikais, nes tuoj sarasus reikes skelbti, o klaidu milijonas
Atsakyti