Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka

Ar pas visus laukiancius eileje 2013m., prisijungus savivaldybes psl. raso: Lanko nuo: 2013 09 01 ?
Atsakyti
QUOTE(Migdolė* @ 2013 01 08, 18:36)
Ar pas visus laukiancius eileje 2013m., prisijungus savivaldybes psl. raso: Lanko nuo: 2013 09 01 ?



Pas mane raso lanko nuo 2012 09 nors nelanko, o stovi eilej...
Atsakyti
QUOTE(Migdolė* @ 2013 01 08, 18:36)
Ar pas visus laukiancius eileje 2013m., prisijungus savivaldybes psl. raso: Lanko nuo: 2013 09 01
man taip rodo
Papildyta:
QUOTE(Julija_15 @ 2013 01 08, 18:00)
Nors Zuokas kazka minejo, kad rugseji bus nauju darzeliu Zirmunuose ir Perkunkiemy, nors tiek paguodos jaunoms seimoms.
Zirmunams, Siaures miesteliui ir Santariskems Zuokas zada vietu Trinapolyje:
http://www.vilnius.l....php?1549157386
Trinapolyje drauge suzinojo, kad planuojamos trys grupes, dvi normalios, viena grupe is 35 vaiku, 2 aukletojos, patalpos 180kv.m...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo june-july: 08 sausio 2013 - 18:54
QUOTE(Migdolė* @ 2013 01 08, 19:36)
Ar pas visus laukiancius eileje 2013m., prisijungus savivaldybes psl. raso: Lanko nuo: 2013 09 01 ?

pas mus Lanko nuo: 2013-09-01
Atsakyti
Jeigu pas visus taip raso, tai viskas tvarkoj, reiskia, taip ir turi buti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolė* @ 2013 01 08, 19:03)
Jeigu pas visus taip raso, tai viskas tvarkoj, reiskia, taip ir turi buti
o ka jus turejote omenyje? pas jus kazka kitaip rodo, ar jus noretumet, kad data butu kitokia?
Atsakyti
QUOTE(Julija_15 @ 2013 01 08, 19:55)
pas mus Lanko nuo: 2013-09-01

klausiau dėl tos datos savivaldybej sake ji reiškia nuo kada norim pradet lankyt tik raso "lanko nuo" nors ir nelanko o stovi eileje
Atsakyti
Dekui atsakiusioms, tiesiog nesiorientuoju, man atrode, kad 20 eileje yra jau tolokai, nes kalbu konkreciai apie darzeli EGLUTE zveryne, atrodo, kad ten mazas darzelis. (???) maniau, kad jei rodo grupe nuo 3 iki 7 metu, tai yra viena grupe, i kuria paskui eis vaikuciai jau lankantys mazesniuju grupe. Gal ne taip suprantu.
Atsakyti
Dar man klausimelis del nauju 2 punktu:
Rekomendacjos
Komisijos: neturi
Gydytojo: neturi


nu cia mes neturim. Bet sie punktai ivardinti prie pranasumu. Tai cia kazkaip stebuklingai suveikus tokia rekomendacija, galima atsistot i eiles pradzia? Gal kas zino daugiau info...
Atsakyti
QUOTE(Julija_15 @ 2013 01 08, 20:07)
Dar man klausimelis del nauju 2 punktu:
Rekomendacjos
Komisijos: neturi
Gydytojo: neturi
nu cia mes neturim. Bet sie punktai ivardinti prie pranasumu. Tai cia kazkaip stebuklingai suveikus tokia rekomendacija, galima atsistot i eiles pradzia? Gal kas zino daugiau info...

tiksliai nezinau bet manau čia skirta jai norima patekti i specializuotus darzelius, logopedinius su judesio sutrikimais ir panasiai.
Atsakyti
QUOTE(june-july @ 2013 01 08, 19:04)
o ka jus turejote omenyje? pas jus kazka kitaip rodo, ar jus noretumet, kad data butu kitokia?

ne ne, viska gerai rodo. Cia sitoj temoj isskaiciau, kad klaida jeigu laukiantiems raso, kad jie jau lanko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitaa @ 2013 01 08, 19:09)
tiksliai nezinau bet manau čia skirta jai norima patekti i specializuotus darzelius, logopedinius su judesio sutrikimais ir panasiai.
mano vaikutis neteisingai vercia liezuvi tardamas tam tikras raides, zodzius. Kadangi pas logopedus patartina vesti nuo 3ju metu, o maniskiui dar tik 2sav kaip trys metai, tai ziuriu ar situacija keiciasi ar ne. Man spec. kalbos sutrikimus turinciu vaiku darzelyje aiskino, kad neuztenka pazymos logopedo is ligonines, reiketu kreiptis i psichologine pedagonine tarnyba, ten lankytis pas logopeda ir ju komisija jei isduotu pazyma, tada tai butu pripazinta kaip sutrikimas ir turetume teisia su prioritetu patekti i spec. darzeli.
cia viska aiskinu, jei teisingai pati supratau, ka man aiskino darzelio atstove..
Papildyta:
QUOTE(Pusiausvyra @ 2013 01 08, 19:05)
Dekui atsakiusioms, tiesiog nesiorientuoju, man atrode, kad 20 eileje yra jau tolokai, nes kalbu konkreciai apie darzeli EGLUTE zveryne, atrodo, kad ten mazas darzelis. (???) maniau, kad jei rodo grupe nuo 3 iki 7 metu, tai yra viena grupe, i kuria paskui eis vaikuciai jau lankantys mazesniuju grupe. Gal ne taip suprantu.
o koks jusu vaikucio amzius?
Atsakyti