Įkraunama...
Įkraunama...

Okulistas Vilniuje

Mes lankėmės pas Loretą Šveikauskienę, labai kompetetinga gydytoja, anksčiau dirbo Regoj Vilniuje, dabar kažkokiam privačiam kabinete, paguglinkit, tikrai rasit.
Atsakyti
Dar labai giriama Egle Daneliene, Lrokuvos g. dirba, ypac del zvairumo irgi.
Atsakyti
QUOTE(rasakele @ 2011 03 23, 21:27)
Mes lankėmės pas Loretą Šveikauskienę, labai kompetetinga gydytoja, anksčiau dirbo Regoj Vilniuje, dabar kažkokiam privačiam kabinete, paguglinkit, tikrai rasit.

Ir mes pas ją su dukryte nuo 6 mėnesių amžiaus wub.gif Ji dirba kartu su Egle Daneliene toje pačioje akių ligų klinikoje Krokuvos g.
Vizitas trunka ilgai pas ją - mums plėtė vyzdžius, tai bene 1,5 valandos prabuvom. Bet tol cackinosi, kol viską patikrino thumbup.gif Dabar vizitas tik už metų.
QUOTE(Darlingkrbe @ 2011 04 13, 22:02)
Dar labai giriama Egle Daneliene, Lrokuvos g. dirba, ypac del zvairumo irgi.

Ji mane nuo 12 metų prižiūrėjo (mano mama kartu dirbo su ja) ax.gif Bet eilės dabar doh.gif blink.gif manau, verta tik jei rimtų rimtų bėdų su žvairumu yra.
Atsakyti
Sveikos, mamos,
uzregistravau savo mazaji pypliuka pas Krivaitienę santariškėse, gal kas turit kokiu atsiliepimu? Ir gal zinok kaip tikrina rega, 1 men kudikiui g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Mes lankemes pas Krivaitienę santariškėse. Atvirai pasakysiu, nekokį įspūdį mums paliko ši gydytoja - abejinga, šalta ir vaikeliui (1 metukai), ir tėvams.
Nuvažiavome ten, nes dukrytei prasidėjo konjunktyvitas. Buvome labai susirūpinę, teiravomės Krivaitienės kaip šia liga užsikrečiama, ar sudėtinga ligos eiga ir pan. Gydytoja į mūsų klausimus atsakinėjo trumpai - "nežinau".. (???) o kvailokos jos šypsenos išdavė, kad jai nusišvilpt, atsiprašant, ant mūsų susirūpinimo.. verysad.gif
Jeigu reikėtų rinktis, pas šią gydytoją mes daugiau nebevažiuotume. Taigi, tokie mūsų atsiliepimai apie Krivaitienę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurmart: 30 gegužės 2011 - 13:05
Apie Daniliene buvau labai geros nuomonės, patiko kaip gydytoja ir kaip žmogus, kol vieną gražią dieną nuėjome pas ją pasitikrinti akyčių, aišku mano mergaičiukei buvo tik 3 metukai todėl nelabai norėjo žiūrėti ji į tuos visus aparatus, baiminosi vaikas, tai gydytoja pareiškė, kad mano vaiką reikia būtinai nuvesti į raidos centrą, nes jai atrodo, kad ji autistė doh.gif , aišku pasitikėdama šia gydytoja taip ir padariau, buvau išsigandus labai, nes nežinojau apie šią ligą nieko, laukiau vizito į raidos centrą kaip ant adatų. Žodžiu raidos centre vien užsiminus apie autizmą mane "išdurnino" ir pasakė, kad neprisigalvočiau, nes nieko net panašaus nėra, pasijaučiau kaip mama, kuri ligų savo vaikui ieško ir tik šios gydytojos dėka. Dar ir dabar pikta pagalvojus, kad akių gydytoja gali mėtytis tokiomis diagnozėmis, kurios nėra susijusios su jos specialybe. Nors turiu pripažinti kaip akių gydytoja ji tikrai gera, bet tikrai jai linkėčiau apsriboti tik savo darbo sfera. mirksiukas.gif
Atsakyti
antakalnio vaiku poliklinikoje Uzdaviniene thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Morfija @ 2011 05 17, 13:18)
Sveikos, mamos,
uzregistravau savo mazaji pypliuka pas Krivaitienę santariškėse, gal kas turit kokiu atsiliepimu? Ir gal zinok kaip tikrina rega,  1 men  kudikiui  g.gif  g.gif  g.gif



QUOTE(Aurmart @ 2011 05 30, 13:04)
Mes lankemes pas Krivaitienę santariškėse. Atvirai pasakysiu, nekokį įspūdį mums paliko ši gydytoja - abejinga, šalta ir vaikeliui (1 metukai), ir tėvams.
Nuvažiavome ten, nes dukrytei prasidėjo konjunktyvitas. Buvome labai susirūpinę, teiravomės Krivaitienės kaip šia liga užsikrečiama, ar sudėtinga ligos eiga ir pan. Gydytoja į mūsų klausimus atsakinėjo trumpai - "nežinau".. (???) o kvailokos jos šypsenos išdavė, kad jai nusišvilpt, atsiprašant, ant mūsų susirūpinimo..  verysad.gif
Jeigu reikėtų rinktis, pas šią gydytoją mes daugiau nebevažiuotume. Taigi, tokie mūsų atsiliepimai apie Krivaitienę.


Na va senokai rašiau, bet pritariu, kad man irgi laaabai keistai skamba medikės atsakymas NEŽINAU. Mes buvom jau seniai, ir man ji nei patiko nei nepatiko. O 1mėn vaiką iš jos kabineto išsivežiau su nuospaudom pirštų aplink akis, nes seselė turėjo atlplėšti akis, nes tas rėkė ir aišku nežiūrėjo kur reikia, tai taip gaila buvo vaiko. sad.gif

O šian ir mano sesė su sūnum papuolė pas ją. Tai irgi jos mėgiamas atsakymas nžn. Tai sesė veš vaiką dar pas gydytoja Anna Zakrevskaja, ziuresim ka ta pasakys. Ar reikia akinukų ar ne dėl žvairumo. Ir išvis kokie įspūdžiai bus, iš pradžių norėjo vežti pas čia temoj minėtą Danielienę, bet pas ją labai eilės didelės, o ir paskaičius paskutinius postus kažkaip noras atšoksta išvis pas ją važiuoti....
Papildyta:
QUOTE(Mumukas @ 2011 05 30, 18:35)
Apie Daniliene buvau labai geros nuomonės, patiko kaip gydytoja ir kaip žmogus, kol vieną gražią dieną nuėjome pas ją pasitikrinti akyčių, aišku mano mergaičiukei buvo tik 3 metukai todėl nelabai norėjo žiūrėti ji į tuos visus aparatus, baiminosi vaikas, tai gydytoja pareiškė, kad mano vaiką reikia būtinai nuvesti į raidos centrą, nes jai atrodo, kad ji autistė   doh.gif , aišku pasitikėdama šia gydytoja taip ir padariau, buvau išsigandus labai, nes nežinojau apie šią ligą nieko, laukiau vizito į raidos centrą kaip ant adatų. Žodžiu raidos centre vien užsiminus apie autizmą mane "išdurnino" ir pasakė, kad neprisigalvočiau, nes nieko net panašaus nėra, pasijaučiau kaip mama, kuri ligų savo vaikui ieško ir tik šios gydytojos dėka. Dar ir dabar pikta pagalvojus, kad akių gydytoja gali mėtytis tokiomis diagnozėmis, kurios nėra susijusios su jos specialybe. Nors turiu pripažinti kaip akių gydytoja ji tikrai gera, bet tikrai jai linkėčiau apsriboti tik savo darbo sfera.  mirksiukas.gif


doh.gif
Papildyta:
QUOTE(rasakele @ 2011 03 23, 20:27)
Mes lankėmės pas Loretą Šveikauskienę, labai kompetetinga gydytoja, anksčiau dirbo Regoj Vilniuje, dabar kažkokiam privačiam kabinete, paguglinkit, tikrai rasit.


vat apie šią gydytoj ajau girdėjau atsiliepimų, kad labai maloniai su vaikučiais bendauja ir kad gera specė, oj sunku čia toj gausybėj medikų išsirinkti sau tinkamiausią, o taip norisi vaikui kuo geriausios ir kompetitingiausios priežiūros. 4u.gif
Atsakyti
Lankemes pas Bagajeva (Northway) su 4 men dukryte del uzsikisusio akiu kanalelio, tokios grubios, nemalonios ir bjaurios gydytojos neteko sutikti. Prie jos neprileisciau jokio vaiko schmoll.gif Uzsiraseme pas Sveikauskiene, tikiuosi profesionalesnio elgesio.
Atsakyti
Mes va pries kelias dienas buvom pas Danieliene Krokuvos g. Jokiu blogu atsiliepimu negaliu pasakyti. Ejome pas sia gydytoja, kadangi rekomendavo musu pediatre. Mano berniukui metukai ir dabar toks spiriojimosi ir rekimo laikas jam. Taciau apie gydytoja nieko blogo negaliu pasakyti, labai graziai bendraudama su vaiku apziurejo. Atejus is karto prieme, tik ilgai ten buvome, nes dar lasino i akytes, po to turejo praeiti tam tikras laikas, kad galetu paziureti. Bet vaikams yra ka ten veikti laukiant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tormenta @ 2012 06 05, 21:10)
Mes va pries kelias dienas buvom pas Danieliene Krokuvos g. Jokiu blogu atsiliepimu negaliu pasakyti. Ejome pas sia gydytoja, kadangi rekomendavo musu pediatre. Mano berniukui metukai ir dabar toks spiriojimosi ir rekimo laikas jam. Taciau apie gydytoja nieko blogo negaliu pasakyti, labai graziai bendraudama su vaiku apziurejo. Atejus is karto prieme, tik ilgai ten buvome, nes dar lasino i akytes, po to turejo praeiti tam tikras laikas, kad galetu paziureti. Bet vaikams yra ka ten veikti laukiant  smile.gif


Pilnai pritariu Jums thumbup.gif
Mes lankėmės kai dukrytė buvo 10mėn, viskas praėjo puikiai, gydytoja viską labai išsamiai paaiškino, nuramino kas kėlė mums nerimą. Dabar vėl užsirašėme pas ją profilaktiniam patikrinimui. ax.gif
Atsakyti
Sveiki gal kas turit kokių atsiliepimų apie Antaklanio p-koj dirbančius okulistus?
Atsakyti