Įkraunama...
Įkraunama...

RYANAIR - 15 tema

QUOTE(racke @ 2012 10 08, 10:18)
Zilvinai, o kaip tu zadi ta kortele atsinaujinti  g.gif  Mano taip pat pasibaige galiojimas, tai atrase, kad pratesti ar pagaminti kita siuo metu jie negali. Teko su nemazais nuostoliais susigrazinti savo pinigelius i VISA.


Jie mano kortele canceliavo dar metu pradzioj. Ir tuo paciu maloniai pasiule prasytis naujos. Vis nebuvo laiko. Dabar uzpildziau prasymo forma, liepe laukti emailo, kur bus parasyta: approve arba ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazu-le @ 2012 10 07, 13:58)
Iš Lietuvos išleis su bet kokiu maišeliu, net ir iš Maximos pirktu, bet pvz iš Londono Stanstedo aerouosto jeigu maišelio matmenys netiks, teks pirti pačiame orouoste  mirksiukas.gif Geriau pirkti LT, čia tik 2Lt, o Londone 1 svaras  mirksiukas.gif


Nesutinku, is manes karta Vilniuj ateme maiseli, kuris buvo labai arti reikalaujamu matmenu, bet va sako-per didelis. Dave ju maiseli, ne viskas tilpo, tai kas netilpo, teko ismesti.

QUOTE(Vilienė @ 2012 10 07, 14:40)
jei pasiseks - man Kaune maximinius atėmė, davė pagal standartus maišelį


drinks_cheers.gif
Atsakyti
O vaistus milteliu pavidalu, tarkim Smekta, reikai det i ta skysciu maisuka ar galiu tiesiai i lagamina g.gif
Atsakyti
tiesiai i lagamina
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(racke @ 2012 10 08, 10:18)
Zilvinai, o kaip tu zadi ta kortele atsinaujinti  g.gif  Mano taip pat pasibaige galiojimas, tai atrase, kad pratesti ar pagaminti kita siuo metu jie negali. Teko su nemazais nuostoliais susigrazinti savo pinigelius i VISA.


QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 10 08, 11:23)
Jie mano kortele canceliavo dar metu pradzioj. Ir tuo paciu maloniai pasiule prasytis naujos. Vis nebuvo laiko. Dabar uzpildziau prasymo forma, liepe laukti emailo, kur bus parasyta: approve arba ne smile.gif


Va kaip greitai viskas smile.gif

Congratulations your Moneybookers Prepaid MasterCard® application has been approved! Your card will be issued and sent to you shortly. We will inform you as soon as your card is on its way.
Atsakyti
Sveiki smile.gif
paskutiniausia patirtis tokia:
1. Keliaujant iš Dublino į Kauną mano rankinį bagažą paprašė atidaryt, nes pamatė, kad kažkas viduj "organinio" yra - ta prasme kremukas ar pan. Ištraukiau kosmetinę, pakniso, padėkojo, paleido. Po visko (aišku poznia batia jau buvo) prisiminiau, kad vežiau draugei dovanų kosmetikos rinkinį supakuotą dėžutėje, o ten buvo berods 90ml rankų kremas. Manau, kad jis užkliuvo detektoriams, bet jo nerado biggrin.gif jaučiu būtų liepę kišt į "maišelį" skysčiams;
2. Keliaujant iš Kauno turėjau rankiniame bagaže termosą naują tuščią. Tai tikrintoja priėjo ir pasakė, kad šitoj rankinėj yra kažkas panašaus į termosiuką ir ar galima apžiūrėt. Ištraukiau, bandė atidaryt, nepavyko, paprašė atidaryt ir viskas. Tuščias, naujas, su kaina - nėr ko kibt biggrin.gif Tiesa turėjau permatomą "maišiuką" tą patį skysčiams, viduje buvo naujas kremas su dėžute - pakėlė pažiūrėt, koks kiekis (50ml). Pažiūrėjo ir padėjo.

Rašau, kad turėjau "maišiuką" skysčiams, nes juos talpinau į tokio tipo kosmetinę:
user posted image

ant kurios puikavosi užrašas, jog ji atitinka visus keliamus reikalavimus ir standartus tam, kad joje būtų galima gabenti skysčius rankiniame bagaže lėktuvuose smile.gif neišgirdau nei vienos priekabės dėl to, o ir ko norėti, kai yra parašyta juodu ant balto ant tos kosmetinės..
tiesa - na, be jokios abejonės, Kauno oro uosto patikrinimo darbuotojų su Dublino nesulyginsi (tiek kultūros, tiek patikrinimo etiketo atžvilgiu), bet šiaip diskomforto jokio nepatyrėm biggrin.gif tik tiek, kad labai jau rimtai nusiteikę batų atžvilgiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Ka reiskia " batu atzvilgiu" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 10 08, 13:27)
Va kaip greitai viskas smile.gif

Congratulations your Moneybookers Prepaid MasterCard® application has been approved! Your card will be issued and sent to you shortly. We will inform you as soon as your card is on its way.

Matai kaip g.gif Na tai kodel man to nepasiule. O gal as kazka ne taip supratau blush2.gif Na reikes pasiziureti man ta forma. As pervedziau pinigus (apie 1000 Lt) i kortele ir tik veliau apsiziurejau, kad pasibaiges jos galiojimas. Niu tai susiderinau, kad pinigelius grazintu i kreditine. Nuostolis apie 80 Lt. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2012 10 08, 14:42)
Rašau, kad turėjau "maišiuką" skysčiams, nes juos talpinau į tokio tipo kosmetinę:
ant kurios puikavosi užrašas, jog ji atitinka visus keliamus reikalavimus ir standartus tam, kad joje būtų galima gabenti skysčius rankiniame bagaže lėktuvuose  smile.gif


Kaip patogu, maiselis-kosmetine du viename su uzrasu, kad atitinka reikalavimus, kur tokia rasti? bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
keliautojai - toks klausimas , gal ir aptartas nnn kartų, nu neradau...

skrendam pirmyn-atgaltik su rankiniu. Atgal nežianu, bet gal man reikės priduoti į bagažą. Sakykite - ar turiu dabar prieš spausdinant bilietą nurodyti kad turėsiu bagažą ar jei reikės, einu chek-in ir priduodu ir sumoku... g.gif
kaip tokiu atveju?
ačiū labai kas padės
Atsakyti
QUOTE(Fruste @ 2012 10 08, 14:50)
Ka reiskia " batu atzvilgiu" g.gif



greičiausiai reiškia, kad liepė nusiaut lotuliukas.gif
Atsakyti