Įkraunama...
Įkraunama...

RYANAIR - 15 tema

QUOTE(Tibė @ 2012 10 15, 15:27)
Ačiū kažkam ,kas apie Drogą užsiminė. Šian nusipirkau 20 maišelių už 2 litus su trupučiu.


QUOTE(whitey @ 2012 10 15, 16:31)
tibe, tas 'kazkas'- komentaru auksciau wink.gif tad aciu jole*** 4u.gif


QUOTE(Tibė @ 2012 10 15, 17:06)
tikrai taip smile.gif
atsiprašau, nepaskaičiau biggrin.gif


Juokingiausia, kad tuos maišelius bendradarbė parsinešė iš Drogo ir džiaugėsi, kad turės kur uogas, grybus šaldyti. Aš netyčia užmečiau į juos akį, blyn, o ten gi šalia morkų lėktuvėlis nupieštas biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas ilgiau stebintis Ryanair akcijas gali patarti tokiu klausimu.

Jei jau kaina nuo 130 lt pakilo iki 270, tai jau tokia ir isliks? Ar dar yra sansu, kad gali nuleisti iki 130? unsure.gif Kaina ziuriu skrydziui uz 3-4 savaiciu.
Atsakyti
QUOTE(Ramona18 @ 2012 10 15, 20:51)
Gal kas ilgiau stebintis Ryanair akcijas gali patarti tokiu klausimu.

Jei jau kaina  nuo 130 lt pakilo iki 270, tai jau tokia ir isliks? Ar dar yra sansu, kad gali nuleisti iki 130? unsure.gif  Kaina ziuriu skrydziui uz 3-4 savaiciu.


Neisbursiu, bet jei uz 3-4 sav, tai manau, nebekris. Jeigu ne laiko aspektas, sakyciau, kad tikrai dar gali nukristi.
Atsakyti
Supratau 4u.gif , ziuriu kad skrydziams si menesi isvis net po 400-500 uz bilieta praso.
Galvojau kad dar paleidzia pries savaite iki skrydzio, bet matyt paskutiniai bilietai paliekami verslininkams, kad butinai reikia tam tikra data skristi ir nesvarbu kiek moketi. 4u.gif
Atsakyti
mums keliones butinai reikia sausio 3, ar verta palaukti ar imti uz 372 lt?
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2012 10 16, 09:20)
mums keliones butinai reikia sausio 3, ar verta palaukti ar imti uz 372 lt?


ir, žinoma, mes kaip ekspertai patys turim susiprast iš kur į kur skrendama cool.gif
Atsakyti
iš Vilniaus į Milaną
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2012 10 16, 10:20)
mums keliones butinai reikia sausio 3, ar verta palaukti ar imti uz 372 lt?


Aš palaukčiau, bet tai tik mano nuomonė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2012 10 16, 10:06)
iš Vilniaus į Milaną

Vilnius-Milanas
palyginimui
Atsakyti
QUOTE(Ramona18 @ 2012 10 15, 22:26)
Galvojau kad dar paleidzia pries savaite iki skrydzio, bet matyt paskutiniai bilietai paliekami verslininkams, kad butinai reikia tam tikra data skristi ir nesvarbu kiek moketi.  4u.gif


O jums realiai yra teke susidurti ar matyti, kad bilietu kainos nukristu likus savaitei iki skrydzio? g.gif Man dar neteko, tai tokiu dalyku net nesitikiu cool.gif
Atsakyti
ogo, tobulejam, jau garantijas kainoms galim suteikt biggrin.gif super! o ka ikeiciat, jei nepasitvirtintu? biggrin.gif
Atsakyti
Tai kad niekad su Ryanair neskridau ir siaip skrendu tik karta per kelis metus, nezinau kas ir kaip. Viskas man nauja su ta Ryanair sistema, bet skaitant sia tema ir ziurint kainas bent 2 kart per savaite manau perprasiu pagrindus. drinks_cheers.gif

Kol kas tiks supratau, kad jei kaina nuo 89 Lt iki 130 Lt tai kaip naujokei Ryanair skrydziuose tikrai verta imti, o pasiulymu nuo 20 iki 70 lt nematyti man dar ilgai, nes negaliu tiek laiko praleisti prie PC perkraunant narsykle, nes kiek supratau tokius pasiulymus keliu valandu begyje isperka.


QUOTE(_Pandora_ @ 2012 10 16, 10:36)
O jums realiai yra teke susidurti ar matyti, kad bilietu kainos nukristu likus savaitei iki skrydzio? g.gif Man dar neteko, tai tokiu dalyku net nesitikiu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramona18: 16 spalio 2012 - 12:27