Įkraunama...
Įkraunama...

RYANAIR - 15 tema

QUOTE(volkiene @ 2012 09 13, 18:23)
Iskilo toks klausimas pakuojant lagamina  blush2.gif  ar 10 vnt po 100 ml skysciu turi buti butinai viename maiselyje ar galima 2 maiselius po 5 vnt po 100 ml  g.gif

Butinai viename cool.gif
Atsakyti
QUOTE(racke @ 2012 09 13, 19:59)
Butinai viename  cool.gif


Aciu 4u.gif gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(volkiene @ 2012 09 13, 21:03)
Aciu  4u.gif  gaila  verysad.gif


tikrai nebutinai. pirma kart girdziu, skridau ir veziausi po 100ml tuos buteliukus apskritai per kelis maisiukus, nes skirtingi skysciai buvo ir sudeti atskirai.
Atsakyti
QUOTE(indrute84 @ 2012 09 14, 14:09)
tikrai nebutinai. pirma kart girdziu, skridau ir veziausi po 100ml tuos buteliukus apskritai per kelis maisiukus, nes skirtingi skysciai buvo ir sudeti atskirai.


doh.gif Kokios nesamones...pagal taisykles turi buti viename maiselyje, prisagalvojat savu taisykliu, o paskui klaidinat keliautojus. Jeigu praleido, tai nereiskia, kad ir kita karta praslysit. Vat taip ir gimsta istorijos, kai kazkas praslysta, pasako, kad galima, o paskui kiti piktinasi, kad oro uosto darbuotojai kabinejosi prie skysciu, maiseliu ir pan. biggrin.gif Nesvarbu, kad taisykles tokios, o ne kitokios, juk supermamoj kazkas pasake, kad galima, vadinasi galima doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...s.d?id=59511621 unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2012 09 14, 17:12)
doh.gif Kokios nesamones...pagal taisykles turi buti viename maiselyje, prisagalvojat savu taisykliu, o paskui klaidinat keliautojus. Jeigu praleido, tai nereiskia, kad ir kita karta praslysit. Vat taip ir gimsta istorijos, kai kazkas praslysta, pasako, kad galima, o paskui kiti piktinasi, kad oro uosto darbuotojai kabinejosi prie skysciu, maiseliu ir pan. biggrin.gif Nesvarbu, kad taisykles tokios, o ne kitokios, juk supermamoj kazkas pasake, kad galima, vadinasi galima doh.gif  biggrin.gif


nepraslydau, o kiek esu skridusi visada viskas tiko. jiem svarbiausia kad isimtum per patikra.
Atsakyti
QUOTE(indrute84 @ 2012 09 14, 17:14)
nepraslydau, o kiek esu skridusi visada viskas tiko. jiem svarbiausia kad isimtum per patikra.


O jus atsakote uz visus keleivius? O jeigu kam nors nepavyks praslysti kaip jums? As kai skridau, man ne karta ne tik kad reikejo i viena maiseli susideti, bet dar ir maiselis privalejo uzsisegti, o kam neuzsisege teko buteliukus ismesti. Bet jus tai galite kad ir 10 maiseliu tureti, juk rizikuoti visada galima, o taisykles yra tokios, kad galima tureti 1 maiseli cool.gif
Atsakyti
QUOTE(indrute84 @ 2012 09 14, 13:09)
tikrai nebutinai. pirma kart girdziu, skridau ir veziausi po 100ml tuos buteliukus apskritai per kelis maisiukus, nes skirtingi skysciai buvo ir sudeti atskirai.

Jums paprasciausiai pasiseke biggrin.gif Man teko susidurti su tokia situacija, kad per neapsiziurejima i savo lagamina buvau sudejusu musu dvieju maiselius. O einant per patikra kazkaip atsiskyrem ir manes su dviem maiseliais nepraleido schmoll.gif Liepe arba sukisti viska i viena arba kazkuri ismesti cool.gif Niu as ten si bei ta isemiau (kas nebuvo visai skysta) i tasiuka, ir susipakavau i viena maiseli. Va taip va smile.gif Zodziu geriau nerizikuoti 4u.gif
Atsakyti
Gal kas gales padeti? Iskilo man tokie klausimai:

Kur atiduoda kudikio vezimeli po skrydzio? Ar tai nuo oro uosto darbuotoju priklauso? Tikiuosi, kad atiduos prie lektuvo, bet gal teks ieskoti, kur isduoda nestandartinius krovinius?
Taip pat, ar galima i vezimelio prekiu krepseli kai ko isideti papildomai? smile.gif Ar neleis? Tikiuos, kad prie vezimo prikabintu zaisliuku neliepia i lagamina isikisti?

Ir dar vienas klausimas, ieskau skrydziu i Briuseli arciau Kaledu, bet po lapkricio 6 d. isvis nera jokiu skrydziu i abi puses? Ryanair nuima sita reisa ar jis yra sezoninis, kas butu dar keisciau?

Aciu
Atsakyti
Dukra skrido ketv, tai irgi nuskilo, nes neturejo nei maiselio specialaus, paprastam maisiuke buvo susidejus dezika, tusa, 100 ml sampuno ir dantu pasta, nieko netikrino, tik limonado buteliuka liepe ismest, nes rankoj laike.
Atsakyti
QUOTE(Jelenka @ 2012 09 15, 10:29)

Ir dar vienas klausimas, ieskau skrydziu i Briuseli arciau Kaledu, bet po lapkricio 6 d. isvis nera jokiu skrydziu i abi puses? Ryanair nuima sita reisa ar jis yra sezoninis, kas butu dar keisciau?

nuima, jei iš Kauno verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2012 09 15, 16:18)
nuima, jei iš Kauno  verysad.gif


Taip, is Kauno. Vat....zodziu nera. Gerai, ziuresim is Vilniaus arba per Brussels Airlines. Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jelenka: 15 rugsėjo 2012 - 15:24