Įkraunama...
Įkraunama...

RYANAIR - 15 tema

QUOTE(whitey @ 2012 11 12, 23:26)
litcargusui paminek, jog gavai laiska del nemokamo keitimo. tegul jungias i sistema, skambinas ir perdaro datas. cia ne tu sugalvojai ir turi but garantuota isvaziavimu. ta ir pasakyciau. turetu viska sutvarkyt. bet cia gal vilnius? man kaune padare be problemu savu laiku. net galiu susakyt, ka jie patys turi daryt, norint gaut priejima prie keitimo wink.gif

skambinau ir sakiau, kad gavau laišką, paaiškinau situaciją ir vistiek pasakė, kad reikia pačiai skambinti į ryanair. Čia Vilniaus mergaitė man taip susakė, gal pabandyti ryt paskambinti į kauno litcargus? Aš jau draugų paprašiau, kad ryte iš Airijos paskambintų ir pakalbėtų, tik bijau, kad kitai dienai nebeliks vietų biggrin.gif doh.gif Parašykit man į AŽ ką jie turėtų padaryti sistemoje 4u.gif Bandysiu nuo pat ryto susisiekti su jais biggrin.gif
Atsakyti
gi daugmaz ir parasiau. jie patys del jusu turi skambint i call centre, sako savo raktazodzius, del ko skambina, bei gauna koda priejimui prie sistemos, tada jie patys pakeicia tai, ka reikia. tiek

apie vilniu pastoviai girdziu prastus atsiliepimus. kazkodel g.gif
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2012 11 12, 23:52)
gi daugmaz ir parasiau. jie patys del jusu turi skambint i call centre, sako savo raktazodzius, del ko skambina, bei gauna koda priejimui prie sistemos, tada jie patys pakeicia tai, ka reikia. tiek

apie vilniu pastoviai girdziu prastus atsiliepimus. kazkodel g.gif

Ačiū, bandysiu ryt susitvarkyt su saviškiais, kavenskais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2012 11 12, 21:52)
apie vilniu pastoviai girdziu prastus atsiliepimus. kazkodel g.gif


drinks_cheers.gif paciai teko susidurti, kai reikejo pavarde keisti (nes istekejau), kvaila buvau ir iskart skambinau Vilniui pasitikslinti kaip del to nemokamo pakeitimo, tai vos ne durne isvadino, kad nieko siais laikais nemokamai nebebuna... O Kaunas graziai isvardijo kokius dokumentus atsinesti kad pakeistu nemokamai.
Atsakyti
Apie tai ir kalbu. Tikrai gaila, jog del ryanair/valdzios politikos geri darbuotojai buvo ismesti ar laukia ismetimo kaune. Apskritai, kaune dabar jau nyku. Is kitos puses, gerai- nereikia grustis wink.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif

Norejau pasiteirauti tu kas pastaruoju metu pirko bilietelius. Ar perkant bilietus tarkim is Vilniaus i Londona ar is Kauno i Frankfurta normaliai nuskaiciuoja pirkimo metu rodoma suma (LTL)? Ar vistiek veliau paaiskeja kad nuskaiciuota daugiau.

Zinau kad pastaruoju metu daugeliui nebeleidzia sistema nuimti varneles (geresniam valiutu konvertavimui). Tad idomu ar kaip ir seniau nuskaiciuoja daugiau ar visgi tiek kiek rodoma pirkimo metu. Kalbu apie bilietus kuriu kainos nurodytos litais.

Tarkim man leidzia perkant nuimti varnele kryptims kur valiuta EUR (kryptims tarp kitu Europos saliu), bet vat perkant is LT arba i LT neleidzia. blink.gif
Atsakyti
Kauno skrydziai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2012 11 11, 13:09)
ice, su ryanair gi tas pats- jei vienas reisas veluoja, kitas nuplaukia. na nebent tik pinigai pasitaupytu

beje, naujove ryanair'e- rezervuotomis patapo ir 5abcdef vietos g.gif tuoj visas lektuvas bus rezervuotas wink.gif dar online neziurejau, ar ta 5 eile perdaryta, ar cia tik buvo stiuardesiu saviveikla


pirkau bilietus apžiūrėjau - galima rezervuot ir 15 eilę, kojom vietos tiek pat kaip paprastai, tik kiek suprantu kadangi už nugaros erdviau, tai į nugarą gal mažiau spardo - čia gal tame privalumas, bet 5 eilė kažkokia mistinė.. ją galima rezervuot, bet kokia prasmė neaišku g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukštaitė @ 2012 11 14, 00:15)
Tarkim man leidzia perkant nuimti varnele kryptims kur valiuta EUR (kryptims tarp kitu Europos saliu), bet vat perkant is LT arba i LT neleidzia.  blink.gif


Jeigu pas jus kortele litais, tai ka norite, kad konvertuotu? Litus i litus norite, kad konvertuotu? doh.gif Niekada litu is litu nebuvo galima konvertuoti, tad kai perkama litais ir kortele litais, jokiu varneliu nera.

QUOTE(Vilienė @ 2012 11 14, 13:23)
pirkau bilietus apžiūrėjau - galima rezervuot ir 15 eilę, kojom vietos tiek pat kaip paprastai, tik kiek suprantu kadangi už nugaros erdviau, tai į nugarą gal mažiau spardo  - čia gal tame privalumas, bet  5 eilė kažkokia mistinė.. ją galima rezervuot, bet kokia prasmė neaišku  g.gif


As tik pagalvojau del vienintelio imanomo varianto, kad ta 5 eile gal skirta teveliams su vaikuciais, norintiems rezervuoti vietas g.gif Nes su vaikais daug kur neprirezervuosi, yra taisykles, bet tada klausimas, kodel 5, o ne 4 eile g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2012 11 14, 15:07)
Jeigu pas jus kortele litais, tai ka norite, kad konvertuotu? Litus i litus norite, kad konvertuotu? doh.gif Niekada litu is litu nebuvo galima konvertuoti, tad kai perkama litais ir kortele litais, jokiu varneliu nera.
As tik pagalvojau del vienintelio imanomo varianto, kad ta 5 eile gal skirta teveliams su vaikuciais, norintiems rezervuoti vietas g.gif Nes su vaikais daug kur neprirezervuosi, yra taisykles, bet tada klausimas, kodel 5, o ne 4 eile g.gif  smile.gif



Deja anksciau kai kaina litais rodydavo ir budavo perkami bilietai daznam pirkejui patikrinus banko saskaita paaiskedavo kad nurasyta pinigu daugiau nei buvo matyti pirkimo metu. Anksciau varneles galima budavo nuimti tiek perkant bilietus nurodytus LTL valiuta tiek EUR ar GBP. Anksciau esu pirkus ir patyrus ka reiskia moketi be varneles nuemimo ir su varneles nuemimu. Todel dabar ir klausiu kaip yra perkant siuo metu, nes nuo pavasario nesu pirkusi bilietu.
O konvertacija viduje vistiek vyksta nes Ryanair nera Lietuvos imone o airiu. Begale nusiskundimu gauna bankai del per dideliu sumu nurasymo nei buvo parasyta litais pirkimo metu.

Perku Ryanair jau daug metu, tad ta zinau. Daug kas siuo metu pasikeite, ne visoms kortelems leidzia nuimti ta varnele. As jau nekalbu apie Prepaid korteles. mirksiukas.gif

Tarmi man neleidzia nuimti varneles nei perkant is LT nei tarkim is Frankfurto i LT, nors vieno bilieto kaina LTL, o kito jau EUR. Pasirenkant is Frankfurto i Ispanija velgi kaina EUR, bet varnele nuimti leidzia. Ta norejau pasakyti.
Ar yra tokiu kuriems pastaruoju metu nuskaiciavo daugiau nei buvo parasyta galutine suma perkant litais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aukštaitė: 14 lapkričio 2012 - 18:22
QUOTE(Aukštaitė @ 2012 11 14, 18:09)
Deja anksciau kai kaina litais rodydavo ir budavo perkami bilietai daznam pirkejui patikrinus banko saskaita paaiskedavo kad nurasyta pinigu daugiau nei buvo matyti pirkimo metu. Anksciau varneles galima budavo nuimti tiek perkant bilietus nurodytus LTL valiuta tiek EUR ar GBP. Anksciau esu pirkus ir patyrus ka reiskia moketi be varneles nuemimo ir su varneles nuemimu. Todel dabar ir klausiu kaip yra perkant siuo metu, nes nuo pavasario nesu pirkusi bilietu.
O konvertacija viduje vistiek vyksta nes Ryanair nera Lietuvos imone o airiu. Begale nusiskundimu gauna bankai del per dideliu sumu nurasymo nei buvo parasyta litais pirkimo metu.

Perku Ryanair jau daug metu, tad ta zinau. Daug kas siuo metu pasikeite, ne visoms kortelems leidzia nuimti ta varnele. As jau nekalbu apie Prepaid korteles. mirksiukas.gif

Tarmi man neleidzia nuimti varneles nei perkant is LT nei tarkim is Frankfurto i LT, nors vieno bilieto kaina LTL, o kito jau EUR. Pasirenkant is Frankfurto i Ispanija velgi kaina EUR, bet varnele nuimti leidzia. Ta norejau pasakyti.
Ar yra tokiu kuriems pastaruoju metu nuskaiciavo daugiau nei buvo parasyta galutine suma perkant litais?


Nu tai jei perkate bilieta, kurio kaina nurodyta litais, o kortele EUR ar GBP, tai tada aisku, kad konvertuoja, neparasete su kokia kortele perkat, as juk ne aiskerege, sunku cia tada kazka atsakyti.
Bent kiek pirkau, jei kaina litais, tai tokia suma man bankas ir nuraso, pas mane kortele litais. Niekada nebuvo jokiu problemu, kad bankas daugiau litu nurasytu. Kitaip, kai korteles saskaita viena valiuta, o perkate kita, tada viena diena pinigai rezervuojami, o veliau nuskaiciuojama kita suma, nes kursas buna, kad kinta. As irgi perku Ryanair daug metu, litu is litu ir i litus niekada man nekonvertavo. Jei kaina eurais ar svarais, tai tada konvertuoja, visada nuimu varnele ir viskas, visada pavyksta ja nuimti. Jus man paaiskinkit, jei perkate bilieta litais, o kortele irgi litais, tai ka Ryanair siulo pakeisti litus i litus ir dar galima varnele nuimt, kad keistum litus i litus ne Ryanair kursu? Idomiu koks litu is/i litus kursas Ryanair ir ne Ryanair biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2012 11 14, 20:54)
Nu tai jei perkate bilieta, kurio kaina nurodyta litais, o kortele EUR ar GBP, tai tada aisku, kad konvertuoja, neparasete su kokia kortele perkat, as juk ne aiskerege, sunku cia tada kazka atsakyti.
Bent kiek pirkau, jei kaina litais, tai tokia suma man bankas ir nuraso, pas mane kortele litais. Niekada nebuvo jokiu problemu, kad bankas daugiau litu nurasytu. Kitaip, kai korteles saskaita viena valiuta, o perkate kita, tada viena diena pinigai rezervuojami, o veliau nuskaiciuojama kita suma, nes kursas buna, kad kinta. As irgi perku Ryanair daug metu, litu is litu ir i litus niekada man nekonvertavo. Jei kaina eurais ar svarais, tai tada konvertuoja, visada nuimu varnele ir viskas, visada pavyksta ja nuimti. Jus man paaiskinkit, jei perkate bilieta litais, o kortele irgi litais, tai ka Ryanair siulo pakeisti litus i litus ir dar galima varnele nuimt, kad keistum litus i litus ne Ryanair kursu? Idomiu koks litu is/i litus kursas Ryanair ir ne Ryanair biggrin.gif



Kaip matau ne visai mane suprantat...gal neaiskiai issireiskiau...
As konkretu klausima uzdaviau: Ar yra tokiu kuriems pastaruoju metu nuskaiciavo daugiau nei buvo parasyta galutine suma perkant litais?
Taip pat nurodziau konkrecius atvejus kada man leidzia nuimti varnele, kada ne. Normaliai paklausiau ar ir kitiems taip pat sistemoje leidzia ar neleidzia atlikti si veiksma.

Dalinai atsaket i si klausima, aciu. Jums viska gerai nuskaiciuoja.
Kitiems zinau budavo problemu. Anksciau taip pat vieniems normaliai budavo, kitiems ne (su tais paciais litais ne kita valiuta).
Kortele mano LTL.
Na tikrai nesu kvaila, rasiau apie konkretu atveji, netgi kelis kada man perkant bilieta LTL valiuta is saskaitos buvo nuskaiciuota daugiau. Kreipiausi i banka, o ten buvo paaiskinta kad tai Ryanair ir yra nemazai skundu. Kaip ir minejau tie skundai buvo ne vien tokiais atvejais kada paskaiciuojama daugiau perkant bilietus EUR valiuta.
Jus pasiziurekit i administravimo mokesti, kuris yra 6 EUR, o litais 22.80 LTL (taigi paskaiciuokit kokiu kursu paskaiciuota).
Del paties ale kovertavimo litu i litus ne taip mane supratot.

Tiek to...

Vienas is pvz. (cia ne siais metais buvo).

Gavau i email saskaita (bilietai buvo pirkti is LT i Vokietija):
PAYMENT DETAILS

********63.00 LTL Total Fare

*********0.00 LTL Taxes, Fees & Charges

********70.00 LTL Passenger Fee: Infant

********52.50 LTL Passenger Fee: Administration Fee

*******185.50 LTL Total Paid

FX rate : 0.30863 EUR
Total Paid in card holders currency : 57.25 EUR

Deja tuo metu saskaitoje buvo rezervuota ir nurasyta keliasdesimt litu didesne suma. Kaip matot vistiek rasoma suma ir LTL ir EUR. Mano atveju buvo paskaiciuota kaip Ryanair patogiau.

Panasu atveji nelabai seniai radau kitoje temoje. Tad matyt iki dabar tebevyksta tokios nesamones.


Ar jums leidzia nuimti varnele tarkim perkant bilieta is Frankfurto i Kauna? Arba Kaunas-Frankfurtas-Kaunas? Kaina perkant i abi puses rodo LTL, O bilieta Frankfurt-Kaunas tai paskaiciave savuoju topiniu kursu (konvertave). doh.gif Na bet jau paskaiciuota LTL. smile.gif Kaip ir anksciau daro ka nori.
Man neleidzia to padaryti nei su viena is 3 korteliu. doh.gif Anksciau tokiu dalyku nebuvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aukštaitė: 14 lapkričio 2012 - 20:57