Įkraunama...
Įkraunama...

RYANAIR - 15 tema

sveiki,

kažkaip niekad su ryanairu neskridau, tai dabar kraunuos daiktus ir iškilo klausimėlis:
mano kuprinė per stora 3-4 cm., bet lengvai susipaudžia, nes daiktų joje nėr daug. Gali kilt dėl to problemų?
Atsakyti
QUOTE(Tibė @ 2012 11 26, 15:51)
sveiki,

kažkaip niekad su  ryanairu neskridau, tai dabar kraunuos daiktus ir iškilo klausimėlis:
mano kuprinė per stora 3-4 cm., bet lengvai susipaudžia, nes daiktų joje nėr daug. Gali kilt dėl to problemų?

..jei lengvai susispaudžia , problemų nekils, galų gale išimsit , į kišenes sukišit kelis daiktus. Be to kuprinės tuo ir yra gerai, jog jos tikrintojams beveik neužkliūna, ypač jeigu dar ant nugaros.
Atsakyti
o, tai liabai gerai tada smile.gif
smile.gif
Atsakyti
Paskutinį kartą perkant bilietus asmeniui į abi puses buvo 35 Lt kortelės mokestis, dabar suvedus duomenis jis jau 45,6 Lt - pabrango?
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2012 11 26, 18:54)
Paskutinį kartą perkant bilietus asmeniui į abi puses buvo 35 Lt kortelės mokestis, dabar suvedus duomenis jis jau 45,6 Lt - pabrango?

siandien man pasidomejus makaliaus atstovu sake, kad kaina 23lt i viena puse, matomai panasiai ir gaunasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(limma @ 2012 11 26, 19:05)
siandien man pasidomejus makaliaus atstovu sake, kad kaina 23lt i viena puse, matomai panasiai ir gaunasi doh.gif

žiauruma doh.gif vat ką reiškia, kai patingi kortelę užsisakyt, nes galvoji, kad nereikės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2012 11 26, 19:11)
žiauruma doh.gif vat ką reiškia, kai patingi kortelę užsisakyt, nes galvoji, kad nereikės smile.gif

o apie kokia kortele jus kalbate, nes mes irgi uzsakinesim bielietus
Atsakyti
QUOTE(limma @ 2012 11 26, 19:19)
o apie kokia kortele jus kalbate, nes mes irgi uzsakinesim bielietus

mastercard prepaid, bet jos taip greit negausi schmoll.gif
http://www.supermama...howtopic=623766
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2012 11 26, 19:23)
mastercard prepaid, bet jos taip greit negausi schmoll.gif
http://www.supermama...howtopic=623766

aciu supratau doh.gif
Atsakyti
Mes turime mastercard prepaid, bet jau per pastaruosius metus pastebejom, kad ir su jomis mokesti pradejo imti, taigi pasidomekit pries uzsisakant, ar isvis verta. Is pradziu kai pirkdavom UK-LT-UK bilietus, mokesti imdavo tik i LT, atgal ne, o dabar jau i abi puses, nors ir su mastercard prepaid mokame.
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2012 11 26, 18:54)
Paskutinį kartą perkant bilietus asmeniui į abi puses buvo 35 Lt kortelės mokestis, dabar suvedus duomenis jis jau 45,6 Lt - pabrango?


Labai seniai tavo paskutinis kartas buvo smile.gif as jau geguze 45,6 mokejau.
O del prepaid'o, as per dvi savaites kortele gavau. Gal dar ir paciai nevelu uzsisakyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 11 26, 21:51)
Labai seniai tavo paskutinis kartas buvo  smile.gif as jau geguze 45,6 mokejau.
O del prepaid'o, as per dvi savaites kortele gavau. Gal dar ir paciai nevelu uzsisakyti mirksiukas.gif

g.gif gegužę skridau, pirkau, aišku, anksčiau... taip, retokai skraidau... dėl to ir neperku, kol nereikia, o kai prisireikia, tai per vėlu būna smile.gif moteriška logika rolleyes.gif
Atsakyti