Įkraunama...
Įkraunama...

Nelegalios statybos

QUOTE(INGRIDIK81 @ 2013 07 07, 20:37)
sveiki, gal kas patars, kur man kreiptis, man po seneles atkure zemes sklypa,kuris randasi nugaletoju g., vilniuje, as turiu visus poperius, man ateina mokestis uz ta zeme, bet va as negaliu ja nauduotis, nes ta zeme naudojasi( ten sodas, su didziule tvora) salia to mano grazinto sklypo gyvenantis zmogus. istorija tokia kad tas  namas buvo mano seneles, ji pardave ta nama  jam, bet zemes ne, nes tais laikais sovetu nieks zemes nedalindavo ir t.t. na zodziu o dabar, as turiu dokumentus visus, kaip ir sakiau o vat, su to zmogumi neiseina graziai pasikalbeti, jis is vis nebendrauja.
Problema ta kad neturiu pinigu su jo bolinetis, tai noriu paklausti kaip man grazinti mano teiseta zeme?

Kaip suprantu namas stovi ne jusu zemej.
Jei kaimynas naudojasi jusu zeme ir kategoriskai nenori is ten trauktis, ir pasistates tvora jusu zemeje, galite kreiptis i nacionaline zemes tarnyba del zemes uzgrobimo...del tvoru i statybos inspekcija..
griaut ju tvoras ir statyti savo ribu tvoras..o ka jus daugiau galit padaryti? zemes gi nepaimsit ir neisnesit.
Atsakyti
QUOTE(grunge @ 2013 07 07, 21:46)
Kaip suprantu namas stovi ne jusu zemej.
Jei kaimynas naudojasi jusu zeme ir kategoriskai nenori is ten trauktis, ir pasistates tvora jusu zemeje, galite kreiptis i nacionaline zemes tarnyba del zemes uzgrobimo...del tvoru i statybos inspekcija..
griaut ju tvoras ir statyti savo ribu tvoras..o ka jus daugiau galit padaryti? zemes gi nepaimsit ir neisnesit.



na ta zeme jis kaip ir negrobe tesiog kol ja atkurinejo jis naodojosi ja, ji buvo valstybine, o atkure tik 3metus kaip, ir as neissivaizduoju kaip su jo bendrauti jei jis ignoroja mane, as negaliu nei prieiti ten nei ka, nes stovi tvora suo piktas, ir sodas zydi...
Atsakyti
QUOTE(INGRIDIK81 @ 2013 07 07, 22:21)
na ta zeme jis kaip ir negrobe tesiog kol ja atkurinejo jis naodojosi ja, ji buvo valstybine, o atkure tik 3metus kaip, ir as neissivaizduoju kaip su jo bendrauti jei jis ignoroja mane, as negaliu nei prieiti ten nei ka, nes stovi tvora suo piktas, ir sodas zydi...

nusiuskit registruota laiska su iteikimu, laiske isdestykit problema ir galimus sprendimo budus.
Atsakyti
QUOTE(cellado @ 2013 07 07, 22:57)
nusiuskit registruota laiska su iteikimu, laiske isdestykit problema ir galimus sprendimo budus.

kam? tam seimininkui? o kur galima kreiptis kad parasytu ta laiska, cia gi ne seip sau
Atsakyti
Kreiptis galima i bet koki teisininka, taipogi yra ir nemokama teisine pagalba soc.remtiniems asmenims.

Manau kad klausima reiktu statyti kitu kampu- kaip atsikratyti teisetai uzstatyto sklypo dalimi ar visu sklypu.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ūkio bitė @ 2013 07 08, 10:32)
Kreiptis galima i bet koki teisininka, taipogi yra ir nemokama teisine pagalba soc.remtiniems asmenims.

Manau kad klausima reiktu statyti kitu kampu- kaip atsikratyti teisetai uzstatyto sklypo dalimi ar visu sklypu.

4u.gif

ogo, kaip cia taip?galit pakomentuoti?
Atsakyti
QUOTE(INGRIDIK81 @ 2013 07 08, 09:57)
kam? tam seimininkui? o kur galima kreiptis kad parasytu ta laiska, cia gi ne seip sau

Pati parašykite laišką, išdėstykite problemą. Su žmonėmis dažniausiai galima ir paprastai susitarti, nelendant į teisminius ginčus.

Jei susitarti nepavyks - krepkitės pas advokatą ir jis tvarkys jau teisiminius reikalus.
Atsakyti
QUOTE(INGRIDIK81 @ 2013 07 07, 21:21)
na ta zeme jis kaip ir negrobe tesiog kol ja atkurinejo jis naodojosi ja, ji buvo valstybine, o atkure tik 3metus kaip, ir as neissivaizduoju kaip su jo bendrauti jei jis ignoroja mane, as negaliu nei prieiti ten nei ka, nes stovi tvora suo piktas, ir sodas zydi...

valstybines zemes taippogi negalima uzgrobti...t.y. pasistatyti tvoras, paleist suni taip sakant. parasykite skunda statybos inspekcijai. jie prasys jusu pateikti savo zemes sklypo plana (jei turit pasidare..jei neturit, sunkiau bus su inspekcija kalbet) ... visus prasymus inspekcija privalo isnagrineti ir imtis veiksmu. duos bauda ir lieps nuimti tvora
Atsakyti
Na čia situacija yra kebloka dėl jos isisenejimo- vaizdžiai tariant bute kurį norima parduoti jau eile metu gyvena susikrausciusi cigonu seimyna.

Klausymas tik tox- kaip isrukyti cigonus , o gal buta parduoti su jais?
Tiki spekit ar daug pirkeju atsiras g.gif
Atsakyti
QUOTE(INGRIDIK81 @ 2013 07 07, 20:37)
sveiki, gal kas patars, kur man kreiptis, man po seneles atkure zemes sklypa,kuris randasi nugaletoju g., vilniuje, as turiu visus poperius, man ateina mokestis uz ta zeme, bet va as negaliu ja nauduotis, nes ta zeme naudojasi( ten sodas, su didziule tvora) salia to mano grazinto sklypo gyvenantis zmogus. istorija tokia kad tas  namas buvo mano seneles, ji pardave ta nama  jam, bet zemes ne, nes tais laikais sovetu nieks zemes nedalindavo ir t.t. na zodziu o dabar, as turiu dokumentus visus, kaip ir sakiau o vat, su to zmogumi neiseina graziai pasikalbeti, jis is vis nebendrauja.
Problema ta kad neturiu pinigu su jo bolinetis, tai noriu paklausti kaip man grazinti mano teiseta zeme?


o tai įdomu, kaip tas žmogus gyvens name be jokios žemės. Matyt tais laikais tinkamai nebuvo įformintas pardavimas-pirkimas, ir žmogui savaime suprantama buvo, kad žemė priklauso prie namo
Atsakyti
issiaiskinau situacija, zodziu buvau nuvikusi pasikalbeti su ta seimeninke, tai jinai paaiskino savo tiesa, kad labai daug isleido pinigu zemes atpirkimui, samde novikova advokata, ir jai tipo teiso keliu priteise pre namo 22ha, bet suzinojau kita kad ji tos 22ha negalejo registruoti, ir iki siol nerigestravo, o mes pavem apsundem teismui si nutaryma, ir galutinis teismo sprendimas buvo musu naudai, bet jinai apie tai net girdeti nenori, pagal teismo sprendima jai skyre tik 6ha, o mums kaip tik lieka tie 16ha, bet nuvikus i regitra is isemus poperiuka, tai mano skypas pazymetas, o vat jos net 6 tu sotkiu niekur nera. na ir kieno dabar tiesa? jinai sako kad jai gaila manes kad apgailestauja taciau tiesa jos puseje, o vat sutikt su to kad mes teisi ir pagal dokumentus ir t.t ji nesutinka. ir ka dabar? geruoju niekas neiseis, as jai pasakiau kad as tikrai sita taip nepaliksiu. o jinai sako as irgi turiu teismo sprendima, bet galutini apskusta tai gi ne kur parasyta kas kokia dalis priklauso.
Tai galvoju gal tada apskusti statybos inspekcijai? kad mano zeme aptverta tvoraa ten blokai garazas jos stovi
Atsakyti
QUOTE(Lanksti @ 2013 07 09, 13:22)
o tai įdomu, kaip tas žmogus gyvens name be jokios žemės. Matyt tais laikais tinkamai nebuvo įformintas pardavimas-pirkimas, ir žmogui savaime suprantama buvo, kad žemė priklauso prie namo


ne su pirkimu pardavimu viskas gerai, tada nieks neturejo zemes, nuomavo, po to galejo ispirkt, bet ne 22ha pre namo , pagal ja tai teismas priteise jai 22ha, bet mes apskundem ir liko tik 6jai, bet nesuprantu kodel jinai negali jos iregistruoti registre? arba kodel negalejo padaryti tai kai pasak jos jai priteise 22ha?
Atsakyti