Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

labutis 4u.gif
irengiau vaikams kambari, jie labai judrus alpinistai, tad nusprendziau palange pagyvinti kaktusiukais, gal kils mazesnis nors laipioti jomis ax.gif
rekomenduokite ne lepiu, graziu , mazu kaktusiuku, kokius ir kur isigyti, kokia ju prieziura.?
gyvename Kaune.
aciu 4u.gif
Atsakyti
Kaktusai nepadės, judriems vaikams jie netinka. Turės traumų ir vaikai, ir kaktusai.
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2012 11 13, 13:04)
Kaktusai nepadės, judriems vaikams jie netinka. Turės traumų ir vaikai, ir kaktusai.

viena pastaciau, nelipa,
tad manau kad pades smile.gif

butu malonu jei imestumet kokia nuoruoda kurioje butu kaktusiukai su foto ir pavadinimais. mirksiukas.gif
jai turite parduodamu, lauksiu foto su kainytem / aprasymais meilu ishiri777@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ishiri: 13 lapkričio 2012 - 13:12
Lydekai paliepus-man panorejus biggrin.gif nugi eikit y dalyviu albumukus ir grozekites kaktusais ir pavadinimais,tik ar verta,jei nebusit kaktusu kolekcioniere,nes mes jau paprastu nelabai turime,o seip maksimose,rimi tikrai buna mazuliu,nelepiu,po 3lt.Floros skyrelyje yra tema perku -parduodu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*EljaRo* @ 2012 11 13, 16:03)
Lydekai paliepus-man panorejus biggrin.gif nugi eikit y dalyviu albumukus ir grozekites kaktusais ir pavadinimais,tik ar verta,jei nebusit kaktusu kolekcioniere,nes mes jau paprastu nelabai turime,o seip maksimose,rimi tikrai buna mazuliu,nelepiu,po 3lt.Floros skyrelyje yra tema perku -parduodu mirksiukas.gif

ui kai labai graziai parasete smile.gif kur Jusu albumas ?
man daug kas grazu ir daug kuo groziuosi, taciau nori si grozi apgyvendinti savo namuose
o kas del maximos, tai ten as perku maista , ne augalus ir pan. 4u.gif
Atsakyti
As dar jy redaguoju,bet kitu merginu yra tikrai grazus albumeliai,po postais paziurekite 4u.gif
Na jei busit kolekcioniere,kaip mes-prasome,kruvoje smagiau kartu dziaugtis ziedais 4u.gif
Atsakyti
Dar gal kas kokių pageidavimų/prieštaravimų/papildimų dėl konkurso turite?



KAKTUSŲ PARODOS-KONKURSO ,,ŠAUNIAUSIAS NUMYLĖTINIS "
NUOSTATAI


DALYVIAI: konkurse gali dalyvauti kiekvienas mylintis ir auginantis kaktusus.

LAIKAS: konkursas vyksta nuo lapkričio 15 d. iki gruodžio 10 d. Balsuojame nuo gruodžio 11 iki gruodžio 18 dienos. Konkurso nugalėtojas skelbiamas gruodžio 20 dieną. Komentarai priimami viso konkurso metu.

BALSAVIMAS: Balsuojame nuo gruodžio 11 iki gruodžio 18 dienos SM forume "Kaktusai ir sukulentai". Reitinguoti galima šešis kaktusus. Už pirmą vietą kaktusas gauna šešis taškus, už antrą - penki taškai, ..., už šeštą vietą - vienas taškas. Laimi kaktusas surinkęs daugiausiai taškų.

REIKALAVIMAI DALYVIUI:

1-Įkelti savo kaktuso-numylėtinio nuotrauką į fotki.com albumą. Gali būti vieno numylėtinio kelios nuotraukos-su vaizdu iš šono, viršaus ar iš toliau-arčiau.
2-Kaktusų skaičius ribojamas-ne daugiau kaip 10 skirtingų numylėtinių.
3-Po nuotrauka parašomas kaktuso KODINIS VARDAS: Pūkis, Šiurpis, Maksas, Čikita...Jei žinome parašome ir lotynišką pavadinimą.
4-Nurodome kaktuso aukštį, plotį(diametrą), kad geriau įsivaizduotume jo dydį.
5-Jei norime pateikiame trumpą paaiškinimą, kodėl šis kaktusas yra jūsų numylėtinis. Pvz.: patinka spalva, forma, sieja sentimentalūs prisiminimai, yra brangaus žmogaus dovana...
P.S. Svarbiausia nuotrauka. Aprašymas tik rekomendacinis.


Jei dalyviui kils problemų su nuotraukų įkelimu į fotki.com albumą, prašau nuotraukas siųsti e - paštu norvide@gmail.com. Padėsiu kuom galėsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ishiri @ 2012 11 13, 17:40)
o kas del maximos, tai ten as perku maista , ne augalus ir pan. 4u.gif

Tai lieka Ermitažas, nes iš užsienio siųstis jau per vėlu.
Daugybė nuorodų yra pirmoje temos žinutėje.
Tik nepirkite į vaikų kambarį opuncijų - tų visų "zuikio ausų"
Atsakyti
QUOTE(ishiri @ 2012 11 13, 17:40)

o kas del maximos, tai ten as perku maista , ne augalus ir pan. 4u.gif

Visai be reikalo tokia nuostata. Maximoj labai dažnai galima rasti visai neblogų ir kartais net retesnių kaktusų. Kogero visos čia esančios turim ne viena "Maximinį " kaktusą. Nieko blogo nematau ten pirktis augalus. Koks skirtumas kur,svarbu koks tai augalas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(anril @ 2012 11 14, 12:57)

Tik nepirkite į vaikų kambarį opuncijų - tų visų "zuikio ausų"

Vaikų kambariui apskritai kaktusai netinkami,ypač judrių vaikų kambariui,bet kiekvienas daro taip,kaip jam noris ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ishiri @ 2012 11 13, 16:40)
Visai be reikalo tokia nuostata. Maximoj labai dažnai galima rasti visai neblogų ir kartais net retesnių kaktusų. Kogero visos čia esančios turim ne viena "Maximinį " kaktusą. Nieko blogo nematau ten pirktis augalus. Koks skirtumas kur,svarbu koks tai augalas  ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, namuose turiu štai tokį kaktusą---> cia Jam jau apie 10 metų, bet dar jis nėra nei karto žydėjęs. Ką aš su juo darau ne taip? Vaikus nuskabau kai išleidžia, kad pats didesnis augtų, bet jis man išsigimė, per pusę kaip persmaugtas kad būtų. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2012 11 14, 14:48)
Maximoj labai dažnai galima rasti visai neblogų ir kartais net retesnių kaktusų.



Tikrai sutinku su tavimi. Ir kainos maximose daug mažesnės nei gėlių parduotuvėse.

QUOTE(Isdykelle @ 2012 11 14, 21:48)
Jam jau apie 10 metų, bet dar jis nėra nei karto žydėjęs. Ką aš su juo darau ne taip? Vaikus nuskabau kai išleidžia, kad pats didesnis augtų, bet jis man išsigimė, per pusę kaip persmaugtas kad būtų. biggrin.gif


Žiemą reikia laikyti juos šalčiau ir nelaistyti.
Atsakyti