Įkraunama...
Įkraunama...

kaip šeima reaguoja į jūsų užsiėmimą?

Apklausa: ką šeima mano apie jūsų hobi? (146 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
mano vyras bamba ir mano kad užsiiminėju niekais doh.gif bet kartais ir pagiria blush2.gif todėl viską turiu daryt kai jis nemato verysad.gif nes jo manymu tai laiko švaistymas doh.gif

kaip jūsų šeima???
Atsakyti
hihihi.gif mano irgi prie bambančiųjų lotuliukas.gif bet aš dėmesio labai nekreipiu, tegu sau bamba irnesakyk.gif kai jis važiuoja žvejot, aš iš laimės irgi nešokinėju, taigi kaip ir "abu labu tokiu". Šiaip ar taip, geriau megzt, nei rankas sudėjus tuščiai į teliką spoksot assa.gif
Atsakyti
Man vyras sako, kad tuo kuo aš užsiiminėju gali užsiiminėti, tik senmergės. Bet nebekreipiu dėmesio.
Man irgi atrodo geriau jau nerti, megzti, siuvinėti, nei koja ant kojos ir teliką spoksoti. Fe kaip neįdomu. doh.gif
Atsakyti
Mano vyras mane palaiko kiek gali ir moka thumbup.gif
Paciam jam idomu, kai as kuriu koki nauja paveikla. Tai nekatriai laukia, kol pamatys jau galutini rezultata smile.gif
Galiu kelias nuotraukas musu butu ideti, mano mintys ir darbas.
O vyrui labai patinka, ypac kai ateina jo draugai ir klausia koks cia dizaineris dirbo.
O jis isdidziai gali pasakyti, kad zmona suvalgojo ir padare pati.
Nuotraukos nelabai kokybes, nes is telefona.
Svetaines siena:
user posted image

Vonios lubos:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nonna: 05 gegužės 2006 - 12:07
O mano vyras tai nieko nesako kol su kuo nors nepradedu aptarinėti savo mezginių, o tada įsiterpia ir visai patenkintas džiaugiasi, kad laiko veltui neleidžiu, nes yra rezultatai. O vaikai tai ant manęs pyksta ir dejuoja kai mezgu. Dažniausias klausimas, tai mama kada tu baigsi.
Atsakyti
Nonna, o is ko cia padaryta? blush2.gif mirksiukas.gif

na maniskis irgi nepatenkintas, visi draugai stebisi, grozisi, o jam dzin tie visi mano darbai biggrin.gif biggrin.gif , dazniausiai pyksta del siulu, nes visur ju prisikraunu su mezginiais doh.gif

Man tai sirdis skauda jei telika ziuredama nemezgu doh.gif , butinai turiu pasiimt ka nors panarpliot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2006 05 05, 13:21)
visi draugai stebisi, grozisi,

o maniškis taaaaaaaaaaaaaaaaip užriečia nosį kai kiti pagiria lotuliukas.gif nors bumba iki negalėjimo doh.gif
Atsakyti
mano vyras vis stebisi kaip as susigaudau tuose mezgimuose, nerimuose, kaip padarau tuos rastus.palaiko mane, giria ir didziuojasi nors nevisada tuos darbus uzbaigiu blush2.gif
Atsakyti
[quote=mindira,2006 05 05, 14:21]
Nonna, o is ko cia padaryta? blush2.gif mirksiukas.gif

jei apie siena klausi, tai ten priklijuot svarovski kristaliukai.
Sienoj dariau skilutes ir i kiekviena skilute klijavau kritaliuka doh.gif
Dvi ar tris dienas klijavau.

O vonioj lubas daziau melyna spalva 3 kartus, o po to klijavau akmenukus rolleyes.gif Savaite kokia uztrukai, bet dabar guli vonioj ir ziuri i lubas.

Dabar lodzija tvarkau, tik dar ikvepimo nepagavau kazka ten sukurti blush2.gif
Tai dabar sedziu su kompu cia ir mastau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nonna: 05 gegužės 2006 - 13:23
Maniškis tai visai nebamba, o net dar ir skatina. Jeigu važiuojame į Vilnių, tai būtinai pats paklausia, ar mane nuvežti į siūlų parduotuvę (nors namuose per siūlus jau greitai neperlipsime) ir kantriai lauke laukia, kol aš "atsibūsiu".
Kai ką nors numezgu, tai visada pasako savo kritišką nuomonę (mol tą per platų nusimezgei, čia galėjai gėlyčių prisiūti ir t.t.), bet visumoje jis mane palaiko, nes mano, kad kiekvienas žmogus turi turėti savo hobį ir tai yra šventas dalykas.

O dukra (6 m.) tai jau "duoda" užsakymus, dažnai varto žurnalus ir pareiškia, kad jai kuo greičiau reikėtų tai vieno, tai kito megstinio. Paskutiniu metu neleidžia nieko sau nusimegsti. Tik paimu virbalus, iš karto pradeda domėtis, kam mezgu, o kai pasakau, kad sau, tai pradeda priekaištauti, kad jai nieko mol nenumezgu ir bėga skųstis tečiui, kad aš ją "skraidžiu", tad tenka atidėti visus mezginius skirtus sau į šoną ir megsti dukrai.
Atsakyti
Oi, kaip malonu skaityti visų pasisakymus ir suprasti, kad aš ne viena tokia esu, kuri negali be mezginio ramiai žiūrėti televizoriaus, kuri visur mato gražius raštus ir svajoja juos paversti realybe. lotuliukas.gif Tik kartą pati sutrikau, kai sporto klube priėjusi paprašiau moteriškės parodyti, kaip ten jos megztukas numegztas. tongue.gif Laimei, kad ji geranoriškai į tokį mano prašymą sureagavo. biggrin.gif
Atsakyti
Na maniškis nei džiaugiasi nei pyksta unsure.gif Bet visada kitiems pasidžiaugia, kad jo žmonikė labai gražiai mezga/neria/siūna ar pan wub.gif Beje, ir medžiagų darbams mielai nuperka, kai paprašau thumbup.gif Ir dar geriau išrenka, nei kad aš pati blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 05 gegužės 2006 - 14:29