Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška kosmetika plaukams

EKOLOGIŠKA KOSMETIKA PLAUKAMS


user posted image


Sena tema

Dalinames toliau...
Atsakyti
Buvau išbandžius Sante šampūną, bet lb netiko, bet va prireikė ir nusipirkau Sante family orange and coco, štai tokį:

user posted image

likau sužavėta, gerai išplovė, plaukai buvo labai purūs, švelnučiai, net kitą dieną nesukritę, tikiuos tai ne vienakartis efektas biggrin.gif
Atsakyti
Isbandziau ekologiska plauku balzama su argano aliejum, na visai patiko, maloniai kvepia, skalsus, plaukai maloniai sukuojasi. Na o kaina isvis juokinga biggrin.gif 15.39lt uz 350 ml ekologiska balzama smile.gif
http://www.kaipsmilg...ean-350-ml.html
PIRKAU NE IS SIOS PARDOS smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas bandėt šį šampūną? Domintų atsiliepimai? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
gal kas ka naujo isbandete? 4u.gif
Atsakyti
naujausi mano isbandyti Aubrey Organics Blue Camomile sampunas ir Aubrey Organics Blue Camomile kondicionierius- tiko mano riebiu saknu/sausu galu plaukams, sampunas tirstas, zelines konsistensijos, zalias, mazai (kaip ir visi AO) putoja, puikiai isplauna ,bet neisausina. balzamas puikiai papildo sampuna, sudrekina., suteikia grazaus kritimo plaukams. abieju gaminiu kvapai neikyrus, sudetis gera. Rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
Faith in Nature Seaweed sampunas - neblogai putoja, gerai isplauna, plaukai slidus, blizgus. Reciau riebaluojas. Minusas - man padaugejo pleiskanu, bet manau, kad cia galvos oda tiesiog valosi nuo chemijos - man 4 sav. kai nieko daugiau nenaudojau is chemijos plaukui. Galetu but skalsesnis.
Tas pats kondicionierius - puikiai drekina, padeda lengviau issukuoti, gan skalsus, nes nedaug reikia.
Ir kaina nesikandzioja mirksiukas.gif

user posted image

Stai si kauke tai man atradimas thumbup.gif Labai puikiai drekina, skalsi, plaukas tampa zvilgus, slidus, bet neapkrautas schmoll.gif thumbup.gif Tikrai kartosiu, laikiau ilgiau nei 5 min.

Dar laukia vienas sampunas isbandyt ax.gif
Atsakyti
Naudoju Faith in Nature Šokoladinį ir Levandų rinkinukus (šamp.+balz.), abu labai patinka, plaukai labai slidūs, purūs, išbūnu 2-3 dienas. Labai patinka smile.gif
Atsakyti
Sveikos.
Jungiuosi prie jūsų ax.gif 2 metus naudoju vien eco šampūnus. Bandžiau Urtekram sausiems plaukams - labai jau sukritę plaukai būdavo. Tada Sante su mangais - tas visiškai netiko - suvėlė į kaltūną visišką. Ilgiausiai draugavau su Faith in Nature, visokių bandžiau sausiems plaukams. Super, gali 2 dienas vaikščiot palaidais, dar 1 surišta. Bet per kelis metus man tikriausiai išsausino odą, pleiskanų randasi nebejuokingai. Beje, jų kondicionieriai laaabai neblogi, ypač su baltaisiais putoniais.Toks neriebus, aš jį ant šaknų dėdavau, tai galiu pasakyt, jog slinkimą ne apmažino, o sustabdė, nors poveikis neaprašytas toks..Neatsikratydama pleiskanojimo, šokau ant Jason Long and strong su jojoba. Plaukui tikrai gerai, odai - siaubinga. Toliau jau panikoj nusipirkau net Babuską Agafiją su degutu bei pradžioj besipuikuojančiu SLS.Keista, bet pleiskanų liko tik ties plaukų augimo linija, nors tikrai gerai išskalauju doh.gif Kadangi netenkina, tai taikausi į AO, jau ir kaina nebegąsdina. Tik gal pirma mėginėlį, nes bijau sausinimo unsure.gif Kondicionierius tai ne kažką, bet turiu purinantį, tai gal reiktų drėkinančio g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, ka galetumete rekomenduoti , plaukai riebaluojasi labai greitai, bet pats plaukas sausas, beje man ir atsirado pleiskanu po sio sampuno, nors paciam plaukui tiko

http://kosmetika.pro...23882722_87.jpg

Tai ir norisi isbandyti ka kito, keisciausia buna kad jei galvos odai patiko nepatiko paciam plaukuciui, ir atvirksciai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielutė @ 2012 11 16, 13:35)
Sveikos merginos, ka galetumete rekomenduoti , plaukai riebaluojasi labai greitai, bet pats plaukas sausas, beje man ir atsirado pleiskanu po sio sampuno, nors paciam plaukui tiko

http://kosmetika.pro...23882722_87.jpg

Tai ir norisi isbandyti ka kito, keisciausia buna kad jei galvos odai patiko nepatiko paciam plaukuciui, ir atvirksciai  doh.gif

Patariu tik paciai atsirinkti sampuna 4u.gif Skaitykit sudetis (daznai koks putoklis dirgina galvos oda), jas lyginkit, bandykit ir bandykit 4u.gif Geriau neziurekit, kas vienoms merginoms tiko/ netiko 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu paklausti nuomones apie sy sampuna:

http://www.iherb.com...oz-572-ml/28807

Skaiciau tiek daug geru atsiliepimu, o man po plovimo plaukai buvo tokie siaudiniai, kad net po kaukes tas sausumas jautes blink.gif Ar kam buvo taip pat? g.gif Taip laukiau, tikejaus geru rezultatu, o se tau doh.gif
Atsakyti