Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Emsija @ 2012 10 05, 09:50)
Alyvine grazi spalvyte smile.gif koks jos pavadinimas?

albumiuke turi buti ant tipso ir ant nagu nulakuota mirksiukas.gif neatsimenu pavadinimo, tik zinau, kad IBD

QUOTE(Sonie @ 2012 10 05, 09:56)

MAN JI IR GRAZI. LAUKIU KADA GAUSIU wub.gif
Atsakyti
QUOTE(klau @ 2012 10 05, 10:57)
iskart visus mirksiukas.gif

o nesutraukia spalvu?
Atsakyti
QUOTE(aka @ 2012 10 05, 17:10)
o nesutraukia spalvu?

tai nereikia dideliu lasiuku det, tik vos prilieti su teptuku ir psio vualia.... lotuliukas.gif jei ne tai pataisykit mirksiukas.gif
Atsakyti
nebandet geliniu laku vietoj spalvoto gelio panaudot? nepamenu, ar buvo apie tai kalbeta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Emsija @ 2012 10 05, 13:43)
Na idomiai cia pas tave, uzjauciu. Man irgi buvo viena kart isbeges, tai atsiunte normaliai, mazdaug per dvi savaites nauja, o siaip irgi visa laika per dvi kazkur, yra buve, kad ir greiciau, bet, kad ilgiau niekad. Dabar va irgi laukiu is ju, bet dar tik savaite praejo..

O tu is kokio miesto? Nes man yra buve, kad uzsakiau sau i Vilniu ir kitam zmogui i Siaulius ta pacia diena lakus, tai i Siaulius nuejo siuntinys savaite veliau.

Butent as is ten ***** doh.gif doh.gif kas cia per nesamone doh.gif
Atsakyti
zodziu kazkada cia buvo svarstyta kodel nutamsejo nagu lakas, tai manuoju atveju galiu drasiai pasakyti kad kai nusibruzino siek tiek topas ir pats lakas nutamsejo, nes sia savaite turejau daug darbu tokiu smulkiu, visokias dekoracijas ant sienu klijuoti kur nagai bruzinosi i sienas, daug kontakto su kietu pavirsium turejo.. kaip izoliaciju lupimas nuo sienu ir t.t. daba bandziau nufotkinti ale su blicu nesimato, nu ryt gal dienos sviesoj matysis, nelabai daug tik patys galai, ale nujuodavo ...
Papildyta:
QUOTE(mmazuliuke @ 2012 10 05, 17:41)
Butent as is ten ***** doh.gif  doh.gif kas cia per nesamone doh.gif

siauliai itraukti i juodaji sarasa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klau @ 2012 10 04, 11:32)
Pagaliau ir as su tvarkingais nagais biggrin.gif Badziau abi rankas nufotkint,nesimato nieks smile.gif
Lietos spalvos,balta,auksine ir ruda smile.gif
user posted image

gal galite step by step? ax.gif blush2.gif
vakar bandziau darbe ir visokius taskus dejau ir visaip nu bet taip graziai nesigauna.. blush2.gif
Atsakyti
Sonie, kokia nuostabi spalva, aš visu tamsiu dievintoja!

Klau, dailu, rudeniska ir subtili daile.

mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2012 10 06, 01:52)
siauliai itraukti i juodaji sarasa  lotuliukas.gif

Nebejuokinga net...taip gerai buvo is ten pirkt,ir topas i pabaiga baisu beuzsakyt o jauciu ir ji sakys man kad nebesius....bandysiu pinigus grazintis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jusku @ 2012 10 06, 09:36)
gal galite step by step? ax.gif  blush2.gif
vakar bandziau darbe ir visokius taskus dejau ir visaip nu bet taip graziai nesigauna.. blush2.gif

gal ir durnas klausimas, bet ar galima tuos taskiuklus i foundation ilieti? g.gif man taip grazus, bet neturiu permatomo gelinio lako verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2012 10 06, 15:20)
gal ir durnas klausimas, bet ar galima tuos taskiuklus i foundation ilieti?  g.gif  man taip grazus, bet neturiu permatomo gelinio lako  verysad.gif

jau pabandziau, nesigavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2012 10 06, 15:39)
jau pabandziau, nesigavo  biggrin.gif

turetu gautis, tik as daryciau taip: baze, uzkept, tada topas, prilieti kitu spalvu, uzkept ir tada dar karta topas ax.gif
Atsakyti