Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(klau @ 2012 10 09, 18:52)
Blizgutos auksinis is supernails, dabar nr nepamenu, o siaip tokia grazia nude spalva duoda ant rudos, lasas baltos:) Jei gerai suprantu kas domina smile.gif

ne ne ne,as turiu tą milano ir orlio baltą turiu aš jas žinau,bet man į akį įkrito tas blizgutis ar jis suksinis ar jis rudas?
Gal gakėtum jį vieną kažkaip nufotkinti?
Pvz.kaip aš dariau iš buteliuko ištraukus teptuką nufotkint.
Būtų labai labai didelis dėkui,ir aišku nr.jos.
Atsakyti
ar reikia visu situ priemoniu geliniam lakavimui? http://www.gelish.lt/lako-priedai.html ir gal turit atsiliepimu apie sia firma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2012 10 09, 19:05)
poster_offtopic.gif gal kuri planuojat užsakinėti harmony gelish kur pigiau? norėčiau prisijungti  blush2.gif brūkštelkit į AŽ  4u.gif



As taip pat noreciau prisijungti prie pirkimo jeigu priimtumet, nes noriu susipirkti visas priemones gel lakavimui
Atsakyti
merginos ateinu pasigirti biggrin.gif biggrin.gif vienu zodziu siandien mano gimtadienis ir vyras man padovanojo harmony led lempa 18G. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kokia as patenkinta biggrin.gif net nesitikejau biggrin.gif kaip as myliu savo vyra wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sylvia @ 2012 10 10, 07:54)
merginos ateinu pasigirti biggrin.gif  biggrin.gif vienu zodziu siandien mano gimtadienis ir vyras man padovanojo  harmony led lempa 18G. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif kokia as patenkinta biggrin.gif net nesitikejau biggrin.gif kaip as myliu savo vyra wub.gif  wub.gif

Dideliausi sveikinimai gimtadienio proga thumbup.gif
Ir beabejo su superine dovanėle! Neatsidžiaugsi kaip smagiai dirbdis !
Atsakyti
Sylvia, su tuo aštuonioliktu 4u.gif biggrin.gif

Labas rytas visoms cool.gif

Dabar kai drėbsiu klausimą doh.gif
Siandien ateina dragelka ilgalaikio užsimanius, o as gi tik sau daraus, tai va ir iškylo klausimas. Kaip elgtis su geliniais nagais? taip pat kaip ir su naturaliais? Nuvalau sena laką, pašiausiu, nuriebalinu ir bla bla bla.... Nieko as ten jai nesugadinsiu??? doh.gif

Ir dar pakonsultuokite kodel lakuojantis pastoviai nuo galiuku geli nutraukia, balti šviečia iš tolo biggrin.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie sveikinimų 4u.gif

Atsakymas į klausimą anksčiau - gali viską daryti ką ir su paprastais nagais, nepakenksi mirksiukas.gif Ir laikys geriau ax.gif O nuo galiuko nutraukti gali dėl dviejų priežasčių - blogai pašiauši arba ir blogai pašalini bazės perteklių. Taip pat kai kurios spalvos turi tokią savybę (ypač tamsios) nubėgti nuo galiuko - tam išvengti reikia tiesiog po vieną nagą fiksuoti lempoje po 5 s 4u.gif

O dabar mano klausimas - užmačiau, kad nailharmonyuk jau priima pre-order'ius Vitagel'iui blush2.gif Gal kas domėjosi plačiau, koks jo panaudojimas? Ale bazė, tik kad su "vitaminais"? Ar ale struktūrinis ir bazė viename? g.gif
Atsakyti
Labas mergites 4u.gif
Laaaaabai susigundžiau geliniu lakavimu, pasidariau šį grožį pas manikiūrininkę. Ir dabar taip užnorėjau pati sau tai daryti, dar ir sesės ir draugės jau į "eilę užsirašė"
Gal kurį turite visas priemones tik savo reikmėm, tik sau? Ar verta jas pirkti, o gal neverta net prasidėti ? Labai noriu sužinoti jūsų nuomonę.
AČIŪ ploja.gif
Atsakyti
Sveikinimai su gimtadieniu 4u.gif na ir su dovana...super! parasykit i az kur tokie vyrai uzauginami, gal broli koki turi...
lotuliukas.gif
o as siandien nagavitoj-vilniaus -buvau ir pagriebiau ta naujaja raudona...zinokit labi gera spalva, tokia prigesinta, murzina raudona, kaip plytos...nezinau kaip apibudinti dar...zodziu ir as siandien patenkinta
o dar sake, kad ryt turi gauti tuos keiciancius spalvas geliukus, truputi per anksti nulekiau... doh.gif
geros dieneles visoms!
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2012 10 10, 11:06)
Jungiuosi prie sveikinimų  4u.gif

Atsakymas į klausimą anksčiau

Ačiū už atsakymą aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(poniav @ 2012 10 10, 11:25)
Labas mergites 4u.gif
Laaaaabai susigundžiau geliniu lakavimu, pasidariau šį grožį pas manikiūrininkę. Ir dabar taip užnorėjau pati sau tai daryti, dar ir sesės ir draugės jau į "eilę užsirašė"
Gal kurį turite visas priemones tik savo reikmėm, tik sau? Ar verta jas pirkti, o gal neverta net prasidėti ? Labai noriu sužinoti jūsų nuomonę.
AČIŪ ploja.gif


jei megsti krapstytis sau prie nagu, ir eini pastoviai manikiura darytis uz pinigus, tai verta.
Papildyta:
QUOTE(Emsija @ 2012 10 10, 12:25)
jei megsti krapstytis sau prie nagu, ir eini pastoviai manikiura darytis uz pinigus, tai verta.


Matau matau Jolkuce pasijungus, niugi rodysk naujas spalvas, nebekankink smile.gif
Atsakyti
QUOTE(poniav @ 2012 10 10, 11:25)
Labas mergites 4u.gif
Laaaaabai susigundžiau geliniu lakavimu, pasidariau šį grožį pas manikiūrininkę. Ir dabar taip užnorėjau pati sau tai daryti, dar ir sesės ir draugės jau į "eilę užsirašė"
Gal kurį turite visas priemones tik savo reikmėm, tik sau? Ar verta jas pirkti, o gal neverta net prasidėti ? Labai noriu sužinoti jūsų nuomonę.
AČIŪ ploja.gif


susipirkus sau ir labai patenkinta smile.gif ir drauges pagrazinu smile.gif bet cia biski liga, nes vis norisi ir norisi daugiau spalvu smile.gif
Atsakyti