Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

Sveikutes. ar priimsit naujoke 4u.gif as jau ir po biski siunciuosi priemones, tai norejau paklausti, uzsisakiau LED lempa, 12w, bet kiek reikes ta laka ant nago laikyti? 30s, 60s? blush2.gif 4u.gif

ir prancuziskam manikiuriui - baltam galiukui ar tinka ibd gelis lakas - whipped cream? g.gif nes pagrinda imu seachell pink smile.gif

aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikantiška @ 2012 10 12, 10:59)
Sveikutes. ar priimsit naujoke 4u.gif as jau ir po biski siunciuosi priemones, tai norejau paklausti, uzsisakiau LED lempa, 12w, bet kiek reikes ta laka ant nago laikyti? 30s, 60s? blush2.gif  4u.gif

ir prancuziskam manikiuriui - baltam galiukui ar tinka ibd gelis lakas - whipped cream? g.gif  nes pagrinda imu seachell pink smile.gif

aciu uz atsakymus 4u.gif


tinka galiukui Whipped cream.
Atsakyti
QUOTE(Fantazija02 @ 2012 10 12, 10:39)
Kokios gražios spalvytės, dabar dar labiau laukiu savųjų wub.gif O del Mocha Pink gerai kad ir neėmiau g.gif


Mocha pink daug grazesne pasidaro pamaisius ja su kokia kita, zerucio turincia, pvz Indian sari, tada maziau sluoksniu uztenka tept smile.gif

http://2.bp.blogspot...00/DSCF3436.JPG
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emsija: 12 spalio 2012 - 10:28
QUOTE(Emsija @ 2012 10 12, 11:27)
Mocha pink daug grazesne pasidaro pamaisius ja su kokia kita, zerucio turincia, pvz Indian sari, tada maziau sluoksniu uztenka tept smile.gif

http://2.bp.blogspot...00/DSCF3436.JPG

nu velnias, gražu g.gif

Na paliekam ateičiai, kolkas ir 3 naujų užteks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emsija @ 2012 10 12, 11:27)
Mocha pink daug grazesne pasidaro pamaisius ja su kokia kita, zerucio turincia, pvz Indian sari, tada maziau sluoksniu uztenka tept smile.gif

http://2.bp.blogspot...00/DSCF3436.JPG

bigsmile.gif koks grazus mixsiukas thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas naudojasi Gelinių nagų priežiūros rinkinys UV Nails?
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 10 12, 09:37)
thumbup.gif liuks,gaila , kad Mogul slabnai matyt, noretus dienos sviesoje padabot rolleyes.gif

Neturiu dienos šviesoj unsure.gif
Atsakyti
Siandien lakavausi My forbidden love HG spalva, nu nereali, ypac dirbtineje sviesoje arba ant saulutes wub.gif nu bet velnias velnias, reikia man amzinai nusiteikt atitinkamai, pamedituot ar ka, pries lakuojant, kad nervai butu stiprus, nes bega ji man i viduri nuo sonu ir galu, nors tu ka. Fiksuoju kiekviena naga tai geriau biskeli. Ka pastebejau, gaila, tik antra ranka lakuojant, kad nuvalius bazes lipnuma su valikliu servetele, o ne su sausu sepetuku, daug geriau dengiasi lakas... Taip stengiausi kuo ploniau dengt, kad net po triju sluoksniu ji man siek tiek persisviecia vietom.

Bet verta spalva pastangu, uzjauciu merginas, kurios jos nori, bet nebegauna.
Atsakyti
QUOTE(Emsija @ 2012 10 12, 14:03)
Siandien lakavausi My forbidden love HG spalva, nu nereali, ypac dirbtineje sviesoje arba ant saulutes wub.gif nu bet velnias velnias, reikia man amzinai nusiteikt atitinkamai, pamedituot ar ka, pries lakuojant, kad nervai butu stiprus, nes bega ji man i viduri nuo sonu ir galu, nors tu ka. Fiksuoju kiekviena naga tai geriau biskeli. Ka pastebejau, gaila, tik antra ranka lakuojant, kad nuvalius bazes lipnuma su valikliu servetele, o ne su sausu sepetuku, daug geriau dengiasi lakas... Taip stengiausi kuo ploniau dengt, kad net po triju sluoksniu ji man siek tiek persisviecia vietom.

Bet verta spalva pastangu, uzjauciu merginas, kurios jos nori, bet nebegauna.



Keista, nes man ji tik vos vos nuo galiuko bėga, bet tiek nedaug, kad net nefiksuoju po vieną, o prieš kišant ranką į lempą tiesiog dar kartą perbraukiu visų pirštų nago galiukus ax.gif o perteklių bazės valau su teptuku, kiekvieną kartą nuvalau į lignino servetėlę ax.gif

Ši spalva nereali. labai mėgstama mano klienčių, tai net nepabaigus, užsisakiau dar vieną buteliuką bigsmile.gif (žiūrėsiu, ar gausiu, nes matau, merginos susiduria su sunkumais g.gif )

beja, užvakar nesusilaikiau ir užsisakiau CND Overtly Onyx - kai tik gausiu, iš kart parodysiu. Galvojau apie Faux fur, bet nusprendžiau palaukti, kol kažkuri mergina (užsisakiusi) įmes realų vaizdą ant tipso blush2.gif
Atsakyti
Merginos,

kuri čia buvot įkėlusi? kur galima įsigyti tuščią lako buteliuką geliniam lakui persipilti.

Jei nesunku, įdėkite tą nuorodą, labai dėkoju iš anksto
hi.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2012 10 12, 16:11)

Ši spalva nereali. labai mėgstama mano klienčių, tai net nepabaigus, užsisakiau dar vieną buteliuką  bigsmile.gif  (žiūrėsiu, ar gausiu, nes matau, merginos susiduria su sunkumais g.gif )


angliskame ebay tikrai yra. oficialiame psl harmony taip pat yra, tik aisku, jie ko gero i lt nesiuncia..
ir usa yra, siuncia i lt, tik neaisku ar orginalas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilze: 12 spalio 2012 - 17:01
QUOTE(-Alice- @ 2012 10 12, 17:46)
Merginos,

kuri čia buvot įkėlusi? kur galima įsigyti tuščią lako buteliuką geliniam lakui persipilti.

Jei nesunku, įdėkite tą nuorodą, labai dėkoju iš anksto 
hi.gif  4u.gif

http://www.nailxpres...;product_id=732

O siaip neturi kokio isplauto acetonu tuscio buteliuko taupymo sumetimais nuo seno kokio gelio? rolleyes.gif
Atsakyti