Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

Labas vakaras, merginos 4u.gif

Isbandziau nauja spalvyte is naujos HG house kolekcijos, lakavau Cashmere kind of gal spalva ir tiek prasikankinau, kad truksta zodziu doh.gif bandziau daug kartu perlakuoti, ir labai plonai. Abieju ranku mazuju pirstu ir nyksciu naguciai susiraukslejo, kitu 3 pirstu naguciai taip pat visi raukslejosi, bet siek tiek maziau, dar nera taip buve su HG lakais g.gif teko is vis perlakuoti kita spalva doh.gif Nezinau ka daryti, gal kas nors is jusu bandet ir zinot kaip reikia lakuoti su sita nauja HG kolekcijos spalva? Su kitom HG spalvom taip nebuna. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovil14: 14 spalio 2012 - 23:21
dovil14, as pirma karta sau su ta pacia lakavaus, tai as kaip pirma karta ant dvieju nagu per daug tepiau lako ir man susiraukslejo, o ploniau uztepus viskas gerai buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 10 14, 21:51)
Atsiverst paleciu foto, o jei nesugebi, aik i Nagavita pavartyk rankose gyvai biggrin.gif

Kad man jau galva sukas nuo tu visu paleciu... doh.gif O kas liecia Nagavita tai as visdar be Eu So Chick biggrin.gif
Atsakyti
sveikos. ar skiriasi nagu lempa nagu priauginimui ir gelininima lakavimui? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(chelsa @ 2012 10 15, 09:25)
sveikos. ar skiriasi nagu lempa nagu priauginimui ir gelininima lakavimui? doh.gif

nesiskiria, tik geliniam lakavimui reikalingos 4 leputes po 9 w
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 10 14, 17:26)
visiem puikiai pazystama IBD Slate (3)

Siandien dariau prancuza antra karta jau.... visai jis man nieko, bet labai IBD balta spalvyte garbanojasi.... bet va foto pamirsau padaryt  doh.gif

Dailu wub.gif o dėl IBD baltos - aš kai dariau, tai kaip besistengčiau plonai tept, fiksuot, susigarbanojo vis tiek, o su Orly nekilo tokios bėdos.

QUOTE(vyvukas @ 2012 10 14, 18:10)
ta pati IBD slate. su HG champanu smile.gif


oo, kokia man ji kalėdinė, žieminė smile.gif

QUOTE(Emsija @ 2012 10 14, 22:04)
Visai grazus menas isejo smile.gif

smile.gif aciū. Galvoju, reikėjo visą nagą tokį padaryt.
Atsakyti
QUOTE(Pikantiška @ 2012 10 14, 22:05)
dar norejau paklaust, kurios jau nusimano siame reikale, pvz jei lakuosiu prancuza, desiu 2 kartus spalva, po to balta galiuka, ta galiuka  nulakavus, jei pakoreguosiu smailo linija su teptuku, pavilgius i gelio valikli, ar tas pagrindas nesusigandins? 4u.gif

kartoju klausima unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikantiška @ 2012 10 15, 10:22)
kartoju klausima unsure.gif


Vakar valiau, nesusigadino
Atsakyti
QUOTE(Pravda @ 2012 10 15, 08:55)
dovil14, as pirma karta sau su ta pacia lakavaus, tai as kaip pirma karta ant dvieju nagu per daug tepiau lako ir man susiraukslejo, o ploniau uztepus viskas gerai buvo  g.gif

aciu 4u.gif neisivaizduoju kokio plonumo sluoksnis turi buti, labai plonai tepiau ir as, bet reikes matyt vel bandyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dovil14 @ 2012 10 14, 23:15)
Labas vakaras, merginos  4u.gif

Isbandziau nauja spalvyte is naujos HG house kolekcijos, lakavau Cashmere kind of gal spalva ir tiek prasikankinau, kad truksta zodziu  doh.gif bandziau daug kartu perlakuoti, ir labai plonai. Abieju ranku mazuju pirstu ir nyksciu naguciai susiraukslejo, kitu 3 pirstu naguciai taip pat visi raukslejosi, bet siek tiek maziau, dar nera taip buve su HG lakais  g.gif teko is vis perlakuoti kita spalva  doh.gif Nezinau ka daryti, gal kas nors is jusu bandet ir zinot kaip reikia lakuoti su sita nauja HG kolekcijos spalva? Su kitom HG spalvom taip nebuna. Aciu  4u.gif

Laba,cia manau nevykusios kolekcijos spalvos.Kazkoki netoki pigmenta dejo.As turiu visas naujas spalvas.Is jus tik sviesiai pilka ir tamsiai pilka traukia,o jei nesutraukia tai neisdziuna ir lupasi kaip kose.Manau reikia mest lauk 4u.gif

Mergaites,kas pakomentuos.Lyginant su HG...red carpet lakai kokie?Kaip tepasi,kaip laiko,kaip nusiima? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2012 10 15, 11:22)
Laba,cia manau nevykusios kolekcijos spalvos.Kazkoki netoki pigmenta dejo.As turiu visas naujas spalvas.Is jus tik sviesiai pilka ir tamsiai pilka traukia,o jei nesutraukia tai neisdziuna ir lupasi kaip kose.Manau reikia mest lauk 4u.gif

aciu 4u.gif ojej, tai negi taip paprastai teks imti ir mesti lauk? unsure.gif o gal galima grazinti i parduotove kaip broka g.gif
Atsakyti
as irgi siandien gavau ibd spalvas biggrin.gif biggrin.gif veliau parodysiu
Atsakyti