Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

eglincia, pas mane irgi neilgi nagai ir lūžinėjo ir sluoksniavosi. Bet aš juos vis tiek paauginau, tepiau rankų kremą, dažnai migdolų aliejų, bet vis tiek nebuvo jie gražūs nors ir šiek tiek paaugo, tai nuėjau pas manikiūristę, padarė formą, nulakavo ir dabar jau antra savaitė kaip su gražiais lakais. Aš ėmiau ryškia spalvą, bet juk galima ir kūno spalvą imti, bespalvį. Tu tik nueik, o jos jau žinos ką daryti wink.gif
Atsakyti
na, kadangi jau uzsirasius kaip ir priauginimui, tai tikiuosi ji ne tik su geliu dirbs, bet ir su lakais gelio... unsure.gif
o gal cia yra kazkas, kas Kaune uzsiimineja su geliniais lakais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglincia: 01 spalio 2012 - 17:04
Sveikos,
Darbinga savaite si...uzsikasus ir siaip rupesciais kasdieniniais...tuoj i tikra darbuka tai moraliskai teikiuos blush2.gif
Cia siandien biski paeksperimentavom su drauge blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Inga tu mūsų auksas wub.gif uj kaip laukiu papildymo laku, nes jau sau pačiai norisi kažko naujo blush2.gif
Aš pagalvojau pliurpiam pliurpiam forumuose visos, reiketu gal kokia pasikavinima paorganizuoti g.gif

Mmazuliuke labai įdomiai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrushka: 01 spalio 2012 - 18:17
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 10 01, 17:30)
buvau Nagavitoj....  ax.gif

Taigi pasakau.... Kitą savaitę turėtų gauti papildymą Super Nail's Pro Gel'ių, lygtais IBD ir turi gauti kažkokią naują firmą, kuri ten nuo šilumos ir šalčio keičia spalvytes, bet tai bus ilgalaikiai lakiukai, nes BIO geliukų yra ir db pirkti, bet ten jau bus ilgalaikiai, rodė savininkė, užsidėjusi ant vienos rankos, tai gražiai atrodo, galiukas raudonas, o pagrindas ružavas, praėjusi savaitė kaip uždėta ir super laikosi.... sakė dėta su Harmony, fundaishonu ir Topu

Nu įdomu kas ten per firma, sakė bus 10 spalvyčių. Bet ne Lechat firmos, kaip čia kažkuri buvo įdėjusi foto su keičiančiu spalvą....



Aš buvau įdėjus ax.gif Dairausi antros spalvos, nes nu labai jau patinka tas ale prancūzo efektas ax.gif Įdomu, kas ten per firma, gal reiks ryt iki Nagavitos nulėkti pasmalsauti blush2.gif Nes bandžiau pasitelkti visagalį Google - na iš normalių firmų man tik LeChat meta g.gif

Merginos, gal jau kur nors užmatėt naujų IBD lakų paletę realiai nulakuotą? Ar bent daugiau spalvų vienoje vietoje ... blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes kaip darote daile su geliniais lakais?
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2012 10 01, 17:30)
Sveikos smile.gif
Na jau taip esu susidomejus geliniu lakavimu, noreciau isbandyti, tik beda, kad mano naguciai labai silpni visada buvo ir bus, sloksniuojasi, luzineja, neapvyksta ne milimetro pasiauginti..
taigi sugalvojau plana, prisiauginsiu trumpucius nagus su geliu, kad jie siek tiek nuaugtu ir nusiemus lakuotis geliniu laku... ar jis sutvirtintu nagucius, ar vistiek islieka tiek pat rizikos jiems nuluzti kaip dabar...  g.gif ?
Dekui uz info

nu as tau patarciau nesideti jokiu priauginimu schmoll.gif pirmiausia mano nagai popieriniai nuluzdavo bent milimetra paaugus ... plysinedavo is krastu, budavo kaip nukramtyti doh.gif dek pradziai svelnu koki bespalvi ar vos su spalva laka ir pamatysi kad po keliu savaiciu jau bus is ko forma padaryti ax.gif man tikrai super sitas lakas, ir va kaimynkai savo pradejau lakuoti, ji irgi neturejo visai nagu ir dar virtuvej dirba, tai kaip jau cia kazkas ir sake kad atvaro ir praso kad patrumpinciau nagus nes jau per ilgi thumbup.gif
Atsakyti
Jolkiau, as uzpasisedejima- seniai jau masciau, kad gal paorganizuoti, bet vis nesiryzdavau
o cia darbelis ant savo naguciu
user posted image
oi kaip sumazinau...nu cia galima paziureti ka domins
http://public.fotki....ing-winter.html
pilku uzsimaniau
IBD viking winter, IBD slate- po 3 sluoksnius- o vienas nagutis- IBD slate 2 ir 1 HG vegas nights wub.gif
Ryt varau i nagavita, nooo zalios...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukas1: 01 spalio 2012 - 19:58
cia is musu albumeluo ikeliu, gal kas nemate 4u.gif
user posted image
user posted image
http://public.fotki....1348343271.html

user posted image
http://public.fotki....1348422668.html
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 10 01, 19:16)
Inga tu mūsų auksas  wub.gif uj kaip laukiu papildymo laku, nes jau sau pačiai norisi kažko naujo  blush2.gif 
Aš pagalvojau pliurpiam pliurpiam forumuose visos, reiketu gal kokia pasikavinima paorganizuoti  g.gif

Mmazuliuke labai įdomiai  thumbup.gif

Galima as uz blush2.gif

QUOTE(freza80 @ 2012 10 01, 19:58)
Aš buvau įdėjus  ax.gif  Dairausi antros spalvos, nes nu labai jau patinka tas ale prancūzo efektas  ax.gif  Įdomu, kas ten per firma, gal reiks ryt iki Nagavitos nulėkti pasmalsauti  blush2.gif  Nes bandžiau pasitelkti visagalį Google - na iš normalių firmų man tik LeChat meta g.gif

Merginos, gal jau kur nors užmatėt naujų IBD lakų paletę realiai nulakuotą? Ar bent daugiau spalvų vienoje vietoje ... blush2.gif


Tai dar neskubek ,nes tik kt.savaite bus. O apie tuos lechat as klausiau seniau pas savininke ,sake jiems neapsimoka isivezti ,nes 1 lakas kainuotu virs 100 lt.tai kas juos pirktu. Matyt rado alternatyva.

QUOTE(ritukas1 @ 2012 10 01, 20:57)
Jolkiau, as uzpasisedejima- seniai jau masciau, kad gal paorganizuoti, bet vis nesiryzdavau
o cia darbelis ant savo naguciu
user posted image
oi kaip sumazinau...nu cia galima paziureti ka domins
http://public.fotki....ing-winter.html
pilku uzsimaniau
IBD viking winter, IBD slate- po 3 sluoksnius- o vienas nagutis- IBD slate 2 ir 1 HG vegas nights  wub.gif
Ryt varau i nagavita, nooo zalios...

Ritukas1 ne Jolkius pasiule susitikti o Indrushka mirksiukas.gif
As siand.pagriebiau zalia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 10 01, 20:44)
Galima as uz blush2.gif
Tai dar neskubek ,nes tik kt.savaite bus. O apie tuos lechat as klausiau seniau pas savininke ,sake jiems neapsimoka isivezti ,nes 1 lakas kainuotu virs 100 lt.tai kas juos pirktu. Matyt rado alternatyva.
Ritukas1 ne Jolkius pasiule susitikti o Indrushka mirksiukas.gif
As siand.pagriebiau zalia wub.gif

Kokia ėmei g.gif noriu ir aš kokios žalios, tik turiu nuojauta kad maniskes ne viena jos nenorės:)
Nu tai va mastom kada daryt kauniečių kavinimasi:)
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2012 10 01, 21:24)
cia is musu albumeluo ikeliu, gal kas nemate 4u.gif





oho, nemacius buvau pirmos paletes, kokia grazi breathtaking, o ji su blizguciu ar ne kazi?
Atsakyti