Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

Ant geliniu priaugintu/padengtu nagu gelinis lakas.
Ant suformuoto nago ir pasiausto dedat dar gelio lako bonda ir baze ar iskart spalva?
vis dazniau eme prasyt tokio mikso (beje, pas jus tai padengimo /priauginimo kaina+kaina lakavimo, ar kitaip skaiciuojat?).
***
kodel skilineja sviesios gelish spalvos? Nieks nenutrupa, bet kaip voratinklis suskilineja topas. Daugiausia ties smailo linija. Kliente teigia, kad atgal atlenkusi nebuvo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledine_saule: 19 spalio 2012 - 13:52
Sveikos,
Kokiu grozybiu prirodet,as nelabai darbuojuos dabar,nes grizau i savo darbuka cool.gif Bet bent seile pavarvinu i jusu ziuredama smile.gif
Kas turit kokia pardaveja ebay pigiai ir greitai atsiuncianti kad butu,is beautylando bijau sakytis,o tiek visko reik.....ir nauju spalvu noriu,atsibodo ziuret i tas pacias doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledine_saule @ 2012 10 19, 14:40)
Ant geliniu priaugintu/padenktu nagu gelinis lakas.
Ant suformuoto nago ir pasiausto dedat dar gelio lako bonda ir baze ar iskart spalva?
vis dazniau eme prasyt tokio mikso (beje, pas jus tai padengimo /priauginimo kaina+kaina lakavimo, ar kitaip skaiciuojat?).
***
kodel skilineja sviesios gelish spalvos? Nieks nenutrupa, bet kaip voratinklis suskilineja topas. Daugiausia ties smailo linija. Kliente teigia, kad atgal atlenkusi nebuvo...

pasiausimas , iskart lakavimas, nei bondu nei baziu jokiu smile.gif kaina aishku papildoma +prie nagu korekcijos.Aisku jei megstat save nuvertint ir negaila savo laiko, galit ir uz savikaina biggrin.gif

Ji nelanksto nagu pati, bet buityje jie tai juda, gi nemediniai biggrin.gif ir uz dureliu ir t.t kliuna..man siaip skilineja tik perfect nailo viena sviesi spalva dazniausia per ta vieta, kt lyg ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 10 19, 13:40)
Gink die nepersu nuomones, tiesiog jau atnesiojau savo laiku muset biggrin.gif

As ju taip pat nenoriu,nes akrilinius gal 4 metus turejau,tik nesmagiai pries klijentes jauciuosi.Ir visos kaip susitarusios:O kodel pas jus ne gelinis???
Atsakyti
QUOTE(orxid @ 2012 10 19, 14:49)
As ju taip pat nenoriu,nes akrilinius gal 4 metus turejau,tik nesmagiai pries klijentes jauciuosi.Ir visos kaip susitarusios:O kodel pas jus ne gelinis???

Kas negelinis?Nesupratau unsure.gif As juk lakuojuosi geliniu laku biggrin.gif
Atsakyti
Pasikartosiu jeigu ka,ar cia ne padelkos buteliukas?
http://i.ebayimg.com...#33;~~60_57.JPG
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 10 19, 14:35)
wub.gif kaskart vis ziuriu i ta sari biggrin.gif Grazi nu blemberis biggrin.gif


aš vakar naktį (eilinį kartą) tvarkiau sau nagus ir užlakavau ant Night reflection yzzy vizzy pigmentą - tai daba žiūriu, žiūriu, nugi panašus variantas, tik kiek tamsesnis. ax.gif Ryt įmesiu vaizdą, nes šiandien ir dirbu, ir namus kuopiu, ir dar į svečius reikia eiti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dovil14 @ 2012 10 19, 13:46)
aciu  4u.gif
gal norit susikurti uzdara FB grupe su ilgalaikiais lakais? cia tik pasiulymas, jei nepatiks, prasom neuzmetyti akmenais  ax.gif

man si ideja irgi patinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(iindrutea @ 2012 10 19, 15:56)
man si ideja irgi patinka drinks_cheers.gif

4u.gif

Del nagu dailes su akrilo dazais ant ilgalaikio lako, as darau taip: nulakuoju viska iki galo su topu, nuvalau lipnuma, tada piesiu daile ir ant piestu naguciu dedu dar viena l.plona topo sluoksni. Gelinis lakas ir daile laiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(iindrutea @ 2012 10 19, 15:56)
man si ideja irgi patinka drinks_cheers.gif


drinks_cheers.gif

bus galima tada kalbetis apie ka nori, nes cia taip ir bijai, kad moderatore prigaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dovil14 @ 2012 10 19, 16:07)
4u.gif

Del nagu dailes su akrilo dazais ant ilgalaikio lako, as darau taip: nulakuoju viska iki galo su topu, nuvalau lipnuma, tada piesiu daile ir ant piestu naguciu dedu dar viena l.plona topo sluoksni. Gelinis lakas ir daile laiko  smile.gif

as dar nuvalius lipnuma pasiausiu ir tada piesiu, o po to dar karta topa tepu, laiko tikrai gerai. nebent daile buna storai nupiesta, tuomet pastebejau apsilupineja...
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 10 19, 13:55)
Kas negelinis?Nesupratau unsure.gif As juk lakuojuosi geliniu laku  biggrin.gif

Cia mano klijentes klausineja,kodel as nenusilakavusi geliniu laku biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(dovil14 @ 2012 10 19, 15:07)
4u.gif

Del nagu dailes su akrilo dazais ant ilgalaikio lako, as darau taip: nulakuoju viska iki galo su topu, nuvalau lipnuma, tada piesiu daile ir ant piestu naguciu dedu dar viena l.plona topo sluoksni. Gelinis lakas ir daile laiko  smile.gif

Nu stebuklas blink.gif Kelis kart bandziau ir vis issilupa ta mano akriline daile
mad.gif
Atsakyti