Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

sveikos smile.gif gal galėtumete man padėti susiorentuoti dėl kainos? Man uždėjo 10 viršutiniam ir 8 apatiniam geležinius breketukus ir daugiau nieko nedarė. Sumokėjau 3000. Kai kitą sykį eisiu dės žiedus, tai kik kainuos? nepaklausiau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(emulyte @ 2012 10 22, 14:41)
sveikos  smile.gif gal galėtumete man padėti susiorentuoti dėl kainos? Man uždėjo 10 viršutiniam ir 8 apatiniam geležinius breketukus ir daugiau nieko nedarė. Sumokėjau 3000. Kai kitą sykį eisiu dės žiedus, tai kik kainuos? nepaklausiau... verysad.gif

Labu smile.gif tai gal cia kaina su viskuo,nes butu daugoka,jei dar reiktu kazka primoket. g.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2012 10 22, 15:22)
Tu pabandyk Lornoj apsilankyti, kadangi aš gyvenau Klp, tai ten kiek žinau nebloga ortodontė buvo ir šiaip vyras ten dantis taisydavosi, viskas liuks. Paskambink, paklausk įkainių, netikiu, kad tokie kosminiai bus smile.gif

ačiū, reikės pasidomėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2012 10 22, 09:29)
26 metus isvaiksciojau tokiais dantims tai vaiksciociau sekmingai ir toliau tik tas noras susitvarkyti atsirado. bet na as tokiu kosminiu pinigu neuzdirbu, man jau 7000 uz visa gydyma yra ziauriai daug. doh.gif

As gydyma eigoj sukaus mikroimplantus sakandzia tvarkymui. 1600lt piskinau.

QUOTE(lassie172 @ 2012 10 22, 11:25)
Vsio įkalbėjot užsakiau jau sau viršuj keramiką, apačia - geležys biggrin.gif  lapkričio pirmą savaitę statys. Gausis 3000 lt abu žandikauliai, plius 100 lt apsilankymas. Ne tiek ir daug. Keramikinio pakeitimas 100 lt.

O kiek kartų nuskilo per metus keramika? ax.gif

Tu paprastus brektus desies?
Matai, ma kelis teka nuraskyt, kadangi reikeja juos klijuot biski kitu kampu kaip sakant. Vienu atveju nuraski paskutini keramikini( galiniai du metaliniai), tai klausi a noriu keramika, a metala. Jemiau keramika.
Tikiuos, ka istempsiu be nulauzimu.

QUOTE(emulyte @ 2012 10 22, 14:41)
sveikos  smile.gif gal galėtumete man padėti susiorentuoti dėl kainos? Man uždėjo 10 viršutiniam ir 8 apatiniam geležinius breketukus ir daugiau nieko nedarė. Sumokėjau 3000. Kai kitą sykį eisiu dės žiedus, tai kik kainuos? nepaklausiau... verysad.gif

Pasiskambyk pas kan dejais.Turetu atsakyt. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 10 22, 17:57)
As gydyma eigoj  sukaus mikroimplantus sakandzia tvarkymui. 1600lt piskinau.


Kur tie mikroimplantai dedasi? Man ir minejo, kad sakandzio tvarkymui gali reiketi, bet pamatys tik gydymo eigoj ax.gif
Siandien uzsiregistravau antros puses protiniu salinimui, lasvu laiku buvo tik kapricio 21d., tai geriausiu atveju pakaustyta busiu tik pries kaledas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 10 22, 18:57)
As gydyma eigoj  sukaus mikroimplantus sakandzia tvarkymui. 1600lt piskinau.
Tu paprastus brektus desies?
Matai, ma kelis teka nuraskyt, kadangi reikeja juos klijuot biski kitu kampu kaip sakant. Vienu atveju nuraski paskutini keramikini( galiniai du metaliniai), tai klausi a noriu keramika, a metala. Jemiau keramika.
Tikiuos, ka istempsiu be nulauzimu.
Pasiskambyk pas kan dejais.Turetu atsakyt. mirksiukas.gif



Aha paprastus ax.gif Tikiuosi, kad nenulūš greit biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bio @ 2012 10 22, 19:05)
Kur tie mikroimplantai dedasi? Man ir minejo, kad sakandzio tvarkymui gali reiketi, bet pamatys tik gydymo eigoj ax.gif
Siandien uzsiregistravau antros puses protiniu salinimui, lasvu laiku buvo tik kapricio 21d., tai geriausiu atveju pakaustyta busiu tik pries kaledas smile.gif



Man irgi savo klinikoj tektų mėnesį laukti rovimo, tai dzin kitur užsirašiau. Tuo labiau, kad už 1 danties rovimą nulupo 380 lt, viskas truko 10 min doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2012 10 22, 18:08)

Man irgi savo klinikoj tektų mėnesį laukti rovimo, tai dzin kitur užsirašiau. Tuo labiau, kad už 1 danties rovimą nulupo 380 lt, viskas truko 10 min doh.gif
Man uz du 300Lt (abu retinuoti), man patiko pas ta daktariuka, o tiek baisybiu prisiskaicius, kad bijau kazkur kitur eiti, jog ko blogo nebutu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2012 10 22, 19:10)
Man uz du 300Lt (abu retinuoti), man patiko pas ta daktariuka, o tiek baisybiu prisiskaicius, kad bijau kazkur kitur eiti, jog ko blogo nebutu blush2.gif



Man du pirmus rovė tokia profesorė, paėmė 300 už abu, viskas super, kitą rovė toj pačioj klinikoj vyriškis, už vieną nulupo 380 ir išrovė tai ką aš žinau doh.gif Galvojau nualpsiu.. Dabar labai bijau, bet niekur nedingsi fear.gif
Atsakyti
Ar kuri lankėsi ar lankosi pas ortodontę Urbonavičienę? norėčiau atsiliepimų g.gif
Atsakyti
[quote=bio,2012 10 22, 18:05]
Kur tie mikroimplantai dedasi? Man ir minejo, kad sakandzio tvarkymui gali reiketi, bet pamatys tik gydymo eigoj ax.gif
Siandien uzsiregistravau antros puses protiniu salinimui, lasvu laiku buvo tik kapricio 21d., tai geriausiu atveju pakaustyta busiu tik pries kaledas smile.gif
[/quote]

Ma virsutiniam zandikauly susuka, ties sestukais, berods.
[quote=lassie172,2012 10 22, 18:08]
Aha paprastus ax.gif Tikiuosi, kad nenulūš greit biggrin.gif


Jei rankenu negrausi, tai turetu but tvarkoj. mirksiukas.gif
[quote=bio,2012 10 22, 18:10]
Man uz du 300Lt (abu retinuoti), man patiko pas ta daktariuka, o tiek baisybiu prisiskaicius, kad bijau kazkur kitur eiti, jog ko blogo nebutu blush2.gif
[/quote]
Kur roveis?
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 10 22, 19:13)
Ma virsutiniam zandikauly susuka, ties sestukais, berods.

Kur roveis?


Antakalnio stomatologijos centre pas Aleksandra Gordeviciu
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 10 22, 17:57)
As gydyma eigoj  sukaus mikroimplantus sakandzia tvarkymui. 1600lt piskinau.


už 2 mikroimplantus? unsure.gif
Atsakyti