Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(Rasidada @ 2012 10 23, 14:59)
Sveikos, siandien 5 dienos kaip dukra su breketais.Jai sudejo ir virsuje ir apacioje ta pacia diena.Tai siandien jau maziau skauda, jau biskeli rimto maisto valge, o taip tai tik jogurtai ir koses buvo.ir nakti rasdavau burna su kaldra uzsidengus.

o dzys. as nevalgau visiskai pieno produktu tai neisivaizduoju ka valgyciau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ellaja @ 2012 10 23, 16:15)
siaubas, apvali sumelė gaunasi...užtat ne kiekvienas, norintis gražios šypsenos, išgali už ją susimokėt... čia mašina reikia parduot, kad breketus susidėtum - vaikščiosiu tuomet pėsčia, bet užtat išsišiepus  lotuliukas.gif

tai man panasiai ir bus. be masinos bet issisiepus busiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lassie172 @ 2012 10 23, 18:04)
Pamenu mokykloj tik verslininku vaikai nesiojo biggrin.gif  As tai tik dabar galiu sau tai leisti, bet geriau veliau nei likusi gyvenima su kreivais dantim vaikscioti, nes kuo toliau, tuo brangesnes paslaugos darosi doh.gif

kai as tvarkiausi dantis (pries 13 metu) ju dar net nebuvo, gal tetis ir butu sudejes. bet siaip as gyvenime kompleso didelio nejauciau nors sypsotis labai megstu smile.gif ir tie geleziniai breketai mane po siai dienai dar gasdina. jau geriau tada dasidet ir detis grazesnius.
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2012 10 23, 22:48)
o dzys. as nevalgau visiskai pieno produktu tai neisivaizduoju ka valgyciau  doh.gif
Papildyta:

tai man panasiai ir bus. be masinos bet issisiepus busiu  biggrin.gif
Papildyta:

kai as tvarkiausi dantis (pries 13 metu) ju dar net nebuvo, gal tetis ir butu sudejes. bet siaip as gyvenime kompleso didelio nejauciau nors sypsotis labai megstu  smile.gif ir tie geleziniai breketai mane po siai dienai dar gasdina. jau geriau tada dasidet ir detis grazesnius.



Ka as zinau keramika Vilniuj daug kur 1800, nedidelis skirtumas, be to apacioj beveik visada deda gelezi ax.gif O del kompleksu, man net savotiskai grazu tongue.gif pazinojau kelias moteriskes kur nesiojo, tai kuomet nueme, tai kazko joms lyg ir truko mirksiukas.gif Jei jau Lina Blazeviciute TV3 generaline gelezus susidejo, tai jau judam i prieki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2012 10 23, 21:48)
o dzys. as nevalgau visiskai pieno produktu tai neisivaizduoju ka valgyciau  doh.gif
Papildyta:


Valgiau viskan. Tik viskas buva smulkiai supjaustoma. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2012 10 23, 21:48)


kai as tvarkiausi dantis (pries 13 metu) ju dar net nebuvo, gal tetis ir butu sudejes. bet siaip as gyvenime kompleso didelio nejauciau nors sypsotis labai megstu  smile.gif ir tie geleziniai breketai mane po siai dienai dar gasdina. jau geriau tada dasidet ir detis grazesnius.

Buti tai jei buvo, tik ne toks masinis reiskinys tada buvo, nors mano klaseje, kai buvome kokie ketvirtokai gal trys zmones nesiojo. Taciau, jei dabar baisus tie geleziai, tai tu anuomeciu tikrai nebutu ikise i burna biggrin.gif ne tik, kad burna pilna geleziu, bet klasiokai su jais net nepasnekedavo, kol nesiojo, sveplavo, spjaudes, kalbos defektas jiems isliko ir po nuemimo
Papildyta:
QUOTE(lassie172 @ 2012 10 23, 22:16)
Ka as zinau keramika Vilniuj daug kur 1800, nedidelis skirtumas, be to apacioj beveik visada deda gelezi ax.gif  O del kompleksu, man net savotiskai grazu tongue.gif  pazinojau kelias moteriskes kur nesiojo, tai kuomet nueme, tai kazko joms lyg ir truko mirksiukas.gif  Jei jau Lina Blazeviciute TV3 generaline gelezus susidejo, tai jau judam i prieki smile.gif

Man tai bet kurie breketai matosi, tai koks skirtumas. Geleziniu nesideciau tik tuo atveju, jei telike dirbciau, nes pries kameras jie labai blizga. Cia grynai psichologinia dalykai, vienam geleziai negrazu, o man daug negraziau kreivi dantys nei breketai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ma ryt vizits. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2012 10 24, 04:29)
Man tai bet kurie breketai matosi, tai koks skirtumas. Geleziniu nesideciau tik tuo atveju, jei telike dirbciau, nes pries kameras jie labai blizga. Cia grynai psichologinia dalykai, vienam geleziai negrazu, o man daug negraziau kreivi dantys nei breketai drinks_cheers.gif

man irgi jau geriau su metalais nei kreivais dantimis toliau vaiksciot smile.gif tik kol tą pasieksiu, turbūt dar teks pavaikščiot be šypsenos... doh.gif

QUOTE(Flegma @ 2012 10 24, 10:17)
Ma ryt vizits. ax.gif

tai smagu Tau smile.gif lauksim naujienų smile.gif sakyk, o kiek laiko jau nešioji? šypsena tobula jau turbūt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ellaja @ 2012 10 24, 09:25)
man irgi jau geriau su metalais nei kreivais dantimis toliau vaiksciot smile.gif tik kol tą pasieksiu, turbūt dar teks pavaikščiot be šypsenos... doh.gif
tai smagu Tau smile.gif lauksim naujienų smile.gif sakyk, o kiek laiko jau nešioji? šypsena tobula jau turbūt  4u.gif

Nesioju 20 menesiu. Nu ner da tobula, nors draugai saka, ka jau tvarkoj.
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 10 24, 10:28)
Nesioju 20 menesiu. Nu ner da tobula, nors draugai saka, ka jau tvarkoj.

tai jau nuėmimas turbūt greit bus 4u.gif ech, aš ryt keliauju pas odontologą pasiplombuot dantuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ellaja @ 2012 10 24, 09:30)
tai jau nuėmimas turbūt greit bus 4u.gif ech, aš ryt keliauju pas odontologą pasiplombuot dantuko  smile.gif

Nesijimsiu musiek siemet. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 10 24, 10:33)
Nesijimsiu musiek siemet. schmoll.gif

tai šiemet du mėnesiai ir beliko 4u.gif o jei dar matai netobulumų, tai aišku verta dar panešiot iki Holivudo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ellaja @ 2012 10 24, 09:35)
tai šiemet du mėnesiai ir beliko 4u.gif o jei dar matai netobulumų, tai aišku verta dar panešiot iki Holivudo smile.gif

Da bus viens vizits siemet.... Pazresme....
Atsakyti
Sveikos,
Gavau el pastu savo patvirtintus vizitus ir matau, kad lapkricio 21 d vizitas 2 valandoms... Na ka gi, teks po 2 metu nesiojimo su jais atsisveikint.
Nenoriu blush2.gif
Atsakyti