Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(Flegma @ 2012 10 25, 14:24)
Susirasyk klausimus!



Neprireikė rašytis, išpyškinau viską tik įėjus kabinetan lotuliukas.gif
Uždėjo kol kas tik ant keturių dantukų, kad perstumt po vieną dantuką abiejose pusėse, kur išrauta buvo smile.gif Tik kiek nemalonu buvo kai dėjo juos, maniau akį išdurs man ten su replytėm ir kai taip stipriai ten kuitės. Šiek tiek ir kraujo buvo iš dantenų. O ir per galvą gavau iš gydytojos alkūnės biggrin.gif biggrin.gif
Kitas vizitas ir man bus lapkričio 22d. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2012 10 25, 18:22)
o kaip darai su bilietais? nes jei tai dienai kainos labai kandziojas... ar iseina su gyd. sutart, kad pirma paziuri bilietu kainas, tada derinat diena?

Siaip gydytoja pranesdava, jei kur isvaziuot ruosdavos. Tada susiziuriu bilietus, prasau i klinikele. Taip i susitardavom. Arba nusipirkdavau bilietus i tardavaus. Visaip budava. Ziuredavaus da i ka is darba eitu susitvarkyt...ka maziau darbiniu deinu butu.

QUOTE(selme @ 2012 10 25, 18:40)
Neprireikė rašytis, išpyškinau viską tik įėjus kabinetan  lotuliukas.gif
Uždėjo kol kas tik ant keturių dantukų, kad perstumt po vieną dantuką abiejose pusėse, kur išrauta buvo smile.gif  Tik kiek nemalonu buvo kai dėjo juos, maniau akį išdurs man ten su replytėm ir kai taip stipriai ten kuitės. Šiek tiek ir kraujo buvo iš dantenų. O ir per galvą gavau iš gydytojos alkūnės  biggrin.gif  biggrin.gif
Kitas vizitas ir man bus lapkričio 22d.  cool.gif

Taip kaip cia daba tavi taip nuskalpava? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2012 10 25, 19:24)
kodėl neinate pas kitą odontologą ?

na, aš pripratus prie jo, pas kitą nesu buvus, visad pas jį blush2.gif o be to, jau pradėjo, uždėjo laikiną plombą, tai kažkaip būtų gerai, kad jis ir pabaigtų 4u.gif bijau susigadint gerą įspūdį apie stomatologus, kad paskui baimės neįvarytų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 10 25, 19:48)

Taip kaip cia daba tavi taip nuskalpava?  blink.gif



Nu vat makalvo makalavo po burną, tada sukos paimt kažko ir vožtelėjo per galvą biggrin.gifD

Et taip norėjau pasimėgaut dabar raffaello saldainiu, bet per tą stiprų maudimą, nieko nesigauna :/ O ir migdolą spjaut von reik verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 10 25, 17:48)
Siaip gydytoja pranesdava, jei kur isvaziuot ruosdavos. Tada susiziuriu bilietus, prasau i klinikele. Taip i susitardavom. Arba nusipirkdavau bilietus i tardavaus. Visaip budava. Ziuredavaus da i ka is darba eitu susitvarkyt...ka maziau darbiniu deinu butu.



tai va, reikes ir man kazkaip darbe derintis, as dar nieko nesakiau lotuliukas.gif grisiu is po nauju metu visa issisiepus biggrin.gif bet siaip pas mus nlb problema issiprasyt is darbo.
Atsakyti

QUOTE(selme @ 2012 10 25, 20:05)
Et taip norėjau pasimėgaut dabar raffaello saldainiu, bet per tą stiprų maudimą, nieko nesigauna :/ O ir migdolą spjaut von reik  verysad.gif

Nu nepyk, susizvengiau garsiai.

QUOTE(*agnyte* @ 2012 10 25, 20:07)
tai va, reikes ir man kazkaip darbe derintis, as dar nieko nesakiau  lotuliukas.gif  grisiu is po nauju metu visa issisiepus biggrin.gif bet siaip pas mus nlb problema issiprasyt is darbo.

Ma senajam darbe but jauciu sunkiai buven. O dabartiniam, tai pokalby pasaki, ka nebus bedu. Jei kas bandyt sukelt bedas, pasakyciau, kas buva zadeta. Nors biski pavargau su tais atidirbimais...Paskutiniu metu kas menesi skrisdavau. Tai dazniausiai per mazdaug 3sav. po tris budejimus reikdava atidirbt( siaip as dirbu pilnu etatu). Pavargsti per laika.
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif Jungiuosi ir as prie jusu. Nuo vakar turiu breketus virsuje. Ir ka galiu pasakyti... kad jauciuosi geriau nei galvojau, tik baisiai kompleksuoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fabyte @ 2012 10 25, 22:49)
Sveikos mergaites smile.gif Jungiuosi ir as prie jusu. Nuo vakar turiu breketus virsuje. Ir ka galiu pasakyti... kad jauciuosi geriau nei galvojau, tik baisiai kompleksuoju smile.gif

Su laiku praeis tas kompleksas, as pirma menesi nesmagiai jauciausi, o dabar tuoj bus metai ir sypsausi pilna burna, nes dantys jau i savo vieta "atsistojo" smile.gif
Sutikau buvusia bendradarbe, kurios nemaciau daugiau nei metai, tai ji sako, kad pasikeitusi sypsena kitokia, visa veido apacia pagrazejusi. As ir mano aplinkiniai nepastebi sito dalyko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2012 10 24, 12:56)
Sveikos,
Gavau el pastu savo patvirtintus vizitus ir matau, kad lapkricio 21 d vizitas 2 valandoms... Na ka gi, teks po 2 metu nesiojimo su jais atsisveikint.
Nenoriu  blush2.gif

Esha kokios naujienos smile.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif Aš tai jau be viršaus, šiandien keliauju pas orto po darbo tai gal ir apačią jau nuraškys smile.gif Ir nieko ten baisaus tas šlifavimas bent jau man blush2.gif
O likus kelioms dienoms iki nuėmimo viršaus tai taip nenorėjau, kad man juos nuimtų tai vyras sako ką tau visai prastai su galva burna pilna kažkokių gelažgalių o jinai verkia kad nenori nusiimti biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, kas turit keramikinius breketus, jie nepakeite spalvos per laika? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pampotaukšlėlis @ 2012 10 26, 13:39)
Esha kokios naujienos smile.gif drinks_cheers.gif  thumbup.gif Aš tai jau be viršaus, šiandien keliauju pas orto po darbo tai gal ir apačią jau nuraškys smile.gif Ir nieko ten baisaus tas šlifavimas bent jau man  blush2.gif
O likus kelioms dienoms iki nuėmimo viršaus tai taip nenorėjau, kad man juos nuimtų tai vyras sako ką tau visai prastai su galva burna pilna kažkokių gelažgalių o jinai verkia kad nenori nusiimti  biggrin.gif

drinks_cheers.gif As saviskiui kai pasakiau, kad nenoriu, jis sako, tu neisvaizduoji uztat kaip as noriu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lassie172 @ 2012 10 26, 14:21)
Merginos, kas turit keramikinius breketus, jie nepakeite spalvos per laika? g.gif

Mano sesei nepakeite, bet ji negere juodos kavos, raudono vyno ir visu kitu gerimu bei maisto produktu, kurie dazo.
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2012 10 26, 15:21)
Merginos, kas turit keramikinius breketus, jie nepakeite spalvos per laika? g.gif


Nu ne, bent jau ma taip atroda.
QUOTE(Esha @ 2012 10 26, 16:11)
drinks_cheers.gif  As saviskiui kai pasakiau, kad nenoriu, jis sako, tu neisvaizduoji uztat kaip as noriu biggrin.gif

Imk balioniuka ant pabaigtuviu. 4u.gif
Mana nuomoni geriau,kai nuo abieju vienu metu nuraska. g.gif
p.s. Kada varai i LT? Su kuria kompanija?
Atsakyti