Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(kramtuskee1 @ 2012 10 06, 15:32)
man jau senai nueme jau 4metai praejo. virsuj ir apacioj vielutes plius plokstele virsuje. is pradziu nesiojau kiekviena nakti ir pora val. diena, po to tik naktim, po to kas antra nakti. db karta per savaite. mano orto. siulo ja taip ir uzsidedinet visa gyvenim. zinoma jei galimybes ner ir pora sav. nesidedu.bet jau pripratau ir jauciasi sioks toks maudimas reiskias dantukai linke judet. bet pas mane kreivas zandikaulis ir sakandis tad ner to stabilumo


Eisiu atsiimt plokštelės, tai reiks paklausinėt g.gif nes man tik apačioj vielutė, o viršuj plokštelė bus. Aš tai sutikčiau visas įmanomas apsaugas susidėt, nes man dabar labai patinka vaizdas ir bijau, kad jis nepasikeistų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2012 10 06, 18:44)
Oj ten pas mane vsiai kitos problemos zandikauliu dudziai nesutampa, tad kreivai sleivai viskas biggrin.gif

Kaip suprast dydžiai ? A tau žandikauliu lankai nesutampa ? nes pas mane yra tokia problemele...viršutinis dantu lankas yra žymiai didesnis..kaip kepure...gydytoja su plokštelem man viršu praplete..tai galvoju a pas mane taip ir liks :///
Atsakyti
QUOTE(Hilalla @ 2012 10 06, 22:37)
Kaip suprast dydžiai ? A tau žandikauliu lankai nesutampa ? nes pas mane yra tokia problemele...viršutinis dantu lankas yra žymiai didesnis..kaip kepure...gydytoja su plokštelem man viršu praplete..tai galvoju a pas mane taip ir liks :///

ne pas mane desne zandikaulio puse yra ilgesne jei ziuret nuo sanario. ir pakrypus i kaire puse.o virsutinis zandikaulis pasisukes siektiek i desine. taip kaip cia zandikauliu problema o ne sakandzio pataisys tik operacija
Atsakyti
Labas, gal kas bandėte kreiptis į Vilniuje esančią kliniką Odontiką?
Ten kaip jie rašo, dantis tiesina su permatomomis kapomis, gal ką girdėjote?
Atsakyti
Pas mani ziuriu, ka nieka nevykst. Antrukai nesitvarka( yr tokie pakrypen). verysad.gif
Uzpraeita nakti visokiu nesamoniu sapnavau. Kazkur ejau ale rentgena nuotrauku darytis... Paskui ka atseit ne tie dantys judeja...ech. blink.gif

Kaip kitom sekas?
Atsakyti
Sau lu tei - aciu uz palaikyma. smile.gif

Turiu klausima, kas nesioja breketus su elastikais. O jus su tais elastikais ir valgot? g.gif
nes as tai nei kalbeti negaliu, gerti skauda, o apie valgyma nei minciu neturiu... beje, man sukabinti apatinis 7 su virsutiniu 7. Ar prie ju priprantama?

Ir kam cia prisiduoti apie save su foto? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taler @ 2012 10 08, 12:06)
Sau lu tei - aciu uz palaikyma.  smile.gif

Turiu klausima, kas nesioja breketus su elastikais. O jus su tais elastikais ir valgot?  g.gif
nes as tai nei kalbeti negaliu, gerti skauda, o apie valgyma nei minciu neturiu... beje, man sukabinti apatinis 7 su virsutiniu 7. Ar prie ju priprantama?

Ir kam cia prisiduoti apie save su foto?  ax.gif

Prie viska priprantama. Po keliu dienu skausmas sumazes. 4u.gif Siaip ziurint kaip elastikai budava sukabinti...kartais valgydavau su jais, kartais i be.
Atsakyti
Sveikos,

Vakar susidejau breketus, labai keistas jausmas su jais smile.gif Tikiuosi veliau nebejausiu jau ju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asty @ 2012 10 09, 15:16)
Sveikos,

Vakar susidejau breketus, labai keistas jausmas su jais smile.gif Tikiuosi veliau nebejausiu jau ju smile.gif


Sveikinimai pradėjus kelionę link Holivudo 4u.gif

Aš nekantriai laukiu kol žaizdos sugis po rovimo ir kažkur 22d žygiuosi kaustytis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asty @ 2012 10 09, 13:16)
Sveikos,

Vakar susidejau breketus, labai keistas jausmas su jais smile.gif Tikiuosi veliau nebejausiu jau ju smile.gif




sveiki,kur dejotes,kokius ir kokia kaina jei nepaslaptis?per kiek laiko pagamino breketus?po pirmojo vizito ilgai reikejo laukti,kol pagamins? 4u.gif
Atsakyti
Labas, kas mane prisimena 4u.gif

Siek tiek buvau apleidusi savo gydyma, jau matyt galejau nusiimti breketukus, bet su tais protezavimais buvo bedu doh.gif

Siandien apsilankiau pas kita protezuotoja, sutarem del dantuku statymo, labai optimistiskai nuteike ax.gif nes vienas gydytojas mane suzlugde pasakes, kad man tik implantavimas tinkamas... Tai si viska paneige... Sake nors ir dantukai maziukai naturaliai, bet jauna, jauni sveiki dantys, tikrai laikysis karuneles, ne ant tokiu pagaliuku sako isvis statoma rolleyes.gif

Siandien kazkaip nepavyko prisiskambinti i vic pas Budriene, greiciau reikia sutvarkyti centrus, nuemima, tada galesiu protezuoti ir dziaugtis sypsena wub.gif

Tiesa, pas mane vienoj pusej labai virsuje graziai dantukai sustumti, o kitoj ne taip, siandien ir protezuotoja pastebejo, gal jie nelabai susistumia.. Bet gal tokiu atveju ir paslifuoja tarpdancius, ar ne? Nes man gydytoja nieko neminejo doh.gif pasipasakokit kam slifavo, kokiu tikslu tai daroma?

Apskritai per paskutinius vizitus pagalvojau, kad labai jau reikia paciai ziuret ir dometis, nes visko lyg gydytoja nepasako unsure.gif


dauga, kiek sumokejai uz nuemima, plokstele, vielute? nes musu ta pati gydytoja, orientuociaus kaina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 09 spalio 2012 - 16:02
QUOTE(Asty @ 2012 10 09, 14:16)
Sveikos,

Vakar susidejau breketus, labai keistas jausmas su jais smile.gif Tikiuosi veliau nebejausiu jau ju smile.gif


Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti