Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(Flegma @ 2012 11 05, 17:09)
Ech, kaip tau fain!  rolleyes.gif
Nu jo... kazkaip keistai, ka ner te galimybes atsiskaityt kortele( Lazerinej cia?).

Aha ten. Nu suteikia galimybe pavedimu atsiskaityt, bet reik butinai pristatyt pavedimo kopija doh.gif Ir el pastu netinka, reik atnest popieriuka. kaimas kazkoks Tai man maziau pastangu uzima issigrynint
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2012 11 05, 18:16)
Aha ten. Nu suteikia galimybe pavedimu atsiskaityt, bet reik butinai pristatyt pavedimo kopija  doh.gif Ir el pastu netinka, reik atnest popieriuka. kaimas kazkoks Tai man maziau pastangu uzima issigrynint

Nu jo...
Kur as einu, tai ein atsiskaityt kortele. Tai galvos skausma ner....tik turek babkiu saskaitoj...
Atsakyti
QUOTE(Bonytia @ 2012 11 05, 14:15)
Na štai.. Aš jau pasipuošusi smile.gif Visgi dėjausi 6 priekinius dantukus keramikinius smile.gif Jausmais keistokas, jaučiuosi kaip su ančiuko lūpom, skausmo kol kas jokio... Žiūrėsim kaip pirma naktis praeis, ar gerai užmigsiu smile.gif Gruodžio 19d. laukia apatinių dantukų papuošimas  rolleyes.gif

Jūs irgi pas Damušienę, jei neklystu? tai ji, kiek pastebėjau, visada pirmiausiai pakausto tą žandikaulį su kuriuo didesnės problemos, o jau paskui kitą smile.gif Aš tai nesigailiu, kad tik priekis pas mane keramika - su galiniais dantimis daugiau kramtau, tai tie metaliniai tvirtesni smile.gif

QUOTE(Breketuota @ 2012 11 05, 16:41)
Sveikos smile.gif Labai panikuoju...

Bet kad dauguma rauna iškart.. arba bent jau vienoj pusėj sutvarko (išrauna), po kurio laiko kitoj pusėj (kad valgyti galima būtų lengviau). Aš eičiu jaučiu į kitą kliniką smile.gif o dėl to matymosi, tai mažiausiai pergyvenkit irnesakyk.gif
Atsakyti
Sveikutės,

noriu jungtis į jūsų būrį. 2 metelius kaupiausi ir pagaliau susikaupiau smile.gif
Noriu išsitiesinti dantukus bigsmile.gif

Kokios kainos pas Damušienę ? Palnuoju dėtis pusiau keramikinius pusiau metalinius, bent taip galvoju, ką patars nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 11 05, 18:20)
Jūs irgi pas Damušienę, jei neklystu? tai ji, kiek pastebėjau, visada pirmiausiai pakausto tą žandikaulį su kuriuo didesnės problemos, o jau paskui kitą smile.gif Aš tai nesigailiu, kad tik priekis pas mane keramika - su galiniais dantimis daugiau kramtau, tai tie metaliniai tvirtesni smile.gif


Aha, pas Damušienę smile.gif Na taip, tik galėjau dar ir 4tukus paprašyt, kad keramikiniais uždėtų, nepagalvojau, bet yra kaip yra, viskas ok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Breketuota @ 2012 11 05, 17:15)
Ačiū smile.gif
Na,žiūresiu kaip čia gausis,tikiuosi išeis viską taip susidėliot,kad iki švenčių jau pakaustyta būčiau smile.gif
Mano ortodontė sakė,kad nuo danties ištraukimo iki breketų uždėjimo turi praeiti mažiausiai savaitė,bet ar yra labai didelis skirtumas? Ta prasme,jei aš pas ją apsilankyčiau praėjus 4 dienom po ištraukimo?

O man sake po dantu rovimo 4sav tikrai nedes breketu g.gif
Rytoj einu dar du penktukus issitraukti ir tada jau po men busiu breketuota ax.gif bijau ne pacio rovimo, tikiuosi ir sikart viskas bus kaip praeita sav, bet bijau to durno jausmo po rovimo unsure.gif ir dabar dar normaliai nekramtau, labai kieto nieko nevalgau. Tai baisu isivaizduoti, kaip bus be 4 dantu unsure.gif siandien skambinau savo ortodontei, norejau dabar netraukti apatiniu dantuku, sakau gal issirausiu po to kai uzdes virsu, bet sake jei noriu prailginti nesiojimo laika, galiu ir taip daryti, nes sake nuims vistiek po to kai ir apaciai bus praeje ~2m. Zodziu, tai vis delto rausiu rytoj..,...
Atsakyti
QUOTE(Bonytia @ 2012 11 05, 23:18)
Aha, pas Damušienę smile.gif Na taip, tik galėjau dar ir 4tukus paprašyt, kad keramikiniais uždėtų, nepagalvojau, bet yra kaip yra, viskas ok  4u.gif



Puiki šypsena, jei ne tie keli geležiniai gale, nepasakyčiau, kad su breketais bigsmile.gif

O jums visoms ta baltą vielą deda ar reikia paprašyt?
Atsakyti
QUOTE(Bonytia @ 2012 11 05, 13:15)
Na štai.. Aš jau pasipuošusi smile.gif Visgi dėjausi 6 priekinius dantukus keramikinius smile.gif Jausmais keistokas, jaučiuosi kaip su ančiuko lūpom, skausmo kol kas jokio... Žiūrėsim kaip pirma naktis praeis, ar gerai užmigsiu smile.gif Gruodžio 19d. laukia apatinių dantukų papuošimas  rolleyes.gif


Sveikinu su pakaustymu! smile.gif šauniai atrodo tavo breketai. Iš tiesų jeigu ne tie metaliniai gale, tai turbūt išvis nesimatytų, kad breketai egzistuoja smile.gif iš toliau turbūt visai nepastebima smile.gif o man jau štai tik trys dienos liko iki klijavimo, kaip jaudinuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2012 11 05, 22:27)
Puiki šypsena, jei ne tie keli geležiniai gale, nepasakyčiau, kad su breketais bigsmile.gif



QUOTE(takemyscars @ 2012 11 05, 22:35)
Sveikinu su pakaustymu! smile.gif šauniai atrodo tavo breketai. Iš tiesų jeigu ne tie metaliniai gale, tai turbūt išvis nesimatytų, kad breketai egzistuoja smile.gif iš toliau turbūt visai nepastebima smile.gif o man jau štai tik trys dienos liko iki klijavimo, kaip jaudinuos smile.gif


Ačiū 4u.gif Grįžau namo, tai labiausiai mama nekantravo pamatyti, žiūri žiūri ir sako nelabai kas ir matosi iš toliau biggrin.gif Susigyvensiu ir viskas bus OK, tik su maitinimusi pirmą dieną ne kažką, žiūrėsim ar miegosis gerai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2012 11 05, 23:27)


O jums visoms ta baltą vielą deda ar reikia paprašyt?

Man irgi tą baltą deda ant viršutinių, kur keramika. Tik tiek, kad ji ilgėliau panešiojus pasitrina šiek tiek. Bet vis geriau nei metalinė atrodo smile.gif

Bonytia, viskas ten normaliai pas jus žiūrisi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 11 06, 11:07)
Man irgi tą baltą deda ant viršutinių, kur keramika. Tik tiek, kad ji ilgėliau panešiojus pasitrina šiek tiek. Bet vis geriau nei metalinė atrodo smile.gif

Bonytia, viskas ten normaliai pas jus žiūrisi 4u.gif



Ryt eisiu pasikaustyt, tai reiks ir man dėl baltos vielos užklausti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lassie172: 06 lapkričio 2012 - 09:58
Seikos, ryt einu į Neodentą, užsirašiau nemokamai konsultacijai, pagalvojau kad papildoma nuomonė nepamaišys, tai ryt einu konsultuotis pas gydytoją Arūną Vasiliauską, o šeštadienį pas gyd. Krušinskienę.. Gal kas kokių atsiliepimų turit? smile.gif ax.gif
Atsakyti