Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir lengvos klasikos gerbėjos/-ai, 23 tema

QUOTE(Juma81 @ 2012 10 31, 14:53)
Taip, šitos.
Papildyta:
Ne, ne paslaptis - viso 4800 Lt (kainą išaugino gobelenas ir vieną pirkom su miegamuoju mechanizmu). Šiaip būtų išėję pigiau. Aišku derėjomės, kiek sugebėjom  smile.gif

Gal galetumet realiu sofu foto ideti ax.gif Ir sakykit, kur jus uzsisaket- ar vaziavot i fabrika ar kokioje firmineje parduotuveje, kur geriau?
Atsakyti
Sveikutes, ech gaila, kad ir Jus neturite jokiu jokiu minciu verysad.gif Kazkaip buvau tikra, kad kas jau kas, o cia susirinkusios tai tikrai sugebes pagelbeti. Nu ka paieskos tesis, o ka daryti, mazum prasviesejimas minciu ateis koki ryta biggrin.gif O tada jeigu kam bus idomu, mestelsiu gauta rezultata. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skarletukas: 04 lapkričio 2012 - 15:58
QUOTE(skarletukas @ 2012 11 04, 15:57)
Sveikutes, ech gaila, kad ir Jus neturite jokiu jokiu minciu  verysad.gif Kazkaip buvau tikra, kad kas jau kas, o cia susirinkusios tai tikrai sugebes pagelbeti. Nu ka paieskos tesis, o ka daryti, mazum prasviesejimas minciu ateis koki ryta  biggrin.gif O tada jeigu kam bus idomu, mestelsiu gauta rezultata. bigsmile.gif

tiesa sakant tai as nesuprantu kuo jums galima pagelbeti g.gif baldai jusu tokie, kad sunku rasti spalva kuri netiks. o tapetai... jus nors kazka savo parodykit, i kuria puse jums norisi ju. juk tinka beveik viskas prie jusu pasirinktu baldeliu. is jusu pasakymo, tai net nesuprasi, ar jus norite ryskesniu spalvu, ar pasteliniu. Uzuolaidos butu kaip akcentas, ar nenorite, kad jos labai issiskirtu. Tapetai butu kazkokio rasto, ar tarkim augalu motyvu. Na absoliuciai nulis noru, tik prasom siulyti kazka. Konkretinkite pageidavimus, parodykite kas jums patiktu, gal kazka radote ir neapsisprendziate ir gausite ir nuomoniu, ir patarimu, ir pasiulymu, kaip geriau. beliks tik paciai apsispresti.
Atsakyti
QUOTE(Rimvyde1 @ 2012 11 04, 15:02)
...Ir su piešiniais ir šviečiančios, spalvotos, blizgios, matinės ir klasikoje taip pat puikiai ir jau seniai naudojamos...

turbut jau ne vienas simtmetis kaip naudojamos... mastau.gif .
Kalbant apie savo pasiulymus ir projektus, pamirsote prideti viena zodi - modernioje klasikoje, ir visiems viskas butu aisku, nes modernioje klasikoje egzistuoja begalinis kicas.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 11 04, 16:34)
lotuliukas.gif  ir pas mane tas pats  smile.gif  sofas radau, uztat gobelena teks keisti (bet cia jau ateiciai, pirmiau kilima nusipirksiu) ir kojeles, nes pacios sofos tai man patinka  biggrin.gif



Kilimas - dar vienas mano galvos skausmas. Jei ką rastum gražaus, parodyk ir man/mums 4u.gif Irgi galvojau, gal pirmiau kilimą pirkt, bet vis tik pirmiau radau sofas. Tai dabar iš trijų neatskiriamų svetainės atributų (sofos-staliukas-kilimas) turiu tik sofas.
Papildyta:
QUOTE(svieske @ 2012 11 04, 17:41)
Gal galetumet realiu sofu foto ideti ax.gif Ir sakykit, kur jus uzsisaket- ar vaziavot i fabrika ar kokioje firmineje parduotuveje, kur geriau?


Užsakinėjom Nemuno baldų salone Kaune (ten yra ir Magrės baldų atstovai). Dėl fabriko nieko negaliu pasakyt, abejoju, ar tiesiai iš ten įmanoma. Kol kas neturiu elektroninio katalogo susikūrus, tai negaliu įdėt nuotraukos į forumą. Keli puslapiai atgal Cobre yra įdėjusi tos sofos ir fotelio nuotrauką iš interneto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juma81: 04 lapkričio 2012 - 19:18
QUOTE(Cobre @ 2012 11 04, 18:24)
tiesa sakant tai as nesuprantu kuo jums galima pagelbeti  g.gif  baldai jusu tokie, kad sunku rasti spalva kuri netiks. o tapetai... jus nors kazka savo parodykit, i kuria puse jums norisi ju. juk tinka beveik viskas prie jusu pasirinktu baldeliu. is jusu pasakymo, tai net nesuprasi, ar jus norite ryskesniu spalvu, ar pasteliniu. Uzuolaidos butu kaip akcentas, ar nenorite, kad jos labai issiskirtu. Tapetai butu kazkokio rasto, ar tarkim augalu motyvu. Na absoliuciai nulis noru, tik prasom siulyti kazka. Konkretinkite pageidavimus, parodykite kas jums patiktu, gal kazka radote ir neapsisprendziate ir gausite ir nuomoniu, ir patarimu, ir pasiulymu, kaip geriau. beliks tik paciai apsispresti.


Aciu Jums Cobre uz pabarima. Viska priimu, nes situacija tokia kad visiskai nezinau ir nematau net vizijos. Siuo metu kambarys yra rozines splavos, dazytos visos sienos, bet labai baldai jame paskesta ir jau matau, kad tai ne taip kaip isivaizdavau. Noreciau tapetu kazkokiu gal ramesniu, siltu spalvu o uzuolaidu kazkokiu gal ryskesniu, gal storesnio audinio ir geletu. Galvoje padrika spalvu ir rastu visuma net neatsirenku ko noriu ir ko ne. Dar taip sunku nebuvo, todel ir nusprendziau paklausti cia. Galvoju bent ant kelio pastatysit, o paskui jau bus kaip bus. Labiau linkstu prie tapetu augalu rastu, bet tada galvoju kokia spalva, ar tapetuoti viska ar tik kelias sienas, o gal iki puses. O kaip tada su uzuolaidomis g.gif Jau tada uzuolaidu geletu kokiu neuzdesi. Zodziu atleiskit jau Jus man mergaites, Jums gal kvailai atrodys, bet visikai nieko neismanau, o noriu kad butu grazu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(skarletukas @ 2012 11 04, 19:49)
Aciu Jums Cobre uz pabarima. Viska priimu, nes situacija tokia kad visiskai nezinau ir nematau net vizijos. Siuo metu kambarys yra rozines splavos, dazytos visos sienos, bet labai baldai jame paskesta ir jau matau, kad tai ne taip kaip isivaizdavau. Noreciau tapetu kazkokiu gal  ramesniu, siltu spalvu o uzuolaidu kazkokiu gal ryskesniu, gal storesnio audinio ir geletu. Galvoje padrika spalvu ir rastu visuma net neatsirenku ko noriu ir ko ne. Dar taip sunku nebuvo, todel ir nusprendziau paklausti cia. Galvoju bent ant kelio pastatysit, o paskui jau bus kaip bus. Labiau linkstu prie tapetu augalu rastu, bet tada galvoju kokia spalva, ar tapetuoti viska ar tik kelias sienas, o gal iki puses. O kaip tada su uzuolaidomis  g.gif Jau tada uzuolaidu geletu kokiu neuzdesi. Zodziu atleiskit jau Jus man mergaites, Jums gal kvailai atrodys, bet visikai nieko neismanau, o noriu kad butu grazu  verysad.gif

As baru tik savo vaikus mirksiukas.gif
As vistiek nieko patarti konkreciai nei del spalvu, nei del tapetu nenoriu ir negaliu. Kitos irgi jums tik papasakos, kas joms grazu, bet ar to jums reikia?
Kas man uzkliuvo is to, ka paraset, tai uzuolaidos. Jus ju konkreciu kazkokiu norite? nes jei ne, tai koks skirtumas tada, raskite tapetus patinkancius, o audini jau priderinsite.
Tapetu noreti galite bet kokiu, tik esme tame, kad jusu norai ne visada gali sutapti su pasiula. Na uzsimanysite jus zalsvu tapetu, su roziu vijokliais ir violetiniais pauksteliais ant ju. klausimas ar rasite.
Daffni dare teisingai. Rode patalpas, rode ka turi ar ka ruosiasi pirkti is baldu, ir rode tapetus, kuriuos issirinko. Galutini sprendima prieme pati, bet manau smagu buvo isgirsti nuomones su argumentais, apsispresti buvo lengviau, kazko gal ir atsisake. Tai ir jus taip darykite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 11 02, 20:19)
gal pasakysite kur įsigijote ?  4u.gif


veidrodi kartu su rėmu gamins baldininkai mums, o iš kokio tiekėjo jie gauna nežinau.

QUOTE(daffni @ 2012 11 03, 15:19)
Man tokie veidrodziai kazkodel vien su viesbuciais asocijuojasi rolleyes.gif

na aš nė vienam viešbutyje tokio veidrodžio nemačiau..gal per mažai viešbučių mačiau..g.gif be to tokio veidrodžio iš vis niekur ,,gyvai" nesu mačiusi.

QUOTE(vida777 @ 2012 11 03, 16:19)
drinks_cheers.gif
bet koks suskaidytas veidrodis energetiskai nemaloniai veikia - nebent i ji tiesiogiai neziurima (ir ne vien tik todel, kad taip sako feng shui  smile.gif ).


na aš nesivadovauju jokiais feng shui, taip kad ir tom energetikom netikiu visiškai. Pas mus vonios kambarys labai mažas, todėl veidrodis virs vonios ją optiškai padidins, o šalia kito didelio per visą sieną stovės valgomojo stalas su kėdėm, jis irgi padidis butą. Manau bus labai gražu, gal ir nelabai praktiška, bet butui erdvės priduos.

beje, pas mus modernios klasikos, ne provanso stilius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donna felice: 04 lapkričio 2012 - 22:43
Sveikos smile.gif Ir aš prašysiu jūsų patarimo. Darbai miegamajame eina į pabaigą, neapsisprendžiu, ką daryti su lova. Mūsų lova medinė, gremėzdiška, jos forma tokia pati kaip tos baltos (foto žemiau). Ji ne klasikinė, ar ne unsure.gif Tai va, ką jūsų manymu man su ja daryti?

Čia miegamojo foto, bus dar balti plintusai ir sieninė spinta su baltom durim:
user posted image

Ar lovą nulakuoti ir palikti natūralios spalvos (būtų kaip grindys):

user posted image

Dažyti arba beicuoti baltai. Name baltų baldų nebus, tai net nežinau dėl šio varianto.

user posted image

Dažyti arba beicuoti rudai. Visuose namuose yra ir dar bus rudų atspalvių baldai.

http://s17.postimage...bed_whole_2.jpg

Lovą ir galvūgalį apmušti "sijonais". Pažiūrėti man gražu, bet aš ne mėgėja daug "drapanų" prikarstyti namuose ax.gif
user posted image

Iš tiesų savo namuose noriu paprastumo... Ką patartumėte dėl tos lovos?

Atsakyti
QUOTE(NerBog @ 2012 11 04, 22:48)
Sveikos smile.gif Ir aš prašysiu jūsų patarimo. Darbai miegamajame eina į pabaigą, neapsisprendžiu, ką daryti su lova. Mūsų lova medinė, gremėzdiška, jos forma tokia pati kaip tos baltos (foto žemiau). Ji ne klasikinė, ar ne unsure.gif  Tai va, ką jūsų manymu man su ja daryti?

mano nuomone siuo atveju bus pagrysta vien logika.
Man susidare ispudis, kad jusu kambariukas atrodo nedidukas (bent jau neplatus). Tokiu atveju nereiketu labai isryskinti baldu, o ypac masyviu. Geriausia, jei jie tiesiog isilietu i kambario erdve/spalvas.
Sakote spinta bus balta. Tebunie. O lova gali buti ir sv.ruda, kaip ir visi kiti baldai jusu namo interjere. Tada lovos galvugalis tarsi pratestu grindu plota, vizualiai pailgintu kambari. O pvz. baltos dekoratyvines pagalveles ar naktines lempos galetu atkartoti spintos spalva.
Jei lova bus balta, irgi nieko blogo - tiesiog tai bus baltesnis kambarys nei kiti. Vistiek nebus juk viskas jame balta - ir lovatiese, ir uzuolaidos...
Beje, ir balta nebutinai turi buti sniego baltumo. Galite rinktis silta balta atspalvi, nepriklausomai nuo duru ir grindu apvadu spalvos.
Galiausiai mano grynai asmenine nuomone - palaukciau kol susides grindys, apvadai, pasistatys spinta, tada, manau ir jums paciai bus aiskiau kokia ta lova, balta ar ruda, labiau tiktu. Be to, spinteles prie lovos (esamos ar busimos) turbut taip pat tures siokios tokios itakos jusu apsisprendimui.
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2012 11 04, 19:15)
Kilimas - dar vienas mano galvos skausmas. Jei ką rastum gražaus, parodyk ir man/mums  4u.gif


As neskubu su kilimu. Ziegler kilimai labai grazus ir man tiktu, bet nezinau, ar tikrai noreciau moketi uz kilima tiek (nors ne milijonai, bet tai vistiek blush2.gif )
https://www.google.l...p...280&bih=605


ziurineju toki. sito kaina man priimtina, rastas irgi

user posted image

http://allegro.pl/60...2752061987.html

gal kas matete kazka tokio Lietuvoje? Ar labai blogai, kad ne pilnai vilnonis? g.gif Neapsisprendziu. nerandu argumentu nei pries, nei uz kolkas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 05 lapkričio 2012 - 10:18
Cobre, man atrodo, kad su siek tiek sintetikos tik geriau devesis,o kaina labai nebloga kaip uz tokio dydzio kilima.
Atsakyti