Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir lengvos klasikos gerbėjos/-ai, 23 tema

Jei jau kalbam apie kilimus, ziurinejau toki viena va i savo sveciu kambariuka.
kaip manot? ne per ryskus? ar visgi sviausaus kreminio teziuret? g.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2012 11 06, 17:12)
Jei jau kalbam apie kilimus, ziurinejau toki viena va i savo sveciu kambariuka.
kaip manot? ne per ryskus? ar visgi sviausaus kreminio teziuret? g.gif user posted image


Is foto atrodo pakankamai ryskus g.gif, ypac tas aiskiai isreikstas ir gan platus zalias apvadas g.gif Tavo kambariuke lyg viskas delikaciau, smulkiau...
As dar paklausiu del dydzio - ar jis pasiklos ir bus matomas visas pilnai, ar dalis jo palys po lova ar dar kur smile.gif ir kaip tu pati noretum - ar tik detales laisvame grindu plote ar ir minkstumo po kojomis kai islipi is siltos lovytes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2012 11 06, 17:23)
Is foto atrodo pakankamai ryskus g.gif, ypac tas aiskiai isreikstas ir gan platus zalias apvadas g.gif Tavo kambariuke lyg viskas delikaciau, smulkiau...
As dar paklausiu del dydzio - ar jis pasiklos ir bus matomas visas pilnai, ar dalis jo palys po lova ar dar kur smile.gif ir kaip tu pati noretum - ar tik detales laisvame grindu plote ar ir minkstumo po kojomis kai islipi is siltos lovytes ax.gif



Nu jo toks ryskokas... jis cia nedidukas (berods 1,7 x1,1 m), butu matomas iejus, kaip detale ant tuscio ploto. niekur nepasikis.
man jis visai nieko, bet tikrai jau gautusi turbut pats ryskiausias akcentas doh.gif

user posted image
va radau foto, kad primint mirksiukas.gif

p.s. kas cia per foto dydis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daffni: 06 lapkričio 2012 - 16:40
QUOTE(axel @ 2012 11 06, 16:36)
ačiū, mamagabi, man tavo nuomonė labai svarbi.   ax.gif  Aš to labiausiai ir bijau, ar sugebėsiu sukurti užuominų, kaip sakai, į senoviškumą. Stalas kaip ir klasikinis tamsiai rudas, bet naujas, kėdes smėlio spalvos. Negaliu pasirodyti, nes dar tik gaminuosi. Komodėlė tikrai senovinė, ja širdis labai džiaugiasi. Tai gal ir šviestuvas patiks, na reiks temptis namo ir žiūrėti.


Siaip smalsu - o ju (stalo ir kedziu) dizainas koks? Skirtingas? Ar kedziu mediena smelio spalvos ar tik minksta dalis? Visi tie rudai/rusvi baldai tarp kokios sienu spalvos stoves?

Papildyta:
QUOTE(daffni @ 2012 11 06, 17:33)
Nu jo toks ryskokas... jis cia nedidukas (berods 1,7 x1,1 m), butu matomas iejus, kaip detale ant tuscio ploto. niekur  nepasikis.
man jis visai nieko, bet tikrai jau gautusi turbut pats ryskiausias akcentas doh.gif


Beveik saldainiu dezute ant grindu lotuliukas.gif

Gal buvai vakar pas J. Statkeviciu Siemens arenoje? As buvau nail.gif Grazuuu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 06 lapkričio 2012 - 16:39
QUOTE(mamagabi @ 2012 11 06, 17:38)


Papildyta:
Beveik saldainiu dezute ant grindu lotuliukas.gif

Gal buvai vakar pas J. Statkeviciu Siemens arenoje? As buvau nail.gif  Grazuuu wub.gif


nu jo pazejau foto ir pati supratau, kad nei sis nei tas, visgi sviesaus reik:) jokiu ryskiu spalvu.

norejau pas juozuka, alia kazkaip pora draugiu su mazais leliukais pas mane, dar nenorejo palikt vyram uzmigdyt:( tai ir nenuejau
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 11 06, 10:57)
Kilimas ant sviesiu plyteliu bus, tai man norisi, kad kazkiek susilietu. O ir nenoriu labai prabangaus ant plyteliu deti, kazkaip be rysio bus.

pamaciau zodi plyteles, tai taip burna ir uzsidare - dabar sutinku su viskuo, net ir su kilimo dydziu. Dabar jau turbut kuo didesnis, tuo geriau lotuliukas.gif . Juokauju. Bet kad kilimo reikia, tai faktas. Tik kokio?
Del visu jau tavo anksciau isvardintu priezasciu aisku, kad neprabangaus.
Tada klausimas, o koki tona kambariui uzduoda tavo plyteles (spava, rastas) - pietietiska, rytietiska, skandinaviska... ar visai neutralu, neipareigojanti?
Sekantis klausimas butu - koks rastas labiau tavo aplinkoje tiktu? Ornamentinis ar augalinis? Isivaizduojant plyteles, sakyciau gal geriau ornamentinis, bet prisiminus tavo stalelius, tai tikrai labiau isivaizduoju kazkoki smulku augalini rasta.
Del spalvu irgi sutikciau su tavim, kad kilimo bazine spalva butu kuo artimesne plyteliu spalvai.

Sis yra 4x3m dydzio, naudotas, naujo kaina 35.000€, o parduoda tik uz 7500€ rolleyes.gif .
http://medien.markt....d=1350295934000

Cia idejau kaip atrodo kilimas ant plyteliu. Man labai patinka, kad deka spalvu, pakankamai skirtingi dangu rastai sudaro itin harmoninga vaizda:
http://www.alleszumt..._Iran-26728.jpg

Dar toks:
http://cache-cdn.kal..._1227609215.jpg






Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Norėčiau patarimo. darom remontą virtuvėje. sienas noriu tapetuot, nes man kažkaip jos šiltesnės būna, nei dažytos g.gif bet yra didžioji siena su plytelėmis (virtuvė mansardoje), kurių nelupsim. baldai bus balti arba beveik balti, tik neapsisprendžiu dėl stalviršio spalvos. ir niekaip nesugalvoju, kokios spalvos sienų norėčiau doh.gif kad bus vienaspalvės, tai jau aišku, bet kokia spalva? iš pradžių galvojau melsva, po to - žalių alyvuogių spalvos, o dabar jau nebežinau doh.gif įkeliu plytelių foto:
user posted image

sienų baltų nenoriu. trys vaikai namie, tuoj apteplios doh.gif gal patarsit 4u.gif
Atsakyti
dar pamiršau pasakyti, kad virtuvė 12 kvadratų, du langai, vienžo šviesos netrūksta.
Atsakyti
Aciu, Mamagabi uz atsakyma. Reiskias pradzia butu kaip ir teisinga.
Jusu pateikta foto labai prie dusios wink.gif

Del spintos as irgi galvoju arba medine arba mdf, bet bijau, kad medine neatrodytu truputi gremezdiskai. Nenoriu pastatatomos, nes jose netilps mano manta wink.gif Ir dar del medzio teksturos, as kazkodel nelabai noriu, kad matytusi jog medis, noriu tiesiog dazytos. Tai dauguma sako, kam tada tas grynas medis, daryk is mdf.

Mums geriausias variantas - slenkancios sistemos. Kitaip nera vietos durims atidaryti. Na dar nebent butu galima armonikele, bet nezinau ar noriu...
Lino balduos pamaciau graziu spintu slenkanciu sistemu is mdf, be jokiu metaliniu profiliu.
Kazkaip ir isivaizduociau su kokiais nedideliais filingiukais, tik nezinau kokie jie ir kaip isdestyti.
Dar situacija tokia, kad spinta 3metrai. Norejau 2duru, bet sako 2bus jau per galingos. Tai jauciu teks daryt 3 po metra.

Gal kas turite spinta is MFD, slenkanciu sistemu. Butu saunu, jei pasidalintumete info.
Arba kokiu foto ikeltumete. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 11 06, 12:57)

Mano sofos stovi va taip, kaip cia, ir vaizdo su kilimu as noreciau panasaus.
user posted image

user posted image

Na man negrazu butu, jei va tarkim cia butu mazas kilimukas.Atstumai tarp sufu ir staliuko pas mane labai panasus, baldy dydziai irgi. Ir kiekziurejau nuotrauku, tai mazesni kilimukai man tokiu atveju normaliai atrode tik tada, kai sofos ne ant kojyciu, o su uzdengta apacia.


Pas mane sofos irgi taip pat stovi mirksiukas.gif Pritariu tavo pastebėjimui, kad maži kilimai patiesti tarp sofų gerai atrodo tada, kai sofų apačia uždara. Kadangi pas mane jų apačia uždara, todėl man tiktų ir toks variantas, bet labiau patiktų su visom sofom ant kilimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 10 29, 12:44)
kad jau apie minkstus baldus kalbat, tai ir as paklausiu - kur Kaune ar Vilniuj yra graziu sofu? nenoriu kazko labai sunkaus klasikinio, bet lengvo, grazaus. labai konkretus norai biggrin.gif

Ka apie sita manot
http://grafu-baldai....Komplektai/Lido g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mupi: 06 lapkričio 2012 - 22:29
QUOTE(vida777 @ 2012 11 06, 12:26)

Na, didelis ar mazas kilimas, yra visgi salyginis vertinimo kriterijus. Pvz. 2x3 kilimas 12kv.m. kambaryje uzims puse kambario, o tas pats kilimas 30kv.m. kambaryje - penktadali. Tai kuris kilimas yra didelis, o kuris mazas  smile.gif  ?
Butent tas variantas, kai ant kilimo sustatyti visi baldai, man ir yra visu nepriimtiniausias. Mano minti puikiai iliustruoja Grikutes ideti paskutinieji pavyzdziai. Toks jausmas, kad viskas ant to kilimo (ypac 2-ame pvz.) isdeliota kaip ant scenos, ziurek dar kad nuo tos scenos eidamas nenugriutum ar neuzkliutum ant jos lipdamas  biggrin.gif .
Ir ant tu sofu sededama galvociau ne koks grazus kilimas, o ant kokio dulkiu sluoksniu po sofa, as sedziu. Lygiai taip pat buna, kai as pamatau miegamojo lova uzdara apacia ant kilimo arba ant kilimines dangos pastatyta.
Is viso man tokia logika nesuprantama - perkam didesni kilima, mokam brangiau, pakisam ji po baldais kad nesimatytu, kai pridulka ir reikia isvalyti, vel, del to kad didelis, turim daugiau darbo, vargo ir islaidu  wink.gif .


Tikrai taip - sąlyginis. Man 2x3 jau didelis, nors ir svetainė nemaža (virš 30 kv.m).
Grikutės pavyzdžiuose ir mano akims kilimų jau per daug. Bet ten ir baldų daugiau. Be sofų ir staliuko dar yra foteliai ir kiti staleliai. Tokiu atveju galvočiau apie kitokį variantą.
Kas liečia dulkes, tai galima galvoti ir kiek dulkių ant tos ar anos spintos, po ja ir pan. Normaliai matosi tie kilimai Grikutės ir Cobres pavyzdžiuose, nors ir pakišti po baldais.
Bet visai smagu padiskutuot, išgirst kitokią nuomonę ir suprast, kokios mes visos skirtingos mirksiukas.gif
Atsakyti