Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Provanso ir lengvos klasikos gerbėjos/-ai, 23 tema
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
sapnu mergelka
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 11 08, 20:28)
Lova pamacius ir as isimylejau  biggrin.gif
Klaipedoj Nemuno balduose yra amerikonisku baldu, tik pries kelias dienas uzmaciau ten. Cia jei kas vaziuos i situos krastus rolleyes.gif
Oi, ziuriu yra ir kituose miestuose:
http://www.nemunobalducentras.lt/index.php?page_id=4
(speju ne viskas tinklapy yra, kas parduotuvej)
*

ten puslapyje nurodyti tik gamintojai g.gif o kiek kainavo lovytė, jei ne paslaptis ax.gif
*RK*
CIa visas miegamasis, senos foto:
user posted image

user posted image

Dar prie tu lempu torseras buvo, jauciu parsivesiu ji paziuret, nors ir turim jau torsera i miegamaji, gal susigundysiu nauju torseru
Papildyta:
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 11 08, 20:44)
ten puslapyje nurodyti tik gamintojai g.gif  o kiek kainavo lovytė, jei ne paslaptis ax.gif
*

Musu baldai parsivezti is Amerikos ir vakar uzmaciau, kad si parduotuve prekiauja baldais veztais is Amerikos, kuriu stilius toks vat, net is butent sitos serijos turejo sekcija, ofiso stala, kazkokia kaip komoda.
Kam toks stilius patinka, verta nuvaziuot, nes kainos zmoniskos lyginant kokias maciau tokiu baldu 2007 metais, kazkas panasaus i musu miegamaji kainavo apie 50 t. blink.gif Vilniuj Akropolio 2 aukste.
Latifa
QUOTE(Purpurine @ 2012 11 08, 13:34)
Klausymas ar ne per anksta bus praeiti pro ta sala g.gif  Virtuves matmenys 3,4m palei langa (ten kriaukle bus) kita 2,95m... sala butu 120x80cm..ka manot, o gal ta prisedimo vieta kazkaip kitaip imontuoti butu imanoma. g.gif  pasimeiciau visai ka cia sumascius su tuo..tikrai noriu turet bent dvieju vietu prisedima nes, kad ir tarkim ateina drauge o as tuo metu gaminu valgyti, tai kur ji kartu su manim virtuvej stoves? o galetu tiesog prisesti kur, nes valgomojo stalo turbut nelabai matysis nuo plytos ir orkaites g.gif Jus jau dauguma gyvenate namuose, mano dar tik murijami, bet jau is anksto noriu viska susideliot, ir butu saunu isgirst kokiu pastabu is jusu patirties...beje, tas praejimas i virtuve negali buti platesnis, ten laikancioji siena.
user posted image
user posted image

aciu 4u.gif
*

na, kaip jau sakė, jūsų virtuvė gan nedidė, kad daryt didelę salą. Bet jei ji jums vistik būtina ir nuspręsit kad reikia - siūlyčiau pamąstyti apie tokį variantą, kad tos dvi kraštinės, kurios lygiagrečios virtuvinio baldams, sudarytų statų kampą, o jas jungtų puslankis, tokiu būdu bent jau turėsite daugiau vietos judėjimui, bus mažiau mėlynių ant šonų, nes nebeliks saloj stačių kampų, ir ne taip užsidarys priėjimas prie durų.
Gaila, kad mano kompas užsilenkė, turėjau neblogą pvz., kuris jums tiktų, o su dabartine seniena, iš kurios rašau, negaliu net elementariai papiešt apie ką kalbu doh.gif nu bet gal supratot, ką turėjau minty unsure.gif
mamagabi
QUOTE(dea @ 2012 11 08, 16:37)
Sveikos,
mamagabi, lele kaip visada - nuostabi wink.gif
labai patiko komentaras prie ko derinti sviestuva thumbup.gif
as viska pati derinu pagal jausma ir net nenutuokiu i ka reikia atkreipti demesi blush2.gif tad tokie komentarai labai naudingi, aciu 4u.gif

pas mus viskas sustojo...laiptus ne taip padare doh.gif  verysad.gif tipo laiptininkas dare kaip jam gavosi, kaltas architektas per mazai vietos laiptams palikes...niu zodziu-esu pikta ir apie tai net nenoriu galvoti doh.gif

sukau sukau galva kaip itaisyti stalvirsio apsvietima virs virtuves spinteliu, jei pas mane bus tik apatines spinteles g.gif turit kokiu gal minciu?

Aciu ir prasom 4u.gif
Uzuojauta del laiptu - jau girdejau ne viena liudna istorija...pasirodo si vieta skaudulinga naujakuriams unsure.gif

Kai uzdavei klausima, iskart prisiminiau viena virtuve, kuri irgi yra be virsutiniu spinteliu, idedu zemiau.
O tavo pamineta varianta ui ui, braukciau is saraso, ypac jei ja planuoji daryti tokia, kaip tavo pavaizduotame "koliaze" - gan prabangia medine klasikine.
Jei tikrai manai, kad apsvietimo bus mazai (nepaisant lubiniu ir sieniniu bra), tai vietoje to poliuretano pasviestimo verciau rinktis tokios pat medienos (kaip ir virtuvinis) lentyna, i kuria/po kuria butu imontuotas pasvietimas. Ji gali buti siek tiek dekoruota, kaip ir virtuvines spinteles, kad atrodytu puosniau nei paprasta lenta mirksiukas.gif
Tokiu budu ant sienos bus virtuves baldu tesinys, o ne nusmukusi lubu puosybos detale smile.gif
user posted image

Cia ta interjera galite apziureti placiau - mano akiai jis labai mielas wub.gif
http://www.interjeras.lt/interjeras/privatus-gyvenamasis-263
sapnu mergelka
mamagabi 4u.gif labai labai labai AČIŪ bigsmile.gif vadinasi, einu teisinga linkme.

šiaip, mes gyvenam name. pirmam aukšte mama gyvena, trečiame - mano šeima, o antrasis - kaip ir bendras, ten mano darbo kambarys, vaikų žaidimų kambarys, mamos vonia, miegamasis ir didelė svetainė, praktiškai nenaudojama. visas antras aukštas išklotas parketu. laiptinė irgi ažuolinė. mūsų aukšte yra virtuvė 12 kv., vonia su tuliku 9 kv., vyresniosios kambarys apie 25 kv, mūsų miegamasis apie 30 kv ir holas apie 14 kv. mūsų miegamajame išklotos parketlentės, vonioj plytelės, pas vaikus tokios klaikios dažytos plokštės, virtuvėj ir hole linoleumas. tai galvojam iškart hole ir virtuvėj kloti naujas grindis vientisas, bet išsirinkom Kaimo ąžuolą (Krono Rustic Oak 9195), kuris spalviškai nelabai dera prie ąžuolinių laiptų, bet už tai, man jis gražus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 11 08, 20:55)
CIa visas miegamasis, senos foto:

ne re a lu
doh.gif
mamagabi
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 11 08, 21:06)
mamagabi 4u.gif labai labai labai AČIŪ bigsmile.gif  vadinasi, einu teisinga linkme.

...galvojam iškart hole ir virtuvėj kloti naujas grindis vientisas, bet išsirinkom Kaimo ąžuolą (Krono Rustic Oak 9195), kuris spalviškai nelabai dera prie ąžuolinių laiptų, bet už tai, man jis gražus ax.gif

Prasom smile.gif Aisku eini teisingai biggrin.gif
O kad jau issirinkote Kaimo azuola, tai kaip ir padiktuoja visa kita - lengvas Country stiliukas thumbup.gif
Mupi
[quote=Rytine Kava 10,2012 11 08, 20:10]Pasirodau  rolleyes.gif
Cia lempa, kur i miegamaji ant spinteliu katik nusipirkom:

kur pirkot lempa g.gif kiek kainavo blush2.gif
Rasytee
Mamagabi as neseniai is Prancuzijos bigsmile.gif prisiziurejau wub.gif
ir viesbutukyje kokiam gyvenom Chateau
*RK*

QUOTE(Mupi @ 2012 11 08, 21:23)
kur pirkot lempa  g.gif kiek kainavo  blush2.gif
*

Pirkom tuose nemuno balduose, ji grynai amerikanska biggrin.gif , tik lyg paskutines paemem, kainavo 200, bet buvo nuolaida po 165lt., sakiau buciau as jas ir uz dviguba kaina pirkus, nes man butent ju reikejo. Buvau issisaugojus kazkada kazkokia foto su butent tokiu sviestuvu, ieskojau per visus tinklapius, galvoju parsisiusiu, pakeisim "vidurius", bet deja neradau....... o cia sast netiketai, tai tokia patenkinta buvau bigsmile.gif
sapnu mergelka
QUOTE(mamagabi @ 2012 11 08, 21:14)
Prasom smile.gif Aisku eini teisingai biggrin.gif
O kad jau issirinkote Kaimo azuola, tai kaip ir padiktuoja visa kita  - lengvas Country stiliukas thumbup.gif
*

išsirinkt tai išsirinkom, bet kad 32 atsparumo klasės jų jau nebegamina, tik 31-os doh.gif o 31-ą bijom dėt unsure.gif aišku, internete galima dar rasti, bet su grioveliais. norėjau lygių. et, sunku, taip per vargą išsirinkau, o čia - še tau doh.gif
mamagabi
QUOTE(Rasytee @ 2012 11 08, 21:30)
Mamagabi as neseniai is Prancuzijos  bigsmile.gif  prisiziurejau  wub.gif
ir viesbutukyje kokiam gyvenom Chateau

Va cia tai uzpavydejau, baltai baltai...Ot sekasi bigsmile.gif
Speju dabar irgi susirgsi...Pranzucija... friends.gif
Nors cia gal tik as be imuniteto tam reikalui rolleyes.gif
Grikute
QUOTE(NerBog @ 2012 11 08, 19:41)

To tikrojo provanso bute tikrai nedaryciau, man kazkas labai dirbtino. Tiesiog idomiai atrodo,kai matai blokini nama, liftu kyli i koki 8auksta, tada praveri standartinio buto duris, o ten ale kaimas wink.gif
Ne vienas dizaineris sako, kad pas mus provansas iskreiptai suprantamas. Provanso stilius, grubiai tariant, yra kaimo stilius. Sodyboje, name, kotedze arba bute, bet senoviniam name kazka tikrai galima provansisko pasidaryti.

Asmeniskai man, abu variantai savotiskai grazus, idomus. Artimesnis dusiai butu pirmas video. Bet gyventi nesirikciau nei vieno. Ir sakyciau, kad tai ne provansas, o su provanso detalem.

Antras video, mano klasiokes darbas wink.gif Ir su ja esam kalbeje, kad tikrai provansas pas mus ne visai teisingai interpretuojamas ir suprantamas.
Rasytee
QUOTE(mamagabi @ 2012 11 08, 22:42)
Va cia tai uzpavydejau, baltai baltai...Ot sekasi bigsmile.gif
Speju dabar irgi susirgsi...Pranzucija... friends.gif
Nors cia gal tik as be imuniteto tam reikalui  rolleyes.gif
*

dazniausiai mano paieskose buna ivesta French style jau senokai rolleyes.gif
Donna felice
QUOTE(*MiLi* @ 2012 11 08, 16:18)

Iš kur?  4u.gif  ieškau tokio stiliaus šviestuvėlių voniai, bet norėčiau su viena lempute.
*

užsakiau Ardenoj (Vilniuj) mačiau tokių yra ir Kaune. www.sietynas.lt yra vienos lempos, keturiu ir dar daugiau. Už šitą šviestuvą gavau gerą kainą 580 Lt thumbup.gif

Rytine kava, tavo miegamasis nerealus. Va man toks stilius žymiai labiau patinka nei provanso, taip kvepia prabanga wub.gif
NerBog
QUOTE(Grikute @ 2012 11 08, 22:59)
To tikrojo provanso bute tikrai nedaryciau, man kazkas labai dirbtino. Tiesiog idomiai atrodo,kai matai blokini nama, liftu kyli i koki 8auksta, tada praveri standartinio buto duris, o ten ale kaimas wink.gif
Ne vienas dizaineris sako, kad pas mus provansas iskreiptai suprantamas. Provanso stilius, grubiai tariant, yra kaimo stilius. Sodyboje, name, kotedze arba bute, bet senoviniam name kazka tikrai galima provansisko pasidaryti.
*

Sutinku su kiekvienu žodžiu cool.gif
Provansą įsivaizduoju tik kaip kaimą (ne tik interjere). Ir jokios prabangos...
mamagabi
QUOTE(Grikute @ 2012 11 08, 22:59)
Antras video, mano klasiokes darbas wink.gif Ir su ja esam kalbeje, kad tikrai provansas pas mus ne visai teisingai interpretuojamas ir suprantamas.

Kodel klasioke nepataria miegamojo klausimu ax.gif

QUOTE(Rasytee @ 2012 11 08, 23:15)
dazniausiai mano paieskose buna ivesta French style jau senokai  rolleyes.gif

Sergi mieloji, kaip ir as, kaput hihihi.gif
sapnu mergelka
QUOTE(NerBog @ 2012 11 08, 23:33)
Sutinku su kiekvienu žodžiu cool.gif
Provansą įsivaizduoju tik kaip kaimą (ne tik interjere). Ir jokios prabangos...
*

ne prabangus, bet brangus. o kadangi LT vidutinės klasės nėra, tai mūsų lietuvaičių akimis žiūrint tai jau prabanga rolleyes.gif pvz:user posted image
kaimo virtuvikė tongue.gif man atrodo, bet kuriame pasaulio krašte, kaime vyrauja natūralios medžiagos, rankų darbas. šiandien domėjausi baldų furnitūra ir detalėmis - natūralaus medžio fasadai kainuoja lygiai dvigubai brangiau nei iš plokštės doh.gif
Grikute
Rytine kava, miegamasis tikrai ispudingas.
Bet tokie baldai mano skoniui per sunkus. Grazu, bet zinau, kad ne man.

Mamagabi, klasioke pataria, bet ji zmogus irgi savo darba dirba, nesinori del kiekvieno mano pirstelejimo lysti.
Tiesa sakant, turejom mes pasisamde dizaineres, jos padare isplanavima, baldu isdestyma ,buto vizualizacijas. Del isplanavimo viskas ciki, bet del tolimesniu darbu atsisakem. Ir del to dziaugiuosi, nes eigoje tikrai daug kas keiciasi. Ir tos vizualizacijos i bala ismesti pinigai. Geriau buciau skalbimo masina nusipirkus;)
Man paciai labai idomu kurti savo namus, turiu gana aiskia vizija, tik reikia pagalbos tam tikruose sprendimuose. Noriu zinoti, kad siuos namus kuriau pati, idejau visa savo dusia wink.gif

Patarimas, virtuves gera projekta padarys tik profesionalus baldu dizaineris. Pries tai esame dare baldus tiesiog pas baldininkus, tai jie paklausia ko nori, kaip isivaizduoji, kazka patars ir padarys. O si karta turim zmogu, baldu projektuotoja-interjero kureja, tai skirtumas nesulyginamas. Baldininkai jums padarys tik balda, kuris gali visai netikti prie jusu namu stiliaus. Dar virtuves neturiu, bet vien pagal tai, kaip buvo ruosiamas virtuves projektas, esu suzaveta. Aptariami galimi variantai, pliusai minusai, iki smulkmenu, bet ne tik kaip baldo, o ziurint viso interjero kontekste.
Buvau isitikinus, kad turiu virtuves vizija, belieka tik uzsakyti ir pagaminti. Bet galutiniam projekto variante virtuve gavosi visai kita. Aisku dabar idomu kokia ji bus realiame variante wink.gif

Grikute
http://www.interjeras.lt/interjeras/privatus-gyvenamasis-263
*

[/quote]
Man irgi grazu.

Kazkuri mamyte turejo baldelius su melynu. Tai ikeliu foto, gal kokiu minciu kils.
user posted image

user posted image

user posted image

Cia dar su melyna My Webpage
dea
QUOTE(mamagabi @ 2012 11 08, 19:06)
Jei tikrai manai, kad apsvietimo bus mazai (nepaisant lubiniu ir sieniniu bra), tai vietoje to poliuretano pasviestimo verciau rinktis tokios pat medienos (kaip ir virtuvinis) lentyna, i kuria/po kuria butu imontuotas pasvietimas.

*

nera pas mus sieniniu bra, tiesiog galvoju, kad gal ju nepakaktu.... o numatyta tik lubinis apsvietimas....tai dbr reik dar kazka numatyt arba bra, arba kazka kitka...
nesu apsisprendus del baldu, kokiu ju noriu virtuvej...metausi labai stipriai...sirdis vis tik linksta link paprastuciu be rankeneliu, minimalistiniu.
sita interjera esu issisaugojusi wub.gif man jis labai wink.gif bet kai pasakiau vyrui, kad pas mus bus lakuotos virtuves spinteles-tai liko nepatenkintas smile.gif o as kai neapsisprendzius, tai ir metausi. aisku gali buti ir nelakuotos, medines, a la kaip cia user posted image
o, jei vis tik butu kaip tam interjere-lakuotos, tai ar deretu prie to musu languoto lango g.gif kazkaip man minimalios virtuves spinteles pjaunasi su tuo langu ir tuo labiau su bet kokia uzuolaida ant jo doh.gif

kazkuri anksciau rasete, kad pirma issirinkti svetaines baldus...na bet svetainej nezadu statyt daug baldu ir man jie neatrodo tokie svarbus kaip virtuves...zodziu-nesugebu....isivaizduoju virtuve daugiau kaip modernia, o svetaine kaip klasikine ax.gif
Grikute
Kazkur maciau labai idomu sprendima. Visa virtuve lygi, vienos spalvos, moderni. Taciau aplink virtuves krasta uzdetas klasikinis apvadas. Visai graziai ziurejosi, jei rasiu foto ikelsiu.

Barboraaa
http://nobilia.com/

aš pagal šiuos rinkausi pagrindines idėjas,pagamino Kaune, turėjau 470 cm ant vienos sienos išdėstyt. Yra kur pabėgiot kaip gamini.Dabar kita siena laukia.
NerBog
QUOTE(Grikute @ 2012 11 09, 01:05)

Kazkuri mamyte turejo baldelius su melynu. Tai ikeliu foto, gal kokiu minciu kils.

*

Gražu man tie mėlyni akcentai. Labai patiko valgomojo kambarys su mėlynai languotom kėdėm wub.gif
vida777
QUOTE(Grikute @ 2012 11 08, 21:59)
*

mano nuomone, kuriant interjera svarbiau yra kas tame bute gyvena, o ne kur tas butas randasi. Interjeras turi atitikti seimininka, o ne blokinio namo ar viso mikrorajono koncepcija.
Kai zmogus renkasi /statosi nama, pagal save jis pradeda rinktis jau nuo busto dislokacijos vietos, tada renkasi namo stiliu, jo eksterjera, interjera ir t.t. O bute viskas kitaip - tau priklauso tiktai vidaus erdve, kurioje tu gali save isreiksti. Esi dusioj kaimietis, darykis kaimiskai, miestietis - miestietiskai, nori prabangos ar minimalizmo - prasau. Svarbiausia, kad aplinka atitiktu zmogu, kuris joje gyvena/gyvens.
Man apie ta Provansa jau net nebegera klausytis. Nu dar niekur taip nera, kaip LT - kad uzejo kokia banga, pasigavo kokio kaimo pavadinima, tai visi kaip isproteje zut but turi ta kaima pas save tureti. Yra gi ir daugiau kaimu pasaulyje, ne tik Provansas smile.gif . Gerai, kad i ta interjera dar kokios ozkos neatitempia kaip kaimo atributikos irodymo.
Galu gale, jei jau pasistatei balta stala ar komoda nuzulintais kampais, tai dar niekaip neparodo, kurio cia kaimo stilius. O tos skardines dekoracijos, apklijuotos popieriumi su rozemis, greiciau atspindi siandienine prekybos pasiula, nei is viso bent koki stiliu rolleyes.gif .

QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 11 08, 23:09)
natūralaus medžio fasadai kainuoja lygiai dvigubai brangiau nei iš plokštės doh.gif
*

bet ar tai nenormalu g.gif ? juk neturetu buti atvirksciai, ar ne?

QUOTE(dea @ 2012 11 09, 00:35)
nera pas mus sieniniu bra, tiesiog galvoju, kad gal ju nepakaktu.... o numatyta tik lubinis apsvietimas....
*

kaip daznai ruosiates keisti virtuves baldus? ir kaip ilgai jums nepabos tas lakuotas pavirsius?
kas del apsvietimo, mazdaug zinant jusu pasirinkta stiliu, man asmeniskai gal net labiau prie sirdies butu keli sviestuvai, nuleisti nuo lubu tiesiai virs darbastalio, nei bra ant sienos g.gif .
sapnu mergelka
QUOTE(vida777 @ 2012 11 09, 12:28)
bet ar tai nenormalu  g.gif ? juk neturetu buti atvirksciai, ar ne?

man atrodo nenormalu, kad virtuvės komplektas, toks, kokio norėčiau (su mediniais fasadais, karūna, keliais piliastrais), kainuoja 15000lt (siguldos baldai tiek paskaičiavo). Žinoma, jei neturėtumėm 3 vaikų, tokiam komplektui susitaupytumėm per kokius metus du ax.gif tegul kainuoja dvigubai brangiau tie mediniai fasadai, nu bet 4000lt tik už dureles doh.gif jei mūsų atlyginimai būtų po 10000lt, tai sakyčiau, labai normalu rolleyes.gif

o konkrečiai apie provansą.. Prancūzijoj nebuvau, bet teko daug būti Italijoj, Graikijoj, Kroatijoj, Šveicarijoj. Aišku, tų šalių kaimui daug žavesio suteikia kalnai, bet tų pietinių šalių nedidelių miestelių ir kaimelių gyvenimas tiesiog užburia, laikas sustoja. Pamenu, Šveicarijos-Italijos pasienyje stebėjau senutį apgriuvusį medinį nameliuką, bet kalno papėdėje ir su raudona pelargonija paprastam moliniam puode, jis atrodė labai mielas. Postsovietinėj Bulgarijoj stebėjau gana komišką vaizdelį - jau griūvanti geležinkelio sargo būdelė, remontuojama trijų atsipūtusių bulgarų biggrin.gif nesvarbu, kad medines lentas pjovė metalo pjūkleliu, o sienas šildė plonesnėmis už pirštą plokštėmis, bet stogą dengė puikiomis molinėmis čerpėmis bigsmile.gif
Tose pietinėse šalyse yra nuo seno nusistovėjusi gyvenimo kultūra, namų interjeras ir eksterjeras, daug skaldytų akmenų, medžio, čerpių, daug gėlių, dekoratyvių medžių ir vijoklių, kas mus, lietuvius, iš blokinių pilkų namų, tiesiog pakeri, ir ten pakeliavus, norisi visa tai parsivežti į savo namus wub.gif

o dabar prisiminkite, kokius teko matyti Lietuvos kaimus? Smetonos laikais, gal ir buvo kitaip, nežinau, bet dabar pas retą dirbantį žemę kaimietį pamatysi gėles vazonuose blink.gif tai nereikėtų labai stebėtis tais, kurie nori gyventi namuose su medžiu, drožiniais, užraitymais, "skardinėmis rožėmis", apvaliomis formomis, balta spalva ir tt. blush2.gif gaila, bet mūsų Lietuvėlėj dar nėra susiformavusios stiprios namų eksterjero ir interjero tradicijų, visi lipdo, kaip kas išmano. bet aš tikiu, kad laikui bėgant daug kas atsisijos, juk klasika yra klasika wub.gif gal kada nors turėsime ir lietuvišką klasiką wub.gif
Caca*
Kaunietems , gal kuriai bus aktualu ax.gif - pazistama gaminosi medinius virtuvinius baldus(ir svetaines), kainas pasiule visai padorias, naudojasi tais baldais apie metus, turi 2 padauziukus.Kol kas dziaugiasi.virtuviniai ir kt. mediniai baldai
Cobre
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 11 09, 12:37)
*

Jus man rodos labai neteisingai supratote vidos pasakyma del provanso (arba jus cia ne vida turejote omenyje). Vida daug ka norejo pasakyti ir labai aiskiai pasake. berods jus buvote imetusi kazkokia kabyklele puodakelems ir pirtinems ar dar biesas zino kam smile.gif tai vat ten ne provansas, o kazkoks iskreiptas supratimas apie ji, manau butent apie tokius ir panasius produktus masiu provansiniam poreikiui patenkinti ji ir rase. ir ne tik tai bande pasakyti, manau daug kas suprato, o jei nesuprato, tai cia nieko ir nepakeisi - matyt gerai i smegenis tas provanso ivaizdis daug kam ikaltas.
"provasas" jau tuoj bus, kaip keiksmazodis - nuvalkiotas, nukicintas, iskreiptas doh.gif

kas liecia virtuves, tai jei musu atlyginimai butu po 10 t., tai virtuves kainuotu po 50 t., kaip, kad Norvegijoje biggrin.gif
Donna felice
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 11 09, 14:37)
man atrodo nenormalu, kad virtuvės komplektas, toks, kokio norėčiau (su mediniais fasadais, karūna, keliais piliastrais), kainuoja 15000lt (siguldos baldai tiek paskaičiavo). Žinoma, jei neturėtumėm 3 vaikų, tokiam komplektui susitaupytumėm per kokius metus du ax.gif  tegul kainuoja dvigubai brangiau tie mediniai fasadai, nu bet 4000lt tik už dureles doh.gif jei mūsų atlyginimai būtų po 10000lt, tai sakyčiau, labai normalu rolleyes.gif
*

o kokio dydžio maždaug virtuvė metrais? Suprantu, kad sunku kainą nustatyti metrais, bet idomu man, nes tarkim mano virtuvė kainuos 18 000 Lt ir ne masyvo, o MDF. Ilgis virtuves maždaug 6 metrai, bloom stalčiai, sala, tekintos kojos, karnizai, kargo per visą aukštį, įmontuojama vieta šaldytuvui, indaplovei, stalviršis Termopalas, be rankenelių. Spėju, kad per daug čia aš suplosiu doh.gif nors kiti gamintojai pagal projektą paskaičiavo apie 30 tukst.
Grikute
Viskas kas yra naturalu, ateityje tik dar daugiau kainuos. Cia man rodos nuo senu laiku dar likes toks supratimas,kad medis pigu. Atsimenam kai daug butu buvo nuo virsaus iki apacios iskalti mediena ir virtuves medines.
Atsirandantys nauji medienos pakaitalai, kad ir kokie jie bebutu sukurti ateityje, manau neatstos naturalaus produkto.
Dabar tai jau prabanga. Mediena turi savo kaina. Aisku, tik technologijos eina i prieki.

Kai ieskojau baldininku savo virtuvytei, su mediniais fasadais, tai kaina svyravo nuo 12-16tukst. (kazkur 6metrai virtuves su termopal stalvirsiu ir sienute, su blumais, be jokiu kargo, salu ir pagrazinimu).
Dar zinokite galimas toks variantas, kad karkasa padaro vieni meistrai, o fasadus kiti. Tiesiog zinau, kad zmones turi savo baldininkus, kurie gerokai pigiau padarytu karkasa, bet jie negali padaryti fasadu. Tada ieskote zmogaus, kuris padarys fasadus. Kainos atzvilgiu galima laimeti. Aisku, jei turite patikimus meistrus.
Barboraaa
QUOTE(Donna felice @ 2012 11 09, 14:01)
o kokio dydžio maždaug virtuvė metrais? Suprantu, kad sunku kainą nustatyti metrais, bet idomu man, nes tarkim mano virtuvė kainuos 18 000 Lt ir ne masyvo, o MDF. Ilgis virtuves maždaug 6 metrai, bloom stalčiai, sala, tekintos kojos, karnizai, kargo per visą aukštį, įmontuojama vieta šaldytuvui, indaplovei, stalviršis Termopalas, be rankenelių. Spėju, kad per daug čia aš suplosiu  doh.gif  nors kiti gamintojai pagal projektą paskaičiavo apie 30 tukst.
*

man už 12 ąžuolo masyvo pagamino, su blum stačiais,ir prijungta sala,ir tai man brangu doh.gif
*RK*
QUOTE(Barboraaa @ 2012 11 09, 15:32)
man už 12 ąžuolo masyvo pagamino, su blum stačiais,ir prijungta sala,ir tai man brangu doh.gif
*

Cia tik fasadas speju g.gif

Mums kainavo 14t. virtuvinis, cia buvo pigiausias variantas is 10 pasiulymu (2011m. pavasari)... Brangiausias 26t. vokes baldu lyg.
Barboraaa
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 11 09, 14:55)

Mums kainavo 14t. virtuvinis, cia buvo pigiausias variantas is 10 pasiulymu (2011m. pavasari)... Brangiausias 26t. vokes baldu lyg.
*

ne,visas komplektas.Rugpjūtį pastatė.
Donna felice
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 11 09, 16:55)

*

QUOTE(Barboraaa @ 2012 11 09, 16:57)
ne,visas komplektas.Rugpjūtį pastatė.
*

gal galima pamatyti Jusu virtuves blush2.gif nes as dabar sedziu ir baigiu nusigrauzti savo priaugintus nagus doh.gif kodel man tiek daug paskaiciavo...na as ne pas garažninkus darausi, gal įmonė negalėjo labai pigiai paleist, bet vistiek kažkaip daugoka lyginant su Jumis. Ir man masyvo paskaičiavo tai tik apie 2000 Lt skyrėsi, bet sako kam tas masyvas, vistiek dažysis, tai tik pati žinosi kad ten masyvas. Aš jau dabar gailiuosi, kad duris masyvo darausi, žymiai brangesnės, o vistiek nesimatys to medžio doh.gif

Papildyta:

Šiandien pas mane tapetus klijuoja tai taip smalsu. Reiks tuoj važiuot pažiūrėt.
Parodysiu kokios lovos laukiu, jau kitą savaitę žadėjo atvežt.
user posted image
rimulia12
QUOTE(vida777 @ 2012 11 09, 13:28)
mano nuomone, kuriant interjera svarbiau yra kas tame bute gyvena, o ne kur tas butas randasi. Interjeras turi atitikti seimininka, o ne blokinio namo ar viso mikrorajono koncepcija.
Kai zmogus renkasi /statosi nama, pagal save jis pradeda rinktis jau nuo busto dislokacijos vietos, tada renkasi namo stiliu, jo eksterjera, interjera ir t.t. O bute viskas kitaip - tau priklauso tiktai vidaus erdve, kurioje tu gali save isreiksti. Esi dusioj kaimietis, darykis kaimiskai, miestietis - miestietiskai, nori prabangos ar minimalizmo - prasau. Svarbiausia, kad aplinka atitiktu zmogu, kuris joje gyvena/gyvens.
Man apie ta Provansa jau net nebegera klausytis. Nu dar niekur taip nera, kaip LT - kad uzejo kokia banga, pasigavo kokio kaimo pavadinima, tai visi kaip isproteje zut but turi ta kaima pas save tureti. Yra gi ir daugiau kaimu pasaulyje, ne tik Provansas  smile.gif . Gerai, kad i ta interjera dar kokios ozkos neatitempia kaip kaimo atributikos irodymo.
Galu gale, jei jau pasistatei balta stala ar komoda nuzulintais kampais,  tai dar niekaip neparodo, kurio cia kaimo stilius. O tos skardines dekoracijos, apklijuotos popieriumi su rozemis, greiciau atspindi siandienine prekybos pasiula, nei is viso bent koki stiliu  rolleyes.gif .
bet ar tai nenormalu  g.gif ? juk neturetu buti atvirksciai, ar ne?
kaip daznai ruosiates keisti virtuves baldus? ir kaip ilgai jums nepabos tas lakuotas pavirsius?
kas del apsvietimo, mazdaug zinant jusu pasirinkta stiliu, man asmeniskai gal net labiau prie sirdies butu keli sviestuvai, nuleisti nuo lubu tiesiai virs darbastalio, nei bra ant sienos  g.gif .
*

Pritariu 100 procentu ir šioje temoje jo iš vis nebėra. O jei dar butą turi tai slėpkis krūmuose lotuliukas.gif

Tik sekti Ją naudinga dėl patarimų, įmestų nuotraukų. Gali ir spalvas pasirikti pasirinkit savo BUTO sienoms mirksiukas.gif
Barboraaa
QUOTE(Donna felice @ 2012 11 09, 15:31)
gal galima pamatyti Jusu virtuves  blush2.gif  nes as dabar sedziu ir baigiu nusigrauzti savo priaugintus nagus  doh.gif  kodel man tiek daug paskaiciavo...na as ne pas garažninkus darausi, gal įmonė negalėjo labai pigiai paleist, bet vistiek kažkaip daugoka lyginant su Jumis. Ir man masyvo paskaičiavo tai tik apie 2000 Lt skyrėsi, bet sako kam tas masyvas, vistiek dažysis, tai tik pati žinosi kad ten masyvas. Aš jau dabar gailiuosi, kad duris masyvo darausi, žymiai brangesnės, o vistiek nesimatys to medžio  doh.gif
Papildyta:

man Alante,gamino,ir kokybė gera ir dizainerė superinė.Nemoku foto kelt,jei kas savaitgalį apsiims, įdėsiu.
Donna felice
QUOTE(rimulia12 @ 2012 11 09, 17:32)
Pritariu 100 procentu ir šioje temoje jo iš vis nebėra. O jei dar butą turi tai slėpkis krūmuose  lotuliukas.gif

Tik sekti Ją naudinga dėl patarimų, įmestų nuotraukų. Gali ir spalvas pasirikti pasirinkit savo BUTO sienoms  mirksiukas.gif
*

eee... pas mane irgi BUTAS... doh.gif namui dar neužsidirbau doh.gif
bet sutinku, kad šita tema naudinga dėl patarimų ir šiaip dėl bendros tendencijos, nes visos mylim kažką, bet ne moderną thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Barboraaa @ 2012 11 09, 17:42)
man Alante,gamino,ir kokybė gera ir dizainerė superinė.Nemoku foto kelt,jei kas savaitgalį apsiims, įdėsiu.
*

as keliu per http://s120.beta.photobucket.com ten ikeli nuotrauka, o cia jau per mygtuka IMG.
**Deiva**
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 11 08, 19:10)
Pasirodau  rolleyes.gif
Cia lempa, kur i miegamaji ant spinteliu katik nusipirkom:

*

wub.gif wub.gif wub.gif

sapnu mergelka
Mūsų virtuvė 3,1 metro plius indauja su 700x1000 vitrina ir 450x1650 spintele su stalčiais apačioje. Apatinėse spintelėse šeši stalčiai, vieta 45cm indaplovei ir 60cm viryklei. kargo krepšys tik vienas, 15cm pločio, toje spintelėje kur po kriaukle. stalčių šonai iš plokštės, bėgeliai su pritraukimu, durelių lankstai su pritraukimu. prekinis ženklas nesvarbu, nors akmus.lt man aiškino, kad blum, hetich (ar kaip ten) ir grass yra tos pačios kainos, nors ivairusbaldai.lt man paskaičiavo 500lt pigiau su grass, nei su hetich. ai, nežinau. toliau, tvorytė buvo prie gartraukio apie 90cm ilgio, piliastrai po 1m iš šonų, indauja su piliastrais. karūna aukšta.
indaują dabar perbraižiau, išmečiau piliastrus taupydama, dėl simetrijos įdėjau 15cm pločio lentyną buteliams. akmus.lt radau fasadus iš mdf, dengtus plėvele, per pusę pigesnius nei masyvo (nors tie buvo nerealiai gražūs wub.gif ), bet man patiko, kad jie su filingu ir plėvelę galima pasirinkt baltą, bet su medžio raštu, kas šiek tiek artimiau tam trokštamam klasikiniam stiliui. o ir karūna iš tokios pat medžiagos yra, taip pat traukiama plėvele, ne tokia graži, aišku, kaip medinė, bet vistiek, karūna tongue.gif palikau tik piliastrus prie gartraukio ir tą tvorytę. na, ir medines riestas kojeles indaujai.
tai kalbant apie kainas, siguldos baldai pirmu atveju (su tais visais mediniais elementais) paskaičiavo 15-16tūkst., dizaino studija 10500, ivairusbaldai.lt 9500. tai dabar, kai truputį supaprastinau, pažiūrėsiu, kiek kaina sumažės ax.gif

o dėl to ginčo ax.gif , aij, man tiesiog užkliuvo, kad provansas - tai "kaimas, ir jokios prabangos" ax.gif tai aš ir bandžiau pasakyti, kad tas "kaimas" visgi prabanga šiais laikais. ir nesišaipykite prašau iš to "bieso". man ji graži.
Papildyta:
Donna felice, labai graži lova wub.gif
daffni
As kazkaip turbut kuo toliau tuo labiau prarandu vilti del uzuolaidu doh.gif tiksliau sioje srityje jauciuosi tokia beviltiska ir nieko neismananti, kad nebezinau nuo ko pradet. tik po paskutiniu projektu su paskaiciuota samata kosmine zinau, kad bandysiu pati isiversti. reikalas tas, kad medziaga tai as isirinksiu, bet va ka toliau daryt lotuliukas.gif doh.gif
nenutuokiu nei kokio karnizo reikia, nei kazin kokias tas uzuolaidas siuti, ar cia su ziedais, ar cia kilpelem kokiom. ir apskritai koki ilgi daryt.
sorry kad as cia taip, jei liepsit eisiu uzuolaidu tema, bet kad man reik ne paprastu uzuolaidu, alia kad deretu prie mano stiliaus ax.gif , o vat tai yra butent cia:)

vienzodiu ka manot, jei as deciau tokius karnizus kaip foto virsuje? tuos baltus su min paauksavimu. g.gif pirmiausia abejoniu man kelia ne spalva, nes atrodo tinkanti, bet pats karnizu dydis. manau kad jie per siauri, ka manot? ir ar visgi as tureciau ieskot cia kokiu mediniu balintu didesniu?

tai va foto ir dar kambario dar kartuka idedu kas pamirso mirksiukas.gif user posted image
http://images58.fotki.com/v612/photos/5/18...3014/012-th.jpg

sorry ryskiai pamirsau kaip foto det. bandysiu didesne idet
user posted image

aisku as labai noreciau tokiu wub.gif
medinis karnizas

ir dar turiu klausima: koki vadinama uzuolaidu raukiniu virsuj, ar kaip cia pavadint stiliu kazin man reiktu rinktis g.gif neturiu ne menkiausio supratimo.
va jei atsidarys nuoroda, tai kur "choose your haeding" yra skirtingi variantai. ka rintumetes
uzuolaidu raukimai
sapnu mergelka
QUOTE(daffni @ 2012 11 09, 17:11)

vienzodiu ka manot, jei as deciau tokius karnizus kaip foto virsuje? tuos baltus su min paauksavimu.  g.gif  pirmiausia abejoniu man kelia ne spalva, nes atrodo tinkanti, bet pats karnizu dydis. manau kad jie per siauri, ka manot? ir ar visgi as tureciau ieskot cia kokiu mediniu balintu didesniu?

tas medinis karnizas nerealus wub.gif
bet aš ten dėčiau tokį karnizą, kurio galuose nebūtų didelių dekorų, nes ten palėpė ir stogas neleidžia, juk karnizas turi būti gerokai platesnis nei langas. užuolaidas dėčiau iki pat žemės ax.gif
Grikute
Donna, tikrai nesigailekite, kad darote medine. Mums irgi sake ta pati, kam daryti, jei nesimatys medzio. Bet palietus ranka, jausmas visai kitas. Lygiai tas pats ir su durim. Pamatem mdf su filingais, dazytos, lygios, hm, sakom norim, darom. Paskui nuejom prie tokiu paciu tik mediniu, tai .... tiesiog norisi tas duris liesti wink.gif
Aisku, juk tuos baldus neglostystymui darom wink.gif, bet medis turi kazka savo.

Mes dar virtuves laukiam. Labai idomu kaip devesis. Ar neapsitrins dazai, ypac jei sviesi virtuve, kaip atsparumas ibrezimams. Turim tu tepliorius, tai del to truputi neramu. Siuo atveju gal mdf geriau wink.gif
Bet as stengiuosi save uzkoduoti tokiam poziuriui, kad visi daiktai musu BUTE tarnaus mums, o ne mes jiems.

Beje, lovyte superine.
Gal galite parodyti kokiu tapetus issirinkote?

Patiko tapetai Zambati Parati (Italiski). Tik nezinau ka daryti, ar imti sviesius svetainei ar tamsius miegamui, ar miegamui sviesius.

user posted image
user posted image
Donna felice
QUOTE(Grikute @ 2012 11 09, 18:56)
Donna, tikrai nesigailekite, kad darote medine. Mums irgi sake ta pati, kam daryti, jei nesimatys medzio. Bet palietus ranka, jausmas visai kitas. Lygiai tas pats ir su durim. Pamatem mdf su filingais, dazytos, lygios, hm, sakom norim, darom. Paskui nuejom prie tokiu paciu tik mediniu, tai .... tiesiog norisi tas duris liesti wink.gif
Aisku, juk tuos baldus neglostystymui darom wink.gif, bet medis turi kazka savo.

Mes dar virtuves laukiam. Labai idomu kaip devesis. Ar neapsitrins dazai, ypac jei sviesi virtuve, kaip atsparumas ibrezimams. Turim tu tepliorius, tai del to truputi neramu. Siuo atveju gal mdf geriau wink.gif
Bet as stengiuosi save uzkoduoti tokiam poziuriui, kad visi daiktai musu BUTE tarnaus mums, o ne mes jiems.

Beje, lovyte superine.
Gal galite parodyti kokiu tapetus issirinkote?

Patiko tapetai Zampati Parati (Italiski). Tik nezinau ka daryti, ar imti sviesius svetainei ar tamsius miegamui, ar miegamui sviesius.

user posted image
user posted image
*

dekoju 4u.gif del tapetu tai nezinau kaip parodyti, rinkausi Dubingiuose o kitus Domus Galerijoj Deco home parduotuvej. Rinkausi is katalogu. Atrodo neblogai, tik gal tamsokas dabar kambarys atrodo, nes pakankamai tamsus tapetai. miegamaje bus sviesus tai gal kitaip ir ziuresis.

Jusu nurodyti tapetai labai grazus, Maniskiai sviesus labai panasus i miegamaji, Mes miegamaji darysim sviesu visa, sviesus tapetai, balta lova su tokia sokolado-aukso spalvos pliušu, balta spinta. o svetaine is violetines spalvos gamos svelni tokia spalva, tamsus violetenio atspalvio tapetai geleti tokie einantys juostomis ne bendru vaizdu.
*RK*

aisku as labai noreciau tokiu wub.gif
medinis karnizas

*

Tai kad yra tokiu, maciau pries savaite, mediniai, dar fotkinau, metras 50 litu ar 60 litu g.gif
Papildyta:
Ai, ten daugiau buvo aukso spalvos vietomis nei cia kur rudumas......

Prie tu dvieju lempu siandien nusipirkau torsera, sviesa miegamajam wub.gif wub.gif wub.gif , po metu laiko gyvenant su patronu cool.gif doh.gif
**Deiva**
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 11 09, 17:40)
Prie tu dvieju lempu siandien nusipirkau torsera, sviesa miegamajam  wub.gif  wub.gif  wub.gif , po metu laiko gyvenant su patronu  cool.gif  doh.gif
*

rodom bendra vaizda bigsmile.gif
Alexa
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 11 09, 15:55)
*

Jei ne paslaptis, kas gamino, nes Jūsų virtuvinis tikrai puikiai atrodo - maniau, kad kokios Vokės ar Siguldos/Dalios baldų gamybos thumbup.gif
Grikute

vienzodiu ka manot, jei as deciau tokius karnizus kaip foto virsuje? tuos baltus su min paauksavimu.  g.gif  pirmiausia abejoniu man kelia ne spalva, nes atrodo tinkanti, bet pats karnizu dydis. manau kad jie per siauri, ka manot? ir ar visgi as tureciau ieskot cia kokiu mediniu balintu didesniu?
ka rintumetes
*

As deciau kaip tas medinis, tik metalini. Balta, bet ne su pauksavimu, o su pasendinimu.
Donna felice
QUOTE(Alexa @ 2012 11 09, 20:37)
Jei ne paslaptis, kas gamino, nes Jūsų virtuvinis tikrai puikiai atrodo - maniau, kad kokios Vokės ar Siguldos/Dalios baldų gamybos thumbup.gif
*

Rytine kava, kur galima pamatyti jusu virtuves baldus blush2.gif Miegamasis Jusu nuostabus, turbut ir virtuve tokia pat prabangi..mano skonio drinks_cheers.gif
kvietkas
daffni, man i 3 kambarius, vonia ir virtuve uzuolaidas siuvo Akvile http://www.dekorostudija.lt/uzuolaidos.html
neturiu priekaistu, jei man kas kliuvo, net jei iziuredavau koki puse cm krasto nelyguma ir pan., vezesi atgal ir taisydavo..ir nebrangiai uz darba mokejau
Juma81
QUOTE(daffni @ 2012 11 09, 18:11)
nenutuokiu nei kokio karnizo reikia, nei kazin kokias tas uzuolaidas siuti, ar cia su ziedais, ar cia kilpelem kokiom. ir apskritai koki ilgi daryt.
sorry kad as cia taip, jei liepsit eisiu  uzuolaidu tema, bet kad man reik ne paprastu uzuolaidu, alia kad deretu prie mano stiliaus.

*

Kai siuvausi užuolaidas, tai pakankamai ilgai skaitinėjau užuolaidų temą. Ten buvo tokia Teo, man patiko jos skonis ir patarimai. Nuėjau pažiūrėt, tai ir dabar dar ji ten konsultuoja. Kiek merginos atsiliepė, tai ir nebrangininkė.
Papildyta:
QUOTE(kvietkas @ 2012 11 09, 22:01)
daffni, man i 3 kambarius, vonia ir virtuve uzuolaidas siuvo Akvile http://www.dekorostudija.lt/uzuolaidos.html
neturiu priekaistu, jei man kas kliuvo, net jei iziuredavau koki puse cm krasto nelyguma ir pan., vezesi atgal ir taisydavo..ir nebrangiai uz darba mokejau
*

Yra nuotraukų ir iš Zyliuko namų smile.gif
kvietkas
QUOTE(Juma81 @ 2012 11 09, 20:34)
Yra nuotraukų ir iš Zyliuko namų  smile.gif
*

maciau
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.