Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir lengvos klasikos gerbėjos/-ai, 23 tema

As gal tryputi ne i tem, bet namucius planuoju lengvo provanso..Noriu patarmimo del virtuves planelio..pasipaisiau stai koki planeli, bet kas mane labiausiai neramina tai sala..jos noriu grynai, kad imanoma butu prisest jei prireiktu.. Jei nestatyti visai jokio staliuko, tai vel tustoka kazkaip. g.gif Durys po desine puse, tai virtuvinis sandeliukas. o tas kitas platus praejimas 1,8m plocio..galvoju kazkada gal stumtomas duris daryti, be cia tik pamastymai, kolkas bus tiesiog nisa praejimui.salia to praejimo bus ir valgomasis, kur planuojame ir valgyti. Klausymas ar ne per anksta bus praeiti pro ta sala g.gif Virtuves matmenys 3,4m palei langa (ten kriaukle bus) kita 2,95m... sala butu 120x80cm..ka manot, o gal ta prisedimo vieta kazkaip kitaip imontuoti butu imanoma. g.gif pasimeiciau visai ka cia sumascius su tuo..tikrai noriu turet bent dvieju vietu prisedima nes, kad ir tarkim ateina drauge o as tuo metu gaminu valgyti, tai kur ji kartu su manim virtuvej stoves? o galetu tiesog prisesti kur, nes valgomojo stalo turbut nelabai matysis nuo plytos ir orkaites g.gif Jus jau dauguma gyvenate namuose, mano dar tik murijami, bet jau is anksto noriu viska susideliot, ir butu saunu isgirst kokiu pastabu is jusu patirties...beje, tas praejimas i virtuve negali buti platesnis, ten laikancioji siena.
user posted image
user posted image

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2012 11 08, 09:31)
karuna su linoleumu - kaip karalius su sportbaciais.

lotuliukas.gif
ačiū,būčiau taip gerai nepaaiškinus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Purpurine @ 2012 11 08, 12:34)
As gal tryputi ne i tem, bet namucius planuoju lengvo provanso..Noriu patarmimo

aciu 4u.gif

tik vieno dalyko tikrai nedaryčiau,tai sėdėjimo nugara į duris,vis gręžiočiausi ar kas neateina biggrin.gif

dar žinau,kad salelė nerekomenduojama mažesniame kaip 14 ar 16 m2 plote,neskubėkit

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 08 lapkričio 2012 - 13:47
bet jau gamintos lėlės grožis wub.gif

QUOTE(mamagabi @ 2012 11 07, 19:12)
Nuorodele buvo is skelbimu portalo "skelbiu", kur pardavejas turejo 4-ias lovas.
Dvi is ju zaibiskai "nupute" Mirksniukas, kaip su kitom dviem nezinau smile.gif
Gal ji kartais nepatinges ir pasirodys savas ax.gif arba ta nuorodele imes - gal tos kitos dvi dar tebera bigsmile.gif


ačiū, supratau 4u.gif Buvau pamiršus, kad ir ten galima baldų ieškoti biggrin.gif


Neapsisprendžiu ką daryti su baro stalviršio apačia g.gif Kambarys bus dažytas vos rusva, kapučino putos, viena sienos dalis tapetuota (dar neturiu tapetų, gal tamsesnės rusvos ir su raštais), grindys beveik tokio pat atspalvio kaip sienos, rašo balintas uosis, nors turi vietomis rusvumo. Gal tuo pačiu tapetu padengti ir baro šoną g.gif Nes bijau šviesiai dažyti, vistiek kojomis liesis visi, sėdėdami ant kėdžių. Ir dar labai sunku apsispręsti dėl stalviršio spalvos doh.gif suku galvą ištisai... ar šviesus rusvas su gelsvu, tamsiai rudas su nedideliu margumu irgi rudų atspalvių ? Ką manote? Gal per daug to šviesiai rusvo, reikia kažko tamsaus dėl kontrasto, jei tapetai bus tamsesnio rudumo? g.gif Galvojau panaudoti raudoną, bet bijau, atsisakiau tos minties...

Kalbant apie Prancūziją... labai labai noriu pavaikščioti Paryžiaus gatvelėmis wub.gif bet čia kada nors biggrin.gif Parsivežusi turiu nuostabų angeliuką, tikras provansas. Miegantis angeliukas, nuostabiai atrodo ant senovinės komodos krašto, kurios dar neturiu biggrin.gif Tiesiog jį nukėliau nuo tokios parduotuvėje. Įėjau į parduotuvę ir jau žinojau, kad be jo neišeisiu lotuliukas.gif

QUOTE(Donna felice @ 2012 11 07, 22:42)
o as siandien uzsakiau stai toki sviestuva i tulika. Tik metalas chromo spalvos bus.
user posted image


Iš kur? 4u.gif ieškau tokio stiliaus šviestuvėlių voniai, bet norėčiau su viena lempute.
Papildyta:
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 11 08, 12:29)
Sapnų mergelka, aš irgi tos nuomonės, kad linoleumas prie klasikos ar provanso visai nedera. laminato dabar yra tikrai gražaus ir kokybiško (aišku, ir nepigaus), tai tikrai geriau jau jis nei linoleumas, jei plytelių nesinori.


skelbimo neatverčia.... na tiek to... ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
as ir vel lendu pas jus del mediniu lubu, gal galetumete parasyti savo nuomone

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos,

o as noriu paklausti, ka manot apie buta provanso stiliuje, ar cia gal tik namams labiau tinkamas jis? Labai jau jis man patinka, bet namo neturiu, tik buta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo al84: 08 lapkričio 2012 - 15:16
QUOTE(*MiLi* @ 2012 11 08, 14:18)
skelbimo neatverčia.... na tiek to...  ax.gif


atverčia, tik, kaip jau rašiau, vietoj *infected* reikia įrašyti skelbiu . lt


QUOTE(jurgitazi @ 2012 11 08, 14:34)
as ir vel lendu pas jus del mediniu lubu, gal galetumete parasyti savo nuomone


o apie ką konkrečiai nuomonė domina? gražu/negražu ar kažkas kitas? jei gražu/negražu, tai man 1 ir 3 foto - gražu, bet čia ir visas interjeras atitinkamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirksniukas: 08 lapkričio 2012 - 15:17
Sveikos,
mamagabi, lele kaip visada - nuostabi wink.gif
labai patiko komentaras prie ko derinti sviestuva thumbup.gif
as viska pati derinu pagal jausma ir net nenutuokiu i ka reikia atkreipti demesi blush2.gif tad tokie komentarai labai naudingi, aciu 4u.gif

pas mus viskas sustojo...laiptus ne taip padare doh.gif verysad.gif tipo laiptininkas dare kaip jam gavosi, kaltas architektas per mazai vietos laiptams palikes...niu zodziu-esu pikta ir apie tai net nenoriu galvoti doh.gif

sukau sukau galva kaip itaisyti stalvirsio apsvietima virs virtuves spinteliu, jei pas mane bus tik apatines spinteles g.gif turit kokiu gal minciu? ar nuo bra sviestuveliu apsisviestu stalvirsis, kad gudu vakara aiskiai matyciau ka pjaustau? smile.gif viena diena toptelejo mintis, jei daryciau tokia juosta kaip lubu apvadu virs stalvirsio ties ta vieta, kur baigtusi akmuo (na kur plyteles butu, kad siena nesitaskytu) ir po ta juosta paslepciau apsvietima?
tarkim juosta tokia, tik atvirksciai ja reiktu klijuoti user posted image
o vaizdas mazdaug isivaizdavimui...(tik nzn kokios spalvos butu stalvirsis ir ta akmens plokste, kuri uzimtu plyteliu vieta, tad nespalvinau)user posted image
ka manot? jei dar desiu lubu apvadus-gal per daug visur ornamentu bus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dea: 08 lapkričio 2012 - 15:40
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 11 08, 15:16)
atverčia, tik, kaip jau rašiau, vietoj *infected* reikia įrašyti skelbiu . lt
o apie ką konkrečiai nuomonė domina? gražu/negražu ar kažkas kitas? jei gražu/negražu, tai man 1 ir 3 foto - gražu, bet čia ir visas interjeras atitinkamas.



tiesiog keleta puslapiu atgal buvo uzklausimas apie medines lubas ir kazkas parase kad medines lubos apsunkina erdve. O as kaip tik bandau suformuoti savo namu vidaus vizija ir man medines lubos labai grazu.... nors turi ir savu pliusu ir savu minusu, tiesiog noreciau suzinoti jusu nuomones - patinka - nepatinka...
Atsakyti
tos medinės lubos man gražu tik tuo atveju, jei visas interjeras atitinkamas vat kaip pvz jūsų įkeltose foto 4u.gif Jei daugiau prie klasikos, ne provanso, tada nepatinka.
Papildyta:
Mirksniuk, ačiū, atsiverčiau 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, mergaitės, apsistosiu ties laminatu. Tai dabar didziausias galvos skausmas - sienų spalva, kad derėtų prie plytelių g.gif
Atsakyti
QUOTE(al84 @ 2012 11 08, 16:16)
Sveikos merginos,

o as noriu paklausti, ka manot apie buta provanso stiliuje, ar cia gal tik namams labiau tinkamas jis? Labai jau jis man patinka, bet namo neturiu, tik buta  biggrin.gif


Va, provansas bute:
http://www.youtube.c...feature=related

Klasika su provanso dvelksmu smile.gif
http://www.youtube.c...h?v=phO5KySh1uU

Atsakyti

Pasirodau rolleyes.gif
Cia lempa, kur i miegamaji ant spinteliu katik nusipirkom:
user posted image

Svetaines/virtuves issirinkta uzuolaidu medziaga:
user posted image

Atsakyti