Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir lengvos klasikos gerbėjos/-ai, 23 tema

QUOTE(daffni @ 2012 10 08, 22:43)
MAN LABAI DAILI tavo krosnele wub.gif
dideliu isminties perlu siuo metu neturiu, bet mano akiai tos raudonos plytos kazkaip schmoll.gif . nu nesisiuri. ta krosnele tokia elegantiska, dailute, grazute, o tos plytos per grubios man i krosneles kompanija:)
bet cia man mirksiukas.gif
jei tu matai kazkokia vizija kur jos susijungia, gal viskas kitaip:)


ačiū 4u.gif
dėl klinkerio grubumo - tai taip, man šitas irgi kliūva. o vizijos tas ir yra, kad neturiu, tiksliau - iki šiol vizijoje nebuvo klinkerio kaminų biggrin.gif bet va MB pasiūlė, tai turiu apsvarstyti (ir su jumis aptarti tongue.gif ) ir tokį variantą, nes ir taip jis mažai į visus kūrybinius dalykus kišasi, negaliu taip tiesiog imti ir be argumentų atmesti rolleyes.gif
šiaip buvau galvojus niekaip kamino neišskirti, dažyti jį tokia pat spalva kaip ir visas sienas. ansčiau jau buvau jūsų klausus patarimų, kelios pasisakė už jo neišskyrimą, kitos patarė apdėti kaminą kokiom nors plytelėm, nes tada priežiūra lengvesnė. bet pagalvojau, kad kai jau labai aprūks ar pan, tai tiesiog imsim ir perdažysim. bet kitas dalykas, kad prie šviesių sienų ta šviesi krosnelė juk gali tiesiog "pradingti" - o šito irgi nesinori unsure.gif tai kaip tada geriausiai padaryyyyt? tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirksniukas: 08 spalio 2012 - 23:26
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 10 08, 23:26)
dėl klinkerio grubumo - tai taip, man šitas irgi kliūva. o vizijos tas ir yra, kad neturiu, tiksliau - iki šiol vizijoje nebuvo klinkerio kaminų biggrin.gif bet va MB pasiūlė, tai turiu apsvarstyti (ir su jumis aptarti tongue.gif ) ir tokį variantą, nes ir taip jis mažai į visus kūrybinius dalykus kišasi, negaliu taip tiesiog imti ir be argumentų atmesti rolleyes.gif
šiaip buvau galvojus niekaip kamino neišskirti, dažyti jį tokia pat spalva kaip ir visas sienas. ansčiau jau buvau jūsų klausus patarimų, kelios pasisakė už jo neišskyrimą, kitos patarė apdėti kaminą kokiom nors plytelėm, nes tada priežiūra lengvesnė. bet pagalvojau, kad kai jau labai aprūks ar pan, tai tiesiog imsim ir perdažysim. bet kitas dalykas, kad prie šviesių sienų ta šviesi krosnelė juk gali tiesiog "pradingti" - o šito irgi nesinori unsure.gif tai kaip tada geriausiai padaryyyyt? tongue.gif

man jusu vyro ideja labai priimtina.
Jei interjeras butu labai elegantiskas ir isdailintas, gal tos plytos butu ir per grubios, bet kol kas dideli langai ir stambokas ju suskirstymas lysvelemis reikalauja kazkokios atsvaros. Krosnele palyginus smulki ir svelni (del baltos spalvos), todel tas plytu dekoras manau visai tiktu. Tik nereiketu persistengti - lai tai lieka vienintelis ir pagrindinis kambario akcentas, kuri papildyti galetu tokios pat spalvos vaza arba pora pagalveliu, ar, kaip sakete, panasios spalvos kresliukas salia zidinio, bet ne daugiau.
Man ta marga sofute su tamsiomis pagalvelemis jau per daug sunki (spalviskai). Noretusi kazko sviesesnio, jaukesnio, romantiskesnio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 09 spalio 2012 - 07:58
pas mane tokia pati krosnele tik rudos spalvos ir stovi prie sienos dengtos dolomitu, tai man labai grazu, gal tas klinkeris irgi nk atrodys, tik tas stulpas toks biski kudas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2012 10 08, 10:37)
man oro gaivikliui wc patalpose reiktu  blush2.gif sakot nepatogus naudoti-kodel  g.gif

ai, tuomet pirkciau is loccitane, nes VS labai smulkiai purskia ir labai maza srovele (kaip cia issireikst blush2.gif ), na reik dauk kartu spaudineti, kad pasikvepinti, o ta pompele sukasi aplink ir nukreipia skylute-tuomet gali ir ant saves nepataikyti lotuliukas.gif kaip oro gaivikliui butu nieko tokio....


QUOTE(murmur @ 2012 10 08, 12:06)
neinzy o kaip ten siena padaryta, apacioj tapetas ir nudazyta viskas?  g.gif

mane irgi tas pats domina blush2.gif
grazus labai sviestuvas. cia jis antikvarinis?

QUOTE(Mirksniukas @ 2012 10 08, 21:28)
kaip manot, ar tiktų kaminą, prie kurio stovės krosnelė, apklijuoti raudonom klinkerio plytom?

pritariu daffni, kad plytos per grubios tokiai elegantiskai krosnelei. as asmeniskai tikrai neklijuociau ten ju, dazyciau tisiog kaip ir kitas sienas
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 10 08, 22:28)
kaip manot, ar tiktų kaminą, prie kurio stovės krosnelė, apklijuoti raudonom klinkerio plytom? yra nemažai likusių nuo namo fasado, tai vyrui čia tokia mintis šovė, jis pasiūlė ne tik kaminą, bet ir grindis po krosnele tokiom plytom (pjaustytom, ne tiesiog storom) išdėti. nei jis labai užsispyręs, kad taip darytume, nei aš  - kad nedarytume, tiesiog svarstom tokį variantą, ar toks akcentas nebūtų per daug ryškus ir iš viso, ar tiktų ir ar gražu būtų g.gif



O iš kur šita krosnelė, labai jau graži smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 10 08, 23:28)
kaip manot, ar tiktų kaminą, prie kurio stovės krosnelė, apklijuoti raudonom klinkerio plytom? na, žodžiu, labai laukiu nuomonių dėl klinkerinės kamino idėjos, o taip pat ir visokių kitokių kamininių idėjų tongue.gif  4u.gif


As klinkerio nedeciau, o ypac ant grindu - kai pelenu prikris ant ju, tai ne taip paprasta bus juos iskrapstyti ax.gif Plytu grioveliai nutamses schmoll.gif
Pati plyta man atrodo kiek didoka ir gruboka, lyginant su kompaktiska krosnele, o ir pati kamino juosta joms siauroka.

Jei norisi ivesti kaminui reljefiskuma ir siokia tokia apsauga sienai, galima deti glazuruotas, kaip ir pati krosnele, "metro" tipo plyteles. Tada visas tas "objektas" bus baltas ir blizgus smile.gif
Priklausomai kokios bus uzuolaidos, plyteles gali uzlipti ir placiau ant soniniu sienu, ne tik ant siauros kamino juostos, mazdaug sulig krosneles plociu, o kad ju krastai nesibaigtu netvarkingai, jos gali tureti keramikini remeli, toki kaip kad tavo dusines plyteliu virsuje. Cia tik mintis mirksiukas.gif

Ju (baltu) be vargo rasi Ermitaze, tiek pigesniu, tiek brangesniu, o vaizdelis atrodytu mazdaug taip:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 09 spalio 2012 - 11:11
Vakar ilgai mintijau ties mamagabi pasiūlyta idėja visą erdvę dažyti pilkai.. ir kuo toliau, tuo labiau ji man patinka ax.gif LABAI labai patinka 4u.gif
jau noriu pulti ieškoti tapetų, tik galvoju, kokius juos reikėtų pirkti blush2.gif O ir spalva pilka nesinorėtų, kad būtų labai šalta.. kuriam variantui pritartumėt jūs?
Šviesus
Tamsus
Melsvas
Mano širdis linksta prie melsvo, bet truputį baiminuos, kad nebūtų per daug spalvų ax.gif
Atsakyti
labai ačiū visoms, kas pasisakėt dėl mano kamino aciuks.gif pažadu pasirodyti su galutiniu rezultatu pioneer.gif

nagla-nacahle, kokią spalvą bepasirinksi, svarbiausia - tas spinteles iš palubės nukabink unsure.gif tikrai labai jos ten nekaip žiūrisi, lyg koks ne vetoj nutūpęs nso smile.gif jeigu būtinai norisi atskirti erdves, tai jau geriau jas atskirti nuo žemės nei nuo lubų, pvz kokia pertvarėle neaukša, ar lentyna, ar dar kažkaip. nes tos lyg iš niekur kybančios vidury kambario spintelės mano akimis baisiai darko vaizdą..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirksniukas: 09 spalio 2012 - 12:33
QUOTE(murmur @ 2012 10 08, 14:06)
neinzy o kaip ten siena padaryta, apacioj tapetas ir nudazyta viskas?  g.gif

cia ne mano namai- cia tik pvz 4u.gif bet manau, kad cia popierines "paneles":
http://www.wallpaper...ado-panel/75526


QUOTE(dea @ 2012 10 09, 09:53)
-ai, tuomet pirkciau is loccitane, nes VS labai smulkiai purskia ir labai maza srovele (kaip cia issireikst blush2.gif ), na reik dauk kartu spaudineti, kad pasikvepinti, o ta pompele sukasi aplink ir nukreipia skylute-tuomet gali ir ant saves nepataikyti  lotuliukas.gif kaip oro gaivikliui butu nieko tokio....
-grazus labai sviestuvas. cia jis antikvarinis?

- nu tai VS purskia kad pasikvepinti, o oro gaviklio paskirtis- kad kvapa uzmaskuotu biggrin.gif biggrin.gif

- kaip sakiau, namai cia ne mano, bet pas save irgi toki "klona" blush2.gif antro auksto hole kabinti is e-bay noreciau biggrin.gif

o jei kazka tokio paprsato su gaubteliais kaip cia:
http://www.houzz.com...t---And-what-is
http://www.houzz.com...the-buffet-from
http://www.houzz.com...fireplace-dimen

g.gif

Mamasandra, tu konsultanta del elektros turi po sonu ax.gif kazin imanoma amerikoniskas lempas pritaikyti musu itampai g.gif kiek daug sviestuvu ten padoriomis kainomis ax.gif ...
Atsakyti
mirksniuk,man mintis su plytom ant kamino nelabai g.gif o labiausiai uzkliuna tas atsikisimas (ten tikriausiai kaminas yra) ant sienos 4u.gif jis dar labiau isrysketu jei klijuoti tik ji... pati toki "geri" turiu prie valgomojo stalo ir dar su baisiom durelem apacioje doh.gif siaip man grazu krosnele imontuota i zidinio apdaila ax.gif tada ir viduj butu galima tom klinkerio plytelem isklijuoti.. na ir gal kazkiek prieky krosneles g.gif panaikinti ta islenkima sulyginus siena...uzuolaidas paristi nuo zidinio link sienos is abieju pusiu... bet cia tik mano pamastymai g.gif bet gal biski per siaurai cia pas jus...
vat ir pvz:
user posted image
o cia i spalvas ir stiliuka visiskai nekreipiame demesio, tik uzuolaidu pakabinimas nuo zidinio i sonus manau tiktu ax.gif 4u.gif :
http://www.salon.ru/...351.jpg#700#466
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 10 09, 11:31)

nagla-nacahle, kokią spalvą bepasirinksi, svarbiausia - tas spinteles iš palubės nukabink unsure.gif tikrai labai jos ten nekaip žiūrisi, lyg koks ne vetoj nutūpęs nso smile.gif jeigu būtinai norisi atskirti erdves, tai jau geriau jas atskirti nuo žemės nei nuo lubų, pvz kokia pertvarėle neaukša, ar lentyna, ar dar kažkaip. nes tos lyg iš niekur kybančios vidury kambario spintelės mano akimis baisiai darko vaizdą..


Jetus skauda man dabar širdį dėl tų spintelių.. Negi nėra kitos išeities, tik jas nukabinti? Aš viliuosi, kad jos atrodys ne "kaip iš lempos", kai atsiras po jomis normali komodėlė. Ir, gal pvz padarius jų nugarėles kaip sieną, būtų gerai? unsure.gif
Atsakyti
Galima juk is bedos tas spinteles pakabinti ant sienos palei langa jei labai jau ju truksta. Tas kabejimas ju nuo lubu nekaip atrodo, nesvarbu kokios spalvos nugareles ju butu. Nebent pastatytumet pertvara kad ju nesimatytu, nekristu taip i aki (siena, lentyna, azurine sienele).

Del pilkos spalvos sienu gerai apgalvokit, pilka spalva nebus niekada silta 4u.gif mano nuomone biggrin.gif
Atsakyti