Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir lengvos klasikos gerbėjos/-ai, 23 tema

QUOTE(Donna felice @ 2012 11 11, 22:38)
super, isivaizduoju mazdaug..bus labai grazu  thumbup.gif  o skonis pas mus visas skirtingas. vienoms grazu tas, kitoms kitkas. As irgi daug ko nedaryciau pas save, ka matau daro kitos, bet kiekvienam savo  mirksiukas.gif tik man dar idomu ar yra cia pas mus mergaiciu tikru interjero dizaineriu, is to duona valganciu  blush2.gif  va tokiu  zmoniu nuomone man butu kur kas svarbesne  cool.gif

Na negi iki siol nepastebejai kas raso profesonaliausiai mirksiukas.gif
As uz racionalias ir argumentuotas nuomones kai to reikia, ir uz asmenines " patinka - nepatinka", " grazu negrazu" kai tau iki visisko apsisprendimo to tetruksta ar nori pasitikrinti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daffni: 11 lapkričio 2012 - 22:30
QUOTE(daffni @ 2012 11 12, 00:27)
Na negi iki siol nepastebejai kas raso profesonaliausiai mirksiukas.gif
As uz  racionalias ir argumentuotas nuomones kai to reikia, ir uz asmenines " patinka - nepatinka", " grazu negrazu" kai tau iki visisko apsisprendimo to tetruksta ar nori pasitikrinti.

na esu dar sios temos naujoke, supratau kad mamagabi cia pas mus profe, bet be jos kad daugiau butu nepastebejau... g.gif nors sakau kad seku sia tema pakankamai neseniai, dar nelabai ,,isikirtau" koks nikas kokiu stilium ir kaip savo namus daro blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 11 11, 21:38)
super, isivaizduoju mazdaug..bus labai grazu  thumbup.gif  o skonis pas mus visas skirtingas. vienoms grazu tas, kitoms kitkas. As irgi daug ko nedaryciau pas save, ka matau daro kitos, bet kiekvienam savo  mirksiukas.gif tik man dar idomu ar yra cia pas mus mergaiciu tikru interjero dizaineriu, is to duona valganciu  blush2.gif  va tokiu  zmoniu nuomone man butu kur kas svarbesne  cool.gif

jei is to valgo duona tai reiskia paslauga kainuoja, tai galit samdyt ir ner problemos...kam cia tada klausinet nesvarbiu nuomuoniu? biggrin.gif


buciau dekinga visoms uz komentarus ir pasiulymus del mano namuko eksterjero lens.gif listen.gif friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 12 lapkričio 2012 - 13:43
QUOTE(valpurgija @ 2012 11 12, 12:36)
buciau dekinga visoms uz komentarus ir pasiulymus del mano namuko eksterjero  lens.gif  listen.gif  friends.gif

na CIA galite paziureti pavyzdziu
kaip kazkas jau minejo, vien akmeninis fasadas labai jau sunku ispudi kuria unsure.gif as jusu vietoje daryciau tarkim tik garazus is akmenu ir namo pamatus, o pati nama tinkuociau... labai priklauso dar kokie tie akmenys bus-ar tokie pilki skaldyti akmenys kaip jusu pateiktoje nuotraukoje, ar smiltainio plokstes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2012 11 12, 15:36)
jei is to valgo duona tai reiskia paslauga kainuoja, tai galit samdyt ir ner problemos...kam cia tada klausinet nesvarbiu nuomuoniu? biggrin.gif
buciau dekinga visoms uz komentarus ir pasiulymus del mano namuko eksterjero  lens.gif  listen.gif  friends.gif

Jei neturite pretenzijų dėl neprofesionalo žvilgsnio, tai galiu pasidalinti savo įspūdžiais.. Man jūsų namelis, kol neįsivaizdavau jo akmeninio atrodo didingas (na, su kolonomis, didžiuliu balkonu, išlaikytom simetrijom..).. bet, kai įsivaizduoju jį visą akmenais išklijuotą, nu kažkaip jis atrodo mažulytė trobelytė.. nežinau, dėl ko.. kažkaip taip.
Toje foto, kurią įkėlėte, akmeninio namo, jis tikrai kažkoks sunkus. Esu mačius tokius du namelius netoli mūsų, bet tai sodo nameliai, tokios mini pilaitės - nu, įdomūs tokie, savotiški, bet ar tinka jums, šitam konkrečiai namui, abejoju.. Ai, dar Anglijos kaime mačiusi kažką panašaus, tik ten tokioms kaip akmens plytomis jie apdailinti - gražu labai.. vat ir jūsų namelį ne pirmą kartą matau ir visad galvojau, kad čia jau pabaigtas sienų vaizdas.. reiškia, "matau" pilką klinkerį ten, kur jo dar nėra.. tai, jei jau leidot dalintis visomis mintimis, tai man čia gal žiūrėtųsi būtent tokių spalvų (pilkos) klinkeris, arba net ir tinkas.. mastau.gif
O su akmenais nežinau ką daryt, jei jų norisi.. tai gal tas kolonas akmenines daryt, bet tada lyg ir norisi dar to akmens kažkur.. gal kampuose? Bet aš ne joks ne dizainerios - bijau prisifantazuoti biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
Kaip tik kuiciuosi po Lietuvos dvaru nuotraukas. Ir uzkliuvo akis uz tokio originalesnio dvarelio. O cia ir jus kaip tik panasia tema kalbate biggrin.gif
Paliesiaus dvaro sodyba

https://www.google.l...LK5CSswaG_YCoDQ

user posted image

Nors kai dabar i nuotraukas ziuriu, tai galvoju, kad ne viena toki senovini pastata ir gana nedideliu gabaritu esu Lietuvoje maciusi g.gif Man visai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dea @ 2012 11 12, 14:14)
na CIA galite paziureti pavyzdziu
kaip kazkas jau minejo, vien akmeninis fasadas labai jau sunku ispudi kuria unsure.gif as jusu vietoje daryciau tarkim tik garazus is akmenu ir namo pamatus, o pati nama tinkuociau... labai priklauso dar kokie tie akmenys bus-ar tokie pilki skaldyti akmenys kaip jusu pateiktoje nuotraukoje, ar smiltainio plokstes mirksiukas.gif

labai aciu uz nuorodele...begsiu tuoj paziurinet 4u.gif jusu ideja ir man panasiai kirba galvoj, vat ir bijau ar ne per daug butu vien tik akmuo (nors MB taip nori)...nezinau kodel bet kazkodel man eme traukt toks variantas akmeni (jie bus lauko paprasti akmenys skaldomi) garazuos pamatus dar kur nors siena prie lauko zidinio tearasoj, o kitur tinkuot ir pvz. silta teracota spalva, kazkodle ji man atrodo susildytu vaizda.... bet ar tada tinka balti langai durys....?
vat bandau isivaizduot, nes cia suklydus su tuo eksterjeru gali atrodyt ne koks vaizdelis rezultate biggrin.gif g.gif

QUOTE(tyli upė @ 2012 11 12, 14:24)
Jei neturite pretenzijų dėl neprofesionalo žvilgsnio, tai galiu pasidalinti savo įspūdžiais.. Man jūsų namelis, kol neįsivaizdavau jo akmeninio atrodo didingas (na, su kolonomis, didžiuliu balkonu, išlaikytom simetrijom..).. bet, kai įsivaizduoju jį visą akmenais išklijuotą, nu kažkaip jis atrodo mažulytė trobelytė.. nežinau, dėl ko.. kažkaip taip.
Toje foto, kurią įkėlėte, akmeninio namo, jis tikrai kažkoks sunkus. Esu mačius tokius du namelius netoli mūsų, bet tai sodo nameliai, tokios mini pilaitės - nu, įdomūs tokie, savotiški, bet ar tinka jums, šitam konkrečiai namui, abejoju.. Ai, dar Anglijos kaime mačiusi kažką panašaus, tik ten tokioms kaip akmens plytomis jie apdailinti - gražu labai.. vat ir jūsų namelį ne pirmą kartą matau ir visad galvojau, kad čia jau pabaigtas sienų vaizdas.. reiškia, "matau" pilką klinkerį ten, kur jo dar nėra.. tai, jei jau leidot dalintis visomis mintimis, tai man čia gal žiūrėtųsi būtent tokių spalvų (pilkos) klinkeris, arba net ir tinkas.. mastau.gif
O su akmenais nežinau ką daryt, jei jų norisi.. tai gal tas kolonas akmenines daryt, bet tada lyg ir norisi dar to akmens kažkur.. gal kampuose? Bet aš ne joks ne dizainerios - bijau prisifantazuoti biggrin.gif cool.gif

labai aciu uz pasidalintas mintis 4u.gif akmenu mes jau turim labai daug ax.gif kolono kazkodel noriu baltu elegantisku... ax.gif o pilkos spalvos bijau, man ji atrodo tokia nyki, jau ir taip akmenys pilki... g.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2012 11 12, 14:50)
Kaip tik kuiciuosi po Lietuvos dvaru nuotraukas. Ir uzkliuvo akis uz tokio originalesnio dvarelio. O cia ir jus kaip tik panasia tema kalbate  biggrin.gif
Paliesiaus dvaro sodyba

Nors kai dabar i nuotraukas ziuriu, tai galvoju, kad ne viena toki senovini pastata ir gana nedideliu gabaritu esu Lietuvoje maciusi  g.gif  Man visai grazu  wub.gif


cobre sito dvaro foto irgi turejau kompe 4u.gif , kazkada buvau radusi...tai vat didieji svarstymai prasidejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2012 11 12, 15:03)
cobre sito dvaro  foto irgi turejau kompe  4u.gif  , kazkada buvau radusi...tai vat didieji svarstymai prasidejo  biggrin.gif


As dar karta tavo namuka paziurejau. pas mus pacius tokia stogo danga, todel pries ja nieko neturiu. Bet jusu atveju man tas stogas toks lengvas atrodo, o apacia bus tokia gana sunki. Is tos puses, kur iejimas, kolonos bus, tai ten dar nieko. Bet is tos puses, kur sakai, kad bus balkonas per visa nama, tai ten kazkaip sunkokai gal atrodyti. Nebent balto tinko plotu (as vistik isivaizduoju nama su balto tinko elementais, baltom kolonom, baltais langais ir akmenimis, tarp to tinko) bus gerokai daugiau, nei akmenu plotu.
Dabar gi man tas stogas gana smulkus atrodo, o kai apatine dali dar balkonu uzslegsite, tai namas gali ir kaip be stogo atrodyti g.gif

Gal klystu, bet man kazkaip proporcijos tada galutinai issidarko vaizduoteje g.gif Gal kol be pakalimu, tai ir vaizdas toks, jums projekte geriau matosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 12 lapkričio 2012 - 15:16
Papildyta:
cobre sito dvaro foto irgi turejau kompe 4u.gif , kazkada buvau radusi...tai vat didieji svarstymai prasidejo biggrin.gif
[/quote]

jei ieskoti ikvepimo Lietuvos dvaruose, tai labai idomi akmenu apdaila yra Pienionių dvare. Ji smulkesne nei iprasta, todel gal tiktu jusu nedidelio dvarelio namukui mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Man tai labai gražu toks derinys - akmenys ir balti tinkuoti apvadai, kolonos wub.gif. Bet tokį namą būtent ir įsivaizduoju dvarelio tipo aplinkoje, užmiestyje, o ne kur nors mieste, senamiestyje.
user posted image

Kad ir kaip labai toks vaizdas man prie širdies, savo namo, esančio mieste, fasado nusprendžiau visgi taip nedekoruoti, ko gero pasitenkinsiu tinkuotomis sienomis su baltais putplasčio apvadais. Gal kas nors jau darėtės tokius apvadus ir galėtų pakomentuoti kainas ir gautą rezultatą. Foto iš interneto platybių:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexa: 12 lapkričio 2012 - 15:19
Aš manau, kad namo eksterjeras turi ir prie aplinkos derėti. Mes irgi statėme akmeninį namą, nes tame mieste kitoks tiesiog suardytų miestelio vientisumą ir sudarkytų tradicinį to regiono stilių, kurį stengiamasi išlaikyti. Iš pradžių labai nenorėjau tokio akmenuočio, bet dabar esu net labai patenkinta. smile.gif
Atsakyti
[quote=Cobre,2012 11 12, 15:13]
As dar karta tavo namuka paziurejau. pas mus pacius tokia stogo danga, todel pries ja nieko neturiu. Bet jusu atveju man tas stogas toks lengvas atrodo, o apacia bus tokia gana sunki. Is tos puses, kur iejimas, kolonos bus, tai ten dar nieko. Bet is tos puses, kur sakai, kad bus balkonas per visa nama, tai ten kazkaip sunkokai gal atrodyti. Nebent balto tinko plotu (as vistik isivaizduoju nama su balto tinko elementais, baltom kolonom, baltais langais ir akmenimis, tarp to tinko) bus gerokai daugiau, nei akmenu plotu.
Dabar gi man tas stogas gana smulkus atrodo, o kai apatine dali dar balkonu uzslegsite, tai namas gali ir kaip be stogo atrodyti g.gif

Gal klystu, bet man kazkaip proporcijos tada galutinai issidarko vaizduoteje g.gif Gal kol be pakalimu, tai ir vaizdas toks, jums projekte geriau matosi mirksiukas.gif
[/quote]
beda ta,KAD PROJEKTO IKI GALO NERA, pas mus gavosi tokia situacija, kad projektas iki galo buvo ispiestas su laabai dideliu namu,atejo krize ir teko mums ji mazinti, pamatai generalines sienos isliko viskas taip pat, tik ant ju kilom i auksti.. arhitekte stoga visiskai perpaise...o tik dabar jau emem tvarkyt, kad uzbaigt koreguojama projekta iki galo, poryt vaziuoju i vieta su ja susivest tiksliu matmenu ir kt....o toliau arba ja galiu spaust kad viska ispiestu arba pati pasakyt ko noriu....siaip dabar yra tokia daugiau situacija kad mums pasakyt ko mes norim, nelabai gausis kad ji piestu mums 10 vaizdeliu ax.gif

[quote=Svarstykle,2012 11 12, 15:14]
jei ieskoti ikvepimo Lietuvos dvaruose, tai labai idomi akmenu apdaila yra Pienionių dvare. Ji smulkesne nei iprasta, todel gal tiktu jusu nedidelio dvarelio namukui mirksiukas.gif

idomus variantas, bet man nelabai patinka toks smulkumas,be to issivaizduoju kaip reiktu akmenys taip susmulkint doh.gif 4u.gif

[quote=Alexa,2012 11 12, 15:16]
Man tai labai gražu toks derinys - akmenys ir balti tinkuoti apvadai, kolonos wub.gif. Bet tokį namą būtent ir įsivaizduoju dvarelio tipo aplinkoje, užmiestyje, o ne kur nors mieste, senamiestyje.

[/quote]
man irgi grazu, todel ir rinkomes toki varianta...bet suabejojau, kad noreciau ir spalvu ir jaukumo, todle dar emaiusi svarstymo g.gif aplink mus hektarai plynu lauku assa.gif
Papildyta:
[quote=Temidė,2012 11 12, 15:29]Aš manau, kad namo eksterjeras turi ir prie aplinkos derėti. Mes irgi statėme akmeninį namą, nes tame mieste kitoks tiesiog suardytų miestelio vientisumą ir sudarkytų tradicinį to regiono stilių, kurį stengiamasi išlaikyti. Iš pradžių labai nenorėjau tokio akmenuočio, bet dabar esu net labai patenkinta. smile.gif
[/quote]
ga galima placiau, kaip sekesi formuoti, gal turit foto, kaip naudojasi?kokie isryskejo pliusai minusai?aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 12 lapkričio 2012 - 15:51