Įkraunama...
Įkraunama...

Koldūnai

tai kaip tada tą mėsą paruošti, kad ji būtų tokia kaip pirktiniuose koldūnuose? blush2.gif
QUOTE(kisule @ 2005 08 03, 19:23)
Na pirktinius tai tikrai su žalia mėsa daro  mirksiukas.gif

Atsakyti
pasiskaiciau cia jusu patarimu tai ir as eisiu daryti, tik kad pirma karta sad.gif tai nezinau kaip gausis, turbut bandysiu su karstu vandeniu nuplikyt tik dar nezinau kaip tai atrodys kaip minkyt karsta.. cry.gif nu zodziu as esu sitoj vietoj visai zalia cry.gif
Atsakyti
Kadangi tingiu tuos kaldūnus po vieną raityti blush2.gif , tai aš darau taip:
Užsiminkau tešlą (paprastai su šiltu vandeniu) ir pasidarau mėsos įdarą. Tada tešlą padalinu į dvi dalis. Iškočioju ovalo formos lakštą ir ant jo sudedu pusę mėsos ir suvynioju tarsi dašrą. Gerai užspaudau kraštus ir supjaustau "tą dešrą" kokių 4cm pločio riekelėmis. Pavolioju miltuose ir apkepinu. Tą patį padarau su antra dalimi. Paskui apkepintus dedu į verdantį vandenį ir verdu maždaug 15 min. Ir valgom su sviesto ir grietinės padažu. Mano šeimai labai patinka ir jie nori tik tokių mūsų vadinamų tinginių koldūnų blush2.gif Gal kam irgi patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dute1 @ 2005 09 20, 19:31)
Kadangi tingiu tuos kaldūnus po vieną raityti blush2.gif , tai aš darau taip:
Užsiminkau tešlą (paprastai su šiltu vandeniu) ir pasidarau mėsos įdarą. Tada tešlą padalinu į dvi dalis. Iškočioju ovalo formos lakštą ir ant jo sudedu pusę mėsos ir suvynioju tarsi dašrą. Gerai užspaudau kraštus ir supjaustau "tą dešrą" kokių 4cm pločio riekelėmis. Pavolioju miltuose ir apkepinu. Tą patį padarau su antra dalimi. Paskui apkepintus dedu į verdantį vandenį ir verdu maždaug 15 min. Ir valgom su sviesto ir grietinės padažu. Mano šeimai labai patinka ir jie nori tik tokių mūsų vadinamų tinginių koldūnų blush2.gif Gal kam irgi patiks mirksiukas.gif



O cia kaip? kaip vyniotinis riekelemis supjaustytas? unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(dute1 @ 2005 09 20, 20:31)
Kadangi tingiu tuos kaldūnus po vieną raityti blush2.gif , tai aš darau taip:
Užsiminkau tešlą (paprastai su šiltu vandeniu) ir pasidarau mėsos įdarą. Tada tešlą padalinu į dvi dalis. Iškočioju ovalo formos lakštą ir ant jo sudedu pusę mėsos ir suvynioju tarsi dašrą. Gerai užspaudau kraštus ir supjaustau "tą dešrą" kokių 4cm pločio riekelėmis. Pavolioju miltuose ir apkepinu. Tą patį padarau su antra dalimi. Paskui apkepintus dedu į verdantį vandenį ir verdu maždaug 15 min. Ir valgom su sviesto ir grietinės padažu. Mano šeimai labai patinka ir jie nori tik tokių mūsų vadinamų tinginių koldūnų blush2.gif Gal kam irgi patiks mirksiukas.gif


Prisijungiu prie Astos ir turiu dar vieną klausimą. Kokį mėsos įdarą darai: žalios ar virtos?
Atsakyti
QUOTE(Eimutė @ 2005 09 21, 08:20)
Prisijungiu prie Astos ir turiu dar vieną klausimą. Kokį mėsos įdarą darai: žalios ar virtos?


žalios mėsos įdaras, o dėl tų riekelių, na neradau žodžio kaip pavadinti blush2.gif supjaustau ir tiek maždaug kas 4 cm blush2.gif
Atsakyti
Dėkui dute1 Pabandysiu ir aš tokių pagaminti smile.gif
Atsakyti
dute1, parsinešiau faršo, susiminkiau tešlą ax.gif . Žodžiu, ruošiuosi daryti tavo šeimos pamėgtus koldūnus wub.gif . Tik iškilo keletas klausimų blush2.gif : kokio storio turi būti ta "dešra", ar miltuose apvolioti ir kepinti tik piūvio vietą kad neišbyrėtų faršas, kiek kepinti, kokio storio tešla ir kokio storio faršo sluoksnis?
Atsakyti
QUOTE(Aurute2 @ 2005 09 22, 15:39)
dute1, parsinešiau faršo, susiminkiau tešlą ax.gif . Žodžiu, ruošiuosi daryti tavo šeimos pamėgtus koldūnus wub.gif . Tik iškilo keletas klausimų blush2.gif : kokio storio turi būti ta "dešra", ar miltuose apvolioti ir kepinti tik piūvio vietą kad neišbyrėtų faršas, kiek kepinti, kokio storio tešla ir kokio storio faršo sluoksnis?


Tešlą plonai iškočioti, o mėsos irgi plonai, o tos "dešros" storis tai net nežinau kaip pasakyti g.gif Tai pasakysiu matematiškai, maždaug 5-6 cm skersmens blush2.gif Miltuose užtenka tik pjūvio vietą pavolioti ir būtent pjūvio vietas pakepinti kol truputį tik apskrus.
Atsakyti
QUOTE(dute1 @ 2005 09 22, 18:53)
Tešlą plonai iškočioti, o mėsos irgi plonai, o tos "dešros" storis tai net nežinau kaip pasakyti g.gif  Tai pasakysiu matematiškai, maždaug 5-6 cm skersmens blush2.gif  Miltuose užtenka tik pjūvio vietą pavolioti ir būtent pjūvio vietas pakepinti kol truputį tik apskrus.

AČIŪ ax.gif . Einu gaminti 4u.gif
Atsakyti
AČIŪ dute1. Pavyko nuostabiai user posted image user posted image . Visi sotūs ir laimingi user posted image .
Atsakyti
QUOTE(Aurute2 @ 2005 09 22, 22:25)
AČIŪ dute1. Pavyko nuostabiai  user posted image  user posted image  . Visi sotūs ir laimingi  user posted image  .


Prašom thumbup.gif Puiku, kad pavyko ir kad patiko biggrin.gif
Atsakyti