Įkraunama...
Įkraunama...

Koldūnai

QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 17, 14:28)
As irgi noreciau tokio aparaciuko, nes rankom taip jau igrysta daryt... anyta kazkada turejo, ale i metalo lauza turbut viska ismete, kaip ir grybuku keptuve turbut  doh.gif
O kur ju buna pirkt?

kitoj temoj rašė,kad maksimose.Rašė,kad ir geležinių ir plastmasinių yra pirkti.Kažin ar mūsų mano bus.
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2008 11 17, 14:31)
kitoj temoj rašė,kad maksimose.Rašė,kad ir geležinių ir plastmasinių yra pirkti.Kažin ar mūsų mano bus.



Oij, pas mus tai tikrai nera... buciau seniai pamacius... unsure.gif turiu galvoj Druskininkuose..
Atsakyti
as maciau tokiu senukuose, kur indu ir virtuves rakandu skyrius
Atsakyti
QUOTE(knibždėlynė @ 2008 11 17, 16:59)
as maciau tokiu senukuose, kur indu ir virtuves rakandu  skyrius

ale tiksliai,juk senukuose reik pažiūrėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 17, 14:33)
Oij, pas mus tai tikrai nera... buciau seniai pamacius...  unsure.gif turiu galvoj Druskininkuose..


Rugegele23, savaitgalį buvau druskininkuose ir mačiau turguje metalines koldūnines bigsmile.gif
Atsakyti
Plastikinių dar ir apvalių, ir pailgų būna rimi
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2008 11 18, 09:44)
Rugegele23, savaitgalį buvau druskininkuose ir mačiau turguje metalines koldūnines  bigsmile.gif



Oba doh.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif reiks apeit turgu bigsmile.gif ten po stogu, ar lauke pas bobulkas?
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 18, 10:49)
Oba  doh.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif reiks apeit turgu  bigsmile.gif ten po stogu, ar lauke  pas bobulkas?


Mačiau po stogu. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2008 11 18, 12:16)
Mačiau po stogu. Sėkmės  4u.gif



Oij ieskosiu. Aciu uz informacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalia @ 2005 12 08, 10:37)
As isbandziau visokias teslas, pasilikau prie sios - 200g miltu, 100g manu(cia apytikriai, svarbiausia, kad apie  trecdalis butu manai, geriau is kietuju kvieciu, kur italai makaronams ima), 2 kiausiniai, saukstas aliejaus, druskos, na  ir  siek tiek (gal pora saukstu) vandens - priklausomai nuo kiausiniu dydzio. As minkau su mikseriu, bet ir rankom galima - kas gi ji anksciau turejo. Butinai suminkius palikti isbrinkti, cia tesla darant  svarbiausia.Suvyniok folijon ar indelin uzdengusi i saldytuva bent jau valandai ikisk. Tokia tesla visai nelimpa nei prie ranku nei prie stalo,  netysta ir nesitraukia.As kocioju masinele, bet kocelu juk tas pats, tik ilgiau trunka.Tas lakstas nestoras, bet ir ne permatomas turi gautis. Tada dedu teslos  laksta ant tos metalines formeles (ja pries tai apipudravusi miltais), i kiekviena duobele sauksteliu idaro, antra teslos lapa ant virsaus, kocelu pavalcuoju, krastus nurenku, apverciu - na ir isbyra visi. Nurinktus  teslos likucius suminkau su sekanciu teslos gabalu, kuri kociosiu. Is mineto kiekio padarau apie 120 koldunu, farso sunaudoju apie 400g.


skaniausia tesla man pagal si recepta thumbup.gif
Atsakyti
Iš plastikos pagamintų mačiau RIMI,ten tame skyriuje ,kur visi virtuvei skirti plastikiniai daiktai. doh.gif
Atsakyti
Na koldunus ir mes labai megstam, anksciau kaip buvau pacanke tai mama darydavo koldunus su ta metaline forma, na dabar ir as juos darau, tik isigijau tupperware koldunu forma, na ja rinkausi nes pries tai nusipirkau maximoj ta plasmasine, tai prasikeikiau kol padariau pirma karta, visupirma idaro man ten dedasi labai mazai, ji slidineja po visa stalvirsi kol tu nori juos iskocioti, na numeciau iskarto i sona, paskui isigijau sita, ji faina tuo kad tesla ne taip limpa labai patogi, neslidineja nes yra gumukai po apacia ir aisku tai kad idaro dedasi normaliai, idedu nuotrauka parodyti, cia koldunu forma turiu dar ir kitokia forma gaunasi kaip pyrageliai jei is miegines teslos ar sluoksniuotos padarai, na vienu zodziu ma super thumbup.gif
Atsakyti