Įkraunama...
Įkraunama...

Koldūnai

as iskocioju tesla, dedu ant krastelio kokius penkis gabaliukus mesos farso su tarpais. tada uzlenkiu ir su stikline spaudziu. nu bet vistiek laiko daug uzima, o dar apspaudyt aplink blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmiukė @ 2010 02 19, 13:29)
Ačiū Ačiū už pagyrimus aciuks.gif Malonu, kad vakariene pavyko  bigsmile.gif Beje, siai teslai geriau naudoti ne Extra ar karaliskus, o tuos pigesnius auksciausios rusies miltus (skaiciau, kad kazkam kieta gavosi, taip gali buti, jei extra miltai, jie brinksta). Ir dar- miltus deti be kaupo, ir matuoti tuo pat puodeliu, kaip ir vandeni  smile.gif


Va taip ir dariau thumbup.gif Tas pats puodelis ir miltams, ir vandeniui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuske @ 2010 01 25, 10:01)
Tikrai kiaušinių nereikia  lotuliukas.gif

Ir jokio aliejaus nereikia!!!

Didžiausias dėmesys turi būti mėsai. Jei ji skaniai paruošta tai tešla jokio skirtumo nedaro.

Aš tešlą visada paprastą darau: miltai, vanduo ir druskytė.

Pirmą kartą girdžiu, kad kažkas kiaušinius deda į koldūnus.......... nesamonė  g.gif


O man niekad nepatiko koldūnai. Nesvarbu naminiai ar pirktiniai. Paskui knygoj radau receptą, kad tešla darosi tik iš miltų ir kiaušinių. Gavosi labai geri. Tikrai ne nesąmonė.
Dar Kurmiukės receptą kada pabandysiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(konica @ 2010 02 08, 14:16)
Mergaites, turiu klausimuka. Gal kas zino, kur butu galima rasti formas koldunams? Kai pati darau, tai baisiai ilgai uztrunku koldunu formavimo procese blink.gif Pavargstu, ir kai isverda nebenoriu net valgyti... verysad.gif 
Padekit help.gif


Pries savaite Maximoje nusipirkome uz 10Lt. Bet dar nebandziau..
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2010 02 13, 16:54)
Aš koldūniukus gaminu su šitokia forma
http://www.tvarkosli...nt01returnid=62



kaip tik siandien dariau kolduniukus su sita tupperware koldunine ( pirkau cia SM is mergyciu kurios platinasiuos indus) tai likau suzaveta bigsmile.gif greitai, skanu ir daug.
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2010 02 20, 14:07)
Pries savaite Maximoje nusipirkome uz 10Lt. Bet dar nebandziau..


Maximinė koldūninė pasiteisino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2010 02 23, 10:38)
Maximinė koldūninė pasiteisino smile.gif

o pagal kuri recepta tesla darei? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2010 02 23, 10:43)
o pagal kuri recepta tesla darei? ax.gif

Pagal Kurmiukes, jei ne klystu smile.gif
Puiki tesla: miltai aliejus, vanduo thumbup.gif
Aciu uz recepta smile.gif Tik ja reikia kocioti kol silta, daug lengviau issikocioja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmiukė @ 2010 01 15, 20:42)
Noriu pasidalinti labai paprastu ir puikiu koldūnų tešlos receptu:

3 stiklinės miltų
3 šaukštai aliejaus
1 stiklinė VERDANČIO vandens

Į miltus supilti aliejų, pamaišyti ir viską užpilti vERDANČIU vandeniu, tada pamaišyti šaukštu, o kai kiek pravės, minkyti, kol gausis elastinga tešla. Proporcijos idealios, nesusigundykite įdėti daugiau miltų!!!

Kočioti kuo ploniau, ir dėti mėgstamą įdarą.

Kuo šis receptas geras:
1. Tešla nelimpa prie rankų minkoma.
2. Tešla labai lengvai kočiojasi, "negrįžta" kočiojama.
3. Koldūnai niekada neišsileidžia.

Ką tik buvau išvirus, tai neliko per 10 minučių drinks_cheers.gif

super thumbup.gif receptas,pirmakart dariau koldunus,nemegeja esu su tesla terliotis,bet pagal si recepta gavosi puikiai thumbup.gif
Saunuole,kad pasidalinai puikiu receptu 4u.gif
Atsakyti
Reiks ir man išbandyt šį receptą, o tai visos giria.
Atsakyti
QUOTE(Laimuske @ 2010 01 25, 09:01)
Tikrai kiaušinių nereikia  lotuliukas.gif

Ir jokio aliejaus nereikia!!!

Didžiausias dėmesys turi būti mėsai. Jei ji skaniai paruošta tai tešla jokio skirtumo nedaro.

Aš tešlą visada paprastą darau: miltai, vanduo ir druskytė.

Pirmą kartą girdžiu, kad kažkas kiaušinius deda į koldūnus.......... nesamonė  g.gif



Aš galvoju kad kaip tik visas demesys turi būti tešlai. Ir skonis priklauso nuo tešlos, kaip ji pagaminta. O ka ten su mesa galima prigalvoti - mėsa, druska, pipirai, svogūnai mirksiukas.gif
Visa laika dedavau i tešla kiašinius, bet šiandien išbandžiau Kurmiukės tešlos recepta. Super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ... Dabar visada tokia tešla darysiu. Ačiū Kurmiukei už recepta 4u.gif
Atsakyti
Na tikrai Kurmiukes koldunu receptas tai tikras atradimas. Esu dariusi ivairiu teslu koldunams, bet sita super 4u.gif 4u.gif 4u.gif Tiesa, kad genialumas slypi paprastume...
Atsakyti