Įkraunama...
Įkraunama...

Koldūnai

Druska, miltai ir vanduo. Kad tešlą būtų galima minkyti. Visada taip darau ir jokių problemų neturiu.
Atsakyti
Visai neseniai pabandžiau ir man patiko plikyt tešlą kolgūnams.Žodžiu,pilu ne šaltą ,o karštą vandenį ,be to ,šiek tiek įpilu aliejaus.Gaunasi tešla kaip plastelinas,labai malonu iš jos lipdyt. smile.gif
Atsakyti
O as dedu i miltus viena kiausini, stikline pieno, druskos. Miltu tiek, kad neliptu tesla prie ranku, po to kocioju ir lipdau kiekviena kolduniuka. Uzima daug laiko, bet uz tat skanumelis rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (LINCE @ 2004 07 17, 12:42)
Visai neseniai pabandžiau ir man patiko plikyt tešlą kolgūnams.Žodžiu,pilu ne šaltą ,o karštą vandenį ,be to ,šiek tiek įpilu aliejaus.Gaunasi tešla kaip plastelinas,labai malonu iš jos lipdyt. smile.gif

as taip pat plikau tesla ir dedu kiausiniu
Atsakyti
Patarkit del idaro. Kiek kartu dejau zalia mesa, tiek ji normaliai neisvire.
Atsakyti
Mes namie irgi darom su žalia mėsa, verdam 6 min. nuo užvirimo. Visada per tiek išverda.
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 07 19, 15:11)
Mes namie irgi darom su žalia mėsa, verdam 6 min. nuo užvirimo. Visada per tiek išverda.

Aš dabar irgi visada darau iš plikytos tešlos, tik plikau ne vandeniu, o pienu.kiaušinių nededu, nes jie kietina tešlą.
Atsakyti
Atrodo nemaciau tokios temos g.gif. Megstu karts nuo karto keptus koldunus, va dabar yra neblogi Cili koldunai, Rimi parduotuvese, isiskepi aliejuje, kokio padaziuko pasidarai, niam niam. Bet pirkti yra pirkti, norisi savu pasidaryti smile.gif. Taigi klausimas, gal kuri zinote, kaip pasidaryti tesla keptiems koldunams? Kad aliejaus neprisigertu, kad traski butu?
Atsakyti
Apie koldūnus temų jau buvo ir ne viena. Sujungiau temas apie koldūnų kepimą, o apie tešlą koldūnams prašau spausti čia:

http://www.supermama...?showtopic=8756
Atsakyti
QUOTE (Aga @ 2004 07 11, 12:38)
Nu gal kam pasirodys ir juokinga, bet man skaniausi vos ne pigiausi koldunai "T-Market" su mesa 500gr. 2,99 Lt. Kitokie nepatinka isvis sad.gif

Aha, man ir sitie skanus.
Labiausiai tai nemegstu Liutuko, kazkokie jie man neaiskus, nu bet cia kazkas jau rase, skonio reikalas.
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 08 16, 10:39)
Apie koldūnus temų jau buvo ir ne viena. Sujungiau temas apie koldūnų kepimą, o apie tešlą koldūnams prašau spausti čia:

http://www.supermama...?showtopic=8756

Aciu bea smile.gif. Bet vat man reikia buten teslos keptiems koldunams, o tokios neradau, mat as labai bijau, kad kepant zalius, savos gamybos koldunus, jie neprisigertu aliejaus ohmy.gif g.gif.
Atsakyti
man skaniausi- Delikatesiniai. ir brangiausi turbut doh.gif
as darau taip: apverdu vandenyje su druska ir biskiu cukraus ar medaus (vyrams nerodykit, kaip darot) wink.gif tada apkepu aliejuje su suria soja ie vegeta. o lekstej saldios sojos uzsipilu arba Teryaki padazo tongue.gif
Atsakyti