Įkraunama...
Įkraunama...

Skiriuosi su musulmonu (kurdu)

Sveikos mamytes 4u.gif noriu jums parasyti savo dabartine situacija ir liudna istorija.Gal kam taip pat panasiai buvo nutike.Taigi esu pati Anglijoje jau virs 5 metu,pradzia buvo ta kad isidarbinus fabrike susipazinau su gan santuriu ir rimtu kurdu,kuris isleto mane suzavejo,nebuvo jis tas suokiantis kaip visi kiti,nes visada stengiausi vengti pazinciu su jais,bet jis buvo kitoks,skiresi is tos daugumos.Taigi pamazu draugyste peraugo i rimtus santykius,t.y. mes pradejo kartu gyventi ir isgyvenome 5metus drauge.As visada jauciau kad tai jis man skirtas ir tt,jis man taip pat nebuvo abejingas,abu gyvenome jausmuose.Taigi siais metais jis buvo savo saly atostogu menesiui,ir jo seima pradejo ji spausti del seimos kurimo ir t.t,jam jau 32m,beje kai kurie jau zinojo apie mane,kad mes kartu gyvenam ir tt,o kiti ne.Ir stai pries men prasidejo ta tragedija,kad mes negalim buti kartu,nes jo seima nori jam vietines,o ne europietes,nes as is paskos nesekciau jo i jo sali jei jis kada sumastytu grizti,o jei dar vaikas,kaip tada(beje as turiu sunu is pirmos santuokos),as jam ir desciau,kad nmes turim gera gyvenima cia,namus,darbus,kokybe,jausmus vienas kitam ir tt,ko dar daugiau noreti,bet jis tvirtina kad jam seima taip pat svarbi ir jis dabar tarp manes ir seimos.Kad jis mane taip pat myli,bet mes negalim likti kartu.Man tiesiog taip sunku susivokti,kaip skirtis vienas kita mylint,juk galima iveikti gyvenime daug kliuciu,tiesiog sitoj situacijoj esu ziauriai pasimetus,sukresta,dvi savaites per asaras kelio nemaciau(beje jis verke kartu su manim),suslubavo sveikata.As jam sakau kovok del musu,daryk kazka,juk seima turetu buti laiminga,jei tu esi cia laimingas su kazkuo.Tai panasu ,kad religija ar tradicijos taip gali sugriauti zmoniu gyvenimus verysad.gif
Atsakyti
Sunki situacija unsure.gif nieko is patirties patart negaliu schmoll.gif
Bet manau cia yra jo sprendimas ir kad ir ka mes cia postringautume, tas pacios situacijos nepakeis unsure.gif galbut reiktu duoti jam laiko apgalvot, kaip sia situacija galima pakeist, galbut pakeist seimos poziuri i jus ar kazka pan g.gif nes atsisakyti seimos taippat nera lengvas sprendimas unsure.gif
O jei kyla jam mintys apie grizima i savo sali jau dabar, savo gimines spaudima, jei susitaikysit, ar po to nebijosit, kiekviena karta jam su vaiku (jei sukursit seima turesit vaiku) atostogu isvykus, kad gali nebegrist? unsure.gif manau cia ir jum yra didelis sprendimas, butent dabar- zinant jo seimos 'patarimus' (apie vietine), spaudima (visgi spaudzia ji vesti) ir jo dvejones, kad ateityj gali noret ten gyvent, dvejines, kad seima yra teisi su patarimais g.gif linkiu stiprybes ir neskubekit priimineti sprendimu, viskas issispres i gera 4u.gif juk gyvenime niekas nevyksta siaipsau mirksiukas.gif Laikykites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2012 10 09, 22:53)
Sunki situacija  unsure.gif  nieko is patirties patart negaliu  schmoll.gif 
Bet manau cia yra jo sprendimas ir kad ir ka mes cia postringautume, tas pacios situacijos nepakeis  unsure.gif  galbut reiktu duoti jam laiko apgalvot, kaip sia situacija galima pakeist, galbut pakeist seimos poziuri i jus ar kazka pan  g.gif  nes atsisakyti seimos taippat nera lengvas sprendimas  unsure.gif
O jei kyla jam mintys apie grizima i savo sali jau dabar, savo gimines spaudima, jei susitaikysit, ar po to nebijosit, kiekviena karta jam su vaiku (jei sukursit seima turesit vaiku) atostogu isvykus, kad gali nebegrist?  unsure.gif  manau cia ir jum yra didelis sprendimas, butent dabar- zinant jo seimos 'patarimus' (apie vietine), spaudima (visgi spaudzia ji vesti) ir jo dvejones, kad ateityj gali noret ten gyvent, dvejines, kad seima yra teisi su patarimais  g.gif  linkiu stiprybes ir neskubekit priimineti sprendimu, viskas issispres i gera  4u.gif  juk gyvenime niekas nevyksta siaipsau  mirksiukas.gif  Laikykites  4u.gif

labai dekoju tau uz atsakyma,nes per pastarasias savaites as visai is saves isejau,tiesiog sunku psichologiskai,cia seimos neturiu,jie lt,o draugu taip pat neper daug,tik pora draugiu,kurios mane dar galima paguosti ir palaikyti,sunui tik 8 metai,na tai jis dabar issikelia is mano namu,ko labiausiai bijau,tos tustumos ir liudesio,nes dabar kolkas jis salia buna,apima tiek baimiu vidiniu,bet tuo paciu kazkur giliai ir maza vilties kibirkstele,kad gal kazkas pasikeis.As suprantu ir seimos pozicija,be abejo negali atsisakyti seimos .Jis ir sako as bijau likti vienas gyvenime,as pasimetes ir tt.Taip sunku netekti mylimo zmogaus del tokios priezasties,kokia pas mus.Vienas kito atzvilgiu niekada nebuvo vienas kito iskaudine ar isdave,tiesiog visa ta laika buvo harmoningi,jausmu pilni santykiai.Beje jis pats cia jau 12m,turi britu pilietybe.Tiesiog visos garantijos cia saugiai gyventi.
Atsakyti
delfini, as suprantu, kad tau dabar labai sunku ir ta reikes kazkaip pragyventi. Bet nespausk saviskio kazka pasirinkineti ar kazka daryti. Tas turi ateiti i galva tik jam paciam, be jokio spaudimo, nes kitaip gali veliau tau prikaisioti ir pats gailetis... Jeigu jis pats nesupranta, kad tu jam svarbiausia ,o ne jo seimos nuomone apie tai su kuo jis turetu gyventi, tai pati gerai pagalvok ar tu nori tokio vyro salia saves. Ar tau reikia stipraus ir spendimus pacio priimancio vyro, ar tokio kuriam mamele vis dar komanduoja ka daryti. Ar nebutu baisu gyventi su juo zinant kaip lengvai pasiduoda jis artimuju itakai ir kokia dudele jie dar jam uzduduos...

Suprantu, kad tau tokia priezastis visa prarasti atrodo absurdiska ir t.t., bet yra kaip yra.. jeigu jis nesugeba savo seimynai kazka tvirtai pasakyti (o sugebet gali kiekvienas, mano uosvis pries 35 metus taip vede mano anyta - pries savo tevu valia ir su savo mama po siai dienai beveik nesneka - nes toks jos pasirinkimas buvo, o jo pasirinkimas buvo mylima moteris, o ne tokia kuria kiti jam suras), tai tu jam nesi pati svarbiausia. Ar nori gyvent su tokiu vyru, kuriam tu nesi pati svarbiausia, mylimiausia ir t.t.? Jis sako, kad tave myli, bet negalit likti kartu? Tai kodel nedingsta tau is akiu ir dar labiau nedrasko sirdies? Nes kol dar nesurado jam kitos nuotakos tai patogu buti su tavim? Vyras kuris gerbia moteri, bet negali buti su ja, nevercia jos kenteti dar labiau su tokiais trypciojimais ir dar didesniu jausmu sujaukimu.

Paziurek kitom akim i viska... ar pvz savo vaikui linketum tokios besimetancios antros puses?

Laikas daro stebuklus... dabar sunku, o paskui palengves... ir kaip sako, jei likimas uzdaro duris, tai visada palieka praverta langa kazkur - o ten nezinai kas taves laukia, gal kazkas kuriam tu busi jo karaliene.
Atsakyti
kol jauna esi palik jį ir viskas. taip yra su musulmonais, kad tėvai jiems žmonos ieško. gal jis net susituokė ten nuvažiavęs ir žmoną atsiveš netrukus( esu skaičius vienas vyras taip padarė), todėl nesuk sau galvos. Ateis laikas sutiksi savo žmogų. 4u.gif
QUOTE(delfini @ 2012 10 09, 20:37)
Sveikos mamytes 4u.gif  noriu jums parasyti savo dabartine situacija ir liudna istorija.Gal kam taip pat panasiai buvo nutike.Taigi esu pati Anglijoje jau virs 5 metu,pradzia buvo ta kad isidarbinus fabrike susipazinau su gan santuriu ir rimtu kurdu,kuris isleto mane suzavejo,nebuvo jis tas suokiantis kaip visi kiti,nes visada stengiausi vengti pazinciu su jais,bet jis buvo kitoks,skiresi is tos daugumos.Taigi pamazu draugyste peraugo i rimtus santykius,t.y. mes pradejo kartu gyventi ir isgyvenome 5metus drauge.As visada jauciau kad tai jis man skirtas ir tt,jis man taip pat nebuvo abejingas,abu gyvenome jausmuose.Taigi siais metais jis buvo savo saly atostogu menesiui,ir jo seima pradejo ji spausti del seimos kurimo ir t.t,jam jau 32m,beje kai kurie jau zinojo apie mane,kad mes kartu gyvenam ir tt,o  kiti ne.Ir stai pries men prasidejo ta tragedija,kad mes negalim buti kartu,nes jo seima nori jam vietines,o ne europietes,nes as is paskos nesekciau jo i jo sali  jei jis kada sumastytu grizti,o jei dar vaikas,kaip tada(beje as turiu sunu is pirmos santuokos),as jam ir desciau,kad nmes turim gera gyvenima cia,namus,darbus,kokybe,jausmus vienas kitam ir tt,ko dar daugiau noreti,bet jis tvirtina kad jam seima taip pat svarbi ir jis dabar tarp manes ir seimos.Kad jis mane taip pat myli,bet mes negalim likti kartu.Man tiesiog taip sunku susivokti,kaip skirtis vienas kita mylint,juk galima iveikti gyvenime daug kliuciu,tiesiog sitoj situacijoj esu ziauriai pasimetus,sukresta,dvi savaites per asaras kelio nemaciau(beje jis verke kartu su manim),suslubavo sveikata.As jam sakau kovok del musu,daryk kazka,juk seima turetu buti laiminga,jei tu esi cia laimingas su kazkuo.Tai panasu ,kad religija ar tradicijos taip gali sugriauti zmoniu gyvenimus verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2012 10 10, 00:06)
delfini, as suprantu, kad tau dabar labai sunku ir ta reikes kazkaip pragyventi. Bet nespausk saviskio kazka pasirinkineti ar kazka daryti. Tas turi ateiti i galva tik jam paciam, be jokio spaudimo, nes kitaip gali veliau tau prikaisioti ir pats gailetis...  Jeigu jis pats nesupranta, kad tu jam svarbiausia ,o ne jo seimos nuomone apie tai su kuo jis turetu gyventi, tai pati gerai pagalvok ar tu nori tokio vyro salia saves. Ar tau reikia stipraus ir spendimus pacio priimancio vyro, ar tokio kuriam mamele vis dar komanduoja ka daryti. Ar nebutu baisu gyventi su juo zinant kaip lengvai pasiduoda jis artimuju itakai ir kokia dudele jie dar jam uzduduos...

Suprantu, kad tau tokia priezastis visa prarasti atrodo absurdiska ir t.t., bet yra kaip yra.. jeigu jis nesugeba savo seimynai kazka tvirtai pasakyti (o sugebet gali kiekvienas, mano uosvis pries 35 metus taip vede mano anyta - pries savo tevu valia ir su savo mama po siai dienai beveik nesneka - nes toks jos pasirinkimas buvo, o jo pasirinkimas buvo mylima moteris, o ne tokia kuria kiti jam suras), tai tu jam nesi pati svarbiausia. Ar nori gyvent su tokiu vyru, kuriam tu nesi pati svarbiausia, mylimiausia ir t.t.? Jis sako, kad tave myli, bet negalit likti kartu? Tai kodel nedingsta tau is akiu ir dar labiau nedrasko sirdies? Nes kol dar nesurado jam kitos nuotakos tai patogu buti su tavim?  Vyras kuris gerbia moteri, bet negali buti su ja, nevercia jos kenteti dar labiau su tokiais trypciojimais ir dar didesniu jausmu sujaukimu.

Paziurek kitom akim i viska... ar pvz savo vaikui linketum tokios besimetancios antros puses?

Laikas daro stebuklus... dabar sunku, o paskui palengves... ir kaip sako, jei likimas uzdaro duris, tai visada palieka praverta langa kazkur - o ten nezinai kas taves laukia, gal kazkas kuriam tu busi jo karaliene.

Dekui uz palaikyma 4u.gif man jo kaip niekad reikia dabar verysad.gif tu teisi kad reiskias as jam nesu galbut tokia svarbi ir mylima kaip jis man sako,jei seima taip itakoti gali.Man tiesiog keista kad 5 metus buvimo seima tik dabar pradejo ji spausti del siemos kurimo doh.gif na matyt jau metai,jo dvejones likti uk irgi,as jam ir sakau,tu ka 5metus nieko nemastei kur nori likti ir su kuo,o jis man sako toks gyvenimas.As pati maciau ir isivaizdavau musu ateity,per ta laika daug perlipau per save ir visus religinius,kulturinius skirtumus,manau kad mylint gali iveikti daug ka,be to jis nera tas religingas musulmonas,isbuves 12metu cia kaip tik sueuropejes.Be to ,as jam sakau kaip tu gali noreti grizti ten kur net neturi kur grizti,nieko nera nei busto,nei darbo,visiskai pradeti gyventi nuo nulio.Na taip tik siema aplink butu,kuri manau gyventu savo gyvenima.

Man tiesiog taip negera,kad tokia mano pabaiga kaip ir daugelio,kurios lieka su sudauzytom sirdim ir gyvenimais verysad.gif nors as tikiu,kad yra tu laimingu atveju,kurie gyvena meilej ir laimej 4u.gif Visada as tuo ir tikejau,kad mano atvejis nebus toks graudus kaip kitu,deje verysad.gif
Papildyta:
jus neisivaizduojat man vien nuo tos minties ,kad salia gali buti kurde,taip bloga verysad.gif unsure.gif ,as net neisivaizduoju kaip jis galetu vesti kita be meiles,po bendro gyvenimo su kazkuo blush2.gif tiesiog man tai lekia stogas mergaites,nuo tokiu minciu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(delfini @ 2012 10 10, 08:37)
Dekui uz palaikyma 4u.gif man jo kaip niekad reikia dabar verysad.gif tu teisi kad reiskias as jam nesu galbut tokia svarbi ir mylima kaip jis man sako,jei seima taip itakoti gali.Man tiesiog keista kad 5 metus buvimo seima tik dabar pradejo ji spausti del siemos kurimo doh.gif  na matyt jau metai,jo dvejones likti uk irgi,as jam ir sakau,tu ka 5metus nieko nemastei kur nori likti ir su kuo,o jis man sako toks gyvenimas.As pati maciau ir isivaizdavau musu ateity,per ta laika daug perlipau per save ir visus religinius,kulturinius skirtumus,manau kad mylint gali iveikti daug ka,be to jis nera tas religingas musulmonas,isbuves 12metu cia kaip tik sueuropejes.Be to ,as jam sakau kaip tu gali noreti grizti ten kur net neturi kur grizti,nieko nera nei busto,nei darbo,visiskai pradeti gyventi nuo nulio.Na taip tik siema aplink butu,kuri manau gyventu savo gyvenima.

O man dar keista pasirode, kad per 5 metus jis nepranese visiem saviskiam, kad jis su tavimi, kaip sakei tik kai kurie zinojo. Galbut uztai ir tas spaudimas atsirado, nes kai kurie nezinojo, kad jis jau turi antraja puse, uztai nesusitaike su ta mintim, dabar spaudzia elgtis kitaip. Jei jie galvojo, kad jis vienas, prisigalvojo, kad pats laikas vesti, kogero jau ir nuotaka nuziurejo, ir kai jis grizo pradejo spaust, o tada suzinot, kad jis jau su kazkuo kaip ir nedaug ka keicia, nes ju planai jau sukurti kitoki g.gif
Atsakyti
Net nesitikeciau is musulmono kitokio poziurio, per daug ju pazistu biggrin.gif Aisku nenoriu absoliutinti, gal yra ir isimciu, bet visi kuriuos pazistu turi ta toki poziuri, bet pries seimos valia eiti nevalia. Taip jau jie auginti, merginos nuo mazumes zino, kad tevai joms jauniki isrinks (ir ne tik kad yra su tuo susitaikiusios, bet pacios sako, kad norejo to). Ir su vyrais tas pats, kol gali jie megaujasi laisve, bet kai ateina laikas vestuvems, jie puikiai supranta, kad isrinktoji gali buti TIK mergina is ju kulturos, kitaip visa seima pasisiaus ir patys suras jam 'tinkamesne'.
Pazistu viena mergina, kuri istekejo uz vaikino tevams priestaraujant ju santykiams (nors abu jie indai, tos pacios religijos ir pns), bet absoliuciai niekas is jos seimos kelis metus jokio santykio su ja neturejo ir kiek zinau iki siol nesusitaike, visi nugaras atsuko. Cia UK gyvenantis brolis (jie abu studentai) irgi nutrauke bet kokius rysius su ja. Mergina po to net nusizudyt bande, kai sunkumai uzpuole, o seima jos nei girdet, nei matyt nenorejo.Tai pagalvok ir apie toki varianta, jei sakykim jis pamins seimos prasyma ir liks su tavim, paskui gali likti visiskai atskirtas nuo seimos, kas ji padarys labai nelaiminga. Ar tave tenkintu tokia situacija? unsure.gif
Atsakyti
Siaip vyrai musulmonai nebutinai turi vest musulmones. Tik moterys musulmones butinai turi teket uz musulmono. Esme tame, kad vaiku tikejimas priklauso nuo tevo, todel vyrai gali vest ir kitatike, nes vaikai vistiek bus musulmonai 4u.gif (cia I JJFoc pasakyma, kad vyrai ves TIK musulmone) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2012 10 10, 10:59)
Siaip vyrai musulmonai nebutinai turi vest musulmones. Tik moterys musulmones butinai turi teket uz musulmono. Esme tame,  kad vaiku tikejimas priklauso nuo tevo, todel vyrai gali vest ir kitatike, nes vaikai vistiek bus musulmonai  4u.gif  (cia I JJFoc pasakyma, kad vyrai ves TIK musulmone)  4u.gif

na sakydama 'kultura' as neturejau omeny religijos, ir nesigincysiu, gal taip ir yra kazkur parasyta, bet kaip tevams atrodo gi nuo to nepriklauso. smile.gif Bent mano nuomone ju seimos daug lengviau priimtu jo pacio issirinkta mergina is ju krastu, nei vakariete (juk siuo atveju taip ir yra, jei seima nepriestarautu ju santykiams, nebutu jokiu skyrybu).
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2012 10 10, 09:46)
O man dar keista pasirode, kad per 5 metus jis nepranese visiem saviskiam, kad jis su tavimi, kaip sakei tik kai kurie zinojo. Galbut uztai ir tas spaudimas atsirado, nes kai kurie nezinojo, kad jis jau turi antraja puse, uztai nesusitaike su ta mintim, dabar spaudzia elgtis kitaip. Jei jie galvojo, kad jis vienas, prisigalvojo, kad pats laikas vesti, kogero jau ir nuotaka nuziurejo, ir kai jis grizo pradejo spaust, o tada suzinot, kad jis jau su kazkuo kaip ir nedaug ka keicia, nes ju planai jau sukurti kitoki  g.gif

Esme tame kad mes kai pradejo jis susavo vyriausiu broliu nebendravo,o jis kaip mat po tevu mirties atstoja seimos galva,taigi ju susitaikymas ir ivyko siais metais.Manau galbut ir jo itaka pagreitino visus ivykius,tuo labiau,kad maniskis tik paskutinis buvo likes nevedes ir be vaiku,,tai jie ir sako tau pats laikas.Nes netgi siais metais bendravom tel ir skype su kitais jo seimos nariais,mate,kalbejo ir dar dovanu dejo doh.gif del to man ir niekada nekele jokiu itarimu,nesijauciau uzslaptinta.
Papildyta:
QUOTE(JJFox @ 2012 10 10, 12:31)
Net nesitikeciau is musulmono kitokio poziurio, per daug ju pazistu  biggrin.gif Aisku nenoriu absoliutinti, gal yra ir isimciu, bet visi kuriuos pazistu turi ta toki poziuri, bet pries seimos valia eiti nevalia. Taip jau jie auginti, merginos nuo mazumes zino, kad tevai joms jauniki isrinks (ir ne tik kad yra su tuo susitaikiusios, bet pacios sako, kad norejo to). Ir su vyrais tas pats, kol gali jie megaujasi laisve, bet kai ateina laikas vestuvems, jie puikiai supranta, kad isrinktoji gali buti TIK mergina is ju kulturos, kitaip visa seima pasisiaus ir patys suras jam 'tinkamesne'. 
Pazistu viena mergina, kuri istekejo uz vaikino tevams priestaraujant ju santykiams (nors abu jie indai, tos pacios religijos ir pns), bet absoliuciai niekas is jos seimos kelis metus jokio santykio su ja neturejo ir kiek zinau iki siol nesusitaike, visi nugaras atsuko. Cia UK gyvenantis brolis (jie abu studentai) irgi nutrauke bet kokius rysius su ja. Mergina po to net nusizudyt bande, kai sunkumai uzpuole, o seima jos nei girdet, nei matyt nenorejo.Tai pagalvok ir apie toki varianta, jei sakykim jis pamins seimos prasyma ir liks su tavim, paskui gali likti visiskai atskirtas nuo seimos, kas ji padarys labai nelaiminga. Ar tave tenkintu tokia situacija?  unsure.gif

tu visiskai teisi del ju poziurio i seimos narius ir ju valia,del to jis man ir sako,as nenoriu netekti abieju,jei kazkada su tavim issiskirciau,tai likciau ir seimos ir be taves unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(JJFox @ 2012 10 10, 13:20)
na sakydama 'kultura' as neturejau omeny religijos, ir nesigincysiu, gal taip ir yra kazkur parasyta, bet kaip tevams atrodo gi nuo to nepriklauso.  smile.gif  Bent mano nuomone ju seimos daug lengviau priimtu jo pacio issirinkta mergina is ju krastu, nei vakariete (juk siuo atveju taip ir yra, jei seima nepriestarautu ju santykiams, nebutu jokiu skyrybu).

na taip jis man sake ,kad jie nori jam vietines su kuria gyventi ir aukleti vaikus yra lengviau,juk ta pati religija,kultura,nei tarkim su manim blush2.gif
Atsakyti
Na galiu ir as pasisakyti. Kaip tik dabar skiriuosiu su savo vyru, egiptieciu- musulmonu. Pragyvenom 5metus ir turim 2vaikus. Is pradziu viskas buvo labai nuostabu, didele meile, aistra begaline ir t.t. Po metu pastojau ir susilaukem mergytes, va tada ir viskas prasidejo, kaip sakant pradejo po biski lysti visi galai. Prasidejo nesutarimai del vaiko auklejimo, del mano aprangos ( turedavau visada vaiksciot prisidengus) , kai tevai atvaziavo pas mus i Anglija gyventi ir dirbti is pradziu apsigyveno pas mus. tada dar labiau viskas prasidejo, jam vis reikedavo pailseti, negaledavo vaiko paziuret nors trumpam, vis stumdavo mergaite is musu kambario pas mano tevus, kad jie ja paziuredavo( as tuo tarpu dirbdavau) ir vis sakydavo kad va jo tevas niekados vaiku neziuredavo ir vien moterys vuram turedavo tarnaut ir vis uzsimindavo tipo ant juoku, kad jis musulmonas ir gali 4 zmonas turet. Tada jau norejau skirtis su juo, bet vis bijojau likti viena su vaiku, tai taip ir atsirado netyciukas. Tada prasidejo dar didesnes nesamones, izsireike jam daugiau moteri, gi jis musulmonas, gi jis gali 4 zmonas turet taip ir pagavau su savo drauge. Tada ir buvo paskutinis lasas. Dar paminesiu jog visus 5 metus labai jautesi kulturinis skirtumas. Jis jau po pirmo vaiko manes prase persiversti i musulmone, bet as nesutikau. Jeigu jis butu musu draugystes pradzioj apie tai uzsimines, nebuciau prasidejus. Tai tu gerai plagalvok apie viska , jis musulmonas ir jam jo religija labai brangi, ar nebus veliau tik kaip man, prasys tapti musulmone ir t.t. Juk jo seima jeigu nori netgi jam rinkti zmona, ir jis skiriaso su tavim vien del to kad jo seima nori kad jis kurtu seima ir vaikus su tautiete. Nenoriu taves visaip atkalbineti, bet pries zengiant zingsni gerai pagalvok apie ateiti su juo kaip ir kur teks guventi.
Atsakyti