Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

Leidimai raumenys ir sąnariai greičiau išgydyti
• didinti energijos, budrumas, psichikos ramybė, ir gebėjimas sutelkti dėmesį
• Sumažinti raumenų spazmus ir spazmai
• Atkuria kolageno sintezę vaidmenį
• Padeda normalizuoti skrandžio funkciją
• Pagalba nuo rėmens, GERL ir alergijas maisto produktams ir žiedadulkės
• Padėkite sukurti vidaus aplinką, nedraugiškai daugelio rūšių parazitų
• Padeda diabetinės neuropatijos, galūnių ir virškinimo trakto
• Reguliuojamas sukimosi greitis žaizdų gijimą, mažina rando audinį
• skatinti imuninę funkciją cia truputi isverciau per verteja, galite ir daugiau isiversti apacioje yra viskas surasyta apie msm
Papildyta:
http://www.biovea.co...s...I=DYOUK&C=N
Atsakyti
Sveikos, gal kuri geret ultop 20 mg ? kokie atsiliepimai g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas nors bandėte BASICA? Atstato šarminę terpę visame organizme. Taip pat ir skrandyje. Ir iš viso, radau info internete, apie pH organizme, pasirodo irgi turi itakos rugštingumui skrandyje: paskaitykite, gal ką rasite ir sau prisitaikysite:

rugščių ir šarmų pusiausvyra
Yra ir kt. neblogų straipsnių.
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2013 01 28, 15:38)
Sveikos,

Gal kas nors bandėte BASICA? Atstato šarminę terpę visame organizme. Taip pat ir skrandyje. Ir iš viso, radau info internete, apie pH organizme, pasirodo irgi turi itakos rugštingumui skrandyje: paskaitykite, gal ką rasite ir sau prisitaikysite:

rugščių ir šarmų pusiausvyra
Yra ir kt. neblogų straipsnių.


Man Basika rekomendavo gerti Saantariškių gastroenterologė, aš ją gerdavau ne vien tik dėl skrandžio bet ir dėl to, kad ten ir gausu buvo įvairių vitaminų smile.gif man atrodo, jeigu geri juos sąžiningai - tikrai padeda. Geriu juos rudenį. Bet va yra viena bėda, kad tie miltukai tikrai nėra pigūs, apie 30lt, nors kai pagalvoji tai visi rūgštį mažinantys vaistukai dar brangesni..
O kol kas tai geriu Jadvygos žolių arbatą, va šita tai man tikrai patinka ir padeda.. Tik bėda, nežinau, kiek daug jos gerti galima, sugėriau du maišiukus, nutraukiau ir tikrai tas pasijuto, tai vėl grįžau prie jos g.gif
Atsakyti
QUOTE(egggluttte @ 2013 01 28, 17:29)
Man Basika rekomendavo gerti Saantariškių gastroenterologė, aš ją gerdavau ne vien tik dėl skrandžio bet ir dėl to, kad ten ir gausu buvo įvairių vitaminų smile.gif man atrodo, jeigu geri juos sąžiningai - tikrai padeda. Geriu juos rudenį. Bet va yra viena bėda, kad tie miltukai tikrai nėra pigūs, apie 30lt, nors kai pagalvoji tai visi rūgštį mažinantys vaistukai dar brangesni..
O kol kas tai geriu Jadvygos žolių arbatą, va šita tai man tikrai patinka ir padeda.. Tik bėda, nežinau, kiek daug jos gerti galima, sugėriau du maišiukus, nutraukiau ir tikrai tas pasijuto, tai vėl grįžau prie jos  g.gif

na, nepasakyciau, kad labai brangu. Normaliai g.gif Svarbu, kad padeda. O juk ir Jadvygos žoles nepigiai kainuoja, 10-15 Lt (priklausomai, kur pirkt), tai dumaiseliai jau kaip viena Basica.

Reikės pabandyti ir man jos. Nors gal palaukt, kol padarys endoskopija g.gif vasario 18 d. dar toli...
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2013 01 30, 11:12)
na, nepasakyciau, kad labai brangu. Normaliai  g.gif Svarbu, kad padeda. O juk ir Jadvygos žoles nepigiai kainuoja, 10-15 Lt (priklausomai, kur pirkt), tai dumaiseliai jau kaip viena Basica.

Reikės pabandyti ir man jos. Nors gal palaukt, kol padarys endoskopija  g.gif vasario 18 d. dar toli...

Basica vadina geriama lasaline mirksiukas.gif Vaikams duodu, kai viduriuoja ar kai temperaturos turi, kad atstatytu rugsciu ir drusku pusiausvyra.
Geriau ir prie GERLo paumejimo, bet man nepadejo taip, kaip paprasta intravenine lasaline.
Atsakyti
Sveikos, 8 metų mergaitei pernai rugsėjį nustatė refliuksą. Po išsigydymo refliukso nesirgo peršalimo ligom iki šiol. Ar pas LOR reikia kreiptis dėl refliukso ar pas gastroenterologą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte33: 30 sausio 2013 - 11:35
QUOTE(saulyte33 @ 2013 01 30, 12:35)
Sveikos, 8 metų mergaitei pernai rugsėjį nustatė refliuksą. Po išsigydymo refliukso nesirgo peršalimo ligom iki šiol. Ar pas LOR reikia kreiptis dėl refliukso ar pas gastroenterologą?

vis viena pradzai reikia pas seimos, kuri israsys siuntimą ten, kur reikia 4u.gif
Atsakyti

Sveiki visi šios temos lankytojai, jungiuosi ir aš prie bendrų bėdelių. Refliuksą nustatė man maždaug prieš du metus, tada kai nustatė buvo tik daliniai išvaržos požymiai, dabar jau ji man didesnė nei 2 cm. Tai va perskaičius kai kurių bėdelės aš dar palyginus gerai jaučiuosi, bet jei tik pabandau nutraukti vaistus  - viskas, tada jau esu juodas ligonis. O simptomai tokie - nuolatinis kąsnio jausmas gerklėje, nesenai stipriai sirgau kaip man atrodė peršalimu, bet pasirodė refliukso paumėjimu - tai va sausas kosulys, gerklės skausmas ir t.t. Ir taip visa mėnesį ir dar ne pabaiga, nor jaučiuos jau daug geriau. Geriu pakaitom tai omeprazoli, tai lansoprazoli, tai pantoprazoli. Kolkas liktai geriausiai veikia lansoprazolis. Bet kažkaip kuo toliau domiuosi, tuo labiau pradedu pergyventi dėl tu visu protono siurblio inhibitoriu vartojimo, nes šalutinis poveikis OHOHO. Nors užsienietiškuose tinklapiuose dažnai randu informacijos, kad lyg ir nėra taip blogai.  Dabar perėjau prie raniberlo ryte ir vakare, tai va iki pietu ramu, o po pietų prasideda graužimas, o jei dar suvalgau ką rimčiau tai ....... Tai griebiu dar ir koki rennie. Ties adar geriu marijos treben žoleliu antpila kartu su rūgstingumą mažinančia arba ajerų arbata.
Kokia jūsų informacija apie PSI vartojimą, kokie vartojimo terminai ir savijauta.
Gal kas esate vartojusios homeopatinius vaistus, kokius ir koks poveikis.
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 386138: 31 sausio 2013 - 18:50
labas likimo draugės.

sakykit ,kaip jus tvarkotes kai paumėja refliuksa.Nebesusitvarkau visai,buvau pas gydytojos ,geriu nexium rytais pavalgius pangrolis tris kart ir vakare ranitidinas bet pavalgius viskas pradeda lipti aukštyn jauti kaip skrandy viskas sukasi ratu ir lipa aukstyn taip valandu valandas.Šianakt visa naktį taip kažkas sukosi doh.gif

sakykit ką jūs valgot.Informacijos daug peržiūrėjau, bet ka bevalgyčiau vistiek nevirškina verysad.gif Gerklė išdžiūvo,seiles sunkiai ryjasi košmaras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dalia111 @ 2013 02 01, 15:02)
labas likimo draugės.

sakykit ,kaip jus tvarkotes kai paumėja refliuksa.Nebesusitvarkau visai,buvau pas gydytojos ,geriu nexium rytais pavalgius pangrolis tris kart ir vakare ranitidinas bet pavalgius viskas pradeda lipti aukštyn jauti kaip skrandy viskas sukasi ratu ir lipa aukstyn taip  valandu valandas.Šianakt visa naktį taip kažkas sukosi doh.gif

sakykit ką jūs valgot.Informacijos daug peržiūrėjau, bet ka bevalgyčiau vistiek nevirškina verysad.gif Gerklė išdžiūvo,seiles sunkiai ryjasi košmaras doh.gif

Bet tai kažkas ne taip, jeigu valgote normalu, tinkama maista, geriate tokiais kiekiais vaistus ir vis viena blogai g.gif
Atsakyti
Sveika dalia111, gal pabandyk "motilium", jis šiaip nuo pykinimo, bet skiriamas ir prie refliukso, kad nekiltu i viršų ir greičiau išsituštintų skrandis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 386138: 01 vasario 2013 - 15:27