Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

QUOTE(*vandene* @ 2013 10 07, 15:37)
Dar labiau sugadins skrandi vaistai nuo alergijos  doh.gif

Labas rytas merginos jau keli menesei kankina istisus pykinimas ir kartkaciais skausmas duobutei turiu gerti vaistus nuo pykinimo nuo skausmo negeriu vaistu prakenciu nebent nospos suprantu kad streikuoja skarandis bet kaip jam padet jau nebeturiu minciu . pradejau gerti saltalankiu alieju rytais arbatu valgau grikius nei kepto nei jokio kito maisto nevartoju kelias savaites . nevirskina net garintos vistienos . atsirado skonis burnoj kaip metalo kaip mieliu nienkas nenumusa skonio . tebeturiu bakterija skrandy ji yra gydita keturi metai ir yra plautas skrandis bet ji nedingsta vis . gal turit kokiu minciu ?
Atsakyti
Ar buvai pas gera garstroenterologa? Tai čia pirmiausiai. Kitas dalykas, apie kokias bakterijas kalbi......skrandyje? Pilory?
Manau tavo bėda - tavo skrandyje per mažai rūgšties, todėl taip ir darosi. Turi išsiaiškinti pas tave jos per daug, ar per mažai...o tada pradėti dėliotis dietą ir gydymą vaistais..... Beje, kokius vaistus geri?

Papildyta:
[quote=*vandene*,2013 10 07, 15:37]
Dar labiau sugadins skrandi vaistai nuo alergijos doh.gif
[/quote]
Papildyta:
[QUOTE][quote=*vandene*,2013 10 07, 15:37]
Dar labiau sugadins skrandi vaistai nuo alergijos doh.gif
[/quote]
O tau Lexotanilio ar kokiu raminanciu bent kelioms dienoms neisrase... jei ne, pabandyk zolinius Sedatif PC arba Herbalstress arba Valeradix, kartais po siu vaistu baigiasi ne tik refliuksas bet dingsta ir visi dusinimai...kalbu rimtai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOGA: 08 spalio 2013 - 08:47
NEA, Cirrus, negeriu jo. Kieeeek pinigu ant vaistu isleidau tai siaubas, vakar jau buvo truiputi geriau. Is ryto isgeriau silto vandens su medumi, vaziuosiu dar snd nusipirksiu naturalaus obuoliu acto. Pradejau gerti raminancias arbateles. Jo turiu herbastress reiks pagerti.
Atsakyti
QUOTE(JOGA @ 2013 10 08, 09:48)

O tau Lexotanilio ar kokiu raminanciu bent kelioms dienoms neisrase... jei ne, pabandyk zolinius Sedatif PC arba Herbalstress arba Valeradix, kartais po siu vaistu baigiasi ne tik refliuksas bet dingsta ir visi dusinimai...kalbu rimtai smile.gif

Man atvirksciai, kuo daugiau vartojau visokiu tableciu, ju tarpe raminamuju, tuo blogiau daresi su savijauta doh.gif Kai absoliuciai viska nutraukiau ir palikau tik Nexiuma su raniberlu bei emiausi laikytis grieztos virto maisto dietos, tik tada GERLas aprimo visiems metams.

QUOTE(juscike @ 2013 10 08, 10:18)
vaziuosiu dar snd nusipirksiu naturalaus obuoliu acto.

O actas kam? blink.gif GERLas ir actas-mano nuomone, patys didziausi priesai.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 10 08, 10:28)
Man atvirksciai, kuo daugiau vartojau visokiu tableciu, ju tarpe raminamuju, tuo blogiau daresi su savijauta doh.gif Kai absoliuciai viska nutraukiau ir palikau tik Nexiuma su raniberlu bei emiausi laikytis grieztos virto maisto dietos, tik tada GERLas aprimo visiems metams.
O actas kam? blink.gif GERLas ir actas-mano nuomone, patys didziausi priesai.



Butent naturalus actas, ne tas kur maximose parduoda, daug perkaisciau, kad daug kas issigyde su juo ryte ant stiklines silto vandens sauksteli naturalaus obuoliu acto ir medaus. Man ir mama sake si bajeri, bet netikejau, kol pati neperskaiciau. Kiek su kuo kalbejau paskutiniu metu, dar nesutikau ne vieno, kuriam butu padeje vaistai.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 10 08, 08:28)
Man atvirksciai, kuo daugiau vartojau visokiu tableciu, ju tarpe raminamuju, tuo blogiau daresi su savijauta doh.gif Kai absoliuciai viska nutraukiau ir palikau tik Nexiuma su raniberlu bei emiausi laikytis grieztos virto maisto dietos, tik tada GERLas aprimo visiems metams.
O actas kam? blink.gif GERLas ir actas-mano nuomone, patys didziausi priesai.

Jo pyloris bakterija . Geriu daug vaistu nexsiumas kreonas motilijum karsilis man yra refliuksas tulzinis isvarza skrandzio ir letinis kasos uzdegimas .
Atsakyti
QUOTE(juscike @ 2013 10 08, 10:35)
Butent naturalus actas, ne tas kur maximose parduoda, daug perkaisciau, kad daug kas issigyde su juo ryte ant stiklines silto vandens sauksteli naturalaus obuoliu acto ir medaus. Man ir mama sake si bajeri, bet netikejau, kol pati neperskaiciau. Kiek su kuo kalbejau paskutiniu metu, dar nesutikau ne vieno, kuriam butu padeje vaistai.

Jei man citrina sudirgina skrandi tai is vis bijau pagalvoti apie acta. Idomu kuom actas yra naudingas?
Atsakyti
o kaip issiaiskinti skrandyje rugsties per daug ar per mazai ?
Atsakyti
QUOTE(*vandene* @ 2013 10 08, 18:37)
Jei man citrina sudirgina skrandi tai is vis bijau pagalvoti apie acta. Idomu kuom actas yra naudingas?



Šiandien pirkau, sako turbūt skrandžiui, sakau taip, o pardavėja sakys, labai dažnai jį perka klientai būtent dėl skrandžio problemų. ir dar šalavijų sultis.
Citrina yra visai kas kita nei natūralus actas. nepalyginsi jo su parduotuviniu actu, visai kita konsisitencija.
Papildyta:
QUOTE(Karolinan80 @ 2013 10 08, 19:29)
o kaip issiaiskinti skrandyje rugsties per daug ar per mazai ?


Namų testas, kaip nusistatyti, ar yra sumažėjęs skrandžio rūgštingumas

Yra toks namų testas, kurio metu ant tuščio skrandžio geriama soda. Reikia į stiklinę vandens ištirpinti pusę arbatinio šaukštelio (kai kur teigiama kad užtenka 14 šaukštelio) geriamos sodos ir išgerti, tada paleisti laikrodį ir žiūrėti, per kiek laiko jūs atsiraugėjote. Jei atsiraugėjote per pirmą minute, tai labai galimas daiktas, kad jūsų skrandžio rūgštingumas yra padidėjęs, jei atsiraugėjote tarp 2-3 minučių tai rūgštingumas normalus. Jei atsiraugėjote po trijų minučių, tai labai galimas daiktas, kad jūsų skrandžio rūgštingumas yra sumažėjęs. Jei neatsiraugėjote per 5 minutes, tai beveik garantuota, kad jūsų rūgštingumas sumažėjęs.

Žinoma, tai ne pats patikimiausias testas, bet galima pamėginti. Yra geresnių testų. Vienas iš jų - yra ryjama kapsulė (metodas žinomas kaip Heidelberg ar Gastrocap test), bet tokie testai nemažai kainuoja, ir nežinau, ar Lietuvoje juos kas nors atlieka.
Atsakyti
QUOTE(juscike @ 2013 10 08, 19:34)
Šiandien pirkau, sako turbūt skrandžiui, sakau taip, o pardavėja sakys, labai dažnai jį perka klientai būtent dėl skrandžio problemų. ir dar šalavijų sultis.
Citrina yra visai kas kita nei natūralus actas. nepalyginsi jo su parduotuviniu actu, visai kita konsisitencija.


Parasyk ar padejo kai praeis kazkiek laiko. Kokioj parduotuvej galima rasti naturalaus acto?
Atsakyti
Daug kur rasoma, kad tiek per didelis, tiek per mazas skrandzio rugstingumas duoda tuos pacius blogus simptomus, tiek su visais deginimais, tiek su skausmais duobuteje, gumulais gerkleje ir t.t. nuo per mazai rugsties vystosi anaacidiniai gastritai ir t.t. su per mazai rugsties greiciau vezi gali uzsitaisyti negu gydydamasis opas...todel ir reikia tai issiaiskinti, kad pasirinkti teisinga gydyma - t.y. su vaistais ir viskuo kitkuo mazinti ta rugsti, ar naturaliu actu ar pan. - ji pasididinti ir problemos issisprendzia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOGA: 08 spalio 2013 - 20:25
QUOTE(*vandene* @ 2013 10 08, 20:21)
Parasyk ar padejo kai praeis kazkiek laiko. Kokioj parduotuvej galima rasti naturalaus acto?


Sveiku produktu parduotuveje pirkau.
Atsakyti