Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

QUOTE(*vandene* @ 2013 10 22, 17:42)
Kai itampa atslugs, tada pades vaistai. Skrandis labai reaguoja i nervus.


Gali būti, tačiau kada ji atslūgs neaišku schmoll.gif Mamai aptiko vėžį, mes labai artimos, todėl išgyvenu labai verysad.gif stengiuosi save suimti, nes negaliu palūžti, turiu užauginti pati savo vaikučius, bet sunkiai pavyksta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(trude @ 2013 10 27, 18:54)
Gali būti, tačiau kada ji atslūgs neaišku schmoll.gif Mamai aptiko vėžį, mes labai artimos, todėl išgyvenu labai verysad.gif stengiuosi save suimti, nes negaliu palūžti, turiu užauginti pati savo vaikučius, bet sunkiai pavyksta verysad.gif

ar skrandyje nustate?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

na is daugo esu girdejusi apie vandeni su medum ryte, bet bijau, nes siaip nuo medaus man kyla rugstys.. aisq kaip su suriu privalgau doh.gif saiko nejauciu, apsivalgau.... o ar jum buna gerkles perstejimas, grauzimas, lyg stempei toks nemalonus jausmas? man kai rukstys tai net atrodo ausis is visaus grauzia, viskas kai sukyla... pas mane irgi yra DZS, bet siaip buna kai tikrai kazko netinkavo privalgau kai sureaguoja pilvas, skauda ir desini sona ir kairi, pilvo putimas, tada dazniau tustintis lekiu, bet neviduriuoju, tiesiog tokie kaip diegliukai uzeina, tai stengiuosi kad nebutu pilvo putimo... o tas lanobaxas anksciau kiek padedavo dar jau pastebiu kad ir sitas ne ka tepadeda, o adr kainuoja bilekiek...
Atsakyti
QUOTE(ADREV @ 2013 10 27, 23:31)
ar skrandyje nustate?


Ne, jai buvo krūtyje, dabar aptiko kepenyse. neaišku ar tas pats, ar naujas unsure.gif daug nerimo, sunkiai atsipalaiduoju verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(trude @ 2013 10 28, 10:27)
iu gasdinti, bet jei ke
Ne, jai buvo krūtyje, dabar aptiko kepenyse. neaišku ar tas pats, ar naujas unsure.gif daug nerimo, sunkiai atsipalaiduoju verysad.gif

nenoriu gasdinti, bet jei kepenyse, tai nieko gero.mano tetai aptiko irgi kepenyse, tai mire po pusantro menesio verysad.gif
nu ir is kur tokios baisios ligos musu gyvenime, ir taip nelengva gyventi, o cia dar prideda. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ADREV @ 2013 10 28, 17:52)
nenoriu gasdinti, bet jei kepenyse, tai nieko gero.mano tetai aptiko irgi kepenyse, tai mire po pusantro menesio  verysad.gif
nu ir is kur tokios baisios ligos musu gyvenime, ir taip nelengva gyventi, o cia dar prideda. verysad.gif



ligu niekas neprideda, mes patys jas pasirenkame sad.gif
ir negasdinkite, nes kiekvienas zmogus tra unikalus, ir jo istorija, tai nebutinai musu istorija ir patirtis.
Papildyta:
QUOTE(trude @ 2013 10 28, 10:27)
Ne, jai buvo krūtyje, dabar aptiko kepenyse. neaišku ar tas pats, ar naujas unsure.gif daug nerimo, sunkiai atsipalaiduoju verysad.gif


stenkites buti ramybeje kiek imanoma tokioje situacijoje, gerkite bent jau raminancias arbatas ir zolinius preparatus nuo streso, jei esate tikinti melskites.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juscike: 28 spalio 2013 - 16:59
QUOTE(juscike @ 2013 10 28, 18:00)
ligu niekas neprideda, mes patys jas pasirenkame sad.gif
ir negasdinkite, nes kiekvienas zmogus tra unikalus, ir jo istorija, tai nebutinai musu istorija ir patirtis.
Papildyta:
stenkites buti ramybeje kiek imanoma tokioje situacijoje, gerkite bent jau raminancias arbatas ir zolinius preparatus nuo streso, jei esate tikinti melskites.




Jus tikrai tuo tikite?
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2013 10 28, 22:57)
Jus tikrai tuo tikite?



Kiekvienas mes turim galimybe ir teise tiketi tuo kuo norime, ir gyventi taip kaip norime...
Atsakyti
QUOTE(juscike @ 2013 10 29, 16:05)
Kiekvienas mes turim galimybe ir teise tiketi tuo kuo norime, ir gyventi taip kaip norime...


Nesu tikra dėl ligų pasirinkimo, tačiau tikrai tikiu, kad daug ką renkamės patys, galbūt nesąmoningai, ne viską suvokdami.
Papildyta:
QUOTE(juscike @ 2013 10 28, 18:00)


stenkites buti ramybeje kiek imanoma tokioje situacijoje, gerkite bent jau raminancias arbatas ir zolinius preparatus nuo streso, jei esate tikinti melskites.


Žolės jau nebepadeda schmoll.gif pradėjau AD gert, nes visas organizmas pradėųjo eit iš rikiuotės. verysad.gif
Atsakyti
Duosiu vieną patarimą, kuris man tikrai padėjo smile.gif Nuo vaikystės turiu GERL ir skrandžio stemplės išvaržą. Kiek pas gydytojus nepravaikščiota, kiek vaistų neišbandyta ir kiek maisto produktų neatsisakyta. Apie pieno gėrimą tai iš viso nekalbu, skrandis visiškai netoleruoja jo. Dabar jau gal kokius 5 metus absoliučiai negeriu vaistų, darbo metu maitinuosi baruose ir kavinėse, valgau daug ką ... Ogi žinote kas man padėjo??? SPORTAS IR PLAUKIOJIMAS thumbup.gif Nuo tada, kai pradėjau nuolat sportuoti ir plaukioti, pasibaigė visos skrandžio bėdos. Judėjimas išjudina skrandį, neleidžia maistui užsistovėti, o tai buvo mano didžiausia problema. Žinoma, per tuos metus aš žinau, kad tokius patiekalus, kaip - šašlykai, marinuoti-rūkyti gaminiai, ankštinės daržovės, saldumynai turiu vartoti saikingai... Visiškai negeriu gazuotų gėrimų, kavos geriu tik vieną puoduką ryte ir tai - nestiprią, balintą. Vengiu ir žiauriai riebių produktų, nes mano skrandis geriau toleruoja aštrų, o ne riebų maistą. Alkoholio - šimtą kartų geriau degtinė, bet ne vynas, šampanas ar martinis mirksiukas.gif Tiesa, iš karto galiu pasakyti, pas mane yra neerozinis GERL... O su stresu - tai čia faktas - kuo daugiau streso, tuo labiau paūmėja liga, bet sportas ir plaukiojimas vėlgi - mažina stresą ir atpalaiduoja thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zyzliukė: 30 spalio 2013 - 11:45
QUOTE(zyzliukė @ 2013 10 30, 12:44)
Ogi žinote kas man padėjo??? SPORTAS IR PLAUKIOJIMAS  thumbup.gif 


Man gydytoja irgi primygtinai siūlė eiti sportuoti, kad pagerėtų skrandžio būklė dėl GERL. Deja, neturiu visai motyvacijos sportuoti ax.gif Dar turiu širdies nepakankamumą, tai turiu atsargiai sportuoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eighteen: 30 spalio 2013 - 11:52
QUOTE(Eighteen @ 2013 10 30, 13:50)
Man gydytoja irgi primygtinai siūlė eiti sportuoti, kad pagerėtų skrandžio būklė dėl GERL. Deja, neturiu visai motyvacijos sportuoti  ax.gif Dar turiu širdies nepakankamumą, tai turiu atsargiai sportuoti...



Motyvaciją visada gali atrasti dėl ko sportuoti - t.y. pagerėsianti skrandžio būklė, savijauta, sustangrėsiantis kūnas, puikus laisvalaikio praleidimo būdas ir t.t. Turiu ir aš kaip kitų sveikatos bėdų, dėl ko negaliu bet kaip ir bet ką sportuoti... Bet juk yra didelis sporto pasirinkimas - tavo atveju manau labiausiai tiktų plaukiojimas, joga, pilatesas mirksiukas.gif, t.y. ten kur nereikia didelių krūvių. O žinok reikia prisiversti nueiti tik pačioje pradžioje, paskui pradeda patikti, įpranti, o galiausiai jeigu nejudi, nesportuoji, pradedi jausti, kad čia kažkas jau ne taip mirksiukas.gif
Sėkmės pasiryžtant!
Atsakyti