Įkraunama...
Įkraunama...

Sausumos vėžliai

Labas vakaras,

Norim ir mes prisijungti prie jūsų kompanijos.
Vakar pas mus atkeliavo iš Kauno vėžliukas graikinis. Po kol kas esam labai mažiukai. Forume mačiau panašų į mūsiškį - su numeriu ant šarvo. Sakau gal giminės ....
Šiaip labai mielas gyvunėlis. Su panašiais gyvūnais neteko susidurti. Daug skaitinėjom, žiūrinėjom, bet kai naujas reikalas tai viskas atrodo įtariai.
Pas mus namie auga šuniukas, 2 akvariumai ir papūgėlė (dabar susidėjo 2 kiaušinius ir vaizduoja labai didelę mamą - saugo, baido kai eini pro narvelį)
Tikiuos, kad su vėžliuku susitarsim ir užauginsim.
Tikiuos ir jūsų pagalbos reikalui prispyrus.
Šaunūs pasakojimai apie Jonę ir kitas .....

Atsakyti
Sveiki,
maniškis Roplius su numeriu smile.gif. Net neabejoju, kad iš to pačio žmogaus ir jūs pirkote smile.gif . Dar pas jį galėjote matyti ir du mano leopardinius vėžliukus, kuriuos, tikiuosi, netrukus parsigabensiu pas save.
Atsakyti
Sveiki,

Mes pirkom iš Manto. Kitų vėžliukų mes nematėm, nes mūsų mažiukas pas mus į Panevėžį atkeliavo autobusu.
Mūsų numeris 26
Atsakyti
Taip, iš to pačio smile.gif .
Atsakyti
alda555, sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
Tai vadinas mūsų Žirnis arba Žirnė (kadangi labai mažas tai nesuprantam kas) su Roplium 2 bus giminės thumbup.gif

Toks klausimas - ar tokį mažą galiu imti ant rankų - kad jam nepakenktume. Šiaip tai jis mano supratimu pakankamai drąsus - nesislepia.
Gal kvailas klausimas - bet man aktualus

Atsakyti
Aišku galima smile.gif . Kiek jūsiškis sveria?
Atsakyti
Kai atkeliavo pas mus, tai sakė, kad jį tą dieną pasvėrė - tai cieli 42 gramai blink.gif

Tiesa o kokiu būdu reikia įkelti nuotrauką - nelabai suprantu

Papildyta:
Beje iš kokio jūs miesto - mes Panevėžiečiai

Atsakyti
Aš prieš savaitę svėriau - 61 g. Kai pirkau, buvo 20 g. Mes iš Ignalinos.
Atsakyti
Labas vakaras,

Kuom maitinat Roplių 2 - ką jis labiausiai valgo. Aš kai žiūriu į saviškį tai nervas ima - man atrodo jis mažai valgo. Kaip vaikas nevalgo vienaip nervuojies, bet kai toks žirniukas nevalgo - tai baisumas jama....
Mes jau prisėjom ant palangės salotų, ridikėlių. Maximoj mačiau ridikėlių su lapais, alia bijau kad bus pripukršti kokių velnių. Vėžliuko pardavėjas sakė, kad ridikėlių lapai labai mėgstamas valgis.
Gal ir kitos vėžliukų augintojos pasidalintų savo patirtimi, ypač kas liečia tokių miniatiūrinių maitinimą

Ačiū
Atsakyti
Na, dabar žiemą meniu skurdokas - kiniškas kopūstas, cukinija, agurkas, kartais pomidoras. Labiausiai mėgsta šaldytą žolę, tik šiemet nedaug teturiu užsišaldžiusi. Sauso Agrobs pašaro, kurį iš Anglijos parsisiunčiau, niekaip nepripratinau ėsti. Maniškis tai apetitu tikrai nesiskundžia. O jūsiškis gal dar neapsiprato, kiek žinau, tik penktadienį jį jums išsiuntė. Nors Roplius jau pačią pirmą dieną po atvykimo ėdė ax.gif .
Atsakyti
Žirniukas valgė kitą dieną po atvykimo.
Mane labiausiai jaudina kad nežinau kiek jis valgė - ateini - kramto salotą , bet kiek jos sukramtė tai ir neaišku.
Šiandien suvalgė 1 granulytę sauso maisto.

Atsakyti