Įkraunama...
Įkraunama...

Sausumos vėžliai

QUOTE(tiacior @ 2013 03 25, 14:11)
nieko nepilu, tik vanduo.

Aš asmeniškai irgi nieko nepilu, tik šiltas vandenukas ir viskas, niekur negirdejau, kad kažkas būtų pilama į vandenį
Atsakyti
4u.gif sveiki,noreciau paklausti,kur galeciau nusipirkti sveika,jauna vezliuka.gal kuri veisiate?parasykite per az,jei nesunku ax.gif
Atsakyti
liepa27, Kikose būna, tik ne visose smile.gif
Atsakyti
Liepai27

Kontaktai

Telefonas Mantas

+37067536696

Šiaip tai skelbimas yra skelbiu puslapyje - tik čia neleidžia man pilnai nuorodos įkelti

Pagal šį skelbimą pirkom mažuliuką savo. Su dokumentais
Ir pardavėjas konsultuoja kai kyla visokių klausimų.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alda555: 27 kovo 2013 - 09:06
QUOTE(alda555 @ 2013 03 27, 10:03)
Liepai27

Kontaktai

Telefonas Mantas

+37067536696

Šiaip tai skelbimas yra skelbiu puslapyje - tik čia neleidžia man pilnai nuorodos įkelti

Pagal šį skelbimą pirkom mažuliuką savo. Su dokumentais
Ir pardavėjas konsultuoja kai kyla visokių klausimų.....

4u.gif aciu,cia graikinius vezliukus parduoda,ar ne?
Atsakyti
Taip - graikiniai

Mažuliukai bet tokie fainuoliai, su dokumentais. Labai gražūs. Roplius 2 irgi iš ten pirktas, ir dar supratau, kad ir leopardiniai kartu

Šiaip pats pardavėjas kaip suprantu yra suinteresuotas ne tik parduot, bet jam rūpi ir tolimesnė vėžliukų gerovė.
Atsakyti
QUOTE(alda555 @ 2013 03 27, 20:18)
Taip - graikiniai

Mažuliukai bet tokie fainuoliai, su dokumentais. Labai gražūs. Roplius 2 irgi iš ten pirktas, ir dar supratau, kad ir leopardiniai kartu

Šiaip pats pardavėjas kaip suprantu yra suinteresuotas ne tik parduot, bet jam rūpi ir tolimesnė vėžliukų gerovė.

4u.gif kaip suprast roplius 2, 2 vezliukus is ten pirkot?
kaip suprast leopardiniai?
http://www.*infected...#adCommentsArea
turbut cia tie vezliukai,apie kuriuos kalbat.grazuciai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa27: 27 kovo 2013 - 20:45
Roplius 2 - tai toks vardas vėžliuko vienos iš forumo dalyvių
Leopardiniai - tai kitokia kaip čia pasakius "veislė"..... Tas žmogus matomai vienu momentu turėjo ir graikinių, ir leopardinių vėžliukų. Dar yra stepiniai

Kaip supratau viena forumo dalyvių iš to žmogaus pirko graikinį ir du leopardinius smile.gif

Mes turim vieną - kadangi jis toks mažiiukas, o kai paleidi skuta pakankamai greitai - tai aš jį pravardžiuoju karkvabaliu....

Atsakyti
HELP!!! help.gif

Sveikos vėžliukų mylėtojos, atleiskit, plačiai neprisistatinėsiu šį kartą, nes skubiai skubu prašyti pagalbos - mano augintinė stepinė vėžlytė ką tik padėjo porą kiaušinių (nežinau ar čia jau visi blink.gif ), gal patarsit kokių skubių priemonių imtis, kur juos dėti bent laikinai, kol surasiu informacijos internete??? Užkasti, šildyti, drėkinti ar kaip? Gal kas susidūrėt, gal kur matėt, skaitėt, girdėjot, nukreipsit... unsure.gif
Iš anksto LABAI LABAI LABAI ačiū už bet kokią informaciją į AŽ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(selene @ 2013 03 28, 20:30)
HELP!!!  help.gif

Sveikos vėžliukų mylėtojos, atleiskit, plačiai neprisistatinėsiu šį kartą, nes skubiai skubu prašyti pagalbos - mano augintinė stepinė vėžlytė ką tik padėjo porą kiaušinių (nežinau ar čia jau visi  blink.gif ), gal patarsit kokių skubių priemonių imtis, kur juos dėti bent laikinai, kol surasiu informacijos internete??? Užkasti, šildyti, drėkinti ar kaip? Gal kas susidūrėt, gal kur matėt, skaitėt, girdėjot, nukreipsit...  unsure.gif
Iš anksto LABAI LABAI LABAI ačiū už bet kokią informaciją į AŽ  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Oba... Na su tuom dar neteko susidurti... g.gif Nežinau nė ką patarti g.gif
Atsakyti
QUOTE(selene @ 2013 03 28, 20:30)
HELP!!!  help.gif

Sveikos vėžliukų mylėtojos, atleiskit, plačiai neprisistatinėsiu šį kartą, nes skubiai skubu prašyti pagalbos - mano augintinė stepinė vėžlytė ką tik padėjo porą kiaušinių (nežinau ar čia jau visi  blink.gif ), gal patarsit kokių skubių priemonių imtis, kur juos dėti bent laikinai, kol surasiu informacijos internete??? Užkasti, šildyti, drėkinti ar kaip? Gal kas susidūrėt, gal kur matėt, skaitėt, girdėjot, nukreipsit...  unsure.gif
Iš anksto LABAI LABAI LABAI ačiū už bet kokią informaciją į AŽ  4u.gif  4u.gif  4u.gif

visu pirma, ar jie buvo apvaisinti patinelio?jei ne, is ju niekas neissiris.pateles kartais deda kiausinius.
jei apvaisinti tai prireiks inkubatoriaus, laikyti bijau pameluoti lyg 30-32 laipsiu temp.dar reiktu pasitikslinti tiksliau internete.negalima kiausiniu vartyti.
Atsakyti
QUOTE(selene @ 2013 03 28, 20:30)
HELP!!!  help.gif

Sveikos vėžliukų mylėtojos, atleiskit, plačiai neprisistatinėsiu šį kartą, nes skubiai skubu prašyti pagalbos - mano augintinė stepinė vėžlytė ką tik padėjo porą kiaušinių (nežinau ar čia jau visi  blink.gif ), gal patarsit kokių skubių priemonių imtis, kur juos dėti bent laikinai, kol surasiu informacijos internete??? Užkasti, šildyti, drėkinti ar kaip? Gal kas susidūrėt, gal kur matėt, skaitėt, girdėjot, nukreipsit...  unsure.gif
Iš anksto LABAI LABAI LABAI ačiū už bet kokią informaciją į AŽ  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Pirmiausiai patarciau skambinti ropliu veterinarui numeri atsiusiu i az. labai idomu g.gif
Atsakyti