Įkraunama...
Įkraunama...

Sausumos vėžliai

QUOTE(Honey @ 2013 08 27, 22:11)
mes ryt važiuojam pas vetą, kažkas mano mažajai su kvėpavimu verysad.gif labai pergyvenu verysad.gif

vaje.. g.gif O kas darosi su ja?
Atsakyti
vytene, periodiškai tiesia kaklą ir žiojasi, atrodo lyg per nosytę neprakvėpuotų. prisiskaičiau visokių baisybių forumuose, nenoriu net pagalvot doh.gif
Atsakyti
mes dar tik mokomes, daug ko dar labai nezinom, nors skaiciau be galo daug, bet praktikoj vis dar zali...Mazulyte visai dar musu, vos metuku, valge pirmas dienas tik salotas, nes ipratus buvo taip, dabar pamazu spinatus ir pieniu lapus pradejo valgyt...
Ziauriai daug miega, ir ziema, mes irgi migdysim...

o nosyte svari? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Would you?: 27 rugpjūčio 2013 - 21:18
QUOTE(Would you? @ 2013 08 27, 22:17)
o nosyte svari? g.gif


švari, žinok verysad.gif išžiūrėjau viską, praploviau su steriliu skysčiu - jokių pokyčių. gerklėj irgi lyg nieko įstrigusio.

Would you, o pienes patys auginat? man baigės sėklos, tai reiks vėl užsipirkt, bet gal kur perki? smile.gif
aš šiandien saviškei daviau jurgino lapą paragaut pirmą kartą (pati auginau specialiai jai), tai nepasakyčiau, kad susižavėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2013 08 27, 22:16)
vytene, periodiškai tiesia kaklą ir žiojasi, atrodo lyg per nosytę neprakvėpuotų. prisiskaičiau visokių baisybių forumuose, nenoriu net pagalvot doh.gif

Gal peršalo kur? vėjas perpūtė? g.gif O kokios salotos, žolės atplaišėlės nepastebėjai??? - gal kur pastrigo, kad ir nebūtinai didelis, užkibo - ir daro taip, norėdama juo nusikratyti? Maniškei vienai panašiai buvo - pienės žiedo žiedlapiuko gabalėlis - gerai, kad jis geltonas, pamačiau, o žalio, jau kiek patamsėjusio tikrai nebūčiau mačiusi... pastrigęs viršutinėje gomurio dalyje, tai su agurko gabaliuku (kai žiojosi jo kąsti) ir išstūmiau - visai mažytis, jau sumaitotas, suvytęs buvo, bet vis tiek , matyt , trukdė ...

Na lauksim žinių iš po vizito pas gydytoją...Savam mieste neši pas ką nors, ar veši kitur?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vytenė: 28 rugpjūčio 2013 - 08:04
gal isties kazkas prilipo?

pas mus pienes pacios zelia...tai bent maitint galesiu dabar...Mes ne Lt gyvenam,tai daug maz visus metus ju buna...

o beje, vitaminu kokiu duodat?
Atsakyti
QUOTE(vytenė @ 2013 08 28, 09:03)
gal kur pastrigo, kad ir nebūtinai didelis, užkibo - ir daro taip, norėdama juo nusikratyti?


nežinau, buvo nustojusi, kai pavalgė, bet dabar matau, kad vėl žiojasi.
vešiu čia Klaipėdoje, parašysiu po visko kaip sekės 4u.gif

QUOTE(Would you? @ 2013 08 28, 10:39)
o beje, vitaminu kokiu duodat?


aš duodu Nutrobal ir Calcidust pamaišydama. Calcidust dažniausiai kasdien, o Nutrobal 1-2k/sav (tada neduodu Calcidust'o).
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2013 08 28, 12:47)
nežinau, buvo nustojusi, kai pavalgė, bet dabar matau, kad vėl žiojasi.
vešiu čia Klaipėdoje, parašysiu po visko kaip sekės 4u.gif
aš duodu Nutrobal ir Calcidust pamaišydama. Calcidust dažniausiai kasdien, o Nutrobal 1-2k/sav (tada neduodu Calcidust'o).

Lauksim žinių...
P.s. - aš manau, kad kas nors jai pakibę ant gomuriuko yra g.gif nori atsikratyti ir daro taip... na bet vet.gydytojas - jeigu tik nusimano apie vėžlius ką nors - gal pamatys kas kaip g.gif
Atsakyti
grįžom iš veto, apžiūrėjo ir gavo mažoji antibiotikų ir priešuždegiminių vaistų į kojytę. dabar 3 dienas reiks vežt leisti antibus ir stebėt ją, ar taisosi.
Atsakyti
tai vistik persalo?
Atsakyti
QUOTE(Would you? @ 2013 08 28, 16:41)
tai vistik persalo?


nežinau, konkrečiai vetė nieko nepasakė. bet šiaip burna švari, akys švarios, tik tas kvėpavimas išsižiojus, tai neįsivaizduoju kas dar galėtų būt, jei ne kvėpavimo takų uždegimas doh.gif leisim dabar antibus, o jei nepagerės, tada turbūt darys plaučių rentgeną. labai bijau, kad nebūtų plaučių uždegimas, nes tas kvėpavimas per burną yra vienas iš simptomų.
Atsakyti
na tikekimes antibai pades... 4u.gif
Atsakyti