Įkraunama...
Įkraunama...

Naujamiestis: "Drevinukas"

user posted image

Drevinukas
Atsakyti
thumbup.gif aciu uz nauja tema, emely 4u.gif
Atsakyti
Prašom smile.gif Jaučiau pareigą "pribaigus" senąją biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emely: 16 spalio 2012 - 13:10
Pagaliau įvyks tėvų susirinkimas, tik keistoka, kad grupe teoriškai dirba iki 18 val, o susirinkimas organizuojamas 17;15 ir pasakyta ateiti be vaikų blink.gif Tai kur taip greitai po darbo tuos vaikučius padėti, gerai jei gali mama ir tėtis darbą 17:00 baigti, tuomet vienas ima vaiką, kitas lieka susirinkime... O jei negali g.gif Ką tuomet, auklę samdyti darželio darbo laiku? doh.gif
Atsakyti
Labas rytas mamytes,

Na kaip Jusu manymu praejo susirinkimas?
Manau butu smagu kiekvienai prisistatyti smile.gif Bent jau pasakyti kurio vaikucio mama esate?
Atsakyti
QUOTE(žem_uogyte @ 2012 10 18, 10:34)
Labas rytas mamytes,

Na kaip Jusu manymu praejo susirinkimas?
Manau butu smagu kiekvienai prisistatyti  Bent jau pasakyti kurio vaikucio mama esate?


Labas rytas, kazin, kiek musu cia yra? Ar ne 3? biggrin.gif Su morena. mes per AZ prisistatem, parasysiu ir Jums smile.gif
Susirinkimas man patiko. Labiausiai (maloniai) nustebino, kad jokiu rinkliavu nebuvo, nei piestuku pirkt, nei popieriaus biggrin.gif Dar neteko girdeti, kad valstybiniam darzely neprasytu situ dalyku. O jie pasirodo patys turi thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas Emely,

Mane si susirinkimo vieta taip apt labai nudziugino, nes kiek teko girdeti is savo puses draugiu ir pazystamu, pas visas kurias buvo susirinkimas jau rinko po 100 ar net 200 litu. Dziugu kad pas mus nera tokiu rinkliavu, tada ir padeti labiau norisi, ar tu paciu serveteliu, popieriaus ar kazko kito nupirkti. Man labiausiai kliuvo ta susirinkimo vieta apie aukletojos Solveigos tokius galima pavadinti "nuotykius". Susirinkimo pabaigoje man jos net gaila pasidare. sad.gif
Atsakyti
Aha, susidare ispudis kad administracija moka tvarkytis. Sveikintina thumbup.gif

O del Solveigos... Taip ir man jos gaila del kai kuriu dalyku, bet kad jai dar kiek sunkiau sekasi savo darba dirbti nei Juratei pastebejo manau visi, dar prisidejo visokiu neaiskumu ir nesusikalbejimu ir is to gavosi rastas direktorei... As pati puses to kas surasyta nemaciau ir nezinau, nes mano vaikas tik puse dienos lanko, bet... Is niekur tas pasipiktinimas natsiranda, o vien is gailescio negali praleisti tokiu dalyku pro akis. Na bet cia gal ne ta situacija ir viskas pasitaisys. Juolab jei pati Solveiga nori su vaikais dirbti, o tai labai svarbu. Jei gerai supratau ji sitam darbe naujoke? Tai dar gali klysti daug, kol pagaus sistema, kaip padaryti tevus laimingais lotuliukas.gif
Atsakyti
Taip, kad jai sekasi prasciau nei Juratei tai tikrai pastebejome tikriausiai visi teveliai. Bet tokie rastai kaip tarkim vaiku nevedimas i kiema, arba mezgimas grupeje, juk visada galima ateiti ir pasikalbeti o ne uzmetyti direktore rastais. Na suprantama kad kiekvienam atrodo kitaip. Bet pusti toki burbula ir eiti pas direktore, manau tai ne iseitis.
Atsakyti
Nebandau nieko apginti, bet suprantu ir teti.
Pagal visus punktus kartu lygir aisku, kad zmogus netinkamas eiti tokias pareigas. Ir jei visa tai matai, tiesiog turi nuomone, ne kad elgesys netinkamas, o pats zmogus (ivardinkim "be pasaukimo") Tai ka jau ten bekalbesi...
Kartais tokios grieztos priemones duoda geriausiu rezultatu. Beto juk kiekvienam aisku, kad po vieno rasto niekas nieko ir darbo nemeta biggrin.gif

O dabar klausimas i kita tema. Kaip ten darzelyje su tom grupem ir patalpom. Kitamet musu vaikai liks ciapat ir vadinsis grupe taip pat, ar kasmet keliaus i kita grupe? (Kaip mokykloj 1 kl, 2 kl ir t.t.)
Atsakyti
Tiesa sakant net nezinau, bet manau kad eisime i kita grupe. Si maziausioji liks naujai atejusiems maziukams. Na bent jau as taip manau.
Atsakyti
O kaip jums patiko "rudenelio sventes" ideja? Kaip supratau ne visiems patiko?
Mums tai didelis dziaugsmas buvo ir "gamtine medziaga" rinkti ir darbeli lipdyti. Aisku laiko uzima nemazai, bet su vyru pasidziaugem, kad patys tikrai nebutume sumaste, tai gerai kai darzelis namu darbu duoda.
O ir vaikas su pasididziavimu nesesi savo obuoliukus i darzeli biggrin.gif Taip norejo atejus aukletojai papasakot kas ten tam darbely prie ko ir ka cia ji padare wub.gif Gaila, tik, kad aukletoja neturejo laiko issklausyti doh.gif
Atsakyti