Įkraunama...
Įkraunama...

EKONOMIŠKAS GARDEROBAS

Man labai patinka juoda ir as ja nesioju, bet man galima, nes as ziema biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas.
QUOTE(Noa @ 2012 10 20, 23:38)
(...) kad sakytų, o, kokia graži juoda spalva? biggrin.gif

Noa, kaip balius praejo? biggrin.gif

man taip pat juoda spalva patinka ir dziaugiuosi, kad galiu nesiot as ja rolleyes.gif
Atsakyti
jei jau viską išstudijavot, tai dar viena nuoroda su daug gėrybių http://lookcolor.ru/

o čia kosmetikos išmeta surūšiuotos pagal tipus http://www.colourmeb...colouring/light

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 20, 22:38)
Vo vo vo, visi tik nuvilkt ir nuvilkt sad.gif O kas aš tą striukę jau seniausiai išaugau iš išmečiau, ir chaki dabar nieko nebeturiu, tai čia niekam neįdomu sad.gif 

Noriu būt žieminė biggrin.gif
O čia nėr nė vieno kokio goto, kad sakytų, o, kokia graži juoda spalva? biggrin.gif


laugh.gif Baikere tiks? Dar Bytte tokia biski panke biggrin.gif Juoda spalva grazi, bet grazesne ne ant taves mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2012 10 21, 09:26)
Man labai patinka juoda ir as ja nesioju, bet man galima, nes as ziema  biggrin.gif

dry.gif Tai kodėl dabar aš ne žiema? dry.gif biggrin.gif

QUOTE(vilmuke3 @ 2012 10 21, 10:24)
Noa, kaip balius praejo?  biggrin.gif

man taip pat juoda spalva patinka ir dziaugiuosi, kad  galiu nesiot as ja rolleyes.gif

Balius praėjo gerai ir puikiai! Jubiliatė irgi buvo pavasarinė, tarp kitko. Ir vilkėjo ryškiai žydžu kostiumėliu, buvo gražu...

QUOTE(Shana @ 2012 10 21, 11:07)
laugh.gif Baikere tiks? Dar Bytte tokia biski panke biggrin.gif  Juoda spalva grazi, bet grazesne ne ant taves mirksiukas.gif

beee.gif
Tai blogai lotuliukas.gif

Bet aplamai - kaip taip gali būt? Kur čia logika? Gi juoda spalva - iš viso ne spalva, tai yra tonas, tamsiausias, koks gali būt. Juodos spalvos fone visos spalvos paryškėja. Žėk, fotografuok ant juodo kokį obuolį - gerai, ir slyvą - gerai, ir briliantą kokį - irgi gerai. Tai kodėl aš dabar blogai, kuo aš skiriuosi nuo slyvos, ką?!

Aš dar suprasčiau - fotografuojant blogai. Na, sakyčiau, visas veidas ir plaukai šviesūs, kitkas juoda, jei dar fonas juodas - gal tada fotoaparatas supranta, kad foto išeina per tamsi, ir automatiškai peršviečia fizionomiją, gaunasi tamsa ir vidury - šviesus fizionomijos kontūrų plėmas. Bet natūroj tai tas turėtų būti labai gražu? Akinantis grožis! biggrin.gif It kokia saulė danguje biggrin.gif Taip pat užsimaskuotų visos raukšlės, spuogai, aplamai visi veido bruožai, gali būti be dantų, ir tai užsimaskuotų.
O taip nėr.
Kodėl???????????????????
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 21, 11:53)
Bet aplamai - kaip taip gali būt? Kur čia logika? Gi juoda spalva - iš viso ne spalva, tai yra tonas, tamsiausias, koks gali būt. Juodos spalvos fone visos spalvos paryškėja. Žėk, fotografuok ant juodo kokį obuolį - gerai, ir slyvą - gerai, ir briliantą kokį - irgi gerai. Tai kodėl aš dabar blogai, kuo aš skiriuosi nuo slyvos, ką?!

Aš dar suprasčiau - fotografuojant blogai. Na, sakyčiau, visas veidas ir plaukai šviesūs, kitkas juoda, jei dar fonas juodas - gal tada fotoaparatas supranta, kad foto išeina per tamsi, ir automatiškai peršviečia fizionomiją, gaunasi tamsa ir vidury - šviesus fizionomijos kontūrų plėmas. Bet natūroj tai tas turėtų būti labai gražu? Akinantis grožis! biggrin.gif It kokia saulė danguje biggrin.gif Taip pat užsimaskuotų visos raukšlės, spuogai, aplamai visi veido bruožai, gali būti be dantų, ir tai užsimaskuotų.
O taip nėr.
Kodėl???????????????????


eik tu , dažniausia itin negerai ta juoda fotkinant tongue.gif joks jausmas joje viskas paskęsta lotuliukas.gif

o aš šiandien bandau prisijaukint tamsiai mėlyną spalvą tongue.gif pasirodo, visai ji man geria tik reikia šokių tokių šiltesnių priedų. tad tikriuos, ir savo naują kašmyrinį paltuką nešiosiu sėkmingai. nusipirksiu kokį camelinės ar terakotinės spalvos šaliką ir bus liuks thumbup.gif tik ką daryt su kepka? nelabai aš galiu bejų vaikščiot šaltuoju metu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 21 spalio 2012 - 12:13
QUOTE(inc @ 2012 10 21, 13:07)
eik tu , dažniausia itin negerai ta juoda fotkinant  tongue.gif joks jausmas joje viskas paskęsta  lotuliukas.gif

o aš šiandien bandau prisijaukint tamsiai mėlyną spalvą tongue.gif pasirodo, visai ji man geria tik reikia šokių tokių šiltesnių priedų. tad tikriuos, ir savo naują kašmyrinį paltuką nešiosiu sėkmingai. nusipirksiu kokį camelinės ar terakotinės spalvos šaliką ir bus liuks  thumbup.gif tik ką daryt su kepka? nelabai aš galiu bejų vaikščiot šaltuoju metu  g.gif

Užsivyniok terakotinės spalvos šaliką!!!

O kodėl tada visokie dvasingi žmonės juodoj fotografuojasi ir juodai rengiasi? Ir artistai? Ir dar plius manekenės visos? Ir nindzės, kodėl, ką? dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 21, 12:17)
Užsivyniok terakotinės spalvos šaliką!!!

O kodėl tada visokie dvasingi žmonės juodoj fotografuojasi ir juodai rengiasi? Ir artistai? Ir dar plius manekenės visos? Ir nindzės, kodėl, ką? dry.gif


O tu i manekenes ar i nindzes pretenduoji? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2012 10 21, 13:34)
O tu i manekenes ar i nindzes pretenduoji?  biggrin.gif

Į manekenes niekaip neišeis, pločio per daug. Tai turbūt į nindzes biggrin.gif
Atsakyti
http://www.polyvore....set?id=61527982 va prisirinkau visokių aksesuarų prie beveik kaip mano atrodančio paltuko. kaip vaizdelis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 21 spalio 2012 - 13:14
QUOTE(inc @ 2012 10 21, 14:07)
http://www.polyvore....set?id=61527982 va prisirinkau visokių aksesuarų prie beveik kaip mano atrodančio paltuko. kaip vaizdelis?

Nedora moterie, o tu nemanai, kad čia man irgi tinka? biggrin.gif Nes aš vat svarstau - arba pilka su robins egg, arba tamsiai mėlyna su camel biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 21, 13:20)
Nedora moterie, o tu nemanai, kad čia man irgi tinka? biggrin.gif Nes aš vat svarstau - arba pilka su robins egg, arba tamsiai mėlyna su camel biggrin.gif

Tamsiai melyna/zydra/camel bigsmile.gif
Kapsule turi buti 3 spalvu, tavo atveju zydra/aqua ismesti, tai nusikaltimas doh.gif
Atsakyti