Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana korepetitoriui

Vaikams mokytis anglų bei prancūzų kalbas padeda labai šaunios pedagogės ir tikrai už simbolinę kainą, todėl atsisveikinant iki kitų mokslo metų norisi padėkoti už įkvėptą pasitikėjimą savo žiniomis, savo jėgomis, už meilę užsienio kalbai.
Gal kam teko padėkoti mokytojui? Ką padovanoti, kas tiktų? Lauksiu idėjų.
Atsakyti


Mano didysis mokosi paildomai anglų ir lietuvių.Vis tiktai dvylikta klasė.Tai aš galvoju,kai baigs,jau ne už kalnų,nupirksiu gėlių. thumbup.gif
O šiaip tai mažosios ir viduriniuko grojimo mokytojoms kasmet nuperku kokią atminimo dovanėlę.Moteriai ką nors iš indų,žvakidę esu pirkusi,vyrui-šampaną,saldainių dėžutę. biggrin.gif biggrin.gif Nes dirba visdad nemažai papildomai.
Atsakyti
Na as korepetitoriaviau visus praeitus metus. Mokiau keturis vaikus. Is triju nesu gavusi nieko. O vat ketvirto berniuko mama kaledu ir mokslo metu pabaigos progra padovanojo po kvepalu (visai neblogu) flakoneli. Tikrai labai smagu ant dusios paliko, nes siaip dirbau beveik pusvelciui smile.gif
Atsakyti
Manau tiktų čekis knygyne thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 05 09, 18:31)
Manau tiktų čekis knygyne thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai gera ideja!
Atsakyti
Ačiū už mintis.
Būtų įdomu sužinoti buvusių ar esamų korepetitorių pasisakymus apie gautas padėkos dovanėles: kas patiko, ko geriau nedovanoti, kaip rinti dovanėlę?
Atsakyti

Mano vieno mokinuko mamyte mokslo metu pabaigos proga padovanojo sidabrine grandinele smile.gif . As seip nieko nesitikejau, bet buvo labai smagu, nes pasijutau ivertinta ir kitus mokslo metus dar labiau stengsiuos ji mokindama tongue.gif
Atsakyti
as, pvz, niekada nedovanoju saldumynu (nes juos visi dovanoja), alkoholio (nes tai visi dovanoja, o ne visi geria), kvepalu (nes del skonio nesigincyjama). geriausia, kuponas papietauti. kad ir i Pizza Jazz. Arba Maxima kuponai. Nes visi valgome, perkame buities dalykui. O zmogui paciam nereikes pinigu leisti.
Atsakyti
Mano mama mokytoja, tai jau vazelių, indų, žvakidžių ir knygų apie 100 pasaulio stebuklų ar pan. nėra kur dėti... Kažkada patenkinta liko kvepalais smile.gif
Atsakyti
Jei megsti semininkaut, gali ir pyraga skanu iskept.
Neaisku, ar nori materialesne dovana dovanot ar tiesiog isreiksti dekinguma? Dekingumui uzteks pyragiuko ar siaip kokios smulkmeneles (geriausia universalios, na zvakide gali netikti prie interjero arba ju jau tureti tiek, kad net i ta puse nenoretu ziuret). O jei materialiau, tai puikiai tiktu cekis, nes turbut nelabai gerai zinai, ka megsta.
Atsakyti
Skirtukas knygai
user posted image
Atsakyti