Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR. 19,

QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 01 12, 22:23)
Nieks nesikeicia.Tai mazes,jeigu pasalpa gauni 3 ir daugiau metu.

gal man ir ne taip pasakė socialiniam.Ssakė, kad skaičiuojasi tie metai nuo to laiko, kai pradėjo galioti įstatymas (ar pataisa ar pan.) dėl to , kad mažėja kai yra "3 ir daugiau metu". tada išeitų, kad dar 3 metai negali būti.

-------------
QUOTE(Medlieva @ 2013 01 10, 18:50)
Sūnus studentas meta mokslus verysad.gif

mūsų šeimoj irgi panaši situacija (Sūnus studentas mes mokslus šį mėnesį), tai
kiek suprantu būtų gerai, kad po mokslų metimo greitai biržoje registruotųsi.
o jei gausis kelios dienos tarp mokslų metimo (kai jau bus išbrauktas iš studentų sąrašų) ir dar neregistruotas biržoje, kad ir per išeigines tarkim, tai tada už tą mėnesį ar nebus taip , kad pašalpa mūsų šeimai jau nepriklauso (gal ir šildymo kompensacija nepsiklausys) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 14 sausio 2013 - 08:37
QUOTE(saulyte525 @ 2013 01 14, 09:36)
gal man ir ne taip pasakė socialiniam.Ssakė, kad skaičiuojasi tie metai nuo to laiko, kai pradėjo galioti įstatymas (ar pataisa ar pan.) dėl to , kad mažėja kai yra "3 ir daugiau metu". tada išeitų, kad dar 3 metai negali būti.

-------------

mūsų  šeimoj irgi panaši situacija (Sūnus studentas mes mokslus šį mėnesį), tai
kiek suprantu būtų gerai, kad  po mokslų metimo greitai biržoje registruotųsi.
o jei gausis kelios dienos tarp mokslų metimo (kai jau bus išbrauktas iš studentų sąrašų) ir dar neregistruotas biržoje, kad ir per išeigines tarkim, tai tada už tą mėnesį ar nebus taip , kad pašalpa mūsų šeimai jau nepriklauso (gal ir šildymo kompensacija nepsiklausys)  g.gif

Priklausis,pora dienu nieko nekeis.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 01 14, 08:59)
Priklausis,pora dienu nieko nekeis.

dėkui, JOLANCIUK, būtų gerai tada. 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, ar dirbant puse etato (gaunant puse minimumo) galima prasyti papildomos soc paramos, nes uz puse minimumo sunku isgyventi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 01 14, 18:28)
Laba diena, ar dirbant puse etato (gaunant puse minimumo) galima prasyti papildomos soc paramos, nes uz puse minimumo sunku isgyventi  4u.gif

Jeigu esat viena,tai ne,nes zmogui turi nevirsiti 350 lt,kad gaudineti pasalpa.
Atsakyti
Sveiki,ar galejo man is soc pasalpos atskaiciuoti pinigelius kuriuos siunte mano sese i mano saskaita,bet nurode,kad siuncia mano tevui vaistam,tik per mano saskaita,nes bankas tas pats,tai kad greiciau pinigeliai ateitu.soc ir pasiaiskinima rasiau,tai sake,kad viskas gerai,bet ziuriu,kad nuskaiciuota is soc pasalpos.
Atsakyti
QUOTE(Jaltute4 @ 2013 01 15, 16:59)
Sveiki,ar galejo man is soc pasalpos atskaiciuoti pinigelius kuriuos siunte mano sese i mano saskaita,bet  nurode,kad siuncia mano tevui vaistam,tik per mano saskaita,nes bankas tas pats,tai kad greiciau pinigeliai ateitu.soc ir pasiaiskinima rasiau,tai sake,kad viskas gerai,bet ziuriu,kad nuskaiciuota is soc pasalpos.

Nebent rodet bano israso,kitaip jie pamatyti negalejo.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 01 15, 16:01)
Nebent rodet bano israso,kitaip jie pamatyti negalejo.

taip rodziau,kas tris menesius turiu rodyt,nes alimentus gaunu.
Atsakyti
QUOTE(Jaltute4 @ 2013 01 15, 17:06)
taip rodziau,kas tris menesius turiu rodyt,nes alimentus gaunu.

aš atsispausdinu tik tos dienos banko išrašą, kai ateina alimentai... viso mėn. nerodau ir niekada tai neužkliuvo
Atsakyti
QUOTE(dangira044 @ 2013 01 15, 17:10)
aš atsispausdinu tik tos dienos banko išrašą, kai ateina alimentai... viso mėn. nerodau ir niekada tai neužkliuvo

Tai tada ne del sito atskaiciavo,gal papildomu pajamu atsirado,gal kazkas pasikeite.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 01 15, 16:10)
Tai tada ne del sito atskaiciavo,gal papildomu pajamu atsirado,gal kazkas pasikeite.

tas ir yra,kad niekas nepasikeite,o ir atskaiciuota tiek kiek ir buvo atsiusta i mano sask.
Atsakyti
QUOTE(Jaltute4 @ 2013 01 15, 17:14)
tas ir yra,kad niekas nepasikeite,o ir atskaiciuota tiek kiek ir buvo atsiusta i mano sask.

Tiek atskaiciuoti negali,nes procentaliai pasalpa mokama ir tada visai kita suma iseitu.Jeigu norit,parasykit i AZ savo pajamas,kiek asmenu ir kiek sesuo atsiunte,galesiu paskaiciuoti.
Atsakyti