Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos NR. 19,
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Socialinių reikalų labirintuose
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
JOLANCIUK
QUOTE(letuciukas @ 2013 02 05, 16:22)
gal zinote kodel reikia(o gal jau nebereikia?) nesti pazyma apie ismoketa darbo uzmokesti uz 3men,( ir turi buti jokiu budu ne kopija), jei soc darbuotojai viska mato sodros puslapyje kokias pajamas gavau, tai kam dar tas pasityciojimas?
*

Kiek zinau,tai reikia del to,kad pazymoj parasyta kiek i rankas gauni,o sodroj tik kiek priskaiciuota.
vesta:6
Sakykit,o socialine stipendija prie pajamu nesiskaito?Ruosiuos del maisto paketu pildyt,tai kiek suprantu nereik rasyt..
JOLANCIUK
QUOTE(vesta:6 @ 2013 02 05, 20:48)
Sakykit,o socialine stipendija prie pajamu nesiskaito?Ruosiuos del maisto paketu pildyt,tai kiek suprantu nereik rasyt..
*

Nesiskaito.
coliuke29
drauge negali parasyti ,tai paprase paklausti ,pas ja 3 vaikai ,ar reikia po nauju isnaujo pildyti dokumentus kad gauti 52 litus kiekvienam vaikui ?gaudavo bendroj sumoj 156litus
JOLANCIUK
QUOTE(coliuke29 @ 2013 02 06, 10:01)
drauge negali parasyti ,tai paprase paklausti ,pas ja 3 vaikai ,ar reikia po nauju isnaujo pildyti dokumentus kad gauti 52 litus kiekvienam vaikui ?gaudavo bendroj sumoj 156litus
*

Tegul paskambina i savo soc.centra,nes kiekvienam mieste skirtingai,vienur reikia,kitur nereikia.
coliuke29
cia Kaune ji gyvena
JOLANCIUK
QUOTE(coliuke29 @ 2013 02 06, 10:23)
cia Kaune ji gyvena
*

Atrodo reikia.
Aidos
Sveikos 4u.gif gal kuri žinot kaip keičiasi soc. pašalpos (350lt) skaičiavimas turint "ant savęs" registruota automobilį? Nes visad tikrina per regitra ar nėra nieko registruota g.gif ačiū 4u.gif
JOLANCIUK
QUOTE(Aglėja @ 2013 02 06, 15:13)
Sveikos  4u.gif gal kuri žinot kaip keičiasi soc. pašalpos (350lt) skaičiavimas turint "ant savęs" registruota automobilį? Nes visad tikrina per regitra ar nėra nieko registruota  g.gif ačiū  4u.gif
*

Skaiciavimas lyg ir nesikeicia.
Tik ziurint kiek tas automobilis kainuoja,jeigu kokia 1000 lt,tai gal ir neuzklius labai,bet jeigu kokie 5-6 tukstanciai,tai manau pakratys,nes is kur turit tokius pinigus,jeigu gaunat soc.pasalpa.
Aidos
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 02 06, 14:19)
Skaiciavimas lyg ir nesikeicia.
Tik ziurint kiek tas automobilis kainuoja,jeigu kokia 1000 lt,tai gal ir neuzklius labai,bet jeigu kokie 5-6 tukstanciai,tai manau pakratys,nes is kur turit tokius pinigus,jeigu gaunat soc.pasalpa.
*

Ačiū už greitą atsakymą 4u.gif na tūkstantį gal ir kainuos,bet ne daugiau pusantro g.gif o tas "pakratys" tai baisiai skamba,nors kai realiai nėra ką slėpti,viskas sutaupyta iš pašalpų,tai nėra ko bijot g.gif
JOLANCIUK
QUOTE(Aglėja @ 2013 02 06, 15:30)
Ačiū už greitą atsakymą  4u.gif na tūkstantį gal ir kainuos,bet ne daugiau pusantro  g.gif o tas "pakratys" tai baisiai skamba,nors kai realiai nėra ką slėpti,viskas sutaupyta iš pašalpų,tai nėra ko bijot  g.gif
*

Vat nezinau kaip jie ten "krato",gal saskaitas tikrina,gal taip kazka,neisivaizduoju,o gal ir nieko nedaro,mes irgi si menesi ruosiames masina keisti,tai irgi nezinau kaip ten bus smile.gif
Aidos
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 02 06, 14:40)
Vat nezinau kaip jie ten "krato",gal saskaitas tikrina,gal taip kazka,neisivaizduoju,o gal ir nieko nedaro,mes irgi si menesi ruosiames masina keisti,tai irgi nezinau kaip ten bus smile.gif
*

Gal jei keisit,papasakokit kaip ten buvo su soc.pašalpa blush2.gif nors ją tikriausiai tikrins tik,kai eisit prasitęst g.gif dar skaičiau internete visokių nuomonių,tai vieni sako,kad žiūri labai iš kur gavai pajamų nusipirkti,kiti sako,kad nieko nežiūri niekas doh.gif niekada nežinai kaip bus,gal geriausiai nuėjus ten pasiklausti? bet galima užkliūti labai taip g.gif
raskejan
QUOTE(erika30 @ 2013 01 29, 22:16)
bent jau pas mus uz 350,reikejo 8val atidirbti
*

pas jus gerai ax.gif kuriam cia kraste?nes kazlu rudos sav. 40h doh.gif i men.marijampolej kiek zinau 16h
JOLANCIUK
QUOTE(Aglėja @ 2013 02 06, 15:53)
Gal jei keisit,papasakokit kaip ten buvo su soc.pašalpa  blush2.gif nors ją tikriausiai tikrins tik,kai eisit prasitęst  g.gif dar skaičiau internete visokių nuomonių,tai vieni sako,kad žiūri labai iš kur gavai pajamų nusipirkti,kiti sako,kad nieko nežiūri niekas  doh.gif niekada nežinai kaip bus,gal geriausiai nuėjus ten pasiklausti? bet galima užkliūti labai taip  g.gif
*

Vat butent,kai keiti,tai jie neziuri,o kai perki,tai kiek zinau reikia kazka rasyti is kur pinigus paemei,o mes ispradziu norim nupirkti,o paskui sena jau parduoti,tai nezinau kaip ten bus,skambinsiu,kai ateis laikas pirkti smile.gif
dovilasas
sveikos,sakykit per kiek laiko jum sutvarko dokumentus del socialines pasalpos?as deklaravau sausio men gyvenamaja vieta panevezyje,sausio 18 d.tvarkiausi dokumentus del socialines pasalpos,siandien nuejau,kad issiimti pazyma i darzeli,tai sako dar nesutvarkyta niekas,ateikit vasario 18d,nejau visur taip ilgai tvarko?kaip supratau ir si menesi pasalpos net negausiu.... verysad.gif
JOLANCIUK
QUOTE(dovilasas @ 2013 02 06, 16:34)
sveikos,sakykit per kiek laiko jum sutvarko dokumentus del socialines pasalpos?as deklaravau sausio men gyvenamaja vieta panevezyje,sausio 18 d.tvarkiausi dokumentus del socialines pasalpos,siandien nuejau,kad issiimti pazyma i darzeli,tai sako dar nesutvarkyta niekas,ateikit vasario 18d,nejau visur taip ilgai tvarko?kaip supratau ir si menesi pasalpos net negausiu.... verysad.gif
*

Taip,menesi.
dovilasas
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 02 06, 16:36)
Taip,menesi.
*

tai du menesius be pinigeliu teks isgyvent kazkaip....radviliskyje iki 20 dienos jei pateiki dokumentus kita menesi jau gaudavau... verysad.gif
JOLANCIUK
QUOTE(dovilasas @ 2013 02 06, 16:42)
tai du menesius be pinigeliu teks isgyvent kazkaip....radviliskyje iki 20 dienos jei pateiki dokumentus kita menesi jau gaudavau... verysad.gif
*

Tai ir gausit,tik menesio gale,moka iki 25 dienos.
dovilasas
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 02 06, 16:45)
Tai ir gausit,tik menesio gale,moka iki 25 dienos.
*

na tikiuosi.... smile.gif
Aidos
O dar vienas klausimas doh.gif kaip apie atidirbinėjimą už pašalpas? Pas mus pernai reikėjo,pati atidirbau,klausiau gruodį,kai buvau,ar reiks šiemet,sakė nežino kokį įstatymą padarys,bet paskaičiau porą psl atgal,kaip supratau atidirbinėjama toliau? Ar čia kiekvienas miestas skirtingai žiūri?
JOLANCIUK
QUOTE(Aglėja @ 2013 02 06, 17:08)
O dar vienas klausimas  doh.gif kaip apie atidirbinėjimą už pašalpas? Pas mus pernai reikėjo,pati atidirbau,klausiau gruodį,kai buvau,ar reiks šiemet,sakė nežino kokį įstatymą padarys,bet paskaičiau porą psl atgal,kaip supratau atidirbinėjama toliau? Ar čia kiekvienas miestas skirtingai žiūri?
*

Kiekvienam mieste skirtingai.
vesta:6
As dar karta smile.gif o vaiku ismoka 52 ir vif skaiciuojama prie pajamu,taip?
JOLANCIUK
QUOTE(vesta:6 @ 2013 02 06, 19:23)
As dar karta smile.gif o vaiku ismoka 52 ir vif skaiciuojama prie pajamu,taip?
*

Taip.
Dinulkas
Laba diena,
siuo metu uzregistruota esu darbo birzoje. Vaikui 2 metukai, su vaiko tevu oficialiai nesusituoke. Gaunu pasalpa tik is darbo birzos. Ar dar priklauso kokie pinigeliai vaikui ar ne? ( gyvename bute as, mano mama ir vaikas. Mama dirba. Gal uz sildyma galiu kur kreiptis kompensaciju? jeigu tai, tai nukreipkite kur, nes nieko nesuprantu. Neisgyvenam visai verysad.gif
JOLANCIUK
QUOTE(Dinulkas @ 2013 02 07, 01:26)
Laba diena,
siuo metu uzregistruota esu darbo birzoje. Vaikui 2 metukai, su vaiko tevu oficialiai nesusituoke. Gaunu pasalpa tik is darbo birzos. Ar dar priklauso kokie pinigeliai vaikui ar ne? ( gyvename bute as, mano mama ir vaikas. Mama dirba. Gal uz sildyma galiu kur kreiptis kompensaciju? jeigu tai, tai nukreipkite kur, nes nieko nesuprantu. Neisgyvenam visai  verysad.gif
*

Reikes jums arba vyro pajamas rodyti arba teistis alimentus.
loja5
Sveikos 4u.gif esu uzsiregistravusi Darbo birzoje nuo spalio men, gavau soc. ismoka uz rugsejo, spalio, lapkricio men, veliau prasitesiau ir turiu gauti uz gruodi, sausi, vasari, tai tureciau eit i socialini pratesimui kovo men ir nesti pazymas uz gruodi, sausi, vasari, bet birzoje sake kad kovo men man prades moketi bedarbio pasalpa, kaip tokiu atveju elgtis? g.gif 4u.gif
Demokratija
Laba diena.
Situacija tokia, mano vyras bedarbis prisiregistraves darbo birzoje, o as puse etato dirbanti ir taip pat darbo birzoje. Jeigu iseiciau is birzos, tai netektume teises i soc.pasalpa ir kompensacijas, ar butina man puse etato dirbanciai buti darbo birzoje?
JOLANCIUK
QUOTE(Demokratija @ 2013 02 07, 11:41)
Laba diena.
Situacija tokia, mano vyras bedarbis prisiregistraves darbo birzoje, o as puse etato dirbanti ir taip pat darbo birzoje. Jeigu iseiciau is birzos, tai netektume teises i soc.pasalpa ir kompensacijas, ar butina man puse etato dirbanciai buti darbo birzoje?
*

Taip,reikia stoveti.
lod
QUOTE(Aglėja @ 2013 02 06, 15:13)
Sveikos  4u.gif gal kuri žinot kaip keičiasi soc. pašalpos (350lt) skaičiavimas turint "ant savęs" registruota automobilį? Nes visad tikrina per regitra ar nėra nieko registruota  g.gif ačiū  4u.gif
*

tvarkant soc pasalpa,jie pasako kiek ivertinta Jusu masina.mano audi A42000m,ivertinta virs 2tukstanciu,bet soc pasalpai gaut tai netrukdo.
JOLANCIUK
QUOTE(lod @ 2013 02 07, 13:52)
tvarkant soc pasalpa,jie pasako kiek ivertinta Jusu masina.mano audi A42000m,ivertinta virs 2tukstanciu,bet soc pasalpai gaut tai netrukdo.
*

Bet ar jus igijot auto,kai gaudinejot soc.pasalpa ar jau turejot pries ja gaudinejant?
Nes mes turejom pries gaudinejant,tai tik ivertino kiek kainuoja,o dabar norim pirkti,kai jau gaunam,tai nezinau kaip jie tai vertins g.gif
raskejan
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 02 07, 13:59)
Bet ar jus igijot auto,kai gaudinejot soc.pasalpa ar jau turejot pries ja gaudinejant?
Nes mes turejom pries gaudinejant,tai tik ivertino kiek kainuoja,o dabar norim pirkti,kai jau gaunam,tai nezinau kaip jie tai vertins  g.gif
*

mes su vyru abudu keitem masinas gaunant soc.pasalpa,sitos brangesnes negu kur turejom bet nieks nieko nesake,
JOLANCIUK
QUOTE(raskejan @ 2013 02 07, 14:45)
mes su vyru abudu keitem masinas gaunant soc.pasalpa,sitos brangesnes negu kur turejom bet nieks nieko nesake,
*

Keitet,tai vienas pardavet,kitas nupirkot? Ar tiesiog nupirkot,o senas veliau pardavet?
Vat tas man neduoda ramybes,nes mes irgi keitem,viena pardavem,o kita nupirkom,irgi neprisikabino,bet dabar norim ispradziu nupirkti,o paskui jau sena parduoti.
raskejan
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 02 07, 15:00)
Keitet,tai vienas pardavet,kitas nupirkot? Ar tiesiog nupirkot,o senas veliau pardavet?
Vat tas man neduoda ramybes,nes mes irgi keitem,viena pardavem,o kita nupirkom,irgi neprisikabino,bet dabar norim ispradziu nupirkti,o paskui jau sena parduoti.
*

maniske pirma pardavem ir paskui kita pirkom,o vyras pirma nusipirko(nes nerado pirkejo tik nueme nuo iskaitos ar kaip ten vadinas g.gif ir kazkur tik po poros savaiciu pardave) bet cia tos tvarkos keicias ir kiekvienam kraste vis skirtingai doh.gif o mes pirkom rugseji,spali gal dabr kitaip g.gif
žydinti_pieva
Norėjau pasitikslinti, jei vyras nuo gruodžio vidurio nedirba (iškart užsiregistravo biržoj ir gauna išmokas), aš motinystės atostogose ir norime gauti kompensaciją už šildymą , tai vyras turi iš darbovietės gauti pažymą su 10,11,12 mėnesių atlyginimais?
spinduliukėa
laba,esam su vaiko tevu nesusituoke bendrai gyvenantys asmenys, gaudavau soc uz visa seima ,nes DB stovejo vaiko tevas as jokiu pajamu negaunu dabar situacija toke,kad vyra 6men ismete is byrzos,nes jam netiko darbas,nes nera kaip nuvaziuot iki ten . tai dabar taip iseina neegausiu soc pasalpos? Gal patartumet ka daryt,nes jokiu pajamu daugiau nera verysad.gif
JOLANCIUK
QUOTE(br@ske @ 2013 02 08, 15:12)
laba,esam su vaiko tevu nesusituoke bendrai gyvenantys asmenys, gaudavau soc uz visa seima ,nes DB stovejo vaiko tevas as jokiu pajamu negaunu dabar situacija toke,kad  vyra 6men ismete is byrzos,nes jam netiko darbas,nes nera kaip nuvaziuot iki ten . tai  dabar taip iseina neegausiu soc pasalpos? Gal patartumet ka daryt,nes jokiu pajamu daugiau nera verysad.gif
*

Taip,iseina kad negausit.
salua
QUOTE(br@ske @ 2013 02 08, 14:12)
laba,esam su vaiko tevu nesusituoke bendrai gyvenantys asmenys, gaudavau soc uz visa seima ,nes DB stovejo vaiko tevas as jokiu pajamu negaunu dabar situacija toke,kad  vyra 6men ismete is byrzos,nes jam netiko darbas,nes nera kaip nuvaziuot iki ten . tai  dabar taip iseina neegausiu soc pasalpos? Gal patartumet ka daryt,nes jokiu pajamu daugiau nera verysad.gif
*

man rodos mokės tik vaikui, jei iš viso mokės ax.gif atsisakyti darbo niekada nereikia, tiesiog darbdavys gali jūsų dar ir nepriimti smile.gif jei tikrai nėra kaip nuvykti į darbą, manau tai yra rimta priežastis dėl kurios galima tartis ir su birža ir su darbdaviu smile.gif dabar pusę metų negausit doh.gif todėl vienintelė išeitis kuo greičiau susirasti vyrui darbą smile.gif
Jorinte
Sveiki,

domina kompensacija uz sildyma ir karsta vandeni. Pirma karta buvau prasiusi 3men, bet kompensavo 2men (lapkriti ir gruodi). Dabar turiu prasyti naujai. Taciau nebedirbu , gaunu is darbo birzos pasalpa. Paskutine darbo diena buvo sausio 3d. Uz koki laikotarpi turiu pateikti pazyma apie gautas pajamas? Kiek zinau darbo birzos pasalpa mato matys.
poison
O kaip Jūs iš socialinės pašalpos sugebate susitaupyti automobiliui? Ir dar verkiat, kad pašalpos mažos doh.gif . Žinoma, kam eiti dirbti . . .
JOLANCIUK
QUOTE(poison @ 2013 02 08, 22:34)
O kaip Jūs iš socialinės pašalpos sugebate susitaupyti automobiliui? Ir dar verkiat, kad pašalpos mažos  doh.gif . Žinoma, kam eiti dirbti . . .
*

O jus galvojat tik pasalpa gaunam,dirbam,bet vistiek neuztenka smile.gif o ka ten sutaupyt,1000 lt ir masina smile.gif kas menesi po 100 lt atidedi.
poison
Dirbat, neužtenka ir gaunat socialinę pašalpą? Ir dar galite atsidėti? Galiu drąsiai teigti, jog turite arba pagalbą iš šono, arba nelegalių pajamų.
JOLANCIUK
QUOTE(poison @ 2013 02 08, 23:10)
Dirbat, neužtenka ir gaunat socialinę pašalpą? Ir dar galite atsidėti? Galiu drąsiai teigti, jog turite arba pagalbą iš šono, arba nelegalių pajamų.
*

Na galit teigti ka norit smile.gif tiesiog reikia moketi taupyti.
salua
QUOTE(poison @ 2013 02 08, 22:10)
*

nesigilinkit ir pyktis neims biggrin.gif soc pašalpa tokia mažytė, kas sumokėjus už butą sunkiai lieka maistui, apie mašinas nebekabu ax.gif visiška nesamonė ax.gif manau tiesiog jei išeina žmonės dasiduria iš šono ax.gif neteisiu nei vieno, bet ir netikiu, kad įmanoma iš jos sutaupyt ax.gif
pati turiu pavyzdį, dukrai 19m ji nesimoko ir stovi darbo biržoje, tai vadinasi atskira šeima ir gauna tuos 350lt ax.gif nors gyvena iš mūsų gėrio... na jei duoda ji ima, o pragyvent jei reikėtų iš tokių pinigų, ypač kai antram ir paskesniems šeimoje nei po 300lt neišeina tai manau mistika ax.gif na skaičiuok kaip nori, bet niekaip nesutaupysi doh.gif
JOLANCIUK
QUOTE(elelele @ 2013 02 08, 23:17)
nesigilinkit ir pyktis neims biggrin.gif  soc pašalpa tokia mažytė, kas sumokėjus už butą sunkiai lieka maistui, apie mašinas nebekabu ax.gif  visiška nesamonė ax.gif  manau tiesiog jei išeina žmonės dasiduria iš šono ax.gif  neteisiu nei vieno, bet ir netikiu, kad įmanoma iš jos sutaupyt ax.gif
*

Kai reikia,viskas imanoma smile.gif
saulyte525
aš tai noriu padėkoti JOLANCIUK'ui už visas konsultacijas ir atsakymus ir pasakyti kitom mergairėm "gyvenkime draugiškai".

ir už temos sukūrimą 4u.gif 4u.gif
salua
QUOTE(saulyte525 @ 2013 02 08, 22:24)
aš tai noriu padėkoti JOLANCIUK'ui už visas konsultacijas ir atsakymus ir pasakyti kitom mergairėm "gyvenkime draugiškai".

ir už temos sukūrimą  4u.gif  4u.gif
*

Jokių priekaištų neturiu ax.gif džiaugiuosiu kad tokia tema yra ax.gif ir kad kažkas netingi atsakyt ir padėt kai žino atsakymą 4u.gif
tiesiog kartais būna nesupranamų dalykų, todėl ir klausiama, kaip tai įmonoma ax.gif biggrin.gif
Jolančiuk, statyk naują triobą, šitą jau baigiam biggrin.gif
saulyte525
QUOTE(elelele @ 2013 02 08, 22:17)
pati turiu pavyzdį, dukrai 19m ji nesimoko, ti vadinasi atskira šeima ir gauna tuos 350lt ax.gif  nors gyvena iš mūsų gėrio... na jei duoda ji ima, ...
*

mano sūnus 19 metų dabar metė mokslus, tai jei susiras darbą tai irgi nežinau kaip socialinis skaičiuos kompensavimą už šildymą, juk pajamos visų šeimos narių skaičiuojamos. O kad jis prisidėtų prie šildymo apmokėjimo tai abejoju. Dar gali būti, kad dabar DBiržoj kokio nepatikusio darbo atsisakys ....
JOLANCIUK
QUOTE(elelele @ 2013 02 08, 23:32)
Jokių priekaištų neturiu ax.gif  džiaugiuosiu kad tokia tema yra ax.gif  ir kad kažkas netingi atsakyt ir padėt kai žino atsakymą 4u.gif
tiesiog kartais būna nesupranamų dalykų, todėl ir klausiama, kaip tai įmonoma ax.gif  biggrin.gif
Jolančiuk, statyk naują triobą, šitą jau baigiam biggrin.gif
*

biggrin.gif einu medziagas pirkti smile.gif
admin*1
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.