Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Triumfante @ 2012 10 22, 10:39)
Merginos, su klausimu, tokiu truputi is kosmoso  blush2.gif , ar gali pvz kokia mioma pasisalinti su mm pati? O gal tai mano zymioji cista?  unsure.gif (vakar iskrito gabalas odos, kaip maiselis)


Mioma tikrai nepasisalina, o cistos pasisalina, bet tikrai ne kazkokiu apciuopiamu budu.Kadangi pas mane cisots amzinas svecias, tai niekad nesua tkreipus demesio i ju pasisalinima biggrin.gif Kas del to darinio, tai kai man pirmo IVF metu buvo pradejes kilti HCG, gimdoj nieko nesimate, nes HCG tiek neuzaugo kad kas nors matytusi, bet kai parejo memes, tai galvojau, kad nualpsiu, nes irgi kazka panasaus pamaciau.Tada labai issigandau, bet pakalbejus su gydytoja ji mane itikino, kad tai tebuvo gleivines gabalas.O pas tu dar pati juk sakei, kad pagal vaizda gleivine buvo pasiruosusi nestumui.Vadinasi ji buvo pakankamai stora, gal net didesne nei paprastai nuo hormonu.O kadangi ten niekas nekibo, tai ji visa tokia ir pradejo valytis.uretu dabar buti gausesnes nei visuomet memes.
Atsakyti
Aciu dar karteli, malonu kad galiu prie jusu prisijungti smile.gif Tikiuosi ir as veliau galesiu daugiau pakomentuoti, nes dabar tik pacia pradzia ax.gif

Tarp kitko as darausi privacioje Londono klinikoje, bet man labai nepatinka kad jie nusprende icsi daryti, nes MD turtas buvo 9 mln, judejimas 50%. Tai nejaugi neuztektu ivf, vis naturaliau? Kaip galvojat mergaites? : ax.gif ax.gif
Atsakyti
Kadangi turiu siuntima pas kita eco spec. apziurai po nepavykusio, manau gerai apziuresim ir apkalbesim kas ir kodel galejo buti, o memes kaip tik negausios, nors visa gyvenima plaukdavau, tai maniau dabar jau skesiu tikrai, gal dar ne vakaras.
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 10 22, 13:21)
17 dpi atsakymas neigiamas. Dabar turiu tiek klausimu gyd., apipilsiu kaip is giedro dangaus, nes hcg diena po neigiamo nebegalejau kalbeti.



Na kaip cia tau pasakius, velai tu darei hcg, ir yra galimybe kad kibimas buvo, juk hcg kaip ir mano atveju galejo tiesiog labai greitai nukristi. Cia tik mano prasimanymai aisku.


QUOTE(Triumfante @ 2012 10 22, 13:26)
Tai gal reiktu man gimdos apziuros operacijos, per ta itampa ir pavadinima pamirsau. Vadinasi buvo kazkas ir trukde pasilikti mazuciui.  verysad.gif


Hysteroskopija. O tau ji nedaryta dar?

Katyte - tikiuosi kad LP atsakys i daug klausimu tau 4u.gif

Afrodite - ramybe is tavo posmu tiesiog tryksta, dziaugiuosi kad jau po truputi atsigauni ir leidi sau svarjoti apie laimingaji kita karta 4u.gif

Terziuk - zinau kad jau isikurei kitur, bet zinok kad galvoju apie tave ir du stebukliukus ir linkiu lengvo nesiojimo iki pacios pabaigos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 10 22, 13:39)
Na kaip cia tau pasakius, velai tu darei hcg, ir yra galimybe kad kibimas buvo, juk hcg kaip ir mano atveju galejo tiesiog labai greitai nukristi. Cia tik mano prasimanymai aisku.
Hysteroskopija. O tau ji nedaryta dar?


Nezinau, pagal tai kaip jauciausi po isodinimo, zinau, kad vykti tikrai kazkas vyko ir stipriai, bet deja, ne i teigiama puse pasisuko.
Nedaryta, labai nebenorejau operaciju, bet jauciu, kad teks prasyti, nors jie ir patys nebelabai nori i mane lysti, lp susikomplikavusi buvo.
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2012 10 20, 12:14)
mums po nepavykusio 2 ivf kariotipa dare nemokamai KMUK su siuntimu is savo gydytojos.gal ir po pirmo galima gauti nemokamai

O kas davė siuntimą, Tavo ginė? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 10 22, 13:36)
Kadangi turiu siuntima pas kita eco spec. apziurai po nepavykusio, manau gerai apziuresim ir apkalbesim kas ir kodel galejo buti, o memes kaip tik negausios, nors visa gyvenima plaukdavau, tai maniau dabar jau skesiu tikrai, gal dar ne vakaras.


Zinok mano mmm negausios, bet pirmom dienom tokiu dalyku buna, tamsiai raudonos spalvos, tikrai gana dideli... Gleivines gabaliukai pas mane, manau, ir pas tave. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 10 22, 13:50)
Nezinau, pagal tai kaip jauciausi po isodinimo, zinau, kad vykti tikrai kazkas vyko ir stipriai, bet deja, ne i teigiama puse pasisuko.
Nedaryta, labai nebenorejau operaciju, bet jauciu, kad teks prasyti, nors jie ir patys nebelabai nori i mane lysti, lp susikomplikavusi buvo.


Hystero daaauuuug paprasciau uz LP. viskas bus gerai ir kaip mano gydytojas sako, tikrai verta paziureti pries IVF 4u.gif
Atsakyti
Afrodite wub.gif
Aciu, kad domiesi, as, zinok, kaip ir tu - laukiu mmm.... Nes per jas tyrimai ir aiskumas, kada operacija... Tikiuosi, aiskumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(stryga @ 2012 10 22, 14:00)
Zinok mano mmm negausios, bet pirmom dienom tokiu dalyku buna, tamsiai raudonos spalvos, tikrai gana dideli... Gleivines gabaliukai pas mane, manau, ir pas tave.  4u.gif

Tai tikrai ne tie gabaliukai.

QUOTE(Citas @ 2012 10 22, 14:05)
Hystero daaauuuug paprasciau uz LP. viskas bus gerai ir kaip mano gydytojas sako, tikrai verta paziureti pries IVF  4u.gif

Tuomet nuspresta, reikalausiu jos, nu ir sekasi. mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 10 22, 14:27)
Tai tikrai ne tie gabaliukai.
Tuomet nuspresta, reikalausiu jos, nu ir sekasi.  mega_shok.gif


Triumfanciuk, zuiki... console.gif , nieko, pasiremontuosim ir eisim vaiku uzkariaut mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(stryga @ 2012 10 22, 14:35)
Triumfanciuk, zuiki...  console.gif , nieko, pasiremontuosim ir eisim vaiku uzkariaut  mirksiukas.gif

Aha, prisikarksejom apie gimdyma kartu, tai dabar remontuosimes kartu.
Vis dazniau pagalvoju apie ivaikinima, kazkaip abejoju ar turiu tiek jegu gyventi nuolatiniam laukime ir nusivylimuose, aisku, dabar viskas sviezia eilini karta ir nosis trupusi velkas zeme..
Atsakyti