Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(stryga @ 2012 10 23, 10:51)
Tikrai NE!  schmoll.gif


Sutinku drinks_cheers.gif Dar net ne nescia o jau nusisneka lotuliukas.gif
Betuk - is sitiek snaiguciu tikrai kokios 2-3 bus puikios!!!
Atsakyti
QUOTE(burzge @ 2012 10 23, 06:31)
Man irgi isejo "maiselis" po nepavykusio ciklo su snaigutem.  Prasidejus kraujavimui pirmiausiai isejo tas "maiselis", o tik po keliu valandu pasirode kiek tirstesnes nei tradicines isskyros.

Paaiškinkit, apie kokio dydžio maišelį kalbat?
Aš ne vieną gydytoją tardžiau, ar mėsos gabalai per mėmes (sakysim, 2x1x0,5 cm) gali reikšti kibimą, ar ne. Visi sakė, kad tai reiškia, jog buvo gleivinė didelė, gerai pasiruošusi, ir išsivalo nesuirusi.
O po vieno nepavykusio IVFo iškrito visa gleivinė iškart (visas 5-6 cm dydžio maišas).
Atsakyti

Sveika prisijungus, bet aš taip pat siūlyčiau ICSI, nes tai nėra tas kiekis, kad rizikuoti tavo taip sunkiai ir brangiai augintoms kiaušialąstėms. Žaidėme ir mes kartą, darėme pusę su IVF, pusę su ICSI, tai ačiū gydyt., kad nepaklausė manęs ir visų nepadarė IVF (ir aš norėjau nors kažkiek to natūralumo išsaugoti smile.gif ), nors vyro turtas buvo daug geresnis, tačiau reikia įvertinti ne tik skaičių, bet ir kitas patologijas.
Pasikartosiu, reikia pasitikėti savo gydytojais, jei to pasitikėjimo nėra, tada tiesiog reikia jį keisti 4u.gif

Labutis, mano ideja irgi butu daryti per puse:- puse ivf ir puse icsi. Nes pagal statistika dar nieko negalima spresti del icsi, si procedura atsirado tik 1992 metais ir vaikai gime naudojant si metoda dar nera suauge ir kokios galimos kompikacijos nera zinomos aprt jei berniukas gali paveldeti tevo nevaisinguma.
Visu pirma man baugu kad medicininiu budu atrinks spermotozoida ir ides, ivf budu suleidzia daug ju ir as manau tai nors truputi naturaliau.
Arba kitas atvejis, kadangi as dar turiu 2,5 savaites iki kiausineliu surinkimo, del to ir cia svarstau kaip butu geriau:geda2:
P.S. Po apziuros as naturaliai turejau 32 folikolus, tai kas bus po stimuliacijos??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 10 23, 11:15)
Sutinku  drinks_cheers.gif Dar net ne nescia o jau nusisneka  lotuliukas.gif
Betuk - is sitiek snaiguciu tikrai kokios 2-3 bus puikios!!!


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Grizta Citas su savo bajeriais biggrin.gif

Cituli, Strygut, buckis jum uz tikejima 4u.gif Kol kas jaudulio lygiai nulis, idomu kaip bus ryt vaziuojant.Kadangi vaziuosiu viena, taigi ir vairuoti paciai teks, bandysiu nevirsy greicio belaukdama T skambucio biggrin.gif
Atsakyti
Mamiliarija, gal galetum truputi placiau aprasyti savo situacija?

Atsakyti
QUOTE(init @ 2012 10 23, 12:14)

Visu pirma man baugu kad medicininiu budu atrinks spermotozoida ir ides, ivf budu suleidzia daug ju ir as manau tai nors truputi naturaliau.

P.S. Po apziuros as naturaliai turejau 32 folikolus, tai kas bus po stimuliacijos??? g.gif

visiškai vienoda tikimybė negerumų be ICSI, nebūtų gyvenime tada blogų pavyzdžių, nes nebūtinai tas kuris geriausias spermiukas ir įlįs, nes gali stipriausi "pratirpdinti" apvalkalėlį, o koks paliegėlis šalia tik stovėjęs, "šmurkšt" ir įlenda

o dėl tų 32 folikulų, tai jeigu tavo kiaušidės policistinės, kiaušidėse tų mažų folikuliukų visa galybė, bet jie visi tuo metu netinkami dar būna, juos reikia dar auginti ir tikrai ne visi jie užauga, dalis sunyksta
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2012 10 23, 10:38)
visiškai vienoda tikimybė negerumų be ICSI, nebūtų gyvenime tada blogų pavyzdžių, nes nebūtinai tas kuris geriausias spermiukas ir įlįs, nes gali stipriausi "pratirpdinti" apvalkalėlį, o koks paliegėlis šalia tik stovėjęs, "šmurkšt" ir įlenda

o dėl tų 32 folikulų, tai jeigu tavo kiaušidės policistinės, kiaušidėse tų mažų folikuliukų visa galybė, bet jie visi tuo metu netinkami dar būna, juos reikia dar auginti ir tikrai ne visi jie užauga, dalis sunyksta


Gal ir tiesa g.gif Aciu uz komentara, tikiuosi bus lengviau... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 10 23, 12:17)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Grizta Citas su savo bajeriais  biggrin.gif

Cituli, Strygut, buckis jum uz tikejima  4u.gif Kol kas jaudulio lygiai nulis, idomu kaip bus ryt vaziuojant.Kadangi vaziuosiu viena, taigi ir vairuoti paciai teks, bandysiu nevirsy greicio belaukdama T skambucio  biggrin.gif


Tai kad su tavim rimtai neimanoma ax.gif
Taigi tau ryt jau isodint gali ane? ***** atsargiai atgal vaziuok, jokiu staigiu posukiu ir stabdymu schmoll.gif O del greicio virsymo, mus sustabde latviukai netoli LT sienos tai atsipirkom 5 Latais bigsmile.gif Geri jie, sako nu mums irgi reikia duonai uzsidirbt, tai duonai ir davem rolleyes.gif O jei rimtai tai pasiseke mums turbut and geruolio uztaikyti wub.gif sakem kad ir taip latvijos ekonomikai daug pinigu palikom, isvardinom Bykova, Embrions tai gal pagailejo cool.gif
Atsakyti
Beta1, minimum 2 taves laukia, neabejoju! smile.gif

QUOTE(Pelargonija @ 2012 10 23, 11:47)
O po vieno nepavykusio IVFo iškrito visa gleivinė iškart (visas 5-6 cm dydžio maišas).

Tai greiciausiai ir pas mus bus gleivines maiselis, kitaip nei visada, po maiselio nebeliko nei skausmo, nei mm gausios, gal pagaliau ir as galesiu girtis trumpomis 1-2 dienu mm.
Atsakyti
Triumfante,

vakar jau nusipirkau testu kitokiu, jau net ir vokieciu gamybos lotuliukas.gif Nieko - baltas kaip popierius doh.gif

O jeigu pagal dvieju paskutiniu metu statistika, man siandiena mmm veluoja jau antra para.

Bet, geriau pagalvojus, neatmetu galimybes, kad gali buti post liekamieji rugsejo menesio IVF/stimuliaciju reiskiniai... verysad.gif


QUOTE(stryga @ 2012 10 23, 09:26)
Labas rytas!
Gingerbella, turiu deal'a - ketvirtadieni laikau kumscius uz tavo puikius hcg, o tu palaikyk, kad man ketvirtadiei mmm pramustu. Kitaip tariant siandien atiduok tai, ko tau dabar nereikia, o as mielai priglausiu tas savalkas, ka? Nes noooriu ju kuo greiciau!!! Bet dar labiau noooriu tavo  nestuke.gif !


Stryga,

labai geras tavo deal'as!!! Matau, kad jau puikiai veikia, nes MMM man dar nera. Matyt jos dabar keliauja per Baltijos jura pas tave. Tad jau manau, turetu jos tau ryt, poryt pasirodyti lotuliukas.gif drinks_cheers.gif Priklauso nuo to ar arciau Klaipedos gyveni ar toliau lotuliukas.gif


Citai,


aciuuuu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Beta,


ar tai reiskia, kad jau grisi rytoj ne viena, glostydama sau pilveli? wub.gif


Init,


smagu, kad galite rinktis tarp IVF ir IVF+ICSI.

As savo ruoztu dekoju mokslui ir medicinai, kad siandiena turiu vilti susilaukti vaikelio su MB, kadangi dar pries 20 metu tai musu porai butu buve neimanoma.

4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2012 10 23, 12:17)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Grizta Citas su savo bajeriais  biggrin.gif

Cituli, Strygut, buckis jum uz tikejima  4u.gif Kol kas jaudulio lygiai nulis, idomu kaip bus ryt vaziuojant.Kadangi vaziuosiu viena, taigi ir vairuoti paciai teks, bandysiu nevirsy greicio belaukdama T skambucio  biggrin.gif


Beta,

sunkus tas laukimas skambucio... laikykis 4u.gif skambins kuriuo atveju? Man reikejo laukti skambucio, kad isgirsti: galite nevaziuoti. Jeigu nesulaukiu skambucio, toliau tesiu kelione :-)

Bet kokiu atveju, taves laukia ryt GRAZI diena. Nes tai laikas, kuri taip ilgai planuojame, ruosiames...ir kai ji ateina...tai juk vilties ir dziaugsmo diena wub.gif

Aisku, jeigu niekas nesugadina nuotaikos doh.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif

Matau, kaip visada diskutuojat..., saunuoles mergaites smile.gif

O as va netveriu savam kailyje, labai noriu suzinoti IVF+ICSI rzultatus, kurie paaiskes tik 29 diena. Gal jau testas galetu parodyti rezultata? Nes atrodo, kad jauciu jog pareina nelabosios, isbere siek tiek, nuotaika PMS'ine ir kartais maudima sonuose jauciu... Noriu kuo greiciau suzinoti atsakyma ir nesikankinti, o tiesiog susitaikyti su realybe unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufforija @ 2012 10 23, 13:52)
Sveikutes mirksiukas.gif

Matau, kaip visada diskutuojat..., saunuoles mergaites  smile.gif

O as va netveriu savam kailyje, labai noriu suzinoti IVF+ICSI rzultatus, kurie paaiskes tik 29 diena.  Gal jau testas galetu parodyti rezultata? Nes atrodo, kad jauciu jog pareina nelabosios, isbere siek tiek, nuotaika PMS'ine ir kartais maudima sonuose jauciu... Noriu kuo greiciau suzinoti atsakyma ir nesikankinti, o tiesiog susitaikyti su realybe  unsure.gif


Isberimas labai daznas nestuke.gif zenklas 4u.gif Kada ir keliu dienu embrioniukus isodino ?
Atsakyti