Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(exDaiva @ 2012 10 26, 11:17)
Merginos, del to lasteliu nelyginio skaiciaus - kazkada Motinos ir vaiko klinikos embriologe aiskino taip - dalijimasis yra procesas, pasiziuri pro mikroskopa 7 lasteles, pasiziurejus po valandos - jau gali buti 8 ir t.t.


pritariu drinks_cheers.gif . man sodino du: 8 ir 7 ląstelių. embriologė paaiškino, kad 7 ląstelių, bet 7-oji, buvo pailga, o tai reiškia, kad ji tiesiog dar nespėjo pasidalinti. juk ir vaikai auga ne vienodai, vieni lėčiau, kiti greičiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2012 10 25, 21:33)
belieka isliudet, asaras nusisluostyt ir pirmyn i tiksla. nepaims  musu tas nevaisingumas plikom rankom!


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Afrodite (smagu,kai pasigenda) ir visos kitos mergytės, kaip pastebėjot, labai retai parašau, nes darbai yra ne tik kad prispaudę,bet užsmaugę. Be to ruošiuosi naujiems pokyčiams savo gyvenime ax.gif , tai iliuzijomis apie sėkmingą IVF stengiuosi negyventi. Tačiau visoms JUMS nuoširdžiai linkiu kuo greičiau pastoti wub.gif

Apgailestauju, kad kai kurioms niekaip nepavyksta pastoti... console.gif
Atsakyti
Stryga, sekmes LV, o gal naujienos kaip tik bus geros 4u.gif

Beila 4u.gif

Kazkaip man cia truksta Cito ir Atilojos..na, dar Terzes truksta, bet kadangi del kitu priezasciu, tai wub.gif
Atsakyti
KittyKitty,

jau trecia karta bandau prisiminti ka tau norejau parasyti. Jau visai prastai su galva pasidare:-) pries miega jau buvau atsiminus ir vel nepamenu siandiena doh.gif

Ir dar primink prasau - kada taves 2 in 1 operacija laukia? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(GingerBella @ 2012 10 26, 16:37)
KittyKitty,

jau trecia karta bandau prisiminti ka tau norejau parasyti. Jau visai prastai su galva pasidare:-) pries miega jau buvau atsiminus ir vel nepamenu siandiena doh.gif

Ir dar primink prasau - kada taves 2 in 1 operacija laukia?  4u.gif



Ir kaip man ''patinka'', kad visas tekstas kur rasiau Pepei ir Strygai - dingo doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
Kazkaip siandiena ''ne TA'' diena. Einu skaityti knyga.

Grazaus penktadienio vakaro mergaites 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GingerBella: 26 spalio 2012 - 15:39
Sveikutes mergaites 4u.gif

Kitty, as cia 4u.gif Bet ziauriai apsikuisusi darbais, tai prisokom paskaitau ir vel - dirbti blush2.gif bet gal ateis geresnes dieno, kai darbe galesiu paskaitinet mirksiukas.gif Buckis visoms 4u.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz palinkejimus!!! wub.gif

QUOTE(KittyKitty @ 2012 10 25, 23:18)
Terziuk, Tau turbut atrodo, kad laikas letai eina, bet man atrodo, kad lyg ka tik vaziavai atgal, ispylus vaistus... Pergyvenai, kad per greitai susistimuliavo... Treijsas apkabines aiskino, kad negali nieko zadeti.. O dabar jau tuoj baigsis tavo pavojingasis 12 savaiciu laikotarpis.. wub.gif


wub.gif wub.gif
Zinai, taip noreciau musu visu meetuko, visu senu mergaiciu, bet su pilvukais.... Visu laimingu...

Gingeriuk, prasitrink az, negaliu ats issiusti.
Atsakyti
Stipriai apkabinu ir siunciu bucki visoms.Grazaus penktadienio ir nuostabaus savaitgalio thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Terzyt,

Jau istryniau ax.gif blush2.gif

KittyKitty,

atsiminiau doh.gif as apie simptomus, kur rasei kaip visos tave garantuotai pavasari islydejo, nes buvo visi simptomai. Taigi - teko savo kailiu patirti, kaip tikrai buna visi tie simptomai. Kadangi man buvo daryta viskas naturaliame cikle, as visus pojucius ir MMM nebuvima i progesterona suvedu. Siandiena buvau pas gyd. Sake, kad man MMM dar nera ir nebuvo del progesterono. Bet aisku, tai ne taisykle ir visoms mergaitems gali buti skirtingai.

Taciau esu isitikinusi, kad pojuciu nesusikuriau ir tikrai nebuvo psichologiniai nestumo pojuciai, todel belieka vienintelis kaltininkas - progesteronas. Matyt mano organizmas taip jaucia jo buvima g.gif

Ateiciai - ignoriuosiu visus pojucius, velavimus. Vienintelis man istatymas ir isakymas ir religija - HCG smile.gif ax.gif


Info del stimuliaciju:


idomu kokios jusu patirtys su stimuliacijomis ir kokiais vaistais. Idomumo delei parasysiu, kad man gyd. linkes keisti 1-am IVF'e naudota Puregon i Menopur. Sake, kad buna, kad moteru organizmas kitaip sureaguoja (ne visu moteru ir tai ne taisykle, ir ne pazadas), taciau buna, kad sureaguoja ir priauga ar tai daugiau, ar tai geresnes kokybes kiausialasciu. Tad jis nori su manimi bandyti Menopur sekanti karta. (Is 12 folikulu ispunktavo 7 kiausialastes, is kuriu apsivaisino tik 2 ICSI budu (nes kitos buvo ''trapios'')).

Afrodite ir mergaites,


grazaus savaitgalio visoms!!! Pailsekime gerai ir is sirdies!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Visas sitas IVF ir pries/po/per IVF labai vargina emociskai, bent jau mane verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GingerBella: 26 spalio 2012 - 20:11
Ginger, o as va galvoju, kad turbut susikuriau arba jie tokie ne nuo progrsterono, o nuo gonalio ir pan. Nes mane stimuliavo IVF, bet dare tik IUI, todel nenaudojau jokio prg... O mano 2in1 lapkricio 14 4u.gif

Atiloja, suprantu,laukiu tavo a k t y v a u s dalyvavimo rolleyes.gif kai lauksim tavo hcg, tada jau tikrai rasi laiko tongue.gif

Man irgi su galva prastai, visad buvo prastai, o dar tiek ja dauzau, vakar keturis kartus doh.gif man parktroniko galvoj truksta, visur kliunu, dauzausi, esu du kartus po akim iki melyniu prasikirtus, net kaulas skilo doh.gif vakar trenkiau galva i kampini lubu kampa, i virtuves spinteles duris, sporte i spinteles dureles ir i lentyna miegamajame, sitas buvo ziauriausias, liko guzas doh.gif biggrin.gif o kai sustresuoju, tada visai prastai buna, viska metau, pamirsineju, dauzaus,apsipylineju, pernai, kai atleidinejo is darbo, sugebejau i nuosava tvora nubraukti masiniuko sona doh.gif
Papildyta:
Mano organizmas gana prastai i gonali reaguoja, pridejo Merionali, stimuliavosi geriau 4u.gif
Atsakyti
KittyKity,

supratau 4u.gif bent jau MMM nebuvima del progesterono patvirtino gydytojas.

O del kitu dalyku - saugok save 4u.gif Linkiu, kad galu gale jau pastotum (kiek gi galima) ir visus tavo issiblaskymus sutvarkytu nestumas ir leliukas wub.gif
Atsakyti
KITTY 4u.gif
GINGERBELLA mane stimuliavo su Menopuru ir tik viena foli uzauginau verysad.gif
Atsakyti