Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(GingerBella @ 2012 10 21, 15:14)

Is tikruju idomi tema - merginos - kurioms pavyko IVF - ar atsisakete kavos / sumazinote jos kieki? g.gif

as atsisakiau visai beveik blush2.gif , kartais prie kompanijos per savaite viena puodeli isgeriu ir viskas, o siaip vsai as jos ir nebenoriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olson @ 2012 10 21, 04:09)


Olson, o ar pas tave dvynukai? Paraselyje ziuriu meskiukai uzrasyta ax.gif Kaip jiem sekas?
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 10 21, 16:57)
Olson, o ar pas tave dvynukai? Paraselyje ziuriu meskiukai uzrasyta ax.gif Kaip jiem sekas?

aha dvynukai, nu kolkas jiems viskas gerai, tikiuosi taip ir bus toliau wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olson @ 2012 10 21, 15:09)
as atsisakiau visai beveik  blush2.gif , kartais prie kompanijos per savaite viena puodeli isgeriu ir viskas, o siaip vsai as jos ir nebenoriu  ax.gif

Na as kavos jau nuo stimuliacijos nebegeriu,na taip nutariau,o dabar kartai baltos kavos ,o juodos net nenoriu
Atsakyti
QUOTE(mamiliarija @ 2012 10 21, 12:12)
Beta1 jau taip pat dulkes nuvalei nuo  NT kolekcijos likučių? Greit prireiks padidinamojo stiklo ir pačiai biggrin.gif


Matai, praeita karta tiek isijauciau i ta sisiojima ant NT, kad tiesigo privalejau juos visus ir apsysiot biggrin.gif Dabar ruosiuosi antrai partijai, reiks uzsipirkt.

QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 10 21, 12:53)
*Beta1, tu pas mus greituole biggrin.gif Nors skaityk ir pavydek kaip zmogus sukas:) Kada tavasis HCG?

**As siandien tokia "sexy" jauciuos....Su herpes drugauju biggrin.gif Lupa triguba, Dar ir zando apacia istinus, kazka skaudus prie skruostikaulio is (smakro/kaklo puses) apciuopiu. Idomiai cia viskas biggrin.gif


* oi saulele, mano HCG tai ka as zinau kada, nes gali dar niekas ir neatsilti.O jeigu kas ir atsils, tai gali neaugti iki blastuciu.Va sito zingsnio, jauciu, kad galim ir neperzengti unsure.gif Nu bet matysim.Kaip bus, taip.Paliudesiu,isgersiu koki burbuluoto geralo taure kita ir vel i trasa.

** tai faina tau biggrin.gif Sveik 4u.gif

QUOTE(GingerBella @ 2012 10 21, 15:14)
Is tikruju idomi tema - merginos - kurioms pavyko IVF - ar atsisakete kavos / sumazinote jos kieki? g.gif


As tai nelabai suprantu ko cia visos tos kavos baidos kaip velnias kryziaus.....Man gydytoja vos tik pastojus sake, kad kas ryta butinai po geros kavos puodeli ikalciau, tai bent spaudimas nors kiek pasikels, nes jis pas mane zemiau plintuso budavo.Velesniam nestume kai kavos negalejau gerti, nes pykino, tai pagal poreiki kaldavau paracetamolis+kofeinas tabletes.

GingerBella, labai dar neliudek, bandyk ziuret ka rytoj testas rodys g.gif Aisku, nervas ima, kad negalima siaip sau imti ir pasidaryti HCG kur nuvaziavus.Nu bet jeigu ruoniai taip nusprende, tebunie.....Tik tiek, kad daugiau aiskumo butu ir maziau nervacijos.Na bet laukiam ir ziurim kas toliau.
Atsakyti
QUOTE(Olson @ 2012 10 21, 17:01)
aha dvynukai, nu kolkas jiems viskas gerai, tikiuosi taip ir bus toliau   wub.gif  wub.gif


Olson,

kaip miela wub.gif linkiu, kad abudu sau ir toliau graziai graziai augtu 4u.gif


Beta,

zinau kiek klaustuku: atsils, neatsils, atsils, neatsils... atsils, neatsils...augs, neaugs....

Bet as tau siunciu tikejimo laseli su savo pavyzdziu 1 is 1 mirksiukas.gif

O man tai visai jau mirazai. As jau nuverkiau posma, kad nepavyko, is to liudesio ir pykcio tuo paciu pasidariau dar viena puoda kavos, baigiu issisveisti namus...o tos nelabosios neateina nors ka...nu ateitu ir butu man viskas aisku ir ''ramu''... o dabar, nei siaip nei taip...

ohmy.gif ohmy.gif

Del kavos: tai cia vienas is tu dalyku kai klausia pries IVF apie visus zalingus iprocius, sporta ir apie...kava...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GingerBella: 21 spalio 2012 - 17:19
GingerBella, ramiai, juk ir neturi dar niekas ateiti ir toks nusiteikimas netinkamas tikrai, bet mes suprantam, tai hormonu audros, laikykis ir tikek, mes tikim. console.gif wub.gif


Mergaites, dovanoju Utrogestan200 15 kapsuliu, jeigu domina, rasykit i az. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olson @ 2012 10 21, 05:01)
aha dvynukai, nu kolkas jiems viskas gerai, tikiuosi taip ir bus toliau  wub.gif  wub.gif


Kaip saunu biggrin.gif Jauciu, ne viena as, kuri noretu dvynuku-receptuko:)
Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2012 10 21, 05:28)
* oi saulele, mano HCG tai ka as zinau kada, nes gali dar niekas ir neatsilti.O jeigu kas ir atsils, tai gali neaugti iki blastuciu.Va sito zingsnio, jauciu, kad galim ir neperzengti  unsure.gif Nu bet matysim.Kaip bus, taip.Paliudesiu,isgersiu koki burbuluoto geralo taure kita ir vel i trasa.


Viskas bus gerai, ne mazai turit, kazkas tikrai links. Nereiks sampanizuoto wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 10 21, 18:40)
GingerBella, ramiai, juk ir neturi dar niekas ateiti ir toks nusiteikimas netinkamas tikrai, bet mes suprantam, tai hormonu audros, laikykis ir tikek, mes tikim. console.gif  wub.gif



Triumfante, koks mielas sis veidukas:
console.gif

Aciu uz palaikyma. Viskas, neuzimu eterio mirksiukas.gif

P.s. man drauge sake (2 vaiku mama), kad kai nescioji nescia buna, ji tampa tokia gera, gera...

O as siandien tikra ziezula ant sluotos po namus skraidau ax.gif
Atsakyti
as irgi uz kava, pastojusi tikrai 1 karta i diena jos geriau, nieko nera bloga joje, o balinta daznai piknaudziauti negalima, geriau jau juoda arbata smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufforija @ 2012 10 21, 12:27)
Mergaites, dar klausimas... As vis kokia pensininke neatstoju nuo jusu  biggrin.gif Gal teko po isodinimo kuriai vartoti Estrofem 2 mg.? Skaiciau, kad pastojus reikia nutraukti vartojima...



as naudojau siuos vaistus is kart po blastutes isodinimo. Geriau 19 dienu, nes po triju savaiciu man nutrauke smile.gif
Papildyta:
QUOTE(KittyKitty @ 2012 10 21, 12:09)
Labas,
visada po IUi gerdavau duphastoną ir ateidavo, tik sunkiai pramušdavo, o su crinonu atėjo dviem dienom anksčiau, net kai tepliojo, vyras dar norėjo, kad įsidėčiau doh.gif , tai tiesiog ryte iškrito kruvina varškė doh.gif
visai normalu. Man irgi 5 savaičių nematė, nors hcg didelis buvo. Žiauriai pergyvenau. pamatė, kai buvo 5,5, bet paskui 6 savaičių dar širdutės negirdėjo, vėl pergyvenau. Bet viskas buvo gerai 4u.gif
sėkmytės, lauksime gerų žinių wub.gif


Keista, kad jums su Magreco nieko nemate g.gif As pas gydytoja buvau sulaukus triju savaiciu ir mate zirniuka wub.gif smile.gif Zirniukas tokio dydzio, kaip sypsenele smile.gif Turiu nuotrauka 4u.gif
Atsakyti
Sveiko Mamytes smile.gif vis stebiu stebiu Jusu namucius, bet tyliai , o va siandien nutariau parasyt blush2.gif man spalio 5 diena isodino embrioniuka, spalio 19 diena testas buvo teigiamas , lotuliukas.gif , o tiksliau antra juostele buvo neryski , tad bijojau dziaugtis , dar kita ryta pasidariau dar viena testa , ir jau tada juostele buvo daug ryskesne lotuliukas.gif , bet klausykite Mamytes , vakar pradejo teplioti..kazkas neryskaus bet teplioja..gal turite patirties ar girdejote kas tai galetu buti? verysad.gif
Atsakyti