Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Triumfante @ 2012 11 01, 13:35)
Betuk, o siandien ka testas sako?  wub.gif


Triumfante, aprasiau jau auksciau visa NT detektyva doh.gif
Atsakyti
Betuk, dabar perskaiciau detektyva, nu tu matai, bus dvynukai! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 11 01, 12:40)
* tai kad labes siandien lapkricio 1 d. is vis HCG nedaro, del to ir sako ateik rytoj.
** eik tu  irnesakyk.gif Dabar gavoju ar ten is viso kas nors yra....  unsure.gif bet jeigu neiko nieko nebutu, nerodytu vaiduoklio net isdziuves testas, ka..... ?  rolleyes.gif
*** ateis katineli, ateis  wub.gif Tu tikriausiai net neisivaizduoji kaip as laukiu tavo stebuklingo laiko...  wub.gif

Triumfante, GingerBella, aciu uz grazius zodzius  wub.gif  wub.gif

GingerBella, ar man pasirode, ar tu ka tik paminejai, kad siandien pradedi stimuiacija ?  g.gif


aaaaa, nugi pamirsau kad lietuva daug svenciu turi biggrin.gif nu ka lauksim rytojaus 4u.gif

nerodytu ir isdziuves nieko, as turejus ir tokiu ir tokiu smile.gif

Atsakyti
Beta,


tikrai atskiedei mirksiukas.gif as vakar turejau daug darbelio iki pat vidurnakcio, tai arbata geriau ir geriau, vietoje kavos (stengiuosi riboti kieki ir gerti ne daugiau 2 puodeliu per diena). Tai siandiena mane iki pietu vakarykste arbata kankino blink.gif

Beta, Triumfante,

mergaites wub.gif

aciu labai uz palaikyma. Stimuliaciju man jau penkta diena siandiena. Teko pradeti vos tik atejus MMM antra diena. Nesigyriau, nes labai jau nuotaika bloga buvo po nesekmingo karto su snaigute, jauciausi pavargusi, praradusi tikejima ir reikejo atsiriboti nuo visko ir nuo saves tuo paciu. Tad...tyliai tyliai...tiesiog emiausi daryti tai ka reikia. Dabar jau kiek geriau. Tad uz kokiu 3 savaiciu bus mano hcg diena, nes kita savaite - punkcija.

Gyd. pakeite Puregon i Menopur. Minejo, kad buna moteru, kurioms sureaguoja organizmas kitaip/geriau. Bet tai nera jokia garantija. Tad....bandome. Ziuresime ka turime. Dar doze skyre jau nebe po 150, o po 200. Tad, po 3 dienu stimuliaciju, echoskopu iziurejo daugiau turto, nei po 3 d. stimuliaciju su Puregon. Bet gal cia taip ir nuo padidinto kiekio yra. O svarbiausia - juk galutinis rezultatas - kokybe ir dideli hcg skaiciukai wub.gif


Cituk,

primink - kada mums Taves laukti griztant nuo stebetoju suolelio? 4u.gif


Afrodite,



kaip Tavo operacija, ar jau namuciuose? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GingerBella: 01 lapkričio 2012 - 16:11
GingerBella, viskas bus gerai, svarbiausia kokybe ir grazus hcg. wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
"aciu labai uz palaikyma. Stimuliaciju man jau penkta diena siandiena. Teko pradeti vos tik atejus MMM antra diena. Nesigyriau, nes labai jau nuotaika bloga buvo po nesekmingo karto su snaigute, jauciausi pavargusi, praradusi tikejima ir reikejo atsiriboti nuo visko ir nuo saves tuo paciu. Tad...tyliai tyliai...tiesiog emiausi daryti tai ka reikia. Dabar jau kiek geriau. Tad uz kokiu 3 savaiciu bus mano hcg diena, nes kita savaite - punkcija."

GingerBella, kuo grazesniu tau skaiciu visuose etapuose 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ir aisku sekmes, sekmes ir sekmes wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eufforija: 01 lapkričio 2012 - 16:37
QUOTE(Triumfante @ 2012 11 01, 17:24)
GingerBella, viskas bus gerai, svarbiausia kokybe ir grazus hcg.  wub.gif  drinks_cheers.gif


GingerBella, eik tu sau kaip faina bigsmile.gif Tyli tyli mergaite, bet suprantamas tavo jaudulys......Norisi palinketi sekmes ir kad su naujais vaistukais butu ir naujas rezultatas wub.gif

Triumfante, ar bent itari kada taves laukia nauja pradzia ? rolleyes.gif

O as, mergaites, kadangi is proto jau isejau, tai nusipirkau kitoki NT ir ka tik pasidariau.Aisku, vel prisilakus arbatu, bet kuri laika nejau i tualeta, tai pamaniau, kad gal jau tinakma koncentracija bus biggrin.gif Zodziu testas "Viola", nu orodo ir jis man kazkoki vaiduokli.....Ne is karto, bet rodo.Su lupa ziuret nereikia, bet toks jau ziauriai neryskus unsure.gif Jauciu jau atsibodau su savo NT biggrin.gif
Atsakyti
Beta! thumbup.gif lotuliukas.gif Tai as jau tada ne tik geliu puokste ruosiu, o ir dovanas islydetuviu ir turbut, kad dvi. thumbup.gif

Gyd. turi data, bet jie dar nezino, kad pries tai man tures atsakyti i kruva klausimu ir itikinti, kad nereikia kokios hystero ar antros lp. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Triumfante: 01 lapkričio 2012 - 16:47
QUOTE(Triumfante @ 2012 11 01, 17:46)
Beta!  thumbup.gif  lotuliukas.gif Tai as jau tada ne tik geliu puokste ruosiu, o ir dovanas islydetuviu ir turbut, kad dvi.  thumbup.gif

Gyd. turi data, bet jie dar nezino, kad pries tai man tures atsakyti i kruva klausimu ir itikinti, kad nereikia kokios hystero ar antros lp.  ax.gif


As suprantu, kad daugumai juoka kelia mano detektyvas ax.gif Bet kad tu zinotum kaip nepatikimai man atrodo tie vaiduokliai doh.gif Zodziu as palauksiu kol tau tie vaiduokliai vaidentis prades, pasikalbesim tada lotuliukas.gif

As labai tikiuosi, kad tave gydytoju argumentai itikins ir jau nebe uz ilgo vel laikysim kumscius uz tave wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 11 01, 17:52)
As suprantu, kad daugumai juoka kelia mano detektyvas  ax.gif Bet kad tu zinotum kaip nepatikimai man atrodo tie vaiduokliai  doh.gif Zodziu as palauksiu kol tau tie vaiduokliai vaidentis prades, pasikalbesim tada  lotuliukas.gif

As labai tikiuosi, kad tave gydytoju argumentai itikins ir jau nebe uz ilgo vel laikysim kumscius uz tave  wub.gif


Man juoko nekelia, atvirksciai, sakiau imsiu pavyzdi is taves. didis.gif 4u.gif Arba iskart kokia 8 dpi hcg nubegsiu daryti ir bus ramybe, nes iki kkios 17 dpi as neiskesiu antra karta. schmoll.gif Gal tu mesk mums tuos savo vaiduoklius cia, mes padarysim vaiduokliu komisija. lens.gif

Labai daug klausimu turiu, bet turbut net ir gyd. ne i visus gales atsakyti, teks pasitiketi savim ir savo vaikais. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Triumfante: 01 lapkričio 2012 - 17:31
QUOTE(Triumfante @ 2012 11 01, 18:19)
*Arba iskart kokia 8 dpi hcg nubegsiu daryti ir bus ramybe, nes iki kkios 17 dpi as neiskesiu antra karta.  schmoll.gif
**Gal tu mesk mums tuos savo vaiduoklius cia, mes padarysim vaiduokliu komisija.  lens.gif
***sveiciau tada as visas knygas apie tikejimus per sona ir siandien mastau, kad tai paskutinis briedas, kuo smarkiau meldziausi rodos, tuo prasciau man viskas sekesi.  unsure.gif 


* jeigu ne ta iseigine siandien sedeciau jau aspikabinus savo HCG koks jis bebutu.Kantrybe ne mano draugas......
** jau vakar buciau sumetus tuos vaiduoklius, bet kadangi nudrebiau fotika ant zemes pries kelias savaites, tai fotkina, bet labai miglotai rodo vaizda paskui biggrin.gif Buciau imetus vien tik nutorauka su klausimu po ja "Kas cia ?" biggrin.gif
***Po sitos stadijos dazniausiai ir ateina ta sekme mirksiukas.gif Uztat ir meciau jau senu senovej tuos smegenu plovimo marazmus.Gero jie neduoda, o zalos pridaro daug.Prisiskaicius ir itikejus dalykais, kurie tau ima ir nenutinka, vercia ilgai zaizdas laizytis.Daug ilgiau nei paprastai.....

O kad nepavyko, tai zinai.As buciau linkusi tiketi, kad tai embrionu saldymas savo juoda darba padare unsure.gif Ne veltui ir statistika su jais daaaug prastesne....O gal tiesiog ta karta pritruko sekmes.Galvokim taip.Ir tikekim, kad dabar bus kitaip 4u.gif
Atsakyti
Betuk, as is visos sirdies linkiu ir laukiu, kad butu pats teigiamiausias ir dar syki tave garsiai bei laimingai islydetume! wub.gif 4u.gif

Ir del viso kito. drinks_cheers.gif
Atsakyti