Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: IVF
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Nesulaukiančioms gandro
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Triumfante
GingerBella, manau mes visos labai labai laukiame savo maziuku. smile.gif As turbut dar nieko gyvenime taip nemylejau, nieko taip nelaukiau.. wub.gif Jie lanko mane sapnuose, sunus ir dukryte, 3 metu skirtumo, jie nuostabus mano vaikai, as juos ten glaudziu labai labai, jie mane vadina mama.. wub.gif As niekada nieko taip nemylejau..

Labos visoms, tikiuosi greit ims pildytis visu musu svajones. wub.gif
Beta1
Mergaites, nejaugi stebuklai is tiesu gali kartotis ??? Mano testas siandien tiesiog grazus teigiamas wub.gif Dabar pradedu po truputi leistis minti i galva, kad mano snaigutes mane tikrai nustebino.....Nezinau kaip bus toliau, bet as net ir sito vaizdo nesitikejau pamatyt.Gi vaziavom ju pasiimti tam, kad nereiktu ismest.....Nesimeldziau ir neprasiau ju likti, buvau isitikinus, kad neliks.Geriau kava, nesiojau vaika, tvarkiau namus, laksciau kaip bite visur nei minutes poilsio.Ir pasirodo netgi tokiomis aplinkybemis galiu sulaukti teigiamo testo ! HCG darysiuos rytoj is ryto, nes su mazu neturiu kaip nuvaziuot siandien.....

Amour, as daryciausi HCG kas antra diena matyt kaip auga ar kass ten vyksta su tuo HCG ir kuo skubiau atnaujink gal crinona ? unsure.gif Cia as taip daryciau......
exDaiva
Beta, kaip smagu skaityti tavo naujienas smile.gif

Amour butinai reikia kartoti HCG, bet mano galva nelabai gali buti kas gero su tokia HCG dinamika.
cukryte28
Beta
dziaugiuosi del taves nestuke.gif wub.gif

Amour
laikau kumscius, kad maziukas nepabegtu is taves 4u.gif Manau crinone reikia naudoti.

O as pries pora dienu grizau is ligonines, buvau pradejus kraujuoti ir pragulejau 8 dienas. Dabar gulimas rezimas namuose. Toliau naudoju Crinone plius Duphastona.
prettiness
QUOTE(Triumfante @ 2012 10 22, 15:06)
savi vaikai ne maziau atsakomybes ir problemu atnesa, tos prisikaupusios meiles tikrai uztektu.  wub.gif Laikas parodys..
*

QUOTE(Triumfante @ 2012 10 22, 16:02)
Neturiu ka pridurti, mano mintys jau atsijotos laiko, tiesiog dar truputi palauksim ir jeigu ne, atversim ta langa. smile.gif
*

Gal pirmiausia atsikratyk prisikaupusios neapykantos vyro tikram sunui 4u.gif Cinizmo virsune... meile kaupiasi svetimam, o tetis savo net nemates 5 metus...
Lalabamba
QUOTE(prettiness @ 2012 11 02, 11:45)
Gal pirmiausia atsikratyk prisikaupusios neapykantos vyro tikram sunui  4u.gif Cinizmo virsune... meile kaupiasi svetimam, o tetis savo net nemates 5 metus...
*

Mano suptarimu skalbinius džiaustyti reikėtų savam kieme, ne kaimo aikštėj... 4u.gif
Triumfante
Beta, jau galiu sveikinti? 4u.gif wub.gif
Strakalas Makalas
Labas rytas 4u.gif

Merginos, gal galit man paaiskinti ar taikant ilga schema(synarela) punkcijos diena turi daugiau maziau sutapti su ovuliacijos diena? Ar isvis bus man ta naturali ovuliacija?
Aciu 4u.gif
Beta1
QUOTE(Triumfante @ 2012 11 02, 12:21)
Beta, jau galiu sveikinti?  4u.gif  wub.gif
*

Tikiuosi saulele....Labai to noreciau wub.gif HCG rytoj parodys kas cia vyksta ir tikiuosi papulti i ta laiminguju procenta kai viskas buna gerai......
NAZARA
QUOTE(uogiuke @ 2012 11 01, 00:50)
Suspesi....As cia pagal savo Uk schemute.  Mmm,kaip faina Bus Kaledine Dovanele :DDDD
*

QUOTE(Citas @ 2012 11 01, 10:58)
Hmm ziurint koks tas ilgas protokolas. Man UK taiko ilga protokola tai tavo atveju jei mmm butu 12.03, tureciau laukti iki 21cd pradeti slopinancius ir leistis juos dvi tris savaites tai mano stimuliacija realiai tik prasidetu sausio vidury. Bet velgi cia priklauso koks tas ilgas protokolas, nes pavyzdziui kitur 21cd susleidzia viena doze slopinanciu ir tada nuo sekanciu mmm 2-3d pradeda stimuliacija. Zodziu ivairove su tais ilgais protokolais  4u.gif

*

o as maniau, kad visi ilgi protokolai standartiniai blush2.gif tai jeigu man hystero lapkricio 12, ar realu, kad slopinancius pradeciau leistis po 2 sav, nes minejo, kad reiks savaite leistis iki mmm, o po to stimuliacija ir tt., Gal as cia per greit noriu... blush2.gif
dar turiu toki subtilu klausima susijusi su hystero. Siaip tai man salins polipa ir kadangi operacija atliks tas pats daktaras, kaip ir IVF (Treisas), tai vis kirba tokia mintis, gal galima prie to pacio paziureti , kur geriausia sodinti embrioniuka ir padaryti koki mikro pjuvi gimdoj, kad geriau isitvirtintu?. Man idomu, ka jus apie tai galvojat? blush2.gif ax.gif Gal as cia nusisneku.. doh.gif
esposa
BETA1 oi laukiam laukiam wub.gif
mill
Sveikos merginos 4u.gif , antradieni buvom jau antra karta pas T, ziureti, kaip musu pilvelis laikosi - ogi abu maziukai auga, sirdeles plaka.. Su vyru esame labai laimingi ir vis dar negalime patiketi, jog visa tai vyksta su mumis.. ir tikimes, jog viskas bus gerai. Linkiu ir jums visoms nestuke.gif nestuke.gif
Eufforija
QUOTE(mill @ 2012 11 02, 13:13)
Sveikos merginos  4u.gif  , antradieni buvom jau antra karta pas T, ziureti, kaip musu pilvelis laikosi - ogi abu maziukai auga, sirdeles plaka.. Su vyru esame labai laimingi ir vis dar negalime patiketi, jog visa tai vyksta su mumis..  ir tikimes, jog viskas bus gerai. Linkiu ir jums visoms  nestuke.gif    nestuke.gif
*

Sveikute, Mill 4u.gif o kiek jums jau laiko? Sveikinu su dvigubu dziaugsmu wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
mill
QUOTE(Eufforija @ 2012 11 02, 13:15)
Sveikute, Mill  4u.gif  o kiek jums jau laiko? Sveikinu su dvigubu dziaugsmu wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

8savaites ir 4 dienos
T.P.Keberiokst
Beta,dideliausiai dziaugiuosi uz jus bigsmile.gif Super naujienos ir aplamai viskas super thumbup.gif
KittyKitty

Sveikutes,

Ka gi, vakar nakti atejo mano nelabosios, nauja dabar mada cia pas mane, ateit nakti su tokiais skausmais, kad vos nusliauziu vaistu. Dabar jau visai nieko. Atejo, kaip visada, 14 dpo, vienintelis kartas, kai atejo anksciau- po ivf g.gif

QUOTE(NAZARA @ 2012 11 01, 00:05)
Sveikos merginos 4u.gif
planavau prisijungti prie jusu veliau,nes planuojamas IVF. Taciau paskaicius paskutinius  jusu pasnekesius nutariau ikisti trigrasi, noredama padrasinti Kitty Kitty. Pati esu darbdave privaciame sektoriuje ir galiu tikrai patvirtinti viska, ka rase Gingerbella. Kai ateina zmogus i pokalbi praktiskai iskart susiformuoja patinka-nepatinka. Siulyciau nezaisti tokiu zaidimu, su busiu, nebusiu, nezinau ar galesiu, kada galesiu, Kitty tavo atveju , reiktu kalbeti apie tuos laisvadienius , ne kaip apie pagrindini dalyka, bet tarp kitko pacio pokalbio gale uzsiminti, kad ruosiesi operacijai, datos dar nezinai (aisku, butinas biuletenis, kuri pratesti siais laikais ne taip ir sunku) ir svarbiausia, prizadeti, kad tavo darbo rezultatai nuo to nenukentes. Svarbu kalbeti itikinamai ir jei darbdavys bus tokios pat minkstos sirdies kaip ir as, Tau pasiseks. Apskritai, tie laisvadieniai nera jau toks retas dalykas, aisku, kartais "uzknisa", buna, kad danti pagrieziu, bet geri, nuosirdus santykiai tai kompensuoja. Tad sekmes!!!!! bigsmile.gif

Prie to pacio paklausiu....Pati planuoju operacija- hysteroskopija lapkricio 12, o gruodi jau IVF, idomu, jei mano mmm planuoja ateisti gruodzio 3 ir taikys ilga protokola, ar suspesiu atlikti visa procedura iki Kaledu? ax.gif
*

Sveika, aciu uz patarimus 4u.gif

Man panasus klausimas, galvoju, ziuri t, ka darys per histero, jei gramdys gleivine, manau, tai gali sutrikdyti cikla g.gif

QUOTE(GingerBella @ 2012 11 01, 01:07)
KittyKitty,

tas ir yra, kad mes planuojame, planuojame, o IVF srityje gaunasi kaip gaunasi. Mes su MB irgi dar rugpjucio pabaigoje svarsteme nukelti 1-a IVF menesiu ar nenukelti, nes buciau nespejusi pabaigti tam tikru pradetu dalyku 1 menesiu laiko. Sedejom, analizavom, jautemes atsakingi ir bandeme ivertinti visas gresmes ir pasekmes. Ir tai netgi nebuvo darbine situacija. Dabar kai prisimenu musu visos savaites diskusija pavelinti IVF menesiu ar ne - juokinga net paciai darosi. Stai lapkricio 1-a diena. Startavau su 3-iu IVF (jeigu kaip Nr. 2 skaiciuoti snaigute). Ir niekas nezino pavyks si karta ar nepavyks.

Tad, rimtai mastant, reikia rupintis viskuom - tiek asmeniniu gyvenimu, tiek profesiniu.

O del saves pateikimo, tai pataria ta, kuri pati visus darbus gavo grynai budama savimi :-) Taciau metams begant teko matyti keleta zmoniu, kurie labai graziai sugebejo save parduoti/pateikti darbdaviui, isidarbino gerose pozicijose ir toliau jose save taip gerai pateikinejo, kad sugebejo gan ilga laika sekmingai ''dirbti''. Tada stebejau tokias situacijas ir man tai buvo pamoka, kad ''buna ir taip''. Tad, jeigu itakoja stresas ir visokios kitokios aplinkybes, reikia ismokti save gerai pristatyti 4u.gif
*

4u.gif deja, butent stresas ir neleidzia man pateikti saves kaip geros prekes, tas ir yra. Budama tiesiog savimi as daug laimeciau, beda ta, kad del itampos nesugebubut savimi, bunu gerokai prastesne. Gerokai. Butent kad save gerai pristatytum,reikia suvaldyti stresa,o as to nemoku 4u.gif

QUOTE(Beta1 @ 2012 11 01, 18:30)

***Po sitos stadijos dazniausiai ir ateina ta sekme  mirksiukas.gif Uztat ir meciau jau senu senovej tuos smegenu plovimo marazmus.Gero jie neduoda, o zalos pridaro daug.Prisiskaicius ir itikejus dalykais, kurie tau ima ir nenutinka, vercia ilgai zaizdas laizytis.Daug ilgiau nei paprastai.....
*

Kaip man fainai del taves wub.gif
Bet del sitos temos..Tai va..per daug as paveiki, kartais galvoju, gal man reiketu pertrauka nuo forumo, bet kad neiseina. Jau buvau kazkada metus tas smegenu plovimo teorijas, atrode,amziams, bet po parasymu forume, kaip cia butina pozityviai mastyti, kaip cia as racionaliai ziuredama prisaukiu blogus rezultatus, kaip mintys materializuojasi, vel bandziau i tai grizti, dar mano kosmonaute veju prisnekejo, nusipirkau kelias knygas, cia dar buvo istoriju prirasyta, kaip ten viskas pasiseka,kaip reikia uzsiprogramuoti. . Dura as, net per sita cikla vilciu buvau prisikurusi. Eina...paskui taip sh ant sirdies po tu visu super tikejimu ir programavimu..norisi listi kazkur giliai giliai...

QUOTE(Beta1 @ 2012 11 02, 09:21)
vaziavom ju pasiimti tam, kad nereiktu ismest.....Nesimeldziau ir neprasiau ju likti, buvau isitikinus, kad neliks.Geriau kava, nesiojau vaika, tvarkiau namus, laksciau kaip bite visur nei minutes poilsio.Ir pasirodo netgi tokiomis aplinkybemis galiu sulaukti teigiamo testo
*

Vat jums ir tikejimo galia..

QUOTE(cukryte28 @ 2012 11 02, 10:12)
Beta
dziaugiuosi del taves nestuke.gif  wub.gif

Amour
laikau kumscius, kad maziukas nepabegtu is taves 4u.gif  Manau crinone reikia naudoti.

O as pries pora dienu grizau is ligonines, buvau pradejus kraujuoti ir pragulejau 8 dienas. Dabar gulimas rezimas namuose. Toliau naudoju Crinone plius Duphastona.
*

Sveikateles tau, saugok save 4u.gif

QUOTE(mill @ 2012 11 02, 13:13)
Sveikos merginos  4u.gif  , antradieni buvom jau antra karta pas T, ziureti, kaip musu pilvelis laikosi - ogi abu maziukai auga, sirdeles plaka.. Su vyru esame labai laimingi ir vis dar negalime patiketi, jog visa tai vyksta su mumis..  ir tikimes, jog viskas bus gerai. Linkiu ir jums visoms  nestuke.gif    nestuke.gif
*

wub.gif sveikinu

Amour, nu va, gal dar viskas bus gerai wub.gif
Gėlytė.lt
Sveikos, mergaites, jau nebe pirma karta jungiuosi i Jusu buri smile.gif

labai reikia jusu patarimu ir moralinio palaikymo wub.gif

Siandien leidziuosi ovitreli ir sekmadieni turesiu punkcija. Tai jau mano trecias IVF. doh.gif
2 IVF pavyko, bet baigesi 8 sav.nesivystanciu. Dar turejau malonuma - 2 negimdinius natur cikle doh.gif
Tikiuosi, kad situo IVF isbandymai pagaliau baigsis wub.gif

Labai labai dziauguosi uz visas, kurioms pavyko 4u.gif

veidaknyge
QUOTE(irmiukas @ 2012 11 02, 23:08)
2 IVF pavyko, bet baigesi 8 sav.nesivystanciu.
*

O kaip tas nesivystantis pasireiske? Kaip baiges? Kraujuoti savaime pradejai? unsure.gif
Ir kitos gal gali pasisakyti, kam tai ivyko? blush2.gif
Gėlytė.lt
[quote=Amour,2012 11 02, 13:28]
O kaip tas nesivystantis pasireiske? Kaip baiges? Kraujuoti savaime pradejai? unsure.gif

cia buvo pries pusmeti. po IVF 9DPI pasidariau HCG 41,.., pasirode kraujas13DPI, kartojau HCG kas 3 dienas ir progesterona, kokias 3 savaites.
HCG tvarkingai augo, o progesteronas visuomet buvo ties zemutine riba. Nors Crinona vienu metu dejausi net po 3 - progesteronas nekilo. Vienu zodziu pusle augo , HCG kilo, o vaisius nesivyste. Padare abrazija. Man ir iki siol mistika - kodel HCG tvarkingai ir gerai augo g.gif taip kad ne visuomet tvarkingai kylantis HCG reiskia sekminga vaisiaus vystymasi verysad.gif

Papildyta:
[quote=irmiukas,2012 11 02, 13:39]
[quote=Amour,2012 11 02, 13:28]

cia buvo pries pusmeti. po IVF 9DPI pasidariau HCG 41,.., pasirode kraujas13DPI, kartojau HCG kas 3 dienas ir progesterona, kokias 3 savaites.
HCG tvarkingai augo, o progesteronas visuomet buvo ties zemutine riba. Nors Crinona vienu metu dejausi net po 3 - progesteronas nekilo. Vienu zodziu pusle augo , HCG kilo, o vaisius nesivyste. Padare abrazija. Man ir iki siol mistika - kodel HCG tvarkingai ir gerai augo g.gif taip kad ne visuomet tvarkingai kylantis HCG reiskia sekminga vaisiaus vystymasi verysad.gif
*

[/quote]

ar kam taip yra buve??? g.gif nes kartais mintys ateina, kad galbut buvo paskubeta su abrazija doh.gif
exDaiva
Irmiuk, vargu ar padarytu abrazija esant normaliam nestumui....sirdutes veiklos gericiausiai nebuvo, kai jau turejo buti? To pakanka, o ir vaisus 8 savaiciu jau turi vizualizuotis, vien puslytes neuztenka....HCG kuri laika gali augti daugiau ar maziau proporcingai esant puslinei isvisai....galbut ji pas tave buvo...tai labai reta diagnoze, as tik pora realiu (patvirtintu) atveju sutikau forume per daug metu, ji buna dvieju rusiu (priklausomai del jos atsiradimo priezasciu), vienu atveju dazniausiai baigiasi nesivystanciu, kitu atveju pasekmes gana sunkios iskaitant chemoterapini gydyma ir pan. Abejais atvejais embrionas pasmerktas.
T.P.Keberiokst
QUOTE(irmiukas @ 2012 11 02, 12:44)
ar kam taip yra buve??? g.gif  nes kartais mintys ateina, kad galbut buvo paskubeta su abrazija doh.gif
*

Mano versija ir pamastymai butu tokie,kad galejo buti ligoniukas leliukas,tiesiog netaip per klaida susijunge chromosomos ir nesuderinama su gyvybe.Embrionas uzkimba,organizmas leidzia jam ugtelt iki kol atpazista,kad kazkas yra negerai.
Kiek esu skaicius studiju dazniausiai zemas progesteronas jau yra zenklas,kad kazkas ne taip.Kad jau organizmas nebesistengia gaminti progesterono reikalingo nestumo palaikymui.O visi vaistai tik atitolina baigti,o ne ja issprendzia.
Aisku buna progesteronas ne taip pasisavinamas del imuniniu bedu,bet cia ne apie tai.Vaistukai tada issprestu,bet ir visa kita butu gerai.
Citas
QUOTE(Beta1 @ 2012 11 02, 09:21)
Mergaites, nejaugi stebuklai is tiesu gali kartotis ??? Mano testas siandien tiesiog grazus teigiamas  wub.gif Dabar pradedu po truputi leistis minti i galva, kad mano snaigutes mane tikrai nustebino.....Nezinau kaip bus toliau, bet as net ir sito vaizdo nesitikejau pamatyt.Gi vaziavom ju pasiimti tam, kad nereiktu ismest.....Nesimeldziau ir neprasiau ju likti, buvau isitikinus, kad neliks.Geriau kava, nesiojau vaika, tvarkiau namus, laksciau kaip bite visur nei minutes poilsio.Ir pasirodo netgi tokiomis aplinkybemis galiu sulaukti teigiamo testo ! HCG darysiuos rytoj is ryto, nes su mazu neturiu kaip nuvaziuot siandien.....

Amour, as daryciausi HCG kas antra diena matyt kaip auga ar kass ten vyksta su tuo HCG ir kuo skubiau atnaujink gal crinona ?  unsure.gif Cia as taip daryciau......
*

Betuli nera ka pridurti - tiesiog wub.gif wub.gif wub.gif jau kai lemta tai lemta 4u.gif
Beta1
QUOTE(Amour @ 2012 11 02, 14:28)
O kaip tas nesivystantis pasireiske? Kaip baiges? Kraujuoti savaime pradejai?  unsure.gif
Ir kitos gal gali pasisakyti, kam tai ivyko?  blush2.gif
*

Man buvo.Kai gydytoja patvirtino, kad nesivystantis, nutraukiau vaistus ir dar savaite su virsum laukiau kol prades viskas valytis.Pozymiu nesivystancio nebuvo jokiu.....

Cituli, Keberiokst, ir kitos mergaites, aciu wub.gif
Gėlytė.lt
Mergaites, man gydytoja, kuria labai tikiu ir pasitikiu, ta pati sake, kad greiciausiai vaisius ligoniukas butu, o kas del progesterono sake, kad visu pirma organizmas ji turi gaminti pats, o vaistai siuo atveju Crinonas tik palaikymui. ir 2 ar tuo labiau 3iju porciju per diena neverta detis, nes cia kaip duona su 3 sluoksniais sviesto biggrin.gif bet ko nepadarysi is didelio noro tapti nestuke.gif doh.gif
Papildyta:
Mergaites, gal turit info apie Herpes nestumo metu wub.gif
Mano draugei jau nestuke.gif vienuolikta savaite, ir pries keleta savaiciu turejo herpes apatines kuno dalies. Isproto eina, kad nebutu pakenkta vaisiui. nors ja priziurinti gydytoja kazkaip ramiai i tai sereagavo ir nieko neliepe darytis. Galbut vertetu genetinius tyrimus g.gif atlikt ir kur? g.gif ka manot?
leiliuke
QUOTE(irmiukas @ 2012 11 02, 15:25)
Mergaites,  man gydytoja, kuria labai tikiu ir pasitikiu, ta pati sake, kad greiciausiai vaisius ligoniukas butu, o kas del progesterono sake, kad  visu pirma organizmas ji turi gaminti pats, o vaistai siuo atveju Crinonas tik palaikymui. ir 2 ar tuo labiau 3iju porciju per diena neverta detis, nes cia kaip duona su 3 sluoksniais sviesto biggrin.gif  bet ko nepadarysi is didelio noro tapti  nestuke.gif  doh.gif
Papildyta:
Mergaites, gal turit info apie Herpes nestumo metu wub.gif
Mano draugei jau  nestuke.gif vienuolikta savaite, ir pries keleta savaiciu turejo herpes apatines kuno dalies. Isproto eina, kad nebutu pakenkta vaisiui. nors ja priziurinti gydytoja kazkaip ramiai i tai sereagavo ir nieko neliepe darytis. Galbut vertetu genetinius tyrimus g.gif  atlikt ir kur? g.gif  ka manot?
*

mano draugei nuzstojo vystytis 3,5men nuo herpes verysad.gif
Eufforija
QUOTE(leiliuke @ 2012 11 02, 15:42)
mano draugei nuzstojo vystytis 3,5men nuo herpes  verysad.gif
*

Mergaites, o kas tas herpes? ir kaip jis itakoja nestuma? Zinau tik viena herpes, bet vargiai ar cia tas pats g.gif
Gėlytė.lt
QUOTE(Eufforija @ 2012 11 02, 14:48)
Mergaites, o kas tas herpes? ir kaip jis itakoja nestuma? Zinau tik viena herpes, bet vargiai ar cia tas pats g.gif
*

» Herpes Simplex virusas (HSV 1/2)

Herpes Simplex virusas turi du tipus: I-ojo tipo virusas sukelia lūpų, burnos gleivinės, odos paprastąją pūlelinę; II-ojo tipo virusas sukelia genitalijų pūslelinę. Tai labai paplitęs virusas – HSV-1 antikūnus turi 90%, HSV-2 apie 20% suaugusiųjų.

ir kiek zinau jis praktiskai nepagydomas. Ir jei nusilpes imunitetas - turi savybe islysti doh.gif
Beta1
QUOTE(leiliuke @ 2012 11 02, 15:42)
*

Nuo herpes nestumas nesustoja vystytis......Pati beislaukdama turejau ji minimum 3 kartus.Ir dar daug daug nestukiu ta patvirtins.Gydytojai taip pat 4u.gif

euforija, herpesas yra citomegalo virusas.Dazniausiai imuniteta mes turim dar is vaikystes, nuo darzelio laiku.Ir kadangi jau turime imuniteta, jis niekaip nepavojingas nestumui.Pavojingas gali buti tik tuomet, kai nestumo metu juo pirma karta sussergama, kol dar nera susidares imunitetas.Del to pries IVF labai daznai daro citomegalo tyrima, ziuri, ar paciente turi aktyvia ar pasyvia jo forma.Nera del ko jaudintis, sedek ramiai biggrin.gif 4u.gif
leiliuke
QUOTE(Eufforija @ 2012 11 02, 15:48)
*

tiksliai negaliu pasakyti, nesu turejus, bet kiek zinau tai mazos pusleles ant lytiniu lupu
Gėlytė.lt
QUOTE(leiliuke @ 2012 11 02, 14:42)
*

o siaube, kaip baisu ir skaudu turetu buti verysad.gif verysad.gif

idomu kokiu priemoniu emesi tavo drauge, kad nepasikartotu panasi situacija? g.gif
leiliuke
QUOTE(irmiukas @ 2012 11 02, 15:58)
o siaube, kaip baisu ir skaudu turetu buti verysad.gif  verysad.gif

idomu kokiu priemoniu emesi tavo drauge, kad nepasikartotu panasi situacija? g.gif
*

bet matai kitos mergaites sako kad negali nuo jo nustot. as perdaug nesigilinau i ta jos nelaime. bet man ji taip pasake, gal dar kokiu priezasciu buvo
exDaiva
Kazkada lyg esu skaiciusi, kad herpes nestumui pavojingas tik tuo atveju, kai juo susergama nestumo metu pirma karta.
Eufforija
QUOTE(Beta1 @ 2012 11 02, 15:56)
Nuo herpes nestumas nesustoja vystytis......Pati beislaukdama turejau ji minimum 3 kartus.Ir dar daug daug nestukiu ta patvirtins.Gydytojai taip pat  4u.gif

euforija, herpesas yra citomegalo virusas.Dazniausiai imuniteta mes turim dar is vaikystes, nuo darzelio laiku.Ir kadangi jau turime imuniteta, jis niekaip nepavojingas nestumui.Pavojingas gali buti tik tuomet, kai nestumo metu juo pirma karta sussergama, kol dar nera susidares imunitetas.Del to pries IVF labai daznai daro citomegalo tyrima, ziuri, ar paciente turi aktyvia ar pasyvia jo forma.Nera del ko jaudintis, sedek ramiai  biggrin.gif  4u.gif
*

Betuli, jau kas kas, bet tu tai duodi "dziazo" visada mane nuramini biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Saunuole, mergyt thumbup.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
sian man 16 dpi, nusprendziau pasidaryti pakartotina HCG - 1668,000 g.gif
esposa
MILL sveikinimai wub.gif
Gėlytė.lt
QUOTE(Eufforija @ 2012 11 02, 15:07)
Betuli, jau kas kas, bet tu tai duodi "dziazo" visada mane nuramini  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Saunuole, mergyt thumbup.gif  mirksiukas.gif
Papildyta:
Mergaites, sian man 16 dpi, o HCG - 1668,000  g.gif Juk viskas gerai, ane rolleyes.gif
*

sveikinu, sveikinu nestuke.gif skaiciukai thumbup.gif thumbup.gif ir kartais ar nebus du mazuciai isitaise thumbup.gif thumbup.gif
Eufforija
QUOTE(irmiukas @ 2012 11 02, 16:14)
sveikinu, sveikinu  nestuke.gif  skaiciukai  thumbup.gif  thumbup.gif  ir kartais ar  nebus du mazuciai isitaise thumbup.gif  thumbup.gif
*

Tikiuosi kita savite suzinosiu rolleyes.gif reiketu dar progesterona pasidaryti del visa ko, bet jau sekancia savaite, kad tik skaiciai prg irgi nenuviltu rolleyes.gif
Gėlytė.lt
QUOTE(exDaiva @ 2012 11 02, 15:03)
Kazkada lyg esu skaiciusi, kad herpes nestumui pavojingas tik tuo atveju, kai juo susergama nestumo metu pirma karta.
*

visai logiska butu, nes kitaip nezinau kokioj izoliacijoj reiktu gyvent nestuke.gif metu g.gif
Papildyta:
QUOTE(Eufforija @ 2012 11 02, 15:16)
Tikiuosi kita savite suzinosiu rolleyes.gif  reiketu dar progesterona pasidaryti del visa ko, bet jau sekancia savaite, kad tik skaiciai prg irgi nenuviltu rolleyes.gif
*

pasidaryk butinai. as pati turejau karcios patirties su juo schmoll.gif
KittyKitty

Nezinau,kas man su galva darosi, tik dabar suvokiau, kad Gingerbella stimuliuojasi doh.gif mieloji, kumsciai suspausti 4u.gif

QUOTE(irmiukas @ 2012 11 02, 14:08)

Siandien leidziuosi ovitreli ir sekmadieni turesiu punkcija. Tai jau mano trecias IVF. doh.gif
2 IVF pavyko, bet baigesi 8 sav.nesivystanciu. Dar turejau malonuma - 2 negimdinius natur cikle doh.gif

*

Linkiu sekmes, tikiu,kad si karta pasiseks 4u.gif

QUOTE(Eufforija @ 2012 11 02, 16:07)
Betuli, jau kas kas, bet tu tai duodi "dziazo" visada mane nuramini  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Saunuole, mergyt thumbup.gif  mirksiukas.gif
Papildyta:
sian man 16 dpi, nusprendziau pasidaryti pakartotina  HCG - 1668,000  g.gif
*

wub.gif
Gėlytė.lt
aciu Kitty wub.gif tikiuosi ir as wub.gif
ir dziaugiuosi, kad sita stimuliacija tokia lengva, be jokiu pojuciu ir pozymiu.
ir svarbiausia stogas neciuozia ir dusioj ramiakas smile.gif
Lietuva
Beta1,

Aš čia jau kaip detektyvą didžiausią seku tavo naujienas. Ir laukiu rytojaus ir skaičiukų kažkokių.... Ir labai džiaugiuosi kai taip pasiseka 4u.gif

P.S. gal ta gėlytė iš mūsų atkeliavusi pas jus su geru virusiuku buvo wub.gif
Beta1
QUOTE(Lietuva @ 2012 11 02, 18:23)
*Ir labai džiaugiuosi kai taip pasiseka  4u.gif

**P.S. gal ta gėlytė iš mūsų atkeliavusi pas jus su geru virusiuku buvo  wub.gif
*

* aciu ax.gif Ir as dizuagiuosi kai taip pasiseka biggrin.gif
** tikriausiai mirksiukas.gif auga jusu gelyte ten, kur uztenka ir sviesos ir erdves ir dar visko ko jai reikia rolleyes.gif Cia tuoj atsiras eile norinciu tavo gelytes hihihi.gif
Triumfante
Beta, tai as rytojaus palauksiu, didesne puokste paruosiu, palavinsiu balso stygas, bet jeigu rimtai, ne neabejojau, kad tikrai tave islydesim, ne trupucio. smile.gif 4u.gif

Kas per gelyte?

Afrodite69
Sveikutes grazuolytes 4u.gif
Tik neuzeik dienelei ir oho kiek dziugiu naujienu thumbup.gif reiktu man reciau tada lankytis,nes kaip faina skaityti tokias superines naujienas wub.gif
BETA1,man net nestuke.gif nerode NT jokios antros juosteles,o tau visu grazumu-kaip dziugu kad viskas taip pasiseka thumbup.gif Kol kas nesveikinsiu-bijau sekme nubaidyti-bet man idomu tikrai kokius tu klijus naudoji biggrin.gif Laukiu labai tavo HCG ir vel islydesim tave pas nestuke.gif wub.gif
Eufforija-na skaiciai kokie thumbup.gif Sveikinu ir lai jie tik dideja 4u.gif Labai lauksim vizito pas gydytoja ir virusiuku-pasiusk kai galesi ok mirksiukas.gif
MILL,nu jega clap.gif Svajoniu svajone wub.gif Dabar tik augink pilvuka,saugok ji,nesinervink del smulkmenu ir lepink save,nes taip lepinsi ir maziukus wub.gif Kaip faina,kai lauki lauki ir kaip duoda Viespats iskart dvigubai thumbup.gif Dabar guliu ir niuniuju dainele,issiviepusi iki ausu-labai uz jus dziaugiuosi wub.gif O virusiukus ir as noreciau priglausti,tiksliau ikvepti wub.gif
Kitty,kaip faina kad jau atejo tavo mm.Viskas bus gerai,mergyt-pamatysi.Sekmes tau pokalbyje.Beje,man labai smalsu,gal gali i a.z parsyti ka tu baigusi....noreciau ir as iseiti is darbo,nes nervus tampo, tyciojasi - bet dabar ne tas laikas kai gali pasirinkti doh.gif Dziugu,kad turiu privaciu mokinuku ir darzelyje dirbu-nedaug visai gaunu- bet nors jauciuosi kad esu vertinama del savo ziniu,patirties ir zmoniskai elgiasi.O darzelyje visai tie vaikiukai-tai man apsala sirdele taip gera su jais pabuti,jie tokie zingeidus ir smalsus ir tokie atviri be jokiu kaukiu thumbup.gif
Beta1
QUOTE(Triumfante @ 2012 11 02, 19:12)
Beta, tai as rytojaus palauksiu, didesne puokste paruosiu, palavinsiu balso stygas, bet jeigu rimtai, ne neabejojau, kad tikrai tave islydesim, ne trupucio.  smile.gif  4u.gif

Kas per gelyte?

*

OK, jeigu bus geras HCG, pareikalausiu savo geliu puokstes biggrin.gif

O gelytes istorija tokia, kad Lietuva kraustesi i kitus namucius, o gelyte didele, jai irgi reikejo nauju namu ax.gif Tai va.As ja ir parsiveziau, pastaciau name prie dyyyyydelio dyyyyydelio lango ir ji sau laimingai (tikiuosi) toliau auga ir, kaip pasirodo, skleidzia visai jau neblogus virusus biggrin.gif

Afrodite, kaip operacija praejo ? rolleyes.gif Mes gi cia geru naujienu laukiam ax.gif
Afrodite69
QUOTE(Amour @ 2012 11 02, 14:28)
O kaip tas nesivystantis pasireiske? Kaip baiges? Kraujuoti savaime pradejai?  unsure.gif
Ir kitos gal gali pasisakyti, kam tai ivyko?  blush2.gif
*

Amour,sirdele as tikiuos kad tau viskas baigsis gerai,labai linkiu kad nereiktu praeiti ta siauba,geriau kad prisimintum kaip nemalonu dalyka,bet is sirdeles linkiu kad mazylio sirdele plaktu ir glaustum prie krutines.
Man tai buvo taip,kad HCG is pradziu nebuvo aukstas,bet jis kylo.Progesterono nesidariau.Tik vienakart Bykova atliko buvo virs 38 tai sake kad idealus. Taciau as labai greit pradejau teplioti,jaudinausi,nervinausi ir tuo paciu su SM mergaiciu palikymu stengiausi vis tiek tiketi savo mazylias.Man pakrito HCG,veliau vel augo,paskui vel pakrito ir vel augo.Tai kadangi buvo visi trys maziukai impplantavesi-tai kazkaip maniau kad vienas mazulis tikriausiai zuvo ir nukrito HCG,bet paskui jau gydytojas apziurejes pasake kad nera sirdeles,o tas HCG augimas gali buti pusline isvisa...nors buvo daugiau nei puslyte,bet jis kazkaip laikesi tos nuomones.Rekomendavo nutraukti progesterona,dar paskambinau i Latvija ginekologei pas kuria Bykova mane buvo nuvezusi ir konsultavo mane-tai ji irgi rekomendavo nutraukti.Tai kai nutraukiau ir prasidejo "linksmybes".Sekancia diena jau kraujavau zymia stipriau...na o galu gale viskas baigesi operacinej.
Skausmas nezemiskas,pamirsti to nezinau ar imanoma,tai atsakys tik mergaites kurios seniau turejo toki dalyka,bet net per sias Velines as buvau ne tik su isejusiais savo giminaiciais ir draugais,bet ir su savo mazyliais.Visa diena galvojau apie juos,negalejau susikaupti,verkiau.Bet EXDAIVA,manau sako tiesa-matyt chromosomu klaida kazkokia buvo.
Bet linkiu kad tau tikrai to nereiktu ir butinai kelk progesterona ir tikek,labai tikek savo maziuku 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2012 11 02, 19:23)
OK, jeigu bus geras HCG, pareikalausiu savo geliu puokstes  biggrin.gif

O gelytes istorija tokia, kad Lietuva kraustesi i kitus namucius, o gelyte didele, jai irgi reikejo nauju namu  ax.gif Tai va.As ja ir parsiveziau, pastaciau name prie dyyyyydelio dyyyyydelio lango ir ji sau laimingai (tikiuosi) toliau auga ir, kaip pasirodo, skleidzia visai jau neblogus virusus  biggrin.gif

Afrodite, kaip operacija praejo ?  rolleyes.gif Mes gi cia geru naujienu laukiam  ax.gif
*

Laikau kumstukus,bet manau ju net neprireiks-bus tavo HCG tikrai zavus 4u.gif
O gelyte,a tik nereiks lekt skolintis is taves,juk mes viska isbandom-o ziurek pades tai lotuliukas.gif Cia as is saves juokiuosi-neisizeiskit 4u.gif
Aciu,gerai praejo operacija.Nenorejo gydytojas manes paleisti-bet vistiek issiprasiau namo.Vakar ne ta nuotaika buvo rasyti-liudna ir skaudi man diena buvo tai ir bandziau tyliai su zvakutemis ja praleist.
Padare man Hysteroskopija-tai mano gydytojas sake super gimda,tiesiog nera prie ko prikibti, nera jokiu saaugu ar kitu bjaurybiu,kiausintakiu angos placios ir dideles-sako na niekaip nesuprantu kaip tiek laiko negali pastoti. Dabar laukiu ziniu is Vilniaus.Man juk del vezio dar dare frakcine gimdos ertmes abrazija- gramde gimdos gleivine ir gimdos kaklelio.Tai O.K. sako greiciausiai su gimdos gleivine bus ok,bet ji jaudinasi del kaklelio,turim zinot kaip ten su tom vezinem lastelem ir t.t.Todel si menesi net nepradesim nieko,nes privalom sulaukti atsakymu kurie bus po kokiu 3 savaiciu.Tai laukiu su nerimu ir meldziuosi,kad tik nebutu labai blogai.Zinau kad nebus taip kad viskas super,supranta ta ir O.K. bet bijom kad nebutu dideles rizikos.zodziu,esu laukime. Aciu,kad pasidomejai 4u.gif
GINGERBELLA,tu saunuole-tikrai saunuole.Iskart apsisprendei ir taip greit bac ir stimuliuojies-na mergyte pupyte dabar laukiam tavo graziu ziniu ir spaudziam spaudziam kumstukus kad leliukas pasiliktu jau ilgiems 9 menesiukams nestuke.gif Reksiu is laimes 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(NAZARA @ 2012 11 02, 12:45)
o as maniau, kad visi ilgi protokolai standartiniai blush2.gif tai jeigu man hystero lapkricio 12, ar realu, kad slopinancius pradeciau leistis po 2 sav, nes minejo, kad reiks savaite leistis iki mmm, o po to stimuliacija ir tt., Gal as cia per greit noriu... blush2.gif
dar turiu toki subtilu klausima susijusi su hystero. Siaip tai man salins polipa ir kadangi operacija atliks tas pats daktaras, kaip ir IVF (Treisas), tai vis kirba tokia mintis, gal galima prie to pacio paziureti , kur geriausia sodinti embrioniuka ir padaryti koki mikro pjuvi gimdoj, kad geriau isitvirtintu?. Man idomu, ka jus apie tai galvojat? blush2.gif  ax.gif Gal as cia nusisneku.. doh.gif
*

Sveikute 4u.gif
Man irgi nusimato ilgas protokolas.Kalbejausi su gydytoja kiek reiks diferelino.Tai gydytoja sake,kad reiks 3 dezuciu. Nes reiks leistis 21 diena.Kaip suprantu pradesiu leistis nuo 21c.d. Tai kada butu punkcija ir isodinimas nelabai suprantu.Nes kaip suprantu leistis reikes tuos vaistus iki pat punkcijos dienos g.gif
Mano draugei,kuri dabar laukiasi,tai padare histero-paziurejo gimda ir kadangi nieko negramde ir nesalino,tai pradejo leisti blokuojacius nuo 21 c.d. Tai gal ir tau iseis g.gif Bet kuriuo atveju,sekmes ir nebijok-viskas ten greit ir nera po to dideliu skausmu.O kai zinai kad viska darom kad maziukui butu patogiau ir jis liktu -tai visi skausmai iskenciami juk mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(irmiukas @ 2012 11 02, 14:08)

*

Sveika prisijungusi 4u.gif Va butent to ir linkiu,kas sis IVF baigtusi nuostabiu kudikeliu ant rankyciu 4u.gif Sekmes ir tikejimo 4u.gif
Gero vakaro visoms mergaitems,einu prisiglausiu prie vyro mirksiukas.gif Visas apkabinu.
Atiloja,Cituk-jus tokios tylios-ar viskas gerai,siunciu jums po silta draugiska,nuostabiausiu linkejimu sudeta 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Beta1
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 11 02, 19:54)
O gelyte,a tik nereiks lekt skolintis is taves,juk mes viska isbandom-o ziurek pades tai lotuliukas.gif
*

As tau galiu jos lapa nuskint biggrin.gif

Laukiam geru rezultatu.Tikekimes, kad jie tave maloniai nustebins wub.gif
esposa
AFRODITE69 sveika sugryzus po operacijos 4u.gif
Beta1
QUOTE(esposa @ 2012 11 02, 21:06)
AFRODITE69 sveika sugryzus po operacijos  4u.gif
*

Esponsa, kaip tau paciai sekesi LP ?
esposa
QUOTE(Beta1 @ 2012 11 02, 22:36)
Esponsa, kaip tau paciai sekesi LP ?
*

ESPOSA blush2.gif
man dar nedare,darys antradieni ateinanty. mirksiukas.gif
Beta1
QUOTE(esposa @ 2012 11 02, 21:57)
man dar nedare,darys antradieni ateinanty. mirksiukas.gif
*

Kazkaip galvojau, kad tau ta pacia diena kaip ir Afroditei ax.gif Per anksti po peiliu paguldziau biggrin.gif Nu niekis, laukiam kitos savaites tada 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.